Jump to content

נושא מלפפונים וכל המסביב לקיץ 2018 ע"ש ג'רמי פארגו

דקסטר

Recommended Posts

התרשמות (אני יודע שזה מאוד מוקדם) ראשונה שלי לאור משחקי ההכנה עד כה :

למכבי יש סגל שחקנים מאוד טוב בכל העמדות (למרות שעמדות 3 ו 4 יותר חלשות).

הבעיה הכי קשה שאני רואה במכבי כיום היא עמדת המאמן ולא סגל השחקנים.

שנה שעברה ראו שהקבוצה לא מאומנת. כל מהלך מתרחש בעקבות מבצע אישי.

שנה שעברה הסגל היה גם בעייתי אז היה אפשר להקל טיפה על ספאחיה.

השנה יש לו סגל מאוד רחב ולמרות שהעונה עוד בחיתוליה ושחקנים לא התאמנו הרבה עם הקבוצה העסק נראה מאוד לא מאומן.

נראה גם שהשחקנים לא הכי תופסים מספאחיה.

אני מאוד מקווה שאני טועה.

מסכים ממש לגבי ספאחיה

חוץ מזה הייתי מחליף את מייקל רול, ריי ודיאנדרה קיין (האחרון בצער רב) בסמול פורוורד הגנתי.

מסכים ממש לגבי ספאחיה

חוץ מזה הייתי מחליף את מייקל רול, ריי ודיאנדרה קיין (האחרון בצער רב) בסמול פורוורד הגנתי.

רול לא שחקן אלגנטי ואני גם לא משתגע עליו אבל יש לו חוכמת משחק מאוד גבוהה ויכולת קליעה טובה.

לגבי ריי אני ממש לא סגור כנ"ל קליארו.

קיין- שחקן תפור על מכבי. בסכום נמוך עושה המון עבודה שחורה. מעניק קשיחות לעמדות הגארד. יכול לשחק 2-3. שיפר את הקליעה. לא נוגע בו.

אני לוקח את אובריינט מכניס לחדר הלבשה וחובט בו עד שהוא אומר את המשפט : מסירה היא חלק ממשחק הכדורסל.

מכבי עכשיו נגד הקבוצה מסין.. צריכים לסיים את הטורניר עם נצחון ובטעם טוב . הכי חשוב החיבור - זה הזמן של ספאחיה לקדם קצת את הכימיה בין השחקנים

מבחינתי כמה שיותר מהר להיפטר מריי.

הוא נראה לי שחקן עם פוטנציאל לא רע ומראה לפעמים ניצוצות אבל לא מביא שום ערך מוסף כרגע ולוקח הרבה דקות לזוסמן ואבדיה.

מה קרה היום?

גם הרגל מאבדים נקודות (לקבוצה פח לא נורא קורה) וגם הסל מפסידים (אולי זה אפילו טוב כדי שיוכלו לנוח לקראת שבוע הבא (וגם בשביל שלא יהיה תירוצים לספחיה)).

היה 73-73, הסתיים 86-77

פעם אחר פעם אחר פעם מחרבנים בתחתון במאני טיים של המשחק

ספאחיה ... לא ממש מאמן.. איפה הקור-רוח, איפה התרגילים!

גם אם אין עדיין כימיה, מאמן חייב לשמור לו בראש 2-3 תרגילים למאני טיים. ולא משנה מי על המגרש- חייבים ליישם את זה.

הדבר היחידי שטוב מההפסד הזה - שיש כמה ימים להתכונן לאשדוד בליגה יום ראשון ב-18:40, וחמישי הבא נגד פאו בחוץ.

ספאחיה ... לא ממש מאמן.. איפה הקור-רוח, איפה התרגילים!

גם אם אין עדיין כימיה, מאמן חייב לשמור לו בראש 2-3 תרגילים למאני טיים. ולא משנה מי על המגרש- חייבים ליישם את זה.

הדבר היחידי שטוב מההפסד הזה - שיש כמה ימים להתכונן לאשדוד בליגה יום ראשון ב-18:40, וחמישי הבא נגד פאו בחוץ.

הבעיה העיקרית לדעתי היא שבדרך כלל מייקל רול ודיאנדרה קיין יכנסו ל-3 הדקות האחרונות. מייקל רול הוא הסיבה שאנחנו מקבלים סל כל התקפה, קיין הוא חילוש התקפי. איך העיוור הזה לא רואה מה שכל האוהדים יודעים. תסיים עם השחקנים הכי טובים.

• 5 weeks later...