Jump to content

נושא מלפפונים וכל המסביב לקיץ 2018 ע"ש ג'רמי פארגו

דקסטר

Recommended Posts

לפי ספורט 5 וולברין סגר וצריך לעבור בדיקות רפואיות.

אני עדין לא מאמין.

החתמה מאוד מרשימה מצד אחד אבל מצד שני החתמות של קנדריק ריי וקלויארו וההשארות של רול וקיין (שאותו אישית אני אוהב).

מאמין שאם אכן ווילבקין יחתום, יגיע עוד זר אחד או שניים ברמה של ההחתמות הראשונות

טוב עכשיו קראתי שמכבי השכיבו עליו מיליון אירו כביי אאוט. טמטום לשמו. אין דברים כאלה. אני מקווה שלפחות יהיה להם מספיק שכל להחתים אותו ל 4-5 שנים כדי שזה איכשהו ישתלם. וגם אם כן- מהלך קלאסי של הפועל בכדורגל.

החתמה מאוד מרשימה מצד אחד אבל מצד שני החתמות של קנדריק ריי וקלויארו וההשארות של רול וקיין (שאותו אישית אני אוהב). מאמין שאם אכן ווילבקין יחתום, יגיע עוד זר אחד או שניים ברמה של ההחתמות הראשונות

ואז מה שנקרא יצא שכרו בהפסדו

https://sports.walla.co.il/item/3170917

בינתיים בני הרצליה החתימה את הפורוורד-סנטר היהודי גייב לוין (24, 2.02) שהגיע הישר מהקולג'. שחקן מאוד מעניין שיכול להיות תפור על הליגה הישראלית.

סטטיסטיקה בשנה האחרונה בלונג ביץ' סטייט: 18.5 נק' (45% מהשדה, 38% מהשלוש עם 2 זריקות למשחק ו-81% מהקו), 7.2 ריב' ו-1.6 אס' למשחק.

מסוג ההחתמות שהייתי רוצה לראות במכבי ב' (אם באמת יהיה פיצול) בהיעדר שחקנים ישראלים נורמלים.

טוב עכשיו קראתי שמכבי השכיבו עליו מיליון אירו כביי אאוט. טמטום לשמו. אין דברים כאלה. אני מקווה שלפחות יהיה להם מספיק שכל להחתים אותו ל 4-5 שנים כדי שזה איכשהו ישתלם. וגם אם כן- מהלך קלאסי של הפועל בכדורגל.

עלק שילמו עליו מיליון יורו חחח

כמו שכבר רשמתי

יש לו סיכום עם אנדולו אפס לשנתיים וזה מונע חתימה במכבי, אבל אנדולו לא רוצים לפצות את דרושאפקה

לדעתי הוא לא יגיע לפה

שמע, אנחנו עדיין פייבוריטים לדעתי להנחית אותו כאן. כבר סגרנו מול דרושפאקה + השכר שמוצא לו הוא יפה מאוד + מניח שהטורקים לא הכי רוצים להעביר אותו ליריבה מקומית.

דווקא להערכתי הוא כן יגיע לכאן בסוף.

ספורט חמש בציטוט של הסוכן שאומר שהכל סגור וסקוטי יהיה במכבי. חוזה ל-3 שנים מתוכם האחרונה באופציה. הם גם מעריכים שמכבי שילמו ביי אאוט של 1.3 מיליון דולר והשכר יהיה מיליון דולר לכל שנה. כלומר אם נניח שהביי אאוט מדויק, זה יעלה לנו כ- 1.4 מיליון דולר נטו לשנה.

לא חושב שסקוטי ווילבקין שחקן של מיליון וחצי דולר לשנה. בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

ספורט חמש בציטוט של הסוכן שאומר שהכל סגור וסקוטי יהיה במכבי. חוזה ל-3 שנים מתוכם האחרונה באופציה. הם גם מעריכים שמכבי שילמו ביי אאוט של 1.3 מיליון דולר והשכר יהיה מיליון דולר לכל שנה. כלומר אם נניח שהביי אאוט מדויק, זה יעלה לנו כ- 1.4 מיליון דולר נטו לשנה.

לא חושב שסקוטי ווילבקין שחקן של מיליון וחצי דולר לשנה. בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

לפי מה שהבנתי מאתרים זרים זה לא נכון...

הביי אאוט היה למעלה ממיליון יורו לקבוצות טורקיות, אנאדולו לא הייתה מוכנה לשלם אותו, למכבי הביי אאוט נמוך יותר, להבנתי באזור ה700 אלף יורו.

אם השכר שלו באמת באזור המיליון יורו בעונה אז יוצא שמושקעים בו כ1.2-1.3 מיליון יורו בשנה ואני בהחלט חושב ששחקן כזה בסכומים של היום בכדורסל האירופי שווה את המחיר.

הסגל כרגע:

גארד:

ווילבקין

ג'ונדי

מייקל רול

קנדריק ריי

דיאנדרה קיין

פורוורד:

ג'ייק כהן

אנג'לו קלויארו

משעור (מתנדנד)

ג'ונה בולדן (מתנדנד)

סנטר:

טיוס

כמובן שכרגע ביג מן זו העדיפות העליונה. אני באמת לא מבין מה יעשו עם ג'רמי פארגו בסגל כזה נמוך ומשופע גארדים. בהנחה ובולדן לא ממשיך, יש לנו 5 זרים. ברור שצריכים להוסיף 2 גבוהים זרים, וזה לא משאיר לנו מקום לסמול פורוורד מגוון.

לא מבין את הסחבת. ווילבקין חייב להיות פה ביחד עם פארגו.

הייתי משאיר את פרחובסקי עם טיוס ומצרף את האוול.

יפתח זיו ושוכמן במקום משעור ושגב.

גם בזמנו הביא את קלייבורן מחולון לטורקיה (שעבר מאז לצסקא) לא?

חבל

כן, גם עונה שעברה ג'ורדן בל שהיה מצוין בחולון שיחק אצלו, דווקא הוא היה פושר.

וכן, חבל מאוד על לידיי, שחקן אדיר לליגה שלדעתי יכול להתאים גם ליורוליג וכמובן זול.

לא יודע איפה לשלוח את זה אבל תקראו איזה סיפור הזוי עם טיילור האניקאט: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1053502464799028&id=730448573771087

בהמשך לסיפור, טיילר האניקאט מת, חלק מהדיווחים אומרים שהתאבד וחלק אומרים שמיריות של שוטרים.

עצוב מאוד.