Jump to content

נושא מלפפונים וכל המסביב לקיץ 2018 ע"ש ג'רמי פארגו

דקסטר

Recommended Posts

אז אחרי שיצאנו בקול תרועה על פיצול הסגל, מסתמן שמתקפלים כי אין תקציב והוחלט להישאר בליגה במקום לעבור ל-VTB.

בקיצור, התנהלות שכונתית, בנוהל אצל הג'וניורים לבית רקנאטי את פדרמן

אז אחרי שיצאנו בקול תרועה על פיצול הסגל, מסתמן שמתקפלים כי אין תקציב והוחלט להישאר בליגה במקום לעבור ל-VTB.

בקיצור, התנהלות שכונתית, בנוהל אצל הג'וניורים לבית רקנאטי את פדרמן

לא חשבנו אחרת

ממש מקווה שירדו מעניין הפיצול המטומטם הזה. אם זה אכן יקרה אני מאמין שנראה 4 זרים תותחי על חותמים בנוסף לשניים שכבר יש. מקווה שעובדים שם על להביא ביג מן רציני כי ראינו כמה קשה כשאין.

ממש מקווה שירדו מעניין הפיצול המטומטם הזה. אם זה אכן יקרה אני מאמין שנראה 4 זרים תותחי על חותמים בנוסף לשניים שכבר יש. מקווה שעובדים שם על להביא ביג מן רציני כי ראינו כמה קשה כשאין.

איזה שני זרים תותחי על יש לנו?

כרגע חתומים ארבעה: רול, קיין, קנדריק ריי וקלויארו

שניים שכבר יש ? מכבי כבר עם ארבעה זרים שכולם שחקנים משלימים: קיין (90% נשאר), רול, ריי וקלויארו, לדעתי יש מקום לעוד 3 זרים, ולא הייתי מצפה שכולם יהיו שמות כמו ווילבקין, שגם הוא עוד לא חתם...

שניים שכבר יש ? מכבי כבר עם ארבעה זרים שכולם שחקנים משלימים: קיין (90% נשאר), רול, ריי וקלויארו, לדעתי יש מקום לעוד 3 זרים, ולא הייתי מצפה שכולם יהיו שמות כמו ווילבקין, שגם הוא עוד לא חתם...

נוריס קול עזב רשמית?

*פייר ג'קסון חתם בבבייג'ין פליי דראגונס הסינית בשכר של 1.2+- מיליון דולר

*תמיר בלאט חתם רשמית בהפועל (חולון) ירושלים. מעניין מי מבין טימור/אוחיון יעזוב (ונביא?)

אולי את טימור הייתי מביא למרות שהוא נחלש מאוד בעונה וחצי האחרונות. את אוחיון ממש לא מחזיר.

מישהו במכבי העלה בטעות את אוחיון כאפשרות?

*פייר ג'קסון חתם בבבייג'ין פליי דראגונס הסינית בשכר של 1.2+- מיליון דולר

*תמיר בלאט חתם רשמית בהפועל (חולון) ירושלים. מעניין מי מבין טימור/אוחיון יעזוב (ונביא?)

דקסטר היקר.