Jump to content

הודעה על הסכם הפשרה עם אופ"א בנוגע לתקנון ה-פייר פלי הפיננסי

פנחס שוף

Recommended Posts

זה יותר דומה לבן אדם שאובחן עם סכרת שתימשך שלוש שנים, והחברים אומרים לו שיפסיק לבכות כאילו יש לו **** כי כולה אמרו לו שיצטרך לא לאכול שוקולד, וזה רק לשלוש שנים, וגם אז אפשר לחשוב מה קרה, שיתחיל לקחת דברים בפרופורציות במקום לרחם על עצמו ולבכות על מה מר גורלו.

וואו, לא רוצה להיות חבר שלך.

וואו, לא רוצה להיות חבר שלך.

אם תגיד לי שאובחנת עם סכרת זמנית, ותתלונן שהכרת אחרים שאומרים שזה לא סוף העולם?

שורה אתה ממשיך לגנוב דעת

ותפסיקו לשחק אותה ליצנים, הכוונה בחלש זה חלש ביחס לתמורה ששולמה עליו ולא ביחס ליובל אבידור או שחקנים מהפועל עכו

יחסית למה שציפו ממנו והשקיעו עליו הוא לא רק חלש הוא חלש מאוד

וטוב מאוד שמכבי הבינו את זה

תגזים עוד יותר, הוא ממש לא שחקן חלש, הבקיע השנה 21 שערים בכל המסגרות, בעונה חלשה שלו, הסיבה שרוצים להיפטר ממנו היא כי צריכים את הכסף, ואני מאמין שהפעם יבינו שאין שום סיבה להשקיע כל כך הרבה כסף על חלוץ, ושאפשר להביא חלוץ באותה רמה פחות או יותר בהעברה נמוכה יותר, אבל הוא בטח לא שחקן חלש.

רוצים להפטר ממנו כי הבינו שהוא לא שווה תמחיר

במקרה של זהבי הרווח היה יותר גדול ועדיין לא רצו למכור אותו.

תגיד יחתיכת זין אפס, אני מנסה לפתח איתה שיחה עניינית ואתה רק מקלל ומזיין ת'מוח.

אתה חסר מושג. אין בך כלום.

תגיד יחתיכת זין אפס, אני מנסה לפתח איתה שיחה עניינית ואתה רק מקלל ומזיין ת'מוח.

אתה חסר מושג. אין בך כלום.

אוי האירוניה

עזוב תמשיך לקשקש, מזל שאתה לא מקבל החלטות במכבי

זה יותר דומה לבן אדם שאובחן עם סכרת שתימשך שלוש שנים, והחברים אומרים לו שיפסיק לבכות כאילו יש לו **** כי כולה אמרו לו שיצטרך לא לאכול שוקולד, וזה רק לשלוש שנים, וגם אז אפשר לחשוב מה קרה, שיתחיל לקחת דברים בפרופורציות במקום לרחם על עצמו ולבכות על מה מר גורלו.

חבורה של דרמה קווינז.

מהההההההההההההההההההההההההההה

איזה עיוות של סיבה ומסובב! הירואי!!

רוצים להפטר ממנו כי הבינו שהוא לא שווה תמחיר

במקרה של זהבי הרווח היה יותר גדול ועדיין לא רצו למכור אותו.

מי קבע שהוא לא שווה את המחיר? בקיץ יכלו למכור אותו ברווח, אבל לא רצו לאבד את החלוץ הכי טוב שיש לנו בקבוצה, עכשיו הקבוצה צריכה את הכסף הרבה יותר מבעונה שזהבי נמכר בה.

טוב נסיך יפה שלי. העיקר שאתה מקבל.

דביל.

זה שתמשיך לקלל לא יהפוך אותך לצודק

מי קבע שהוא לא שווה את המחיר? בקיץ יכלו למכור אותו ברווח, אבל לא רצו לאבד את החלוץ הכי טוב שיש לנו בקבוצה, עכשיו הקבוצה צריכה את הכסף הרבה יותר מבעונה שזהבי נמכר בה.

הקבוצה לא צריכה כסף, היא צריכה שחקנים טובים (על ידי האמצעי שהוא כסף)

אם קיארטנסון באמת היה מספק את הסחורה היו מעדיפים הלשאיר אותו

אבל שוב זה לא משנה כי ספק מי יסכים לקחת אותו בסכום הזה.

למה הדבר דומה? לאדם ששנים חי על תזונה לקויה, לא עושה פעילות גופנית ולא הולך לרופאים. בסוף הוא מאובחן כחולה סוכרת ונאמר לו שמעכשיו הוא חייב להקפיד על תזונה נכונה ופעילות גופנית אם הוא רוצה לחיות. חבריו אומרים לו שהמצב בכלל לא נורא, כי הגוף שלו פשוט מאלץ אותו לחיות כפי שהיה צריך מלכתחילה. עדיין, יש הבדל קל בין שינוי הדרגתי ומאוזן למעבר חד שנכפה עליך כמוצא אחרון.

מה בעצם המצב הנורא? כמה חלונות שקולים יותר? מה חד פה בדיוק?

בוא אספר לך מה עמד מנגד-מועדון עם היסטוריה אירופאית אפסית, לא תחרותי בליגה שלו כבר עשור, גיהנום לשחקנים ומאמנים, גיהנום לאוהדיו. לשנות את הגורל הזה, עלה כסף. והרבה. ללא השקעה גדולה לא היה ניקוד(שזה רכוש לכל דבר), לא היה שם ומעמד, לא היו תארים, בטח לא בכמות שהיו. נעשו טעויות? בוודאי. וגם מפתיעות כי הן בעיקר מנהלתיות וקשורות לפיקוח עצמי. היתה כאן רשלנות גדולה.זה לא שאין למיטש כסף להשקיע.

האם המצב הנוכחי שווה את מה שהפיזור הרוויח? אני חושב שכן. אוי אוי אוי, אז לא נשכיב מיליון וחצי יורו על ורד. אני כבר הולך לקפוץ מהגג.

וכן, הדעה שלי לא השתנתה לאורך כל השנים- מכבי חייבת לייצר ולמכור. המון וכל הזמן. גם כשאין פייר פליי. זאת המתודה. בטח בשוק ישראלי זחוח שמגיע לאיזור הנוחות שלו במהירות שיא. אין פה גיגס ומאלדיני.

היה פה מחדל אבל הוא לא קשור לג'ורדי. היה מישהו אחר שתפקידו לדאוג למאזנים

אם זההמצב אז גם אין לו שום יד בהצלחות. זה שטויות. הוא במשך 6 שנים היה פה כמעט וואן מן שואו. ברכש, בניהול הקבוצה. מה תגיד לי, שביין התעקש לשים 700 אלף על ורמוט? 800 אלף על יחזקאל זה אנגלידיס? והברזילאים, מי אחראי לפיאסקו הזה?

יש להם אחריות שלא ראו איך גונבים אותם במליונים. ניהול חובבני לחלוטין יחסית לסטנדרט האירופי שרצו להנחיל פה

גורם מוות שלישי או רביעי במעלה בעולם המערבי, זו חרא מטאפורה ומחלה נוראית.

כן, אבל כל האנשים שמתו מסכרת לא אובחנו עם סכרת זמנית, ולא ניתנה להם האופציה לחיות שלוש שנים בידיעה שאם יקפידו על כמה כללים היא תיעלם.

מהההההההההההההההההההההההההההה

איזה עיוות של סיבה ומסובב! הירואי!!

כן, אני לא חושב שיש קשר בין התגובה שלך להודעה שלי.

הקבוצה לא צריכה כסף, היא צריכה שחקנים טובים (על ידי האמצעי שהוא כסף)

אם קיארטנסון באמת היה מספק את הסחורה היו מעדיפים הלשאיר אותו

אבל שוב זה לא משנה כי ספק מי יסכים לקחת אותו בסכום הזה.

הקבוצה צריכה כסף, ואם אפשר למכור את וידאר ולהחליף אותו בחלוץ אחר בהעברה נמוכה יותר, או אפילו בהעברה חופשית, תאפשר לקבוצה להתחזק בעמדות נוספות, מה שכרגע הופך לבלתי אפשרי כל עוד הוא פה, כי בנוגע לדמי העברה אתה יכול להוציא רק את מה שאתה מכניס, אז זה לא באמת משאיר לך אופציה שהיא לא למכור את אחד מבין ראיקו ווידאר, במידה ורוצים להתחזק בשחקן שהוא לא בהעברה חופשית (בין אם מדובר בשחקן זר או בין אם מדובר בשחקן ישראלי).

כן הקבוצה לא צריכה כסף. הרי אין את כל עניין הפייר פליי.

אתה הזוי חבר.

אתה כל כך מסכן אני מתחיל לרחם עליך

הקבוצה צריכה כסף כדי להתחזק-לקנות שחקנים כי הסגל שיש כרגע הוא לא טוב

הקבוצה לא צריכה כסף כדי להשקיע מניות בבורסה, אם יש שחקנים טובים לא ימכרו אותם כדי לקבל כסף כדי להביא שחקנים טובים הרי לא עשו כלום במהלך כזה

תחשוב פעמיים לפני שאתה יורה תשטויות ללא סוף שאתה כותב

הקבוצה צריכה כסף, ואם אפשר למכור את וידאר ולהחליף אותו בחלוץ אחר בהעברה נמוכה יותר, או אפילו בהעברה חופשית, תאפשר לקבוצה להתחזק בעמדות נוספות, מה שכרגע הופך לבלתי אפשרי כל עוד הוא פה, כי בנוגע לדמי העברה אתה יכול להוציא רק את מה שאתה מכניס, אז זה לא באמת משאיר לך אופציה שהיא לא למכור את אחד מבין ראיקו ווידאר, במידה ורוצים להתחזק בשחקן שהוא לא בהעברה חופשית (בין אם מדובר בשחקן זר או בין אם מדובר בשחקן ישראלי).

למצוא שחקן ב"רמה של קיארטנסון" בהעברה חופשית זה סיכוי קלוש

קבוצת כדורגל עם שאיפות לא תוותר על משהו בטוח ועל שחקן "טוב ואיכותי" בשביל ההימור

קבלו את זה שהוא לא מספיק טוב בטח ובטח שלא יחסית להשקעה

אתה כל כך מסכן אני מתחיל לרחם עליך

הקבוצה צריכה כסף כדי להתחזק-לקנות שחקנים כי הסגל שיש כרגע הוא לא טוב

הקבוצה לא צריכה כסף כדי להשקיע מניות בבורסה, אם יש שחקנים טובים לא ימכרו אותם כדי לקבל כסף כדי להביא שחקנים טובים הרי לא עשו כלום במהלך כזה

תחשוב פעמיים לפני שאתה יורה תשטויות ללא סוף שאתה כותב

אני ממש זקוק לרחמים שלך.

קיצר אין מה להמשיך לדבר איתך.. מאחל לך בריאות נפש.

לכמה זמן אנחנו מחוייבים לתקציב מאוזן בחלון העברות? והאם מדובר על ממוצע או פר חלון? כי אם אנחנו מוכרים את וידאר וראיקו נגיד ב-8 מיליון יורו אנחנו בפלוס גדול מאוד, אם זה ממוצע של כמה חלונות אז זה לא כזה נורא.

אתה זקוק מאוד,

פשוט לצערינו זה לא כל כך יעזור לך..

או שאתה טרול או שאתה בעל פיגור קל.

מקווה בשבילך שאתה טרול.