Jump to content

הודעה על הסכם הפשרה עם אופ"א בנוגע לתקנון ה-פייר פלי הפיננסי

פנחס שוף

Recommended Posts

גרעון "רק" של 10 מליון יורו, הכל בסדר.

סקריונה 1.5 שכר+מענק חתימה

יחזקאל 700K בלי שכר

ורמוט 700K בלי שכר

שוינפלד 700K בלי שכר

קיארטנסון ששווה 1.5 ושילמו עליו אקסטרה

ראיקו כנל

אלירן 650K + שחקן שקנינו ב400K בלי שכר

בבסט 700K בלי שכר

שכר שלא יורד מ800K ברוטו במקרה הטוב לכל אחד מאלה

וזה בלי לציין כל מיני ראדוניץ'\באבין\רודריגז\אבו זייד\בניון\מאנה\מראבל\עמבה וכל הצוות המקצועי הגזלן לאורך השנים

ללא ספק ג'ורדי החזיר את השפיות הכלכלית.

האם אתה מכיר מועדון שפגע בשחקן אחר שחקן אחר שחקן בדיוק מושלם?

אתה מכיר אותי ואת דעתי לגבי ג'ורדי והתנהלות המועדון, אבל אי אפשר לבוא עם רשימת קניות לא מוצלחת כל פעם שהנושא עולה.

עוד לא פגשתי מנהל מקצועי\מאמן שעוסק ברכש שפגע באחוזים יוצאי דופן בקדנציות ארוכות.

זה לא קשור לפגיעה בשחקן או לא, זאת ההתנהלות הבזבזנית והנוראית הזאת. להביא שחקן במאות אלפים עם שכר שקרוב לחצי מליון לספסל או להשאלה או "שרק מישהו יקח ממני את השחקן הזה" כדי להיפטר מהשכר, לשלם כפול על שחקנים, פשוט זיין אותנו בתחת וכולם כאן מרוצים.

התנהלות אירופאית עאלק ושפיות כלכלית נעלמו פתאום? זה היה שקר? זה היה בגלל שער היורו?

טעית עם סקריונה - 15 מיליון יורו שכר..

1 מיליון במקרה הטוב.

כשנכנסים למאזן רושמים גם הכנסות לא רק הוצאות.

זה לא מאזן, סתם רשימת מכולת שלא קשורה לכלום.

זה לא קשור לפגיעה בשחקן או לא, זאת ההתנהלות הבזבזנית והנוראית הזאת. להביא שחקן במאות אלפים עם שכר שקרוב לחצי מליון לספסל או להשאלה או "שרק מישהו יקח ממני את השחקן הזה" כדי להיפטר מהשכר, לשלם כפול על שחקנים, פשוט זיין אותנו בתחת וכולם כאן מרוצים.

נגמר, עבר.

עכשיו אפשר להסתכל בצורה יותר מפוכחת בשיווי משקל בין ההישגים לבין חוסר ההצלחה בשלוש השנים האחרונות. טיפה פרופורציה.

הוא לא זיין אף אחד בתחת. הוא במקסימום יכול לרצות. הוא לא קובע כמעט דבר כלכלית.

נגמר, עבר.

עכשיו אפשר להסתכל בצורה יותר מפוכחת בשיווי משקל בין ההישגים לבין חוסר ההצלחה בשלוש השנים האחרונות. טיפה פרופורציה.

איזה פרופורציה? איפה הכסף?

גרעון "רק" של 10 מליון יורו, הכל בסדר.

סקריונה 1.5 שכר+מענק חתימה

יחזקאל 700K בלי שכר

ורמוט 700K בלי שכר

שוינפלד 700K בלי שכר

קיארטנסון ששווה 1.5 ושילמו עליו אקסטרה

ראיקו כנל

אלירן 650K + שחקן שקנינו ב400K בלי שכר

בבסט 700K בלי שכר

שכר שלא יורד מ800K ברוטו במקרה הטוב לכל אחד מאלה

וזה בלי לציין כל מיני ראדוניץ'\באבין\רודריגז\אבו זייד\בניון\מאנה\מראבל\עמבה וכל הצוות המקצועי הגזלן לאורך השנים

ללא ספק ג'ורדי החזיר את השפיות הכלכלית.

גם הברזילאים 1.5 מליון יורו לפח. בלי שכר. ויש מצב טוב שאנחנו ממשיכים ועוד נמשיך לשלם חלק נכבד מהשכר הכבד של מרסלו :(

לקח לכיס וברח ללוקסמבורג.

הכסף בוזבז, הלך, קאפוט.

גם על המאמי הלאומית, בית"ר, חיפה, הפועל ואפילו המאמיל'ה הנבנית הפועל חיפה אני יכול לבנות רשימה מכובדת של כסף שבוזבז ללא הצלחה.

גם הברזילאים 1.5 מליון יורו לפח. בלי שכר. ויש מצב טוב שאנחנו ממשיכים ועוד נמשיך לשלם חלק נכבד מהשכר הכבד של מרסלו :(

לגבי מרסלו, עדיין יש לו חוזה וסכום הרכישה לפי טרנספרמרקט הוא 1.08 מיליון למרות מה שפורסם, ראיתי גם אתרים שהגיעו ל1.7.

כן יואב, רשימה שלא קשורה לשום דבר, סתם כסף שהלך לפח ומונע מאיתנו לרכוש שחקנים.

1- מגביל אותך לעונה הזאת.

2- שוק השחקנים החופשיים הוא ענק.

3- הטעות היא מערכתית. אני לא יודע מי עוסק בכספים ומאזנים במכבי, זה לא יורדי. יורדי יכול לרצות את ניימאר, אז מה? מה הוא מוציא הדפס חשבון ובודק את היתרה?

4- גם יורדי נהג בחוסר אחריות ואף הודה בכך והתנצל פומבית.

5- כל החרמנות רכש הזאת, מה היא בדיוק הביאה? נקווה שהמאמן יעשה עבודת אימון טובה. זה באמת מה שחשוב ולא זיקפת הרכש הזאת.

6- היא רשימת מכולת כי היא לא באה במקביל להכנסות.

מה זה איפה הכסף? אתה ילד? מה זה עסקי נדלן? כדורגל זה כסף שעף ברוח. אם לקחת אליפות- אתה שמח. אם היית חרא, אתה שואל איפה הכסף. ככה זה עובד.

לקח לכיס וברח ללוקסמבורג.

הכסף בוזבז, הלך, קאפוט.

גם על המאמי הלאומית, בית"ר, חיפה, הפועל ואפילו המאמיל'ה הנבנית הפועל חיפה אני יכול לבנות רשימה מכובדת של כסף שבוזבז ללא הצלחה.

למה שיעניין אותי מה שקורה עם הכסף של שאר הקבוצות? מזה קשור לנושא?

ואם לא הבנת למה כל הזרים הגיעו בהשאלה בשנה שעברה אז הנה התשובה, ועכשיו זאת השנה השניה שהטעויות האלה הולכות לרדוף אותנו ולפגוע בנו מקצועית.

אבל היי, ניקח דברים בפרופורציות, סהכ רכש, אנחנו צריכים רק חיזוק נקודתי, לא טיפול 10K.

ואם לא הבנת למה כל הזרים הגיעו בהשאלה בשנה שעברה אז הנה התשובה, ועכשיו זאת השנה השניה שהטעויות האלה הולכות לרדוף אותנו ולפגוע בנו מקצועית.

אבל היי, ניקח דברים בפרופורציות, סהכ רכש, אנחנו צריכים רק חיזוק נקודתי, לא טיפול 10K.

טיפול עשרת אלפים זה טיפול חסר חשיבות אז נזרום על הציניות הגרועה שלך הפעם.

אני איתך לגמרי בדעה לגבי מצב הקבוצה, אבל יודע להעריך יותר את ג'ורדי ממה שאתה מעריך כרגע, גם אל מול המצב הדי מקרטע מבחינה מקצועית ומבחינה כלכלית.

אין לי כוח להמשיך עם זה, מיץ' אשם, אנגלידיס אשם, מנספורד אשם, ביין אשם,לג'ורדי מגיע פסל זה לא שהוא מערבב מקצועי, תמשיכו לסגוד לאיש שבגללו לא נתחזק כמו שצריך גם אחרי שעזב.

אני רק מקווה שתצליחו לנשום עם כל החול הזה מסביב לפנים.

ללא ספק ההתנהלות לא הייתה טובה בשנים האחרונות ולכן יש את כל עניין הפייר פליי.

אבל אין מה לדוש בזה יותר מדי, נקסט.

מיץ' עדיין לומד מדי יום את חוקי המשחק ואני יודע שאנחנו בידיים טובות.

מעניין מה היה קורה אם במקום ג'ורדי היה עומד איזה אחד טריפוליטאי מחולון, הצביעות כאן משעשעת.

הייתי אומר בדיוק אותו הדבר.

אין שום קשר בין החריגה להתנהלות מקצועית.

התנהלות מקצועית יותר טובה היתה יכולה להביא הצלחות יותר גדולות ואז לכסות את החריגה אבל זה לא אומר שהבדיקות הכספיות היו נכונות.

ועל 6 שנים אני לא רואה איך יכולנו להכניס יותר ממה שהכנסנו על 3 פעמים שלב בתים באירופית ו-1 אלופות + מכירות של זהבי וטב"ח, 3 פעמים מקום 1 ו-3 מקום 2.

מה חסר לך? כמה מיליונים על רכש? זה הוכיח את עצמו בעבר? עכשיו יש עין מקצועית אחרת במכבי, ניתן לה לעבוד. שוק השחקנים החופשיים הוא שוק גדול ואם יורדי היה פוגע יותר בקיץ הקודם, יכול להיות שהיית לוקח אליפות גם בלי המיליונים. היתה מספיקה פגיעה או שניים בשביל עונה יותר טובה.

מעניין מה היה קורה אם במקום ג'ורדי היה עומד איזה אחד טריפוליטאי מחולון, הצביעות כאן משעשעת.

מה זה קשור בכלל? יורדי היה חסר אחריות וטעה בשיקול הדעת המקצועי. אנשים שאישרו לו את זה- גם!

הלו,זה לא כסף של אבא שלו ולא כסף של מונופול. תתבגר. מיטש מחזיק מינהלה מאד יקרה כדי שהעסק יעבוד טוב תזרימית ובמסגרות הנכונות. מה לא ברור לך, זה בסיסי לגמרי. אתה באמת חושב שמיטש הגיע לאן שהגיע בזה שנתן לאנשים לשתות לו את הכסף? מה זאת המחשבה הזאת בכלל? רוצה את יורדי כבובת וודו? לך על זה. אבל זה ממש לא כל הסיפור.

כן כן, זאת המנהלה שהכניסה את המועדון לגירעון של 40 מליון שקל, יותר מכל תקציבי הקבוצות של ליגת העל מלבד בש, אנחנו וחיפה.

איים אאוט, תהנו מהעונש המינורי הזה, בסהכ רכש, יש מלא שחקנים חופשיים, השלד הישראלי מוכן להתפוצץ על הליגה, רק שיבוא השרמוטות, יאללה באטוקיו.

כן כן, זאת המנהלה שהכניסה את המועדון לגירעון של 40 מליון שקל, יותר מכל תקציבי הקבוצות של ליגת העל מלבד בש, אנחנו וחיפה.

איים אאוט, תהנו מהעונש המינורי הזה, בסהכ רכש, יש מלא שחקנים חופשיים, השלד הישראלי מוכן להתפוצץ על הליגה, רק שיבוא השרמוטות, יאללה באטוקיו.

לא, זה יורדי המפונק שבדק יתרה בבנק והחליט להשתגע על השוגר דדי שלו. יורדי יכול לרצות מה שבא לו, לא הוא חותם על חוזים ולא הוא אחראי לתשלומם.

יש מגבלות פייר פליי, הן ידועות לכל מי שאמור לנהל, לתחזק, לשמור על תזרים. אז אומרים ליורדי לא, אתה יודע. אני בטוח שהוא לא היה נעלב.

וגירעון של 40 מיליון שקל הוא אולי עונה אחת. אז אין דין ואין דיין? לא רואים את הגרעונות הקודמים? לא רואים שבעונת ליגת אלופות הגירעון רק גודל?

ג'ק אני באמת לא מצליח לעקוב אחרי הטיעון שלך הפעם.

קודם כל בסופו של דבר תקציב הרכש בתקופת ג'ורדי כמעט מאוזן. אז קצת קשה לבוא בטענות על שפיכת כספים על רכש.

דבר שני, עשית רשימה של שחקנים אבל בקלות אני יכול לתת לך קונטרה עם שחקנים כמו טיבי, ראדי, פריצה, קרלוס שהגיעו בחינם ורובם הרוויחו שכר סביר. כולם לא היו רכש "קל". טב"ח שנמכר ברווח קל, זהבי שנמכר ברווח בלתי נתפס ונתן תרומה שאי אפשר לכמת. ואפילו שני הרכשים החריגים שלנו (וידאר וראייקו) כנראה ימכרו. אז סורי עשית פה צ'רי פיקינג שהוא ממש לא לעניין.

דבר אחרון, אין שום מצב שאתה חושב שג'ורדי היה אחראי על איזון תקציבי. כלומר שהוא היה אמור לדעת כמה רכש אפשר לאשר כל חלון. המערכת נכשלה פה, גם לג'ורדי יש אשם תורם מן הסתם כי רכש טוב היה לכל הפחות מצמצם את הצורך להביא הרבה שחקנים כל חלון להיכשל איתם וכן הלאה.

תבקר את ג'ורדי מקצועית על הרעש- אהלן וסהלן הוא באמת לא הבריק בלשון המעטה ברכש שנתיים האחרונות. להאשים ספציפית אותו בחריגה? ביג נו נו

הטיעון נורא ברור, גרעון כזה גדול נעשה מרכש, משכורות והתנהלות פזרנית.

אתם טוענים שלגורדי אין יד בחוזים שנחתמו ואני ממש לא מסכים איתכם, פשוט.