Jump to content

גמר הפיינל-פור הישראלי - מכבי נגד הפועל חולון ביד-אליהו

דקסטר

Recommended Posts

מה אתה משווה קבוצת כדורסל שאין לה קבוצה בכדורגל לקבוצה שהקבוצה שלה בכדורסל מזוהה ב1000 אחוז עם זאת של הכדורגל(הפועל)מעניין גם אם כל אלה שמדברים על הנושא הזה פה מגיעים למשחקים של מכבי סל במשך העונה

חחח מה זה מזוהה באלף אחוז? כי אולטראס הפועל מגיע גם לרגל וגם לסל?

איך מכבי תל אביב ומכבי תל אביב לא מזוהות אחת עם השניה?

שנינו יודעים שאם הפועל חולון היו משחקים באדום-לבן(כמו בעבר) הדבר הזה היה נראה הזוי "אפילו" לכם, מבחינתי אין שום הבדל.

לא מרגישים הזדהות עם מכבי כדורסל? סבבה.

העיקר מזדהים עם הפועל!!! חולון והאוהדים שלה ששרים פאק מכבי ומכבי זונה.

ולנושא -

רגע האמת!

ערב שבו נכריע אם הרצף נשמר או נשבר.

מ1969 לקחנו תואר משמעותי באחד מארבעת ענפי הכדור הגדולים ואין לנו שום כוונה להפסיק הערב.

היום המשימה מוטלת על מחלקת הכדורסל המפוארת.

והאגודה כולה מחזיקה לכם אצבעות!

אנחנו נהיה שם להרעיש אוזניים, בהיכל צבוע צהוב.

היום עושים הכל כדי לדחוס עוד תואר לארון התארים!

מכביסטים יוצאים לקרב ולא לוקחים שבויים.

לא בא לי להתחיל להסביר למה זה הגיוני ואני גם מבין אותכם שזה הזוי, אבל כן הולכים לעודד את חולון 6 חברים (4 מנויים לכדורגל מעל עשור )

אתם פאקינג הזייה.

וגם אם כן מה אתה מתפאר בזה בפורום אוהדי פאקינג מכבי תל אביב?

אתם פאקינג הזייה.

הזייה לא הזייה לפחות אני לא מזיין פה תמוח ומקלל תשחקנים כל נושא משחק יא טמבל .

אתה המיץ של הזבל של הקהל בארץ יא זין

הזייה לא הזייה לפחות אני לא מזיין פה תמוח ומקלל תשחקנים כל נושא משחק יא טמבל .

אתה המיץ של הזבל של הקהל בארץ יא זין

אל תבאס אבל הוא צודק, יכול להבין למה אתה מעדיף את חולון על פי כל קבוצה שהיא לא מכבי בליגה הזאת אבל לא מסוגל להבין איך בגמר של מועדון כלשהו של מכבי תל אביב אתה יכול להעדיף קבוצה אחרת.

אתם פאקינג הזייה.

אין מה להתייחס - בסך הכל מנסים להסית את הפוקוס שלנו מהמשחק כדי שנתייחס לעניין הזה כהזייה וכו'...

לא ניתן לאף אחד להרדים אותנו.. !! באים בנחישות והקרבה להשיג את הצלחת !

יור הפועל חולון עושה אלונה. איך אין לו בושה אחרי מה שהלך בגמר גביע עם רייס והעונשין

"אני לא שקט עם שליישת השופטים הערב", אמר יו"ר חולון, איתן לנציאנו, בראיון ל"5 באוויר" כשהוא מתכוון לדור רומנו, עמית בלק ואלעד ליבוביץ', "יש לקבוצה קצר עם רומנו וזה לא סוד. יש לנו היסטוריה של משחקים לא לטעמנו, שהתקשנו בהם וזה קרה לנו איתו כמה פעמים. אני מקווה שהכל יהיה בסדר".

לא בא לי להתחיל להסביר למה זה הגיוני ואני גם מבין אותכם שזה הזוי, אבל כן הולכים לעודד את חולון 6 חברים (4 מנויים לכדורגל מעל עשור )

אפס קוקסינל

הודעות חשובות בנוגע להיום:

1. מזכירים שבשעה 19:00 יוצאים לצעדה ממפגש הרחובות "הגיבור האלמוני" פינת "יד לבנים" (שדרת פלאפל יד אליהו), או במספרים: רחוב יד לבנים 28, תל אביב ונצא משם לתהלוכה עד ההיכל. קוראים לכל אוהדי מכבי להצטרף אלינו ולעשות שמח

2. חלוקת הכרטיסים למי שרכש דרכנו כרטיסים תחל בשעה 19:00 ועד 20:30 מחוץ לשער 6. אוהד שיגיע בלי צהוב-לא יקבל כרטיס, אין פשרות או ויכוחים.

וכן, אמנם יש צעדה, אך יהיו נציגים של הארגון שימשיכו לחלק את הכרטיסים בעמדה.

3. תפאורה- מפוזרים כ5000 דגלונים ברחבי ההיכל שהארגון סידר, מצפים לשיתוף פעולה מלא עם אנשי הגדר והגוש המעודד בשירים ובהנפת הדגלונים. צובעים את ההיכל בצהוב-כחול.

בהצגת השחקנים לא תהייה מוזיקה לבקשת הארגון, ונניף את הדגלים מצד לצד, ובשירת התקווה נרים את הדגלים ב2 ידיים מעל הראש.

4. עידוד, צרחות, קללות, שריקות בוז-הכל כדי להחזיר את הצלחת אלינו הביתה. גם ברגעים צמודים, גם אם יהיו רגעים קצת קשים. לתת הכל.

עד המוות מכבי

רק צלחת!

יור הפועל חולון עושה אלונה. איך אין לו בושה אחרי מה שהלך בגמר גביע עם רייס והעונשין

מדהים הדבר הזה, לא מבין איך זה עובר ככה חלק.

אשכרה ניסיון מובהק להשפיע על השופטים ערב משחק על תואר.

מדהים הדבר הזה, לא מבין איך זה עובר ככה חלק.

אשכרה ניסיון מובהק להשפיע על השופטים ערב משחק על תואר.

אחרי ההתנהלות שלהם לפני חצי הגמר וההתנהלות לפני גמר הגביע, עדיין לא הבנת שהם יעשו הכל בשביל לנצח? בצדק מבחינתם.

אחרי ההתנהלות שלהם לפני חצי הגמר וההתנהלות לפני גמר הגביע, עדיין לא הבנת שהם יעשו הכל בשביל לנצח? בצדק מבחינתם.

בסדר, את זה מבין, אבל מצפה לתגובה של המנהלת/איגוד השופטים על ניסיון מובהק של יו"ר קבוצה להשפיע על השופטים.

בסדר, את זה מבין, אבל מצפה לתגובה של המנהלת/איגוד השופטים על ניסיון מובהק של יו"ר קבוצה להשפיע על השופטים.

אני מבין שהכדורסל כמו הכדורגל בקטע הזה?

מה היה קורה אם מישהו ממכבי היה מתבטא ככה?

אני מבין שהכדורסל כמו הכדורגל בקטע הזה?

מה היה קורה אם מישהו ממכבי היה מתבטא ככה?

הזיה.

לא שאני חושב שזה משנה משהו או שיעשו משהו, אבל שלחתי הודעה למנהלת שענו שיבדקו את הנושא.