Jump to content

גמר הפיינל-פור הישראלי - מכבי נגד הפועל חולון ביד-אליהו

דקסטר

Recommended Posts

חחח ONE הזויים כמעט כמו YNET שפרסמו את התמונה שלו "מטושטשת":

הזר נלקח למשטרה, התעמת מול הבחורה שם על אימות הסיפור - היא התלוננה שקרה X, השחקן מסר עדות Y, השוטרים האמינו לו, והיא חזרה בה מהתלונה והסיפור נסגר. האמריקאי שוחרר בתנאים מגבילים, אסור לו ליצור קשר עם הבחורה וערבות צד ג’ והוא בדרך לאימון עכשיו וכן הוא צפוי ליטול חלק במשחק.

מזל שהכתבה הסתיימה, עוד שורה או שתיים כבר היו כותבים את השם שלו. התחיל כזר את הפסקה וסיים כאמריקאי.

רק שהשופטים לאי ישלחו אותם 200 פעם לקו ויהיה בסדר.

לא מבין איך שמיר הביא את המילטון באמצע עונה מתחתית הליגה הטורקית והוא בין הזרים הטובים בליגה

לחולון 4 זרים שישחקו מחר, כולם אמריקאים...

אכן, אבל לא צריך יותר מזה https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=171821&p=3784905

(ואם כן, וואלה ספורט פרסמו תחילה את הכתבה ותייגו מתחת לכותרת את השם שלו, אח"כ שהגיבו להם הם מחקו)

רק שהשופטים לאי ישלחו אותם 200 פעם לקו ויהיה בסדר.

לא מבין איך שמיר הביא את המילטון באמצע עונה מתחתית הליגה הטורקית והוא בין הזרים הטובים בליגה

למה אתה חושב שגמר גביע האליפות יהיה שונה מגמר גביע המדינה?

ואין מה להגיד... הוא אלוף בזה.

גם בלי המקור קל לזהות שזה הוא במטושטשת בגלל הקעקועים

ברור, הקטע שהם עושים את זה קבוע. כל פעם שתקרא כתבה כזאת בווינט ותרצה לדעת במי מדובר, דבר ראשון קליל ימיני בעכבר "חפש תמונה בגוגל" ולרוב תמצא את התמונה הלא מטושטשת על המקום, לעתים רחוקות זה דורש טיפה התעסקות של גלילה למטה וכניסה לאיזה כתבה או שתיים להגיע למקור.

אותי יותר מעצבן שאתר ONE תמיד שם בפרסומים כאלה תמונה לא קשורה של ניידת שישר גורמת להאמין שמדובר באירוע חמור באמת.

תמיד אותה תמונה של ניידת כאילו משהו באמת גדול קרה.

גועל נפש.

אנחנו 4 חברים אוהדי חולון בכדורסל ( היינו באליפות ו2 הגביעים ביד אליהו הולכים איזה 4 5 משחקים בשנה ) הפעם החלטנו שאנחנו באים לדרבי, לא יודע למה, כאילו צו 8 או משהו .

אין מצב

אני שם כסף שיש.

אין לי מילים על התופעה הזו אבל שוב.. בואו לא נהרוס את הנושא.

אני מקווה שמשהו אמר לשמעון שאם לא זוכם היום (זוכים) זה תיהיה עונה בלי תואר של אחת מ4 קבוצות הכדול של האגודה (גביע הטוטו וגביע ווינרר לא נחשב)

לא בא לי להתחיל להסביר למה זה הגיוני ואני גם מבין אותכם שזה הזוי, אבל כן הולכים לעודד את חולון 6 חברים (4 מנויים לכדורגל מעל עשור )

לא בא לי להתחיל להסביר למה זה הגיוני ואני גם מבין אותכם שזה הזוי, אבל כן הולכים לעודד את חולון 6 חברים (4 מנויים לכדורגל מעל עשור )

אז למה להתפאר בזה בפורום השחקן ה-12 מה הפואנטה?

אתה יודע מה עזוב הכל יש לי שאלה אחת - לדעתך הגיוני מנוי למכבי כדורגל שאוהד את הפועל ת"א כדורסל? (ובגלל שאתה בטח מתכוון לשזה שאתם מחולון וזו קבוצה של עיר ובלה בלה בלה אז הבן אדם גדל ברחוב אוסישקין מטר מהאולם לשעבר ואבא שלו לקח אותו למשחקי סל כשהיה קטן)

אתה יודע מה עזוב הכל יש לי שאלה אחת - לדעתך הגיוני מנוי למכבי כדורגל שאוהד את הפועל ת"א כדורסל? (ובגלל שאתה בטח מתכוון לשזה שאתם מחולון וזו קבוצה של עיר ובלה בלה בלה אז הבן אדם גדל ברחוב אוסישקין מטר מהאולם לשעבר ואבא שלו לקח אותו למשחקי סל כשהיה קטן)

מה אתה משווה קבוצת כדורסל שאין לה קבוצה בכדורגל לקבוצה שהקבוצה שלה בכדורסל מזוהה ב1000 אחוז עם זאת של הכדורגל(הפועל)

מעניין גם אם כל אלה שמדברים על הנושא הזה פה מגיעים למשחקים של מכבי סל במשך העונה