Jump to content

ז'איר אמדור חתם ל3 שנים

Sawyerdroid

Recommended Posts

רדו מהעניינים האישים שלי ותדבר נטו על כדורגל

והזר שהיה אמור לחתום בסוף החלון וברח בשניה האחרונה לא זוכר את השם שלו.

אלכסנדר פאנטיץ. גם הוא שלה?

(ובלי קשר אחי. באמת סקרנים לדעת על הלטאה. לא מתוך זלזול חלילה. זה מסקרן, אז תהיה גבר ושחרר לפחות את סוג הלטאה:))

אין לי בעיה להראות תמונות

הבעיה שפה מסתבלטים פה בצורה אישית וזה פשוט מעצבן

גם הקטע פה שמתקנים אותי על איות של שם של שחקן ועושים מזה רעש כאילו קראתי לו בשמות גנאי אפשר לחשוב

אלכסנדר פאנטיץ' היה שלה כן

והוצע למכבי בתחילת העונה הזו על ידי סוכן אחר והוא בא והחליט שהוא רוצה את העמלה שלה

וזאת הסיבה שהוא לא חתם.

גם הקטע פה שמתקנים אותי על איות של שם של שחקן ועושים מזה רעש כאילו קראתי לו בשמות גנאי אפשר לחשוב

ברוך הבא לאינטרנט. אל תקח את זה אישי, בסוף זה אנשים שלא מכירים אותך ואתה לא מכיר אותם.

אלכסנדר פאנטיץ' היה שלה כן

והוצע למכבי בתחילת העונה הזו על ידי סוכן אחר והוא בא והחליט שהוא רוצה את העמלה שלה

וזאת הסיבה שהוא לא חתם.

יש פה באמת קצת אובר-ביקורת שמהולה בהתנשאות. אבל זה האינטרנט. אנשים מאחורי יוזרים מרגישים יותר נוח לרדת על אחרים, כי זה לא באמת מישהו, זה סתם עוזר. אל תקחו את זה אישית.

אותי פשוט מסקרן סוג הלטאה. לא מבקש איזה תמונה לאמינות, זה פחות ענייני. סתם להבין איזה סוג לטאה שווה כל כך הרבה כסף, לא היה לי מושג שיש דבר כזה.

לא שקשור לנושא

אבל בגלל שעכשיו יש מיתון בשוק הבאת הלטאות וקשה להשיג אותם, אז המחירים קפצו לשחקים וגם בגלל שאולי יש בלחץ 30 פריטים שלה בארץ וגם בגלל שהן לא שורדות

בחו"ל היא עולה הרבה פחות משמעותית וגם בגודלה המלא היא שווה הרבה פחות משמעותית (אולי 2000 דולר)

לא לוקח אישית, אבל שאתה רואה שכבר חצי שנה מסתבלטים פה על עומר אדם ועכשיו עברו ללטאה זה כבר לא מצחיק

לא קשור לנושא ולא קשור לכלום

לא שקשור לנושא

אבל בגלל שעכשיו יש מיתון בשוק הבאת הלטאות וקשה להשיג אותם, אז המחירים קפצו לשחקים וגם בגלל שאולי יש בלחץ 30 פריטים שלה בארץ וגם בגלל שהן לא שורדות

בחו"ל היא עולה הרבה פחות משמעותית וגם בגודלה המלא היא שווה הרבה פחות משמעותית (אולי 2000 דולר)

לא לוקח אישית, אבל שאתה רואה שכבר חצי שנה מסתבלטים פה על עומר אדם ועכשיו עברו ללטאה זה כבר לא מצחיק

לא קשור לנושא ולא קשור לכלום

מאיפה הכסף? אתה מלווה בריבית?

לא

וזהו לא מתייחס לנושא הזה וללטאה יותר

זה נושא של מלפפונים

ואתה יודע מי אוהב לאכול מלפפונים? לטאות!

אם באמת יש לך לטאה ששווה כ"כ הרבה כסף, זה יהיה הרבה יותר חכם אם לא תראה תמונות שלה באינטרנט, כי כבר שמעתי על אנשים שפורצים לבתים בשביל לגנוב חיות יקרות.

אז עדיף באמת לא יותר מדי לפרסם את זה במקום עם אנשים שאתה לא יודע מי הם ולאן זה יכול להגיע.

ואתה יודע מי אוהב לאכול מלפפונים? לטאות!

אם באמת יש לך לטאה ששווה כ"כ הרבה כסף, זה יהיה הרבה יותר חכם אם לא תראה תמונות שלה באינטרנט, כי כבר שמעתי על אנשים שפורצים לבתים בשביל לגנוב חיות יקרות.

אז עדיף באמת לא יותר מדי לפרסם את זה במקום עם אנשים שאתה לא יודע מי הם ולאן זה יכול להגיע.

הנשיאה עוד תעשה מחטף ותביא את הלטאה לב"ש .

לטאה -

"מאז שהייתי קטנה חלמתי לשחק בטרנר, חלום שמתגשם."

תצחקו. אחרי ההודעה של ערן התחלתי לחפור בגוגל על הנושא. מסתבר שיש לא מעט אנשים שאוהבים לגדל לטאות ויש הרבה סוגים. לא היה לי מושג על זה וזה נושא מעניין.

תצחקו. אחרי ההודעה של ערן התחלתי לחפור בגוגל על הנושא. מסתבר שיש לא מעט אנשים שאוהבים לגדל לטאות ויש הרבה סוגים. לא היה לי מושג על זה וזה נושא מעניין.

זה אחלה דבר, יש להם טרריומים ממש יפים, עם צמחיה טרופית וכאלה.