Jump to content

ז'איר אמדור חתם ל3 שנים

Sawyerdroid

Recommended Posts

וואלה, החתמת אנטי תזה של ג'ורדי. לא יודע אם זה יעבוד אבל שווה לנסות. מזכיר את הפרק בסיינפלד שג'ורג' החליט ללכת הפוך בכל ההחלטות שלו והכל הצליח לו.

מהליגה הספרדית , דובר רק ספרדית , שחום עור ... מישהו מוכר ? סתם סתם

אללה ג'איר נקווה שהבאנו פה הברקה למה בינתיים הסימנים מראים פה משהו נחמד ולא מעבר

אבל אני תמיד אופטימי ,

איזה כיף רכש זר לעמדה שאנחנו באמת צריכים ועוד בשלב כזה מוקדם של העונה !!!

יאללה הלכתי לחרוש על סרטונים שלו ביוטיוב

בסך הכל בלם עם אחלה פרופיל לליגת העל. מקווה שדברי מנספורד נכונים ובאמת היה אחריו מעקב ממושך כי ההגנה שלנו צריכה להיות חדשה לגמרי וטוב שעובדים מוקדם ומרכיבים את הסגל בשלב הזה שלפני העונה.

נראה שחקן בכושר, פיזי, גבוה עם קריאת משחק הגנה טובה ולא איטי בצורה מחרידה שזה סבבה. השאלה תהיה בציוות ההגנתי הכולל שאמור להיות לנו עם עוד שוער חדש וכנראה עוד בלם ומגן שמאלי

מבחינתי סיכמת את כל הנושא

לא יודע אם הוא שחקן טוב או לא, את זה נוכל לשפוט רק אחרי מינימום 10 משחקים בהרכב ברצף.

מה שכן, אני מרוצה מאוד שעשינו החתמה מהירה מאוד, ואני שמח שהבאנו שחקן שהוא בעלייה ולא מישהו פצוע שלא שיחק עונה שלמה.

מקווה מאוד שנצליח איתו כי יש לו נתונים מרשימים, שיהיה בהצלחה!

מה שאהבתי שהוא יודע לאיים על השער, שנים לא היה לנו מספרים מהבלמים, לפחות אחד חייב לתת עוד אופציה במצבים נייחים.

כמה מחשבות רנדומליות על ההחתמה שלו:

* בואו נודה על האמת, אם היו מביאים אותו למכבי של לפני שלוש שנים לא היינו מרוצים. על הנייר הוא לא פרופיל הרכש של מכבי שרצתה להמשיך להתקדם. מצד שני, אחרי שנים של שחקנים שנוחתים ברגע האחרון ואחרי השיא, אני חש סיפוק מכך שהגיע שחקן רעב ובתחילת החלון.

* מעבר ליכולת האישית שלו, מה שחשוב זה הצלחת הציוות שלו עם הבלם הבכיר השני (כנראה טיבי) ואיך יראה משחק ההגנה הקבוצתי. טיבי וקרלוס למרות מגרעותיהם היו נהדרים בעיקר כי השלימו אחד את השני ושיחקו בקבוצות מאומנות. לעומת זאת הציוות של טיבי עם טבח היה נוראי.

* כרגע יש לנו שני בלמים בכירים ולא מעט אופציות למחליפים (ייני- שלטעמי פשע לתת לו לשחק בקישור, גולדברג, נג'אר ואפילו מייקל). כדאי אולי לשקול להביא לשם עוד שחקן אבל העמדה הזאת פחות דחופה בעיני עכשיו.

*מהתיאור שלו בתקשורת אני צופה נקודה בעייתית- אי שקט כשהכדור ברגל שלו. זו נקודת תורפה בקבוצה ששולטת בכדור והבלמים משחקים גבוה. הרבה כדורים יעברו אצלו והוא יצטרך לדעת לנתב אותם כמו שצריך, לפעמים תחת לחץ.

*זה מעולה לשמוח שהגיע שחקן לפני השיא, אחרי שנתן עונה טובה ועלה ליגה עם קבוצתו. נקווה שיתרום יותר מבאטוקיו.

בהצלחה

תחושה טובה לגביו, מקווה שיצליח לעשות את ההתאמות המנטליות שקשות לפעמים לזרים בטח עם פרופיל כמו שלו וימשיך את התנופה וההתקדמות שלו במכבי.

כולם תמיד בשוק שזרים באים לקבוצה שמשחקת בליגה האירופית? לא ברור? הם מגיעים עם תקווה שזה יתן להם קרש קפיצה.

הוא בן 28 וחתם על חוזה ל3 שנים. הוא בא לעשות כסף ולזכות בתארים, שני דברים שכנראה היו קשים להשגה עבורו בספרד.

*זה מעולה לשמוח שהגיע שחקן לפני השיא, אחרי שנתן עונה טובה ועלה ליגה עם קבוצתו. נקווה שיתרום יותר מבאטוקיו.

זה.

וואלה, החתמת אנטי תזה של ג'ורדי. לא יודע אם זה יעבוד אבל שווה לנסות. מזכיר את הפרק בסיינפלד שג'ורג' החליט ללכת הפוך בכל ההחלטות שלו והכל הצליח לו.

כמה שנאת מכבי צבורה בך, גאה בך שמחזיק החזקת את עצמך בשנים הקשות.

זה קצת מוזר שהביאו בלם שלא יודע אנגלית, אחרי שג'ורדי ציין בראיונות כמה זה משפיע (וידיגל, מרסלו ורמון). מקווה שעד שתתחיל העונה זה ישתפר.

שמעתי את טוכמן עכשיו ברדיו אומר שיורדי רצה להביא אותו כבר בינואר ולא הסתייע.

צריך לשמר את הנראטיב של "אני וג'ורדי היינו בקשר שנתיים."

בכתבה שהעלו שיבחו אותו למעט המסירות ואיבודי הכדור

בסרטון רואים דווקא שהוא מניע את הכדור טוב ומוצא שחקני התקפה במסירות ארוכות..

זה קצת מוזר שהביאו בלם שלא יודע אנגלית, אחרי שג'ורדי ציין בראיונות כמה זה משפיע (וידיגל, מרסלו ורמון). מקווה שעד שתתחיל העונה זה ישתפר.

נראה לי מצמידים לו ממחר מורה לאנגלית כמו שעשו לבאבין ורודריגז

צריך לשמר את הנראטיב של "אני וג'ורדי היינו בקשר שנתיים."

לא יודע. טוכמן נשמע מאד נחרץ בעניין הזה. בוא נגיד ככה- אני לא חושב שמכבי גילתה על קיומו רק לפני שלושה שבועות/חודש. זאת יחסית העברה שכנראה זרמה מהר, סביר שהיו מגעים גם קודם והכרה הדדית.

נראה לי שזה קריטי יותר למאמן שכל מהותו היא תקשורת עם אנשים.