Jump to content

טל בן חיים עוזב

מיץ'

Recommended Posts

בסוף מיץ' יתעצבן בגלל השטיות האלה חאלאס

טל בן חיים אפילו לא עשה את רוב הקריירה במכבי, נתן 6 שנים סה"כ ב2 קדנציות

3 שנים ראשונות שהוא היה מלך ובסוף עזב בגלל מחלוקת כספית ו3 שנים שבהן היו עליות ומורדות(בעיקר מקצועיים) שבמהלכם עשה לא מעט שטיות גם לא מקצועיים

שחקן צריך להבין שהוא בן פאקינג 36 וכרגע יש למכבי מגבלה כספית והמאמן לא רוצה אותו כנראה וגם כמובן שמקצועית הוא כבר לא מתאים אז לא ברור מה כל הרעש והמולה..הפרישה שלו כבר מתאחרת לא בושה לפרוש, עד מתי תרצה לשחק ואיפה?

כמו שלצוות מותר ככה גם לקהל מותר.

״מחאה״ לגיטימית ביותר. מותר כקהל להביע דעה גם אם זה נגד החלטת מועדון. תראה מה כתבתי

למעלה. כל עוד זו הדרך אז הכל בסדר. לא היתה אלימות ושום דבר שהוא לא בסדר.

חוץ מזה, יש דברים שהם מעבר למקצועי נטו. עוד חוזה של שנה לא היה קורה כלום, להיפך.

זה שזה מותר אין סםק ומחלוקת

אבל זה שהרעיון שעומד מאוחרי ה"מחאה" הוא מביך ומונע משיקולים לא מקצועיים זה גם ודאי

הפגנה שקטה יפה ומסודרת לא הייתי קורא לזה גם הפגנה או מחאה סהכ הבעת דעה ותמיכה.

גם זה אסור לנו? אוי ואבוי מה יהיה פה עוד 10 שנים.

תפסיקו להיות יפי נפש.

זכותם ובצדק לאהוב את טל ולחשוב שמגיע לו יותר כבוד בשחרור הזה. אגב אורי משיח וכל החברה שהרבה אוהדים פה בפורום היו בכיתה ב נלחמו בלוני בדמם.

אז תפסיקו עם ההשמצות מביך שמביך זכותם וזהו.

ולהיות מוצצים של ההנהלה ולשחק משחקים עם מכביניו מחוץ לנתניה עם דוגמניות שלובשות חולצות ורודות וסמל של מכבי זה לא מביך..חלאס

הפגנה שקטה יפה ומסודרת לא הייתי קורא לזה גם הפגנה או מחאה סהכ הבעת דעה ותמיכה.

גם זה אסור לנו? אוי ואבוי מה יהיה פה עוד 10 שנים.

תפסיקו להיות יפי נפש.

זכותם ובצדק לאהוב את טל ולחשוב שמגיע לו יותר כבוד בשחרור הזה. אגב אורי משיח וכל החברה שהרבה אוהדים פה בפורום היו בכיתה ב נלחמו בלוני בדמם.

אז תפסיקו עם ההשמצות מביך שמביך זכותם וזהו.

ולהיות מוצצים של ההנהלה ולשחק משחקים עם מכביניו מחוץ לנתניה עם דוגמניות שלובשות חולצות ורודות וסמל של מכבי זה לא מביך..חלאס

איזה אנשים טובים נכון?

ועוד אתה קורא לאחרים ילדים.

רוצה לשתף בן כמה אתה?

אוטוטו בן 24 נעים מאוד אפשר שנדבר בפרטי אם באלך לנהל שיחה אחי

לגבי משיח ושי תתפלא אני לא מהאולטראס מאז ומתמיד הייתי יושב עם השחקן היו לי חברים בשחקן ישבתי איתם חצי עונה ב13 ולאחכ מכן ב8.

אבל ואבל גדול אני יודע שהם תרמו רבות לעזיבת לוני את מכבי.

ושוב לא נכנס לפוליטיקות הישנות (יחסי שחקן אולטראס זה באמת כל כך ישן ומאחורינו בטח שהפאנטיקס זה ארגון מאוחד וחזק היום תודה לאל)

בחור בן 23-24 מדבר על ילדים שהיו בכיתה ב' כשמשיח נלחם בלוני. גדול.

כשהתחילו למחות באופן רציני נגד לוני היית בן 9-10, כשהוא עזב היית בן 13.

בשורה התחתונה, רוצים לאלץ את מיטש לשלם משכורת שהוא לא מתכנן לשלם(על פי עצת האנשים שמקבלים ממנו משכורת כדי לקבל החלטות כאלה). הגיוני בסך הכל.

יש לי את כל הכבוד לטל ואולי היה אפשר וצריך לעשות את זה אחרת, מכובד יותר. זהו.

אני לא כזה בטוח שצריך להיות הבדל בינו לבין שפונגין למשל.

נו, זה כבר לא כיתה ב׳ זה כבר ד׳ למה לזלזל?

הבנאדם סיים חוזה, הצוות המקצועי לא רצה בו עוד. לגיטימי מבחינתו

מה הבעיה פה? על מה צריך פה מחאה כלשהי?

כל עוד אנשים מפגינים בלי קריאות על גולדהאר ובשקט שיעשו מה שהם רוצים. גם ככה זה כמה בודדים זה לא שזרקו אבוקות ושרפו פחים בקריית שלום. אני בכלל לא מסכים איתם לגבי ההפגנה אבל כל עוד הם לא פוגעים במכבי זכותם.

בשורה התחתונה, רוצים לאלץ את מיטש לשלם משכורת שהוא לא מתכנן לשלם(על פי עצת האנשים שמקבלים ממנו משכורת כדי לקבל החלטות כאלה). הגיוני בסך הכל.

יש לי את כל הכבוד לטל ואולי היה אפשר וצריך לעשות את זה אחרת, מכובד יותר. זהו.

אני לא כזה בטוח שצריך להיות הבדל בינו לבין שפונגין למשל.

יואב אף אחד לא מאלץ, מכבי ממזמן לא שם וכבר נעשו פעולות הרבה יותר ברורות ביחסי קהל/קבוצה. קצת צורם שככה נפרדו ממנו (בטלפון שהוא בחופשה) ואם המסר הזה עבר מבורך.

יואב אף אחד לא מאלץ, מכבי ממזמן לא שם וכבר נעשו פעולות הרבה יותר ברורות ביחסי קהל/קבוצה. קצת צורם שככה נפרדו ממנו (בטלפון שהוא בחופשה) ואם המסר הזה עבר מבורך.

מסכים עם השורה התחתונה. גם אם זה עשה לטל קצת טוב ונעים.

כל כך

עברתי למצב דסקטופ בשביל לתת לך לייק

עם כל הכבוד ויש הרבה כבוד לטל בן חיים , אם צ׳אבי, בופון, קביאס, אינייסטה - יודעים מתי להגיד קאט ולהמשיך הלאה ליעד האחרון בקריירה או לפרישה , גם הוא יכול. חלאס, לא בונים עליו , לא כשחקן הרכב ולא כגיבוי.

מביך להיות אוהד של מכבי כשהם עושים שטויות כאלה.

הוא לא מתאים מקצועית, לא מבין מה הם רוצים. עם כל האהבה אין לו מקום פה כבר שנתיים.

מועדון כמו מכבי צריך לאפשר לשחקני בית ותיקים לפרוש בכבוד בקבוצה בה גדלו ושהחולצה שלה זו החולצה היחידה שלבשו בישראל, גם אם זה אומר שישב על הספסל שנתיים ושהמשכורת שלו תלך לפח

עצוב מאוד ולא מובן

צודק

בוא נשאיר אותו בהתחלה כשחקן, במעבר איטי שבמהלכו הוא יעבור להיות חצי שחקן-חצי מנג'ר, ואחכ יתמנה למאמן...

בכל זאת סמל מה נזרוק?

אתם לא רציניים שכתבתם פה שהיה צריך לתת לו עוד שנה כאילו הכסף שלכם זה מה שממן את זה

מכבי כעת בבעיה עם פיפא

כל כסף שאנחנו חוסכים יבוא לטובת הקבוצה

אין מה לעשות

גם מי אמר שהתאים לטל בן חיים להמשיך לשבת על הספסל? בכל קבוצה שהיא לא באר שבע ומכבי הוא בקלות שחקן הרכב קבוע.

אולי דעה לא פופולרית, אבל אני ממש לא מבין את האהבה הגדולה לבן חיים. שחקן עם אגו הרבה יותר גדול מאשר אהבה למועדון, וזה היה ככה מהיום הראשון שעלה לבוגרים, דרך הפנדל ההוא מול כפר סבא ועד העזיבה בטונים צורמים לאנגליה.

מעריך אותו, היה אחלה בלם והיום כבר לא ממש, שחקן בית שזה תמיד טוב ואחלה גבר באופן כללי, וכל הכבוד שלא עבר להפועל למרות שמסתמן שהייתה לו אחלה הצעה, אבל זהו. מפה ועד לסמל שעושים בשבילו הפגנה.. וואלה לא מבין. בסוף הוא שיחק פה 6 שנים סך הכל.

בסוף מיץ' יתעצבן בגלל השטיות האלה חאלאס

טל בן חיים אפילו לא עשה את רוב הקריירה במכבי, נתן 6 שנים סה"כ ב2 קדנציות

3 שנים ראשונות שהוא היה מלך ובסוף עזב בגלל מחלוקת כספית ו3 שנים שבהן היו עליות ומורדות(בעיקר מקצועיים) שבמהלכם עשה לא מעט שטיות גם לא מקצועיים

שחקן צריך להבין שהוא בן פאקינג 36 וכרגע יש למכבי מגבלה כספית והמאמן לא רוצה אותו כנראה וגם כמובן שמקצועית הוא כבר לא מתאים אז לא ברור מה כל הרעש והמולה..הפרישה שלו כבר מתאחרת לא בושה לפרוש, עד מתי תרצה לשחק ואיפה?

הוא לא עזב בגלל מחלוקת כספית !!!! הוא ברח.

טב"ח רימה את מכבי ואת לוני, משך את מכבי באף ולא הסכים לחתום על חוזה לאחר חוזה החייל שלו וברח.

מכבי רצו להושיב אותו על הספסל אבל בגלל הבלגן של האוהדים וההבטחה שלו שהוא תיכף חותם נתנו לו לשחק ואז הוא לא חתם ומכבי לא ראו שקל.

פתאום "חייבים" לו וצריכים להחתים אותו בגיל 38 ?

גם הטענה ש"בישרו לו בטלפון" זה שקר מאותה סדרה של אותם אנשים שעושים את זה כל הזמן.

מכבי דיברו עם טב"ח לפני שהוא טס וטב"ח ידע שכנראה שהוא לא ימשיך מאחר והוא טס מכבי עדכנו אותו טלפונית זה לא אקט של חוסר נהפוך הוא זה אקט של כבוד.

מודיעים לשחקן ברגע שמחליטים סופית כדי שהוא יהיה הראשון לדעת ( וגם שיוכל להתארגן ) אבל אם אפשר להסית את האוהדים יש פה אנשים שמומחים בזה.

אולי דעה לא פופולרית, אבל אני ממש לא מבין את האהבה הגדולה לבן חיים. שחקן עם אגו הרבה יותר גדול מאשר אהבה למועדון, וזה היה ככה מהיום הראשון שעלה לבוגרים, דרך הפנדל ההוא מול כפר סבא ועד העזיבה בטונים צורמים לאנגליה.

מעריך אותו, היה אחלה בלם והיום כבר לא ממש, שחקן בית שזה תמיד טוב ואחלה גבר באופן כללי, וכל הכבוד שלא עבר להפועל למרות שמסתמן שהייתה לו אחלה הצעה, אבל זהו. מפה ועד לסמל שעושים בשבילו הפגנה.. וואלה לא מבין. בסוף הוא שיחק פה 6 שנים סך הכל.

מסכים - מלבד השורה התחתונה.

טל אישיות די מעצבנת העזיבה שלו וההגעה חזרה למכבי הייתה אופורטוניסטית. הוא עושה פרצופים על הספסל וסתם אישית לא עובר לי טוב.

אבל די בזה שזה המכביסט היחיד שהגיע לצ'לסי/ וחזר למכבי/ וסרב להצעה מהפועל/ ונתן את שלו על הדשא כדי שיקבל מפגן תמיכה חצי אאונטה.

מה שאי אפשר להגיד מבחינתי על שורה אובארוב.

כן מקצועיות או לא, שיפר שוערים או פחות - גם אם דה חאה יגיע לכאן ומוריניו איתו והמיוחד יתעקש לבחור את הסגל המקצועי - לא מזיז את שורה מהספסל.

ברור שזה מטומטם, אבל לאהוד קבוצת כדורגל בינונית במזה"ת זה גם.