Jump to content

חצי גמר הפיינל-פור הישראלי - דרבי ביד-אליהו

דקסטר

Recommended Posts

יום ראשון הקרוב 10/6 בשעה 21:00.

אני יודע שיש פה הרבה אוהדים שעוקבים אחרי הכדורסל אבל לא הולכים למשחקים, אולי קצת סולדים מכל מיני דברים, אולי מרגישים "לא קשורים" אבל זה לא הזמן. תשימו הכל בצד - גם אם ההודעה הזו תביא עוד 20 "פנאטים" מפה לבוא לתמוך עשינו את שלנו.

כתבו פה באחד הנושאים שזו יכולה להיות השנה הראשונה אחרי כמעט 50 שנים רצופות שמכבי לא תקח תואר (אליפות או גביע) באחד מארבעת ענפי הכדור - לא נותנים לזה לקרות, אבל קודם - דוחפים את מכבי לגמר!

רק מכבי

שיטה מסריחה והכל אבל חצי גמר, דרבי (סיבה מספיק טובה בפני עצמה לבוא), 3 שנים שמכבי בלי גמר, הגיע הזמן להחזיר את הצלחת הביתה.

נמאס שכל פעם אוהדי הפועל מגיעים להיכל ומרגישים בבית, זה הזמן של כל מי שאולי התרחק מהכדורסל או ראה מהבית לבוא ולעודד את מכבי ולתת לה להרגיש בבית בחצי גמר בדרך לאליפות.

מגיע אחרי הרבה זמן שלא הייתי ביד אליהו. למרות שאני פחות מתחבר לקהל בכדורסל, אשב בגוש ואעזור כמה שאפשר. באמת נשבר הזין שהם מרגישים בבית אצלנו.

תבואו.

שכנעת אותי

מגיע אחרי הרבה זמן שלא הייתי ביד אליהו. למרות שאני פחות מתחבר לקהל בכדורסל, אשב בגוש ואעזור כמה שאפשר. באמת נשבר הזין שהם מרגישים בבית אצלנו.

תבואו.

עוד עוד עוד עוד

שוקל לבוא לראשונה רק בגלל שזה דרבי אבל מה הקטע הדפוק הזה של להשאיר תעודה

ברמת העיקרון זה כדי שלא יקנו דרך הארגון וילכו לשבת בצד ולא יהיו עם הגוש ויעודדו (מניח שפשוט עשו העתק-הדבק ממשחקי ליגה לא יודע אם באמת יהיה רלוונטי כי מניח שהשאר מסומן)

הם באמת הכי בסדר בעולם ועושים הכל לטובת העידוד

דווקא חשבתי ללכת, ואז ראיתי שזה עולה 100 שקל... לא נורא נעודד מהבית

משכנע אותנו כמה זה מגניב לשים 100 שקל על אימון של נבחרת ארגנטינה, לא מוכן לשלם סכום כזה בשביל מכבי בפיינל פור.

אוהד טוב.

משכנע אותנו כמה זה מגניב לשים 100 שקל על אימון של נבחרת ארגנטינה, לא מוכן לשלם סכום כזה בשביל מכבי בפיינל פור.

אוהד טוב.

בוא אני אגלה לך משהו, מעולם לא הייתי במשחק של מכבי סל. באופן כללי אני לא מת על כדורסל. אני תמיד אעודד כל קבוצה מאגודת מכבי ת"א, אבל הכדורגל זה העדיפות הראשונה שלי וזה מה שבאמת מעניין אותי. כדורסל? לפעמים אני רואה לפעמים לא, לא חי את זה ממש. אז בוא נגיד שאם כבר אני אלך לאיזה משחק בפעם הראשונה בחיים שלי של מכבי סל, זה לא יהיה ב-100 שקל. מספיק יש לי הוצאות מהכדורגל (לא חושב שפספסתי משחק העונה, חוץ מעכו בבית שהייתי בחו"ל. שלא לדבר על טרמפיסטים שהייתי לוקח בלי השתתפות בדלק כדי שיהיה איך לאוהדי מכבי להגיע. אם כבר מדברים על אוהד טוב או לא).

אגב איפה ניסיתי לשכנע מישהו שזה מגניב לשים 100 שקל על ישראל-ארגנטינה? או שבסבבה שלך סתם לזרוק דברים לאוויר...

שוקל לבוא לראשונה רק בגלל שזה דרבי אבל מה הקטע הדפוק הזה של להשאיר תעודה

בד"כ הם לוקחים את זה כפיקדון רק במשחקי ליגה כשהאולם ריק ואפשר לעבור לעוד יציעים.

במשחקים חשובים כאלה כשהאולם מלא אני לא מאמין שהם באמת יקחו, גם בגמר גביע השנה הם לא לקחו, זה תמיד מופיע באתר שלהם.

חוץ מזה גם אם יקחו, הם מסתפקים ברב קו או משהו, לא חייב תעודת זהות.

למה אבל כניסה רק במהלך הרבע הראשון?

גם פה לדעתי פשוט עשו העתק-הדבק ממשחקי ליגה שם הכרטיס הזול הוא כביכול ליציע העליון ו"מחכים" לראות שההיכל לא מלא כדי להכניס את האוהדים ליציע למטה באולם (אף פעם אין בעיה)

כמעט בטוח שהפעם הכרטיס הוא ישירות לאולם 6 למטה ולא צריך לחכות לתחילת המשחק.

החלום שלי זה שהנהלת הכדורסל תמשוך להיכל אוהדים מהכדורגל. זה יחזיר את יד אליהו להיות מבצר.

אני אגיד לך אובייקטיבית, ולא כזה אכפת לי שתגידו שאני אוהד לא אוהד וכאלה כי בכדורסל אני באמת אוהד הצלחות, במחירים כאלה אתה לא יכול לגייס אוהדים חדשים, זה לא יקרה. אני ועוד חבר חשבנו לבוא ואז ראינו את המחיר ואת כל הפרוצדורה, עם כל הכבוד לגייט שאני לא מכיר אותם כי כאמור לא הולך הרבה לכדורסל ובטוח שיש להם את הסיבות שלהם אבל להתחיל להפקיד פה תעודות זהות וכאלה זה לא מהלך ש"מושך" אוהדים חדשים, ופשוט החלטנו שנעודד מהבית למרות ששנינו חמים על דרבי ורצינו לבוא.

יש לך ענף בגסיסה שיש בו שביתות על ימין ועל שמאל, שהרוב המוחלט מהעונה בכלל לא רלוונטי לכלום ולא מעניין, ואני לא יודע כמה (למרות שאני מכיר גם כאלה) מוכנים להשקיע במנויים גם לכדורגל וגם לכדורסל בו זמנית רק כדי לקבל אפשרות לרכוש כרטיס מחיר מופקע לדרבי שיצא בפוקס בחצי גמר פיינל פור (ביזיון לכשעצמו).

זה מהלך מאוד בעייתי להוציא לפועל. אומר לך בתור אחד שהוא בדיוק הקהל יעד של מה שאתה מתאר. זה לא "מושך" להגיע לכדורסל.

אל תתרגשו מהקטע של להשאיר פיקדון לא חבר ארגון אך מאמין שזה לא יהיה כמו בשאר המשחקים הגדולים... בכל מקרה, הדבר נועד רק להגדיל את הגוש ושלא ילכו לשבת פתאום בכל מיני מקומות אחרים.

בואו בטירוף! חצי גמר דרבי! הפועל מרגישים יותר מדי בבית ביד אליהו.

מעולם לא הבנתי אוהדי מכבי שעושים הפרדה בין הרגל לסל.

הייתי רוצה שזה יעלם בכל המישורים (ארגונים וכו').

אני מבין למה זה קרה ושאתוס הקבוצה של המדינה הביא מלא טרמפיסטים והרחיק אוהדים אמיתיים, אבל עדיין אין שום סיבה להתנתק.

מכבי בשני הענפים המרכזיים זה מאסט.

מעולם לא הבנתי אוהדי מכבי שעושים הפרדה בין הרגל לסל.

הייתי רוצה שזה יעלם בכל המישורים (ארגונים וכו').

אני מבין למה זה קרה ושאתוס הקבוצה של המדינה הביא מלא טרמפיסטים והרחיק אוהדים אמיתיים, אבל עדיין אין שום סיבה להתנתק.

מכבי בשני הענפים המרכזיים זה מאסט.

אסביר לך, אני מאוד אוהב כדורסל (כמו כדורגל), העניין שלהבדיל מכדורגל הקבוצה הטובה יותר (בדרך כלל) תנצח, ובגלל פערי הרמות זה נהיה משעמם/אתה יודע מה יהיה בסוף, המשחקים היחידים שאני רואה (וגם רק בטלוויזיה) זה פלייאופים של הליגה ואירופה (בתנאי שמכבי שם) ושל ה-NBA.

אסביר לך, אני מאוד אוהב כדורסל (כמו כדורגל), העניין שלהבדיל מכדורגל הקבוצה הטובה יותר (בדרך כלל) תנצח, ובגלל פערי הרמות זה נהיה משעמם/אתה יודע מה יהיה בסוף, המשחקים היחידים שאני רואה (וגם רק בטלוויזיה) זה פלייאופים של הליגה ואירופה (בתנאי שמכבי שם) ושל ה-NBA.

אני מבין שאתה לא כל כך בעניינים בשנים האחרונות