Jump to content

חידוש מנויים לעונה הבאה

Sawyerdroid

Recommended Posts

חברים חייב את העזרה שלכם

אני חייל בתותחנים אני יושב במערבי עליון , כל הימי חופש והאפטרים שלי אני מנצל על מכבי .

השנה אני חייב לשבת במזרחי עליון ולהיות חלק פעיל יותר מהעידוד , איך אפשר לעשות את זה ? אם אתם מכירים מישהו שיכול לעזור לי אני מאוד מאוד אבל מאוד אשמח .

תודה

תשלח בקשה להחלפת מקום.

איך עושים את זה ?

עלייך לחדש את המנוי ולאחר מכן למלא את הטופס המצורף בצורה מפורטת ולפרט בקוביית הבקשה את הפנייה.

הטיפול בפניות יחל בשבוע הראשון של יולי. המועדון יעשו את מיטב המאמצים להיענות לכל הבקשות בהתאם למצב הקיים, עם זאת, ההרשמה אינה מהווה הבטחה לשינוי מקום באיצטדיון. מכבי תל אביב שומרת לעצמה את הזכות לא להיענות לכל בקשה מכל סיבה שהמועדון רואה לנכון.

טופס שינוי מקום

https://cdn.maccabi-tlv.co.il/2018/06/%d7%94%d7%97%d7%9c%d7%94-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%a4%d7%aa-%d7%97%d7%99%d7%93%d7%95%d7%a9-%d7%94%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a2%d7%95%d7%a0%d7%aa-201819/?embedapp=app&video=redirect

הקישור זורק אותך לפוסט של מכבי על החידושים,למטה יש את הטופס

הרבה לא יחדשו,לדעתי לא תהיה לך בעיה.

הייתי משלם כפול במצב של פיירפליי.. אולי מכבי צריכה לתת אופציה השנה למנויים לתרום לקבוצה עוד כמה מאות שקלים תמורת הטבת מנוי כלשהי (פתוח לרעיונות)

מעלים את מחיר המנוי ל-5000 שקל. שים לב שיש מבצע בוולמארט קנדה - מתקשרים לטלמסר ונכנסים להגרלה שבה יחולקו 10000 שוברים המעניקים 80% הנחה לרכישת מנוי למשחקי הבית של מכבי ת"א

ט.ל.ח

שימו את הכסף איפה שהפה שלכם ...

קרוב לודאי שליאור טימור נמצא כאן הרבה: תעשו באנר תרומה למען רכש. בוא נראה כמה אוהדי מכבי צמאים לרכש.

זה היה הרקע גם בתמונה שעשו בהצגה של איביץ' אז נשמע הגיוני

מכבי חולים על הרמזים האלה. כמו שעשו עם הסט רטרו ודור מיכה במסיבת עיתונאים.

אם אני לא טועה שנה שעברה נתנו כניסה ל2 המשחקים הראשונים באירופה,

למה השנה לא?

אני חושב שגם שנה שעברה רק לפני המשחקים עצמם אמרו שזה נכנס "במתנה" למנויים, לא סגור על זה.

אם אני לא טועה שנה שעברה נתנו כניסה ל2 המשחקים הראשונים באירופה,

למה השנה לא?

רוצים להרוויח עוד כמה שקלים עלינו.

פייר פליי וזה.

מה הסיכוי לדעתכם של מנוי להחליף מקום ולהתארגן על מושב ליד מנוי חדש (לא מחדש) המזרחי תחתון? נראה לכם ריאלי לבקש סידור כזה?

מה הסיכוי לדעתכם של מנוי להחליף מקום ולהתארגן על מושב ליד מנוי חדש (לא מחדש) המזרחי תחתון? נראה לכם ריאלי לבקש סידור כזה?

תמיד טוב לנסות.

לדעתכם ישארו מנויים למזרחי עליון אחרי החידוש?

95 אחוז שלא .

וגם אם כן המנויים יעברו לאנשי אירגון / מקרובים

העלו את E פלוס ב 150שח

שנה שעברה כפו עלינו העברה לשם בגלל השינויים ולא קיבלנו הנחה, השנה ירד ב 250 שח למחדשים שלדעתי זה סבבה

יאללה לחדש

העלו את E פלוס ב 150שח

שנה שעברה כפו עלינו העברה לשם בגלל השינויים ולא קיבלנו הנחה, השנה ירד ב 250 שח למחדשים שלדעתי זה סבבה

יאללה לחדש

שוקל השנה לעבור לשם

שוקל השנה לעבור לשם

לדעתי מקום הישיבה עם חווית הצפייה הכי טובה באיצטדיון, אני יושב 2 שורות מתחת לעיתונאים, בדיוק על קו האמצע.

הדאון סייד היחיד לדעתי, וזה תופס לכל הצד המערבי, זה כשמגיעה קבוצה עם קהל חוץ רציני, קשה לשמוע את הארגון, אבל כשמכבי שמים גול הכי כיף לעשות להם זיבי

לדעתי מקום הישיבה עם חווית הצפייה הכי טובה באיצטדיון, אני יושב 2 שורות מתחת לעיתונאים, בדיוק על קו האמצע.

הדאון סייד היחיד לדעתי, וזה תופס לכל הצד המערבי, זה כשמגיעה קבוצה עם קהל חוץ רציני, קשה לשמוע את הארגון, אבל כשמכבי שמים גול הכי כיף לעשות להם זיבי

E+ זה בצד המזרחי בין מזרחי עליון למזרחי תחתון

על איזה מקום אתה מדבר?