Jump to content

ישראל - ארגנטינה

Krishi

Recommended Posts

אותי אף אחד לא מממן, אין לי שוגר דדי באמריקה כמו אדלסון, ואני לא חבר מרכז ליכוד שמריץ חברי כנסת בפריימריז בעסקה סיבובית מושחתת

כשמירי רגב אומרת "נראה למי מסי ילחץ את היד", אפשר לראות שוב את הסגנון המאיים והמאוס של הבהמה המופרעת הזאת

רק במפלגה רקובה כמו הליכוד היא יכלה להתקדם לתפקיד בכיר, רק בימים טרופים כמו אלה היא יכלה להתפרע ולהשתולל בטקסים ממלכתיים כמו טקס המשואות וגמר גביע המדינה לכדורגל, כשאז הקורבנות שלה היו אנשי ליכוד(!) ותיקים ומכובדים כמו יולי אדלשטיין ורובי ריבלין

האישה הזאת היא בושה וחרפה למדינת ישראל, היא הסמל הכי מובהק של הריקבון של הממשלה הזאת, ושל שיטת הפריימריז במרכז הליכוד

כל מי שאוהב את מדינת ישראל צריך להיחרד מהכיוון שאליו היא נסחפת, בדיוק בגלל תופעות מבישות כמו מירי רגב

מתחיל להתפרסם שהקטארים והטורקים העבירו בקשיש לאבא של מסי

יש הרבה שיש להם מחלה של להתבטא בנחרצות על כל דבר.

אם הסיפור הוא כמו שמתחיל להתפרסם תיק את הדברים שלך בחזרה? (ואני לא מתכוון דווקא למה שציטטתי בהודעה הזו)

לא כל מי שלא מסכים איתך הוא ליכודניק פנאט, מירי רגב היא לא כזו חשובה בשביל להפיל עליה את כל המנגנון של החרמות על ישראל

אם רוצים לקיים את האירווזיון בירושלים כל מה שמירי רגב צריכה לעשות זה להתנגד לקיום "אירוע של גייז בעיר הקודש", ואז תראו איך האירופאים יהפכו עולמות כדי שזה יהיה בירושלים.

מתחיל להתפרסם שהקטארים והטורקים העבירו בקשיש לאבא של מסי

יש הרבה שיש להם מחלה של להתבטא בנחרצות על כל דבר.

אם הסיפור הוא כמו שמתחיל להתפרסם תיק את הדברים שלך בחזרה? (ואני לא מתכוון דווקא למה שציטטתי בהודעה הזו)

לא כל מי שלא מסכים איתך הוא ליכודניק פנאט, מירי רגב היא לא כזו חשובה בשביל להפיל עליה את כל המנגנון של החרמות על ישראל

ולמה הם העבירו את הכסף? בגלל הבאזז שנוצר וההתעקשות של מירי רגב לגבי ירושלים.

יכול להיות שבכל מקרה הם היו עושים את זה או שלא, אבל היא בטח לא תרמה למצב.

ולמה הם העבירו את הכסף? בגלל הבאזז שנוצר וההתעקשות של מירי רגב לגבי ירושלים.

יכול להיות שבכל מקרה הם היו עושים את זה או שלא, אבל היא בטח לא תרמה למצב.

יכול להיות אבל זה רק מחזק את זה שבמקרה הספציפי הזה למרות ההתערבות המיותרת ולמרות הדיבורים השחצניים והחוסר ממלכתיות במטרה ליחצן את עצמה היא עדיין לא הגורם היחיד אם בכלל שגרם לביטול.

כל מי שנגד רגב היה נגדה עוד לפני המשחק, כל מי שנגד רגב לא מצביע ליכוד או שהוא מהזן המתרפס ימני מחמד כמו ריבלין.

תעשו טובה, תפתחו את העיניים שלכם, גם אם הם לא באו בגלל שמירי אמרה ירושלים לא אומר שהיא אשמה, אם הם לא מכירים בעיר הבירה שלנו אז שלא יבואו, הם לא באים חינם, הם מקבלים כסף!

והכי מצחיק שהם הסכימו כבר לשחק בירושלים אבל בגלל אנטישמים וערבים ואיומי טרור הם התהפכו.

פשוט בושה האנטישמיות הזאת, הפלסטינים מדברים על גזענות..? אם כן למה יש 8 ערבים בסגל..?

ולמה לא שומעים את הבני זונות האלה? יורקים לבאר שהם שותים ממנה.., דבר שאופייני לערבים.

כל מי שנגד רגב היה נגדה עוד לפני המשחק, כל מי שנגד רגב לא מצביע ליכוד או שהוא מהזן המתרפס ימני מחמד כמו ריבלין.

תעשו טובה, תפתחו את העיניים שלכם, גם אם הם לא באו בגלל שמירי אמרה ירושלים לא אומר שהיא אשמה, אם הם לא מכירים בעיר הבירה שלנו אז שלא יבואו, הם לא באים חינם, הם מקבלים כסף!

והכי מצחיק שהם הסכימו כבר לשחק בירושלים אבל בגלל אנטישמים וערבים ואיומי טרור הם התהפכו.

פשוט בושה האנטישמיות הזאת, הפלסטינים מדברים על גזענות..? אם כן למה יש 8 ערבים בסגל..?

ולמה לא שומעים את הבני זונות האלה? יורקים לבאר שהם שותים ממנה.., דבר שאופייני לערבים.

אם אני מצביע ליכוד

אני לא יכול להיות נגד רגב?

אם אני מצביע ליכוד, אני לא יכול להיות אחד ממתנגדיה הגדולים?

ימני מחמד? מירי רגב היא הנזק הגדול ביותר לספורט ולמדינת ישראל..וחבל שאתה מתבטא כך נגד נשיא המדינה ועוד מצפה ללגיטימציה. אתה מקלל את הנשיא, יוצא על ערבים ומדבר על אנטישמיות.

סבבה אז שהארגנטינאים לא רצו מלכתחילה לבוא

אבל נאלצו להתפשר ולהכיל את זה שהמשחק ישוחק באיצטדיון נח וטוב ושיהיה משחק ידידות שקט.

אבל כשהבאזז התחיל להתעורר לגבי איומי טרור, הפגנות צדק, מעגלי אבטחה נגד מעריצים, לחיצות יד, קומבינות בין פוליטיקאים ולחץ בנושא דת אז הם נסוגו

סופר מעריך אותם על זה

ואפילו יותר בעדם משהייתי לפני

המאמן והשחקנים יצאו גברים ולא כמו מעאפנים כמו שלנו שמכרו את עצמם בשביל למצוץ למסי

קולטק וההתאחדות בהצלחה גדולה הלוואי שארגנטינה תושעה

מי שמקבל כסף בשביל לא להגיע לפה(אחרי שכבר קיבל כסף מאיתנו) מושחת

גם הפישר הקטן הזה בע"ה שימשיך לראות את הגב של אחרים בתארים.

קולטק וההתאחדות בהצלחה גדולה הלוואי שארגנטינה תושעה

מי שמקבל כסף בשביל לא להגיע לפה(אחרי שכבר קיבל כסף מאיתנו) מושחת

גם הפישר הקטן הזה בע"ה שימשיך לראות את הגב של אחרים בתארים.

חחח

עדיף שלא יגישו שום בקשה, זה רק יביך אותנו.

מסי במונדיאל אולי אחרון שלו, כן כבר הם מעיפים אותם. מדובר על פיפ"א, אולי הארגון המושחת בעולם.

אם ירחיקו אותם מהמונדיאל אנחנו צריכים לפנות את שגרירות ישראל בארגנטינה וכל המטיילים חייבים להימלט מהמדינה.

אבל הסיכוי שירחיקו אותם שווה לסיכוי שישרקו למליקסון על התחזות.

כנראה לקחו קצת מהקוק של יובל המבולבל איזה להרחיק אותם, לאיזה רמות הזיה עוד נגיע בעקבות השיט הזה?

הם פאקינג מציעים בתור פיצוי 2 משחקי ידידות לאחר המונדיאל. אחד בארץ ואחד בארגנטינה.

זה לא מספיק לכם כדי להבין שאין פה שום דבר פוליטי? שזה לא הbds? שזה לא ירושלים או חיפה?

הם מוכנים לבוא עוד כמה חודשים למשחק בטדי!

למה בכל ויכוח צריך ללכת עם הדעה שאתה אמור ללכת איתה לפי ההשתייכות הפוליטית ולא להסתכל על המצב בהיגיון?

מי שמפחד כי איימו על החיים שלו, מי שאנטישמי, מי שהbds הצליח לשכנע אותו, מי שמחרים את ירושלים, מי שסולד מרגב, מי שחושב שישראל מדינת אפרטהייד,

באמת מסוגל לחשוב שהמצב ישתנה עוד 3 חודשים? או חצי שנה?

הרי אף אחד מהתנאים האלה לא ישתנה אז למה בעוד 3 חודשים אין להם בעיה לערוך 2!! משחקים נגד ישראל, שאחד מהם בארץ???

חשבתי שהם מוכנים לוותר על כסף בשביל העקרון שלהם לא להגיע לישראל!

או שבעצם אין להם שום עקרון נגד ישראל או בעד הערבים, אין להם שום דבר בעד או נגד מירי רגב, ואין להם שום בעיה לשחק בירושלים.

הבעיה היחידה שלהם זה להפסיק את ההכנות ולבוא ל3 ימים בישראל שבוע לפני המונדיאל.

וכדי לצמצם את הנזק הכספי הם מציעים 2 משחקי ידידות אחרי זה כי אין להם שום דבר נגד ישראל ואין להם בעיה לשחק בטדי.

יש להם בעיה, אבל הם אוהבים יותר כסף. או שהדברים שהיגוואין אמר לא מספיק ברורים.

אם כסף יותר חשוב להם מהעיקרון של לא לבוא לשחק בישראל אז למה הם ביטלו?

מה היגוואין אמר? שסוף סוף עשו את המעשה הנכון?

אפשר גם להבין מזה שהמעשה הנכון לעשות הוא לא לטרטר את עצמך עכשיו בטיסה לישראל בשיא ההכנות למונדיאל.

כי המונדיאל חשוב להם יותר מכסף, לא שיש להם סיכוי.

אם הם לא יודעים לכבד חוזה או הסכם הסיבה לא מעניינת אותי, כרטיסים בר נמכרו למשחק, מניח שאנשים כבר דאגו לסידורי הגעה.

המעשה הנכון מבחינתם זה להצטייר כפחדנים שערבים איימו עליהם ועל המשפחות, אז שילכו להזדיין בקיצור.

ומי הבטיח שעוד 3 חודשים לא יהיה את הטררם המגוחך הזה שוב? מנבחרת שמאוד אהבתי כל שחקן בה הוא חצי טועמה בשבילי, לא מעניין אותי בכלל להסתכל על הצד שלהם, מה הם חושבים ולמה, עברנו את השלב הזה. שימותו.

זה למה השמאל יצא מכליו ב48 שעות האחרונות, הייתה פשוט יכולה להגיד למה בכלל היינו צריכים לארח את המשחק במקום כל כך שנוי במחלוקת כמו ישראל

יחימוביץ': לא היה צריך מלכתחילה לקיים את המשחק במקום הכי שנוי במחלוקת. חיפה עיר ואם בישראל
שלי יחימוביץ', בהתייחסה למשחק ישראל-ארגנטינה, אמרה את הדברים בתוכנית של ברדוגו ואילאיל שחר בגלצ.
ה"מקום הכי שנוי במחלוקת" אליו התכוונה יחימוביץ הוא אצטדיון טדי, שנמצא במערב ירושלים.

אין מצב שביקשו השעיה שלהם, צעד כל כך מיותר וטיפשי.

הזיה ברמת הצנציפר שום סיכוי בעולם שידחו נבחרת בגלל זה ועוד את ארגנטינה אחרי מונדיאל בלי איטליה והולנד זה מה שחסר להם.

נראה לי הזיה שמישהו מההתאחדות ידרוש השעיה מהמונדיאל, נשמע מופרך.

זה לא מישהו מההתאחדות, מדובר באנשים מההפקה שניסתה להביא את ארגנטינה לארץ.

הם לא רצו את הלחץ והבאלגן הזה לפני המונדיאל.

מסי כל החיים שלו חוטף איומים זה לא באמת מפריע לו, לא היה להם נוח אז הם ביטלו פשוט ככה.