Jump to content

ישראל - ארגנטינה

Krishi

Recommended Posts

טרוריסטים

ykjhvdzmzg2g.png

האירוניה פה שהפלסטינים אומרים:" אל תשחקו כדורגל עם הטרוריסטים הישראלים שרוצחים חפים מפשע, אחרת אנחנו נרצח אתכם ואת המשפחות שלכם!".

והעולם המטומטם פשוט מקבל את זה ולא רואה מה קורה כאן.

רק תראו איזו מדינה של טיפשים אנחנו. איפה כל אלו שאוננו על מוחמד סלאח כל העונה והחליקו לו על עניין האמירות שלו וחוסר לחיצות הידיים כי זה היה נגד מכבי אבל עכשיו מתפלאים שמסי נכנע לטרור ויוצאים עליו כי פתאום זה לא רק נגד מכבי.

הארגנטינאים הרימו לנו לוולה. התגובה הישראלית צריכה להתמקד באיומים על השחקנים ומשפחותיהם ולא בדיון כזה או אחר על חיפה/ירושלים/רג'וב/מירי רגב או מה שזה לא יהיה. אנחנו צריכים לגרום לכל העולם לדעת שגורמים פלשתינים הפעילו טרור ואיומים להתנהג באלימות כלפי נבחרת ארגנטינה אם היא תגיע לשחק בישראל.

הארגנטינאים הרימו לנו לוולה. התגובה הישראלית צריכה להתמקד באיומים על השחקנים ומשפחותיהם ולא בדיון כזה או אחר על חיפה/ירושלים/רג'וב/מירי רגב או מה שזה לא יהיה. אנחנו צריכים לגרום לכל העולם לדעת שגורמים פלשתינים הפעילו טרור ואיומים להתנהג באלימות כלפי נבחרת ארגנטינה אם היא תגיע לשחק בישראל.

מודה שהתחלתי לקרוא מהעמוד האחרון, ושנייה לפני כן שקראתי את התגובה שלך קראתי ציטוט מהיום של ג'ורדי קרויף (מתגעגע). תגובה שבאה מתוך מקום שהוא מונע מטוהרת הכדורגל ללא פוליטיקה, ללא לאומנות. טיפש מי שמשחק באש, זה היה באוויר ברגע שההחלטה על האצטדיון הגיעה מהכנסת ולא מההתאחדות. בושה הסיבוב הפוליטי שניסו לעשות על חשבון המשחק. בכל אופן, זה מה שג'ורדי אמר:

"אני חושב שלא כולם יאהבו את הדעה שלי. זאת הייתה הזדמנות נהדרת להציג את עצמכם כמדינת כדורגל, להראות לכולם שבחיפה כולם חיים ביחד, כל הדתות, ולהראות את המצב הזה לעולם. זאת הייתה טעות ענקית להעביר את המשחק לירושלים. פוליטיקה לא יכולה לחבר אנשים כמו שספורט יכול. העובדה היא שאנשים לא באמת מכירים את ישראל, הרבה אנשים שומעים את המילה ישראל ומתחילים לפחד"

נוסף בעריכה: טוב קראתי עמוד אחורה חח נראה שאנשים פה עצבניים שלא יהיה משחק. אז לסיכום כל מה שאני באמת בא להגיד זה: אל תכניסו לנו את הפוליטיקה לספורט!

יאללה כוס אמא שלהם שישחקו בעזה גם את האירויזיון שיעשו בדבר הזה שהם רוצים לקרוא לו מדינה בוא נראה את כל הגייז הנאורים האלה נכנסים לשם.

זה לא עונה על השאלה האם הוחרף המאבק במשחק אחרי ההחלטה לעבור לירושליים ואחרי ההצהרות המביכות של הפוליטיקאים פה. זה שה-bds היו מנסים להזיז את המשחק זה ברור, זה שהפוליטיקאים שלנו תפסו על זה גל וליבו את החשיבות הכה קדושה לשחק *דווקא* בירושליים, זה סיפור אחר.

אין סיבה אחת זה כנראה שילוב אבל אם להאמין לשחקנים הארגנטינאים עצמם אז מה ששבר אותם זה איומים על חיי המשפחות. באשר לרגב אז אמרתי את זה כבר קודם אני שונא התערבות ממשלתית מכל סוג בטח כשמעורבים בעניין כספי ציבור ועל פניו נראה שהיא התעקשה להעביר לצורך יחצנות אישית מה שמרגיז כפליים.

אין סיבה אחת זה כנראה שילוב אבל אם להאמין לשחקנים הארגנטינאים עצמם אז מה ששבר אותם זה איומים על חיי המשפחות. באשר לרגב אז אמרתי את זה כבר קודם אני שונא התערבות ממשלתית מכל סוג בטח כשמעורבים בעניין כספי ציבור ועל פניו נראה שהיא התעקשה להעביר לצורך יחצנות אישית מה שמרגיז כפליים.

שמע אחי אתה מציב פה דילמה קשה אם להאמין למירי רגב או משה חוגג

מישהו פה יכול להסביר למה התקשורת פה בארץ נותנת לגיטימציה לרג׳וב וחבריו מראיינים אותם ונותנים להם להשמיע את קולם?! כי רואים ושומעים בירור שהם מסיתים ומשקרים והתקשורת פה פשוט נותנת לזה יד!

זה פשוט הזוי בעיניי.

התקשורת באופוריה כי זה התגשמות כל חלומותיה, לא סתם רמת האמון בתקשורת עומדת על 23% והיא שנואה, אף אחד כבר לא מאמין לה.

וואלה אחרי הפארסה עם הכרטיסים, שהאזרח הקטן שוב ניזון רק מהפירורים של המקרובים והעסקנים.

לא שמח על סיבות הביטול, אבל שמח שאכן בוטל.

שמע אחי אתה מציב פה דילמה קשה אם להאמין למירי רגב או משה חוגג

זה על פי דיווחים וציטוטים של השחקנים עצמם לא על פי רגב.

עריכה:

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.285.286110.html

בווידאו יו"ר ההתאחדות הארגנטינאית אומר בעצמו שהשחקנים קיבלו איומים על חייהם.

מותר לי להפסיק להעריץ אותו, זה די מובן למה.

איומים? כל נבחרת שמגיעה לפה מקבלת איומים ובסוף מגיעה. שלא יסע גם לרוסיה כי גם קיבל איומים מדאעש.

רונאלדו ששיחק פה עם פורטוגל שם ופרסם תמונות שלו פה בארץ ברשתות החברתיות וחטף קללות ואיומים ברשתות החברתיות - מה אתה חושב שהוא עשה?? שם עליהם זין והתעלם.

ככה גם היה עם ראמוס שהיה פה לא מזמן עם נבחרת ספרד, גם עם פיקה שהיה פה בארץ פעמיים.

האשמה היא בעיקר עליו כי יש לו השפעה ענקית על השחקנים, אפשר להגיד שהם הולכים אחרי כל החלטה שלו. אם היה מחליט להגיע אז כולם היו מסכימים ומגיעים.

הכל סבבה ולגיטימי אם זה הדעה שלך, אני אוהב את מסי אין לו שום קשר לפוליטיקה ולא צריך לזרוק עליו את הבעיות שלנו עם הפלסטינים, באמת זה יותר מידי ומיותר בטח שבוע לפני המונדיאל שקצת חשוב למסי, קצת.

אבלל אני לא יכול להסכים במקרה של ההשוואה לרונאלדו, אתה באמת משווה משחק רשמי של מוקדמות יורו למשחק קרקס ידידות פרטי שכזה? לא נראה לי שיש מקום להשוואה, במשחק רשמי כולם היו מתייצבים פה כמה ימים לפני, אין לי ספק בכלל

זה על פי דיווחים וציטוטים של השחקנים עצמם לא על פי רגב.

עריכה:

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.285.286110.html

בווידאו יו"ר ההתאחדות הארגנטינאית אומר בעצמו שהשחקנים קיבלו איומים על חייהם.

אבל זה לא מפריע לתשקורת הישראלית לשקר לסלף ולהמציא "מקורבים" למסי שטוענים שהוא לא קיבל איומים על חייו וזה בכלל הממשלה שביטלה את המשחק(מה שלא קשור כי ההתאחדות הארגנטינית לא כפופה אליהם)

מודה שהתחלתי לקרוא מהעמוד האחרון, ושנייה לפני כן שקראתי את התגובה שלך קראתי ציטוט מהיום של ג'ורדי קרויף (מתגעגע). תגובה שבאה מתוך מקום שהוא מונע מטוהרת הכדורגל ללא פוליטיקה, ללא לאומנות. טיפש מי שמשחק באש, זה היה באוויר ברגע שההחלטה על האצטדיון הגיעה מהכנסת ולא מההתאחדות. בושה הסיבוב הפוליטי שניסו לעשות על חשבון המשחק. בכל אופן, זה מה שג'ורדי אמר:

"אני חושב שלא כולם יאהבו את הדעה שלי. זאת הייתה הזדמנות נהדרת להציג את עצמכם כמדינת כדורגל, להראות לכולם שבחיפה כולם חיים ביחד, כל הדתות, ולהראות את המצב הזה לעולם. זאת הייתה טעות ענקית להעביר את המשחק לירושלים. פוליטיקה לא יכולה לחבר אנשים כמו שספורט יכול. העובדה היא שאנשים לא באמת מכירים את ישראל, הרבה אנשים שומעים את המילה ישראל ומתחילים לפחד"

נוסף בעריכה: טוב קראתי עמוד אחורה חח נראה שאנשים פה עצבניים שלא יהיה משחק. אז לסיכום כל מה שאני באמת בא להגיד זה: אל תכניסו לנו את הפוליטיקה לספורט!

האמת, אני ממש מופתע שיונה יהב לא ניסה לדחוף עד עכשיו איזה טורניר קיץ בסמי עופר כמו שעושים בארצות הברית ובמזרח.

אפילו שיזמין איזו קבוצה ערבית מהמדינות היותר "מתונות". יסכימו ויש לך באזז עולמי לזה ושיווק טוב לעיר מבחינה תיירותית, לא יסכימו ויכול לרכוב על זה ברמה ההסברתית.

דאעש בזמנו איימו על חצי מהמפורסמים בעולם

שלא יזיינו לי בשכל שאיימו על השחקנים ובגלל זה הם לא נסעו

אחרת כשדאעש איימו בפעם הראשונה השחקנים היו צריכים להיות בהסגר

האיומים זה תירוץ נח עבורם לדעתי, מהתחלה הם לא מתו על הרעיון להגיע לכאן לפני המונדיאל, וזכור לי שהם דרשו שהמשחק יתקיים בברצלונה בשביל שהם לא יצטרכו לטוס בדרך.

לדעתי לחץ מצד המאמן והשחקנים כדי לבטל את הנסיעה הזאת.

דאעש בזמנו איימו על חצי מהמפורסמים בעולם

שלא יזיינו לי בשכל שאיימו על השחקנים ובגלל זה הם לא נסעו

אחרת כשדאעש איימו בפעם הראשונה השחקנים היו צריכים להיות בהסגר

יכול להיות שזה רק תירוץ ולא בזין שלהם להגיע לפה אבל זו הסיבה הרשמית שהמשחק בוטל לפי יו"ר ההתאחדות הארגנטיני

יכול להיות שזה רק תירוץ ולא בזין שלהם להגיע לפה אבל זו הסיבה הרשמית שהמשחק בוטל לפי יו"ר ההתאחדות הארגנטיני

כי יו"ר ההתאחדות הארגנטינאית לא יכול להגיד "לא בזין שלנו לבוא לישראל שבוע לפני המונדיאל" אז הוא עלה על הגל של הטרור כתירוץ

לא אמרו שמסי בהתחלה היה זה שדחף להגיע לישראל ? (ובתכלס הרוב הולך לפי מה שהוא מחליט)

ודאבל, לא ציפינו שהם יגידו שזה בגלל שאין להם זין לבוא לפה

אבל כל מה שקרה פה זה בושה

מדינת ישראל לא הגיבה בכלל לכל אותם זבלים שעשו הכל כדי שארגנטינה לא יבואו לפה

לא אמרו שמסי בהתחלה היה זה שדחף להגיע לישראל ? (ובתכלס הרוב הולך לפי מה שהוא מחליט)

ודאבל, לא ציפינו שהם יגידו שזה בגלל שאין להם זין לבוא לפה

אבל כל מה שקרה פה זה בושה

מדינת ישראל לא הגיבה בכלל לכל אותם זבלים שעשו הכל כדי שארגנטינה לא יבואו לפה

אני יודע רק אומר שאין פה קשר לירושלים ולמירי רגב כמו שהשמאל טוען הסיבות הם אחרות לגמרי

הסברה, המדינה הזאת פשוט גרועה בהסברה, שביבי צריך להסביר על האטום של אירן זה קל כי יש לו חשק, אבל שצריך לעמוד ולשמור שארגונים חרטא ברטא לא ירעילו אזניים של כדורגלנים או בכלל של מפורסמים משמעותיים מחו"ל לא עושים כלום, זה מחדל של המדינה הזאת שלא פעלה כבר חודש לפני לטפטף בלי סוף לשחקנים מה קורה ולהקדים תרופה למכה. לא מאשים את השחקנים של ארגנטינה אפילו לשניה אחת, זו פשוט בושה שנכשלנו בלקיים משחק ידידות בארץ ולא משנה באיזו עיר זאת.