Jump to content

ישראל - ארגנטינה

Krishi

Recommended Posts

רגע, לא הבנתי משהו..

על מי מדובר פה?

על זה שכבר מעל שנתיים לא משתתף במסגרת תחרותית, השחקן הכי חלש בנבחרת של ישראל מוקדמות רוסיה 18', זה שמלבד ההתחזות באלבניה למעשה לא תרם דבר ואף חירב בחולשתו את הקמפיין והוכיח שאין לו כושר להשפיע במעמדים מחייבים כרגע?

למה שיזמנו מישהו שהקריירה שלו מתרכזת בלהעשיר את חשבון הבנק על חשבון אפס התקדמות מקצועית?

שמגמת השיפור שלו נמצאת בצניחה דווקא כשלכאורה הוא היה מצופה ככדורגלן וכאדם להתמודד מול האתגרים הקשים היותר, ובחר במקום זאת להישרף על יאכטות בליגת הדרדסים?

אנחנו מדברים על אותו אחד שבשידור ישיר לעיני כל המדינה כשהספינה טובעת, ובתור קפטן ברגע של משבר בחר לקווצץ' ובהפגנתיות לבוז לסרט ולהשליך אותו כמו סמרטוט אל הדשא?

הזייה

ואף אחד עוד לא הזכיר שאין לנבחרת מאמן.

דווקא הזכרתי את זה בהודעה הראשונה חח

בכל מקרה, רציתי רק להבהיר נקודה אחת. אני יודע שזה נהפך לספורט לאומי לקטול את הנבחרת ההתאחדות וכל מי שקשור לזה. אבל בואו פעם אחת נתעלם מזה ונתייחס לאירוע הזה כפי שהוא - משחק שהוא נטו ל-SHOW. מביאים לפה נבחרת עם שלל שחקנים בעלי שם עולמי כולל את אחד השחקנים הטובים בהסטוריה של המשחק. אין פה שום ערך ספורטיבי, אין טעם לנתח את הנבחרת שלנו, מצבה, יש מאמן או אין מאמן, ואת חברי הסגל. מאוסים או לא מאוסים, פרובצינאלים או לא פרובינציאלים, זה מפגש שהוא אמור להיות חגיגה לכל חובב כדורגל. לאנשים שזאת אולי האפשרות היחידה שלהם לראות שחקנים מהטופ LEVEL. קחו את זה בקלות חבר'ה. אני אישית תמיד אהיה בעד הנבחרת, תמיד אעודד אותה, וככל שיתאפשר לי אעשה גם מנוי לכל קמפיין שהיא תשתתף בו כי לטוב ולרע זאת הנבחרת שלי ומבחינתי כל מקום שבו מייצגים את ישראל חובתנו לבוא ולתמוך. גם אם נראה לכם שיורקים עלינו, גם אם הם זבלים בני זבלים. מה שמיוצג פה זה הדגל שלנו וזה מבחינתי מעל הכל. אבל המשחק הזה לא נועד לאיזה אימון מיוחד, או צבירת נקודות באיזה קמפיין, זה נטו לבוא ולהינות קצת מכל מה שיהיה. ברור שאני ארצה שננצח (הזוי ברמות אבל ככה אני מה לעשות) אבל באמת שאין צורך לקחת את המפגש הזה כל כך ברצינות.

חזרה לנושא:

הדרישה לכרטיסים משקפת, שוב, כמה אנחנו עם שחי לפי תרבות העדר. כשספרד שיחקו פה ועוד משחק רשמי לא היתה אפילו רבע מהדרישה שיש למשחק הידידות הזה.

הכללללל בשביל הסטוריי

אני באמת לא מבין את הטרוניות על ההתעניינות הגדולה של הקהל לגביי זה.

אנשים רוצים ובצדק לראות משחק שבו משחק אחד הגדולים בהסטוריה. מה הבעיה עם זה?

וואו אתה נשמע בדיוק כמו החברים שלי אוהדי הפועל.

זה די הגיוני שאוהדי הפועל ומכבי יהיו תמימי דעים שהקשר של זהבי אליהם זהה:

-שחקן עבר

-כיכב במדיהן

-בשיא שלו עזב

-בשביל תאוות בצע

אתה מוצא איזשהו הבדל? חוץ מהעובדה שבמקרה שלהם לפחות אפשר להאחז בכך שהתקדם מקצועית, רק שבמקרה שלנו הוא פשוט המיר את אהבת הקהל באהבת הארנק.

-שחקן עבר

-כיכב במדיהן

-בשיא שלו עזב

-בשביל תאוות בצע

אתה מוצא איזשהו הבדל? חוץ מהעובדה שבמקרה שלהם לפחות אפשר להאחז בכך שהתקדם מקצועית, רק שבמקרה שלנו הוא פשוט המיר את אהבת הקהל באהבת הארנק.

אני מת על הקטע של תאוות בצע.

אתה היית נשאר במקום העבודה שלך גם אם היו מציעים לך את אותה עבודה בשכר משולש או מעבר לכך? אני בספק. מאוד מאוד בספק.

-שחקן עבר

-כיכב במדיהן

-בשיא שלו עזב

-בשביל תאוות בצע

דמגוגיה במיטבה.

חוץ מזה שאני מצטרף לטענה/שאלה של חתול, אתה פשוט שמת בצד את החלק הכי חשוב בכל סיפור והוא הסדר הכרונולוגי.

ברגע שאתה מוציא את הסדר אז הכל מתערבב והמסקנות תלושות.

למקרה ושכחת זהבי היה אדום והפך לשנוא נפשם של האדומים כי ציפצף עליהם והתמסר ליריבתם השנואה בכל הכח.

זריקת סרט הקפטן הגיעה מאותה סיבה שהוא מזוהה עם מכבי ויושבי סמי עופר שונאים אותו ואותנו יותר מאשר אוהדים את הנבחרת.

זהבי ממשיך לגלות מחויבות ואהדה למכבי והוא משלם על כך מחירים משונאי מכבי בתקשורת ובכלל.

מה שאתה כתבת זו כפיות טובה , פשוט ככה

חזרה לנושא:

הדרישה לכרטיסים משקפת, שוב, כמה אנחנו עם שחי לפי תרבות העדר. כשספרד שיחקו פה ועוד משחק רשמי לא היתה אפילו רבע מהדרישה שיש למשחק הידידות הזה.

לא מבין מה הבעיה בזה. פעם בכמה זמן יש לאנשים בארץ הזדמנות לראות את אחד השחקנים הגדולים בתולדות הכדורגל משחק בארץ?

אני לא אובייקטיבי, אבל גם אם לא הייתי אוהד ברצלונה, הייתי עושה שמיניות באוויר כדי להיות במשחק.

לא מבין מה הבעיה בזה. פעם בכמה זמן יש לאנשים בארץ הזדמנות לראות את אחד השחקנים הגדולים בתולדות הכדורגל משחק בארץ?

אני לא אובייקטיבי, אבל גם אם לא הייתי אוהד ברצלונה, הייתי עושה שמיניות באוויר כדי להיות במשחק.

תאכלס, ההתאחדות חייבת להחזיר את זהבי

אני מת על הקטע של תאוות בצע.

אתה היית נשאר במקום העבודה שלך גם אם היו מציעים לך את אותה עבודה בשכר משולש או מעבר לכך? אני בספק. מאוד מאוד בספק.

כסף זה לא הבעיה, זה האמצעי שמקיים אותך- אבל מה המטרה?

אם נשלחת לעולם למלא תפקיד כלשהו, ובוא נסכים שבידיו (ורגליו) של ערן זהבי נפלה הזכות לעסוק במה שהוא טוב ואפילו לאהוב את מה שהוא עושה, אז מה הערך שיש במשהו שהוא לא זה?

סין זו מדינה בלי כדורגל.

כסף, זה מה שיוצא לו.

ומה לגבי אהבת הקהל?

ומה עם לתת מעצמך לקרובים אליך, להצעיד את הנבחרת ליורו- זה באמת לא שווה יותר מכסף? סתם עוד כסף (רוי והתאומות אינם רעבים)?

אם נשלחת לעולם למלא תפקיד כלשהו, ובוא נסכים שבידיו (ורגליו) של ערן זהבי נפלה הזכות לעסוק במה שהוא טוב ואפילו לאהוב את מה שהוא עושה, אז מה הערך שיש במשהו שהוא לא זה?

סין זו מדינה בלי כדורגל.

כסף, זה מה שיוצא לו.

ומה לגבי אהבת הקהל?

ומה עם לתת מעצמך לקרובים אליך, להצעיד את הנבחרת ליורו- זה באמת לא שווה יותר מכסף? סתם עוד כסף (רוי והתאומות אינם רעבים)?

מי אתה שתקבע לערן זהבי מהו סדר העדיפויות הראוי והנכון עבורו?

מעבר לזה, העובדה שהוא נותן שם הכל ושובר שיאים בליגה שרוב הזרים מתייחסים אליה כסוג של כדורגל חופים מראה לך איזה מקצוען הוא.

סין זו מדינה בלי כדורגל.

כסף, זה מה שיוצא לו.

ומה לגבי אהבת הקהל?

אויש נו מספיק לזיין את השכל. אהבת הקהל, לא אהבת הקהל, הוא קיבל שם כשחתם פי 2 ממה שמכבי יכלה להרשות לעצמה, והיום מרוויח בשנה יותר מתקציב של רוב קבוצות ליגת העל, כמעט כמו כל שחקני מכבי ביחד וכיום, עוד לפני בונוסים. בעונה גרועה בסטנדרטים שלו, 20 שערים נניח, הוא משלשל לכיס לפחות 12.5 מיליון דולר נטו. ואני בכלל לא מתחיל לדבר על העסקים שנלוו להגעה שלו לסין והמקפצה הכלכלית הנוספת שבהם.

בסופו של דבר הוא עובד ככדורגלן, אנחנו עובדים בעולם הזה, מטרה או אנערף מה, בשביל כסף, והוא ככל הנראה הפך ממיליונר למולטי-מיליונר. צריך להיות אדם מאוד מטומטם כדי לוותר על זה.

על סופרסטארים שמשחקים בטופ של אירופה אפשר לומר שזה מגעיל לעבור בגיל 28 לשחק במקום כמו סין. הרי הכסף שהוא מרוויח עצום במילא והוא בעלית של המקצוע שלו. זהבי לא שיחק בטופ של אירופה, הוא שיחק בקבוצת דרג ג' במקרה הטוב (מה לעשות, זה מה שאנחנו), בליגה שהיא איפשהו בין ה-20 ל-25 בטיבה באירופה. אתה לא מוותר על כל כך הרבה כסף בשביל זה. לקרובים אליו הוא נותן מעצמו, גם לקרובים אליו שעדיין לא נולדו.

אח של יובל נעים התחיל להרביץ עבודה

DeEVPSrX0AEjOPz.jpg

האתר הזה פשוט בדיחה, לא מבין איך אנשים עוד קונים שם.

זה מה שזה רשם לי בזמן שחיכיתי שיעלו הכרטיסים

HmRYUt6.png

חזרה לנושא:

דווקא היה ביקוש גדול לספרד, הייתי במשחק ואם אני לא טועה היה אצטדיון מלא

אני מבין שרוב האנשים לא יחשבו כמוני, אבל ברגע שמדובר במשחק הכנה זה מבחינתי כמו לצפות באימון של נבחרת ארגנטינה.

רגע, לא הבנתי משהו..

על מי מדובר פה?

על זה שכבר מעל שנתיים לא משתתף במסגרת תחרותית, השחקן הכי חלש בנבחרת של ישראל מוקדמות רוסיה 18', זה שמלבד ההתחזות באלבניה למעשה לא תרם דבר ואף חירב בחולשתו את הקמפיין והוכיח שאין לו כושר להשפיע במעמדים מחייבים כרגע?

למה שיזמנו מישהו שהקריירה שלו מתרכזת בלהעשיר את חשבון הבנק על חשבון אפס התקדמות מקצועית?

שמגמת השיפור שלו נמצאת בצניחה דווקא כשלכאורה הוא היה מצופה ככדורגלן וכאדם להתמודד מול האתגרים הקשים היותר, ובחר במקום זאת להישרף על יאכטות בליגת הדרדסים?

אנחנו מדברים על אותו אחד שבשידור ישיר לעיני כל המדינה כשהספינה טובעת, ובתור קפטן ברגע של משבר בחר לקווצץ' ובהפגנתיות לבוז לסרט ולהשליך אותו כמו סמרטוט אל הדשא?

אוי הקנאה.

יש דבר יותר גרוע מלהיות סמרטוט יפה נפש ? אין אחד שהיה מסרב לשכר כזה. למה אתה כן וזהבי לא? פשוט גועל

רגע, לא הבנתי משהו..

על מי מדובר פה?

לא מבין מה אתה מלכלך על זהבי כול פעם, שחרר אותנו ואותו,וגם מי אתה בכלל יא אפס שתדבר על זהבי ומה שהוא עושה, הבן הרוויח כול שקל שיש לו בעבודה קשה, גם בליגת הדרדסים,היחיד שבא בטירוף לשחק!! אז לך תבקר את סאלח הכחב, הוא פצוע, ושחרר אותנו מערן פאקינג המלך זהבי!!!

לראשונה לאן יפעילו את השיטה החדשה של לקבל מספר ולהמתין בתור

הקטע המצחיק שכבר ב9 אנשים שיעשו רענן יקבלו מספר הזוי

והספספרים יקנו עשרות כרטיסים

המכירה הערב שבאתר (שפתוחה לכולם) צריך יוזר של המנוי הרגיל? או שבלי יוזרים חשבון מייל וכל השטויות האלה?

מאיזה שעה מתחיל השמירת תורים?

כתוב בשעה 21:00, מתי שהמכירה מתחילה ובזמן הזה יהיו 1000000000 אלף איש, אז מה עשו בזה?

ברגע שעשרות אלפי איש נכנסים ללאן זה קורס.

מאיזה שעה מתחיל השמירת תורים?

כתוב בשעה 21:00, מתי שהמכירה מתחילה ובזמן הזה יהיו 1000000000 אלף איש, אז מה עשו בזה?

ברגע שעשרות אלפי איש נכנסים ללאן זה קורס.

לאן הכניסו שימוש במערכת ניהול תורים

לא יודע בדיוק איך זה עובד אבל האתר כבר לא קורס כמו פעם...