Jump to content

ישראל - ארגנטינה

Krishi

Recommended Posts

כולם יבואו עם רכבים. יהיו פקקים ברמות פסיכיות. תנחומיי למי שהולך לשם.

גם תחשוב שלפחות חצי מהאצטדיון אם לא יותר יהיו כאלו שבחיים לא היו בטדי ויבואו סמוך לפתיחה מה שיצור עומס עצום בכניסה. בקיצור צפוי שיהיה בלאגן שלם ובכי של אנשים אחרי כל זה מסי יעמוד על הדשא לבערך 20 דקות.

כולם יבואו עם רכבים. יהיו פקקים ברמות פסיכיות. תנחומיי למי שהולך לשם.

לא תאמין אחי - הייתי במשחק של אולימפיאקוס באצטדיון באתונה לפני חודש, 30 אלף איש, חצי שעה משריקת הסיום הייתי כבר במלון.

וזאת עוד אתונה, עיר לא כ"כ מפותחת תחבורתית ביחס למערב אירופה.

בארץ אנחנו יכולים לחלום על להגיע למשחק כדורגל בתחבורה ציבורית, אפילו בימי חול.

מירי רגב רצה אל מסי לנחליף איתו חולצה.

כל הצופים באיצטדיון מתעוורים, מסי וארגנטינה מפספסים את המונדיאל.

הזכרת לי משחק שהיה פעם נגד בית"ר ברמת גן. אוהד שלהם נכנס למגרש השפיל את השוטרים וכולם עשו לו אוללה על כל שוטר שעבר. מתאים למירי רגב.

לכל ישראלי שיש לו איזושהי רוח של אהדה ספורטיבית אמיתית

אני לא מבין את הדחף שלכם להגחיך את הטירוף לכרטיסים ואת התבוסה שנחטוף.

אנחנו לא שונים במובן הזה מכל מדינה אחרת בסדר גודל דומה שכדורגל הוא ענף פופולרי בה.

אנחנו לא שונים במובן הזה מכל מדינה אחרת בסדר גודל דומה שכדורגל הוא ענף פופולרי בה.

ממש זה היה קורה בגרמניה

אני מגחיך את צהלות השמחה והפלאשים שיהיו מהיציעים כשנבחרת ישראל תספוג שער במשחק ביתי

ממש גרמניה מדינה בסדר גודל דומה

ביוון יש 8 מיליון תושבים כמו בישראל ותרבות ספורט שלא רואה אותנו ממטר.

גם ביוון לא היו מתלהבים ככה.

גם תחשוב שלפחות חצי מהאצטדיון אם לא יותר יהיו כאלו שבחיים לא היו בטדי ויבואו סמוך לפתיחה מה שיצור עומס עצום בכניסה. בקיצור צפוי שיהיה בלאגן שלם ובכי של אנשים אחרי כל זה מסי יעמוד על הדשא לבערך 20 דקות.

בחיים לא היו בטדי, ייצאו מהמרכז כמו אנשים נורמליים בסביבות 8 בערב ויפסידו לפחות את כל המחצית הראשונה.

אני כבר מדמיין תכותרות בראשון בבוקר....

אני מגחיך את צהלות השמחה והפלאשים שיהיו מהיציעים כשנבחרת ישראל תספוג שער במשחק ביתי

אני זוכר את השלישי של בייל ב3-0 של ווילס על ישראל. בריפליי של הגול רואים את כל הישראלים קמים ומצלמים... פאקינג הנבחרת שלכם חוטפת תבוסה ביתית בקמפיין שחייבים לעלות בו ליורו ואתם מצלמים את בייל..

ביוון יש 8 מיליון תושבים כמו בישראל ותרבות ספורט שלא רואה אותנו ממטר.

גם ביוון לא היו מתלהבים ככה.

כשאני אומר "סדר גודל" אני מדבר על תרבות הספורט וההישגיות, לא על כמות התושבים.

כשאנחנו, כמו יוון, נהיה משתתפת קבועה יחסית בטורנירים גדולים עם גיחות לשמינית ורבע גמר, אולי גם אנחנו לא נתרגש ככה ממשחק ידידות מול ארגנטינה.

חוץ מזה, אני באמת לא מבין מה כל כך מגוחך בהתלהבות של אוהדי כדורגל ממשחק מול נבחרת גדולה.

כשאנחנו, כמו יוון, נהיה משתתפת קבועה יחסית בטורנירים גדולים עם גיחות לשמינית ורבע גמר, אולי גם אנחנו לא נתרגש ככה ממשחק ידידות מול ארגנטינה.

חוץ מזה, אני באמת לא מבין מה כל כך מגוחך בהתלהבות של אוהדי כדורגל ממשחק מול נבחרת גדולה.

שעל הזין של האנשים האלה כדורגל ישראלי, מה אתה לא מבין?

שההתלהבות היא בכלל לא מהמשחק

אם עכשיו מכבי תשחק מול ברצלונה תגיע למשחק באותה גישה מבחילה שרוב הקהל יגיע איתה למשחק של ישראל-ארגנטינה? או שתגיע כאוהד מכבי שבא למשחק קשה מאוד?

על זה אני מדבר. פאקינג בוסניה, יודעים לכבד את הנבחרת שלהם. אם זה תלוי בי כל כוכב גדול שמגיע לארץ היה אוכל חרא מהקהל, לא פלאשים ותמונות.

שעל הזין של האנשים האלה כדורגל ישראלי, מה אתה לא מבין?

מה אכפת לי ומה אכפת לך באיזה כדורגל הם צופים חוץ מהמשחק הזה?

אני זוכר את השלישי של בייל ב3-0 של ווילס על ישראל. בריפליי של הגול רואים את כל הישראלים קמים ומצלמים... פאקינג הנבחרת שלכם חוטפת תבוסה ביתית בקמפיין שחייבים לעלות בו ליורו ואתם מצלמים את בייל..

הכי מביך היה לראות ביציע שלנו אנשים שצילמו את החופשית של ווליאן במשחק נגד צ'לסי.

כי זה קורה לפחות פעמיים בקמפיין, ועוד במשחקי בית!!!

איטליה לדוגמא, לא רוצה להתגזען אבל באו כל בני דודינו (זה למה אסור לשחק בסמי עופר) לעודד את איטליה!! וכשזה בירושלים, באים לעודד את ספרד ואת ראמוס ואיסקו!! באים לעודד את רונאלדו ובייל!!!

מה זה נורמלי??? אלה משחקים שיש לנו על מה לשחק בהם! ויש לנו נבחרת משלנו, תעודדו אותה.

כי זה מביך. זה מוציא אותנו בדיחה חסרת תרבות ספורט וכבוד לאומי.

וזה אמנם נכון אבל לא צריך לייחצן את זה