Jump to content

ישראל - ארגנטינה

Krishi

Recommended Posts

כשעיתונאי עושה את העבודה שלו כמו שצריך ככה זה נראה...

N-6kyq1q_bigger.jpg

עדכון חם שלי מהתנור: @kann_news מבקר המדינה יפתח בבדיקה של מכירת הכרטיסים בין ישראל וארגנטינה

הדבר היחיד שדפוק פה זה האנשים שאשכרה ציפו שמכירת הכרטיסים תהיה נורמלית, בסיסי ביותר להניח שכמויות ילכו למקורבים ולכל מיני יוזמות שקר כלשהו.

אין דבר שאני רוצה יותר משאיכשהו מסי לא ישחק בסוף בכל האירוע ההזוי הזה.

N-6kyq1q_bigger.jpg

עדכון חם שלי מהתנור: @kann_news מבקר המדינה יפתח בבדיקה של מכירת הכרטיסים בין ישראל וארגנטינה

איפה היו כל אותם עיתונאים לוחמי צדק בתחילת השנה עם פרשת הסמים? או בכל פעם שיש מכירת כרטיסים לדרבי ומשחק גדול שלאן אחראית עליו.

באמת שבחיים לא הרגשתי כל כך מובך מנבחרת ישראל, והיו אלוהים יודע כמה סיבות. בחיים לא ראיתי כזה דיבור סביב חולצה של שחקן, שחקנים פשוט מביכים. קצת ממלכתיות, קצת כבוד עצמי.

בעעעעע

וזה באמת מחיר עלות 150? כך עלה כרטיס למי שהספיק לקנות?

הגיוני מאוד. יש מקומות שזה היה המחיר.

צריך להבין שרק רבע מהכרטיסים יצאו למכירה

ואגב, שופרסל לא לבד. יש גם את פוקס, הייסנס, מגדל, בנק הפועלים, וכמובן ההתאחדות, משרד הספורט, וכד'

איפה היו כל אותם עיתונאים לוחמי צדק בתחילת השנה עם פרשת הסמים? או בכל פעם שיש מכירת כרטיסים לדרבי ומשחק גדול שלאן אחראית עליו.

בדיוק. כל עונה לפני כל משחק מדובר בליגה יש ספסרות.

פתאום קמים לי כל הפוליטיקאים. פופוליזם זול.

איך מוודאים אגב, שכרטיסים המיועדים לידלדי בפריפריה אכן יגיעו לאותם ילדים

אני יכול להגיד שאחיין שלי(בן 13) שגר בעוטף עזה ומשחק בקבוצת הכדורגל של מועצת אשכול לא קיבל כרטיס והמאמן שלו לא יודע על מה מדובר בכלל.

אז אם הם לא קיבלו, מי כן..?

מקורבים במועצה.

אשכרה אנשים משלמים 500-1000 שקל למשחק ידידות?

פה האיצטדיונים בארץ ריקים לגמרי וחבל.

כמה מושפעים יש פה בארץ שהיו בקאמפ נו 3 פעמים אבל בטדי או סמי עופר עוד לא ביקרו...

כמה מושפעים יש כאן בארץ שממש בטוחים שהם אוהדים שרופים של ברצלונה אבל תשאלו אותם מה קרה לפני מסי והם לא יודעים.

רק בגללכם אני שמח לראות את מסי נכשל בבארסה או בנבחרת.

כל אותם יצורים שרושמים לי בפייסבוק ׳ויסקה בארסה׳... כמה אני שמח שנתקעתם בלי כרטיס.

N-6kyq1q_bigger.jpg

מסכים איתך אבל וואלה עד שיש עבודה עיתונאית טיפה רצינית ולחץ ציבורי זה גם לא ישנה כלום וגם על משהו כל כך זניח ולא משמעותי לתרבות הספורט כאן.

לא זוכר כזה טירוף כשרונאלדו היה פה ועוד במשחק רשמי ולא משחק הכנה חסר חשיבות לנבחרת ארגנטינה.יכול להבין ילד שחולם לראות את מסי או חובבי כדורגל אמיתיים אבל מרגיש כאילו חלק לא קטן יהיו כאלה שרק באים כדי להעלות לסטורי שהקשר בינם לכדורגל מקרי עם סיפורי "גדלתי על ארגנטינה" אפקט העדר וטרנד האנטר.

ומעל הכל מנצחת השרה שקופצת על כל במה ספורטיבית כדי לנסות להרוויח פוליטית.אשכרה רצתה לרדת לדשא ללחוץ להם יד

לא זוכר כזה טירוף כשרונאלדו היה פה ועוד במשחק רשמי ולא משחק הכנה חסר חשיבות לנבחרת ארגנטינה.יכול להבין ילד שחולם לראות את מסי או חובבי כדורגל אמיתיים אבל מרגיש כאילו חלק לא קטן יהיו כאלה שרק באים כדי להעלות לסטורי שהקשר בינם לכדורגל מקרי עם סיפורי "גדלתי על ארגנטינה" אפקט העדר וטרנד האנטר.

ומעל הכל מנצחת השרה שקופצת על כל במה ספורטיבית כדי לנסות להרוויח פוליטית.אשכרה רצתה לרדת לדשא ללחוץ להם יד

אני לא זוכר מתי זה היה כשהיא נדחפה להנפה של הגביע\צלחת זה היה כל כך מביך ומקומם.

אני זוכר דרבים שהיה צריך לקנות בשופרסל

נכון, בשנות האלפיים המוקדמות