Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

באמת?שום מילה פה על הכתבה בוואן ומה שלכאורה הודלף מחדר ההלבשה על יוני ואיביץ'

אחד משני הדברים הבאים אמורים להתקיים:

אם זה אכן קרה, חייבים לתפוס את המדליף  ולהעיף  אותו 

אם לא קרה חייבת להגיע כבר תביעה מצד מכבי.

לא ייתכן שמתקיים כל הקרנבל הזה בחודש האחרון סביב השחקנים והמאמן.

16 דקות לפני, רן יעקובי said:

זה לא שחור ולבן כמו שאתה חושב. 

יש רמות שונות של פייק ניוז.

לדוגמה, יכול להיות שהוא באמת דיבר עם יונתן והסביר לו למה הוא היה מאוכזב ממנו, שזה דבר מקובל לכל הדעות, אבל בכתבה בחרו להציג את הדברים כאילו הוא צרח עליו מול כולם והפיל עליו את ההפסד. 

ומספיק שמישהו עבר ושמע והדליף שיחה די רגילה של פוסט משחק בין מאמן לשחקן. 

או בקיצור, אל תתרגש . 

13 דקות לפני, nirnir20 said:

זה לא שחור ולבן כמו שאתה חושב. 

יש רמות שונות של פייק ניוז.

לדוגמה, יכול להיות שהוא באמת דיבר עם יונתן והסביר לו למה הוא היה מאוכזב ממנו, שזה דבר מקובל לכל הדעות, אבל בכתבה בחרו להציג את הדברים כאילו הוא צרח עליו מול כולם והפיל עליו את ההפסד. 

ומספיק שמישהו עבר ושמע והדליף שיחה די רגילה של פוסט משחק בין מאמן לשחקן. 

או בקיצור, אל תתרגש . 

גם אני חושב.

התקשורת כהרגלה תוסיף טיפה מלח פלפל ושום לידיעה, פה ושם תבלינים, יוצא אחלה אייטם.

מקצוע של אנשים נאלחים.

מטריד אותי מאוד מה שקורה בזמן האחרון עם ה"הדלפות".

אם זה באמת קורה ויש הדלפות זאת בושה וכל מי ששותף אליהן צריך לעוף ליציע עוד היום, לא משנה לי עד כמה הוא "כוכב" או שחקן גדול.

אם אין באת הדלפות אז יש פתרון מאוד פשוט, לתבוע לכתבים האלה את האמא של התביעות דיבה כדי שיבינו לא להתעסק איתנו ולהנפיץ דברים

1 hour ago, המכבייה said:

הבעיה היא ההדלפה. לא מהות השיחה. זה עניין פרטי של חדר הלבשה ולא מעניין אותי מה איביץ אומר לשחקנים שלו ובאיזה טון(אם קרה בכלל).

מה שאני אומר פה זה שהגיע הזמן שאנשים יבינו שזה לא מעניין כבר "ההדלפות" המגוחכות האלה בעידן המודעות המתפתחת לעניין הפייק ניוז.  

אתה מבין שיש מצב שאחרי כל משחק יש אדם שמדליף שיחות במכבי כן ?

כמו בכל קבוצה, בכל העולם.

פשוט אם מנצחים קשה לתקשורת להפוך את זה לאייטם, כי מה יכתבו ? "אחרי שמכבי ניצחה איביץ' עדיין חילק ריג'קטים לשחקנים כמקובל בכל גוף מקצועי ובמיוחד בקבוצת כדורגל" ? 

כשהקבוצה חורקת מעט ניתן לשחק טיפה עם סגנון הכתיבה והופ, :"איביץ' צרח על יונתן כהן מול כל חבריו , התיקו הזה הוא באשמתך!1!1!1".

וזה מבלי להתייחס שאין דבר כזה בכלל "התיקו הזה באשמתך" , ממתי חלוץ אשם בתיקו 0-0? מי ישמע גם החמיץ , להפך , פרגן לבלקמן עם כדור של 100% גול.

איביץ' לא נתפס אצלי כמטומטם שישחרר משפט כזה, סורי. 

כדי שאנשים יתחילו להבין שאסור להאמין לשום דבר שמפורסם בתקשורת, כלום, הכל חצאי אמת או שקרים הלכה למעשה, שנכתבים על מנת להשיג קליקבייטים במקרה הטוב, או כדי לקדם אג'נדות במקרה הרע, ובמקרה שלנו, כשמדובר בתקשורת ספורט מבחילה שכזאת מדובר בשילוב של השניים.  

1 hour ago, nirnir20 said:

מה שאני אומר פה זה שהגיע הזמן שאנשים יבינו שזה לא מעניין כבר "ההדלפות" המגוחכות האלה בעידן המודעות המתפתחת לעניין הפייק ניוז.  

אתה מבין שיש מצב שאחרי כל משחק יש אדם שמדליף שיחות במכבי כן ?

כמו בכל קבוצה, בכל העולם.

פשוט אם מנצחים קשה לתקשורת להפוך את זה לאייטם, כי מה יכתבו ? "אחרי שמכבי ניצחה איביץ' עדיין חילק ריג'קטים לשחקנים כמקובל בכל גוף מקצועי ובמיוחד בקבוצת כדורגל" ? 

כשהקבוצה חורקת מעט ניתן לשחק טיפה עם סגנון הכתיבה והופ, :"איביץ' צרח על יונתן כהן מול כל חבריו , התיקו הזה הוא באשמתך!1!1!1".

וזה מבלי להתייחס שאין דבר כזה בכלל "התיקו הזה באשמתך" , ממתי חלוץ אשם בתיקו 0-0? מי ישמע גם החמיץ , להפך , פרגן לבלקמן עם כדור של 100% גול.

איביץ' לא נתפס אצלי כמטומטם שישחרר משפט כזה, סורי. 

כדי שאנשים יתחילו להבין שאסור להאמין לשום דבר שמפורסם בתקשורת, כלום, הכל חצאי אמת או שקרים הלכה למעשה, שנכתבים על מנת להשיג קליקבייטים במקרה הטוב, או כדי לקדם אג'נדות במקרה הרע, ובמקרה שלנו, כשמדובר בתקשורת ספורט מבחילה שכזאת מדובר בשילוב של השניים.  

לא מעניין אותי מה איביץ אומר. זה העניין שלו וזה פרטי לו ולשחקנים. חדר הלבשה הוא מקום קדוש.

מטרידה אותי עצם ההדלפה, לא התוכן שלה.

הדלפות תמיד היו ותמיד יהיו. והדלפה לא חייבת להיות מצב ששחקן מדבר עם עיתונאי זה יכול סתם מצב שהוא מדבר עם חבר שלו מקבוצה אחרת או עם אחד השחקנים בנבחרת וההוא מדבר עם עיתונאי.

פה צריכה לבוא הבגרות שלנו בתור קהל לדעת לסנן את כל הרעשי רקע.

4 דקות לפני, wddani said:

הדלפות תמיד היו ותמיד יהיו. והדלפה לא חייבת להיות מצב ששחקן מדבר עם עיתונאי זה יכול סתם מצב שהוא מדבר עם חבר שלו מקבוצה אחרת או עם אחד השחקנים בנבחרת וההוא מדבר עם עיתונאי.

פה צריכה לבוא הבגרות שלנו בתור קהל לדעת לסנן את כל הרעשי רקע.

בגדול אתה צודק אבל בשנתיים-שלוש ראשונות של ג'ורדי לא זכורות לי הדלפות בכלל. גם אם היתה אחת או שתיים אנחנו צריכים לשבור ת'ראש כדי לנסות להיזכר להבדיל מתקופות אחרות במועדון. 

משמע אפשר למזער את זה למינימום ולשלוט על זה.

מה שקורה מאז ההדחה מול קלוז' זה בית זונות.

גם אם שחקן לא מדבר ישירות עם עיתונאי אלא עם חבר זו הדלפה פרופר. מה עניינו של מישהו חיצוני מה היה בחדר הלבשה?

כמו שהמכביה רשם, חדר הלבשה זה קדוש ורצוי שיישאר ככה.

3 hours ago, המכבייה said:

לא מעניין אותי מה איביץ אומר. זה העניין שלו וזה פרטי לו ולשחקנים. חדר הלבשה הוא מקום קדוש.

מטרידה אותי עצם ההדלפה, לא התוכן שלה.

אתה יכול להפסיק לחזור על עצמך כמו בוט?

אני אומר לך שיותר מסביר להניח שתמיד היו "הדלפות" מן הסוג הזה , לא קדוש ולא נעליים , פשוט הפעם מכבי לא ביכולת טובה אז ניתן לעשות מהכלום הזה כתבת קליקבייט, זה עד כדי כך פשוט . 

הבחור שמעליי אשכרה כתב שהוא לא זוכר שהיו הדלפות בשנתיים-3 הראשונות של ג'ורדי, בחייאת זה כי תפרנו 3 אליפויות ולא היה מה להדליף .

1 hour ago, nirnir20 said:

אתה יכול להפסיק לחזור על עצמך כמו בוט?

אני אומר לך שיותר מסביר להניח שתמיד היו "הדלפות" מן הסוג הזה , לא קדוש ולא נעליים , פשוט הפעם מכבי לא ביכולת טובה אז ניתן לעשות מהכלום הזה כתבת קליקבייט, זה עד כדי כך פשוט . 

הבחור שמעליי אשכרה כתב שהוא לא זוכר שהיו הדלפות בשנתיים-3 הראשונות של ג'ורדי, בחייאת זה כי תפרנו 3 אליפויות ולא היה מה להדליף .

חדר ההלבשה בתפיסה שלי הוא פרטי. מקום סגור ולא נגיש. לא מעניין אותי מה קורה שם. כמו מאחורי הקלעים של אתר צילום או סקיצות של סופר. תוכן ההדלפה לא מזיז לי כי אני לא צורך את השטויות האלה. עצם ההדלפה היא מחבלת כי הסיטואציה השנה היא הפוכה- לא יכולת רעה מביאה הדלפות אלא חדר הלבשה רעוע(שזה כולל הדלפות) מביא יכולת רעה למגרש. רק מכבי חלשה ולא מאוחדת בפנים, מפסידה לסודובה פעמיים!  בעיני, זה נורא פשוט ובסיסי להבין. באמת.

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אבל לקרוא למשתמשים בוטים זאת לא התחלה טובה לנהל דיון.

נ.ב

תמיד יש מה להדליף. גם במקום העבודה המושלם בעולם יש קנאות, מתח, אינטריגות, תחרותיות, מרות ואי הסכמה, קשיים עם הבוס, לא כולם חברים של כולם. עצם החוצפה להדליף היום מה שפעם נחשב לטאבו(מכל מיני סיבות) הוא הסממן להתרופפות. לא חשבתי לרגע שבימי יורדי כולם רקדו מחובקים לאור נרות.

8 hours ago, המכבייה said:

חדר ההלבשה בתפיסה שלי הוא פרטי. מקום סגור ולא נגיש. לא מעניין אותי מה קורה שם. כמו מאחורי הקלעים של אתר צילום או סקיצות של סופר. תוכן ההדלפה לא מזיז לי כי אני לא צורך את השטויות האלה. עצם ההדלפה היא מחבלת כי הסיטואציה השנה היא הפוכה- לא יכולת רעה מביאה הדלפות אלא חדר הלבשה רעוע(שזה כולל הדלפות) מביא יכולת רעה למגרש. רק מכבי חלשה ולא מאוחדת בפנים, מפסידה לסודובה פעמיים!  בעיני, זה נורא פשוט ובסיסי להבין. באמת.

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אבל לקרוא למשתמשים בוטים זאת לא התחלה טובה לנהל דיון.

נ.ב

תמיד יש מה להדליף. גם במקום העבודה המושלם בעולם יש קנאות, מתח, אינטריגות, תחרותיות, מרות ואי הסכמה, קשיים עם הבוס, לא כולם חברים של כולם. עצם החוצפה להדליף היום מה שפעם נחשב לטאבו(מכל מיני סיבות) הוא הסממן להתרופפות. לא חשבתי לרגע שבימי יורדי כולם רקדו מחובקים לאור נרות.

אמרת הרבה דברים אז אני אנסה להתייחס לזה בנקודות ובקצרה כי אני כבר באמת מרגיש שאני אומר אותו דבר בפעם הרביעית. 

1. הדלפות מחדר ההלבשה תמיד היו ותמיד יהיו, בכל קבוצה בכל העולם.

אין שום קשר לסקיצה של סופר כי זאת עבודה פרטית של אדם אחד.

האנלוגיה של אתר צילום הרבה יותר מתאימה, שם השחקנים ואנשי הצוות חתומים על חוזי שתיקה במיליונים ועדיין הרשת מוצפת בהדלפות מהם.  

2. מכבי הפסידה לסודובה בנתניה כי היא באה גמורה מנטלית, אני בהחלט חושב שלא הכל דופק חלק במכבי השנה. 

3. קראתי לך "בוט" כי אני מרגיש שאתה פשוט מפספס את התוכן של הדברים שלי וחוזר על עצמך כמה פעמים (ושוב פעם בהודעה הזאת), וממש לא בתחילתו של הדיון. 

4. "ההדלפות" היום כמו שאני אומר בפעם הרביעית הם סממן לזה שמכבי לא ניצחה את בני יהודה ו-וואן רצו כתבה עסיסית עם קליקבייט, זה הכל. 

57 דקות לפני, nirnir20 said:

אמרת הרבה דברים אז אני אנסה להתייחס לזה בנקודות ובקצרה כי אני כבר באמת מרגיש שאני אומר אותו דבר בפעם הרביעית. 

1. הדלפות מחדר ההלבשה תמיד היו ותמיד יהיו, בכל קבוצה בכל העולם.

אין שום קשר לסקיצה של סופר כי זאת עבודה פרטית של אדם אחד.

האנלוגיה של אתר צילום הרבה יותר מתאימה, שם השחקנים ואנשי הצוות חתומים על חוזי שתיקה במיליונים ועדיין הרשת מוצפת בהדלפות מהם.  

2. מכבי הפסידה לסודובה בנתניה כי היא באה גמורה מנטלית, אני בהחלט חושב שלא הכל דופק חלק במכבי השנה. 

3. קראתי לך "בוט" כי אני מרגיש שאתה פשוט מפספס את התוכן של הדברים שלי וחוזר על עצמך כמה פעמים (ושוב פעם בהודעה הזאת), וממש לא בתחילתו של הדיון. 

4. "ההדלפות" היום כמו שאני אומר בפעם הרביעית הם סממן לזה שמכבי לא ניצחה את בני יהודה ו-וואן רצו כתבה עסיסית עם קליקבייט, זה הכל. 

אז אני מדגיש כי נראה לי שהתעלמת- הסיטואציה התהפכה!!! מכבי רעה על המגרש כי היא רעה בחדר הלבשה. לא הפוך. לא התוצאה גורמת להדלפה, אלא ההדלפה גורמת לתוצאה. יום טוב.

18 hours ago, רן יעקובי said:

מה היה עם יוני ואיביץ'?

איביץ' נזף בכהן: הראש שלך בנבחרת ולא במכבי

אחרי שננזף על ידי מאמן מכבי ת"א ("הפסקת למלא הוראות"), השחקן תחת מבחן. ניקוליץ' בקצב אימונים טוב, גולסה בדרך. חשש לקרע ברצועה הצידית לקנדיל

יונתן כהן, שלפי הפרסומים השונים, בתמונת ההרכב מול צפון מקדוניה, יהיה תחת עיניים בוחנות לא רק של אנשי נבחרת ישראל אלא גם של מכבי תל אביב. ל-ONE נודע כי לאחר המשחק מול בני יהודה ביום ראשון (0:0), הקשר ננזף על ידי מאמנו ולדימיר איביץ'. "הראש שלך בנבחרת כנראה שיבואו לראות אותך קבוצות אחרות. הפסקת למלא אחר ההוראות שלי. התיקו הזה באשמתך", אמרו המאמן הסרבי לחניכו בחדר ההלבשה באצטדיון בלומפילד.

כהן הוריד את הראש, לא הגיב והמשיך משם לביתו ועל פי נוכחים במקום, שכן השיחה נערכה ליד אנשים נוספים, קיבל את ההערות של הסרבי על תפקודו במשחק. "יונתן נמצא במצב שבו הוא צריך להוכיח את עצמו מחדש, גם לאיביץ'. אבל אין פה דרמה מעבר לזה. המאמן לא היה מרוצה מהמשחק והעיר לו, זה תפקיד המאמן", אמרו במכבי ת"א בעניין, וברור כי ירצו לראות איך הוא מתפקד בנבחרת במשחקים הקרובים, וגם באימונים לאחר מכן במסגרת הצהובה כדי לראות האם יוכיח שמקומו עדיין ב-11 של הסרבי.

במקביל, הקבוצה של איביץ' חזרה לאימונים לא בסגל מלא כמובן, כאשר מי שמתקדם היטב בימים האחרונים הוא אורוש ניקוליץ' וישנה אמונה כי יוכל להיות בסגל כבר מול הפועל כפר סבא. השחקן ברצף של אימונים מלאים מה שמעודד מאוד את הצוות המקצועי. אייל גולסה נמצא בדרך גם כן, הוא עורך אימונים חלקיים עם הקבוצה, ויש תקווה כי תוך כחודש כבר יהיה מוכן למשחקים מלאים. השוער היווני אנדראס יאניוטיס טוען כי יהיה כשיר למשחק מול הפועל כפר סבא, בעוד מצבו של אנריק סבוריט עדיין תחת בדיקה.

מאור קנדיל שנפצע באימון לפני בני יהודה בברכו, סובל מכאבים ומתיחה ברצועה הצידית בברך כאשר החשש הוא שהוא סובל שם מקרע קטן. בינתיים הוא יעבור טיפולים ויש תקווה כי תוך כחודש יוכל לחזור לפעילות מלאה. חודש הוא גם הזמן בו עומר אצילי אמור לשוב לאימונים עם הצהובים שמבינים כי ריבוי הפציעות פוגע בהם מאוד בשלב הזה. "הכישלון באירופה הוביל למצב שיש פה פתאום לחץ לא בריא, לחץ שלא היה כאן בשנה שעברה בכלל. התגובות אחרי התיקו נגד בני יהודה ועוד לפני כן נגד נס ציונה הן תגובות לא טובות. כל משפטי 'מכבי שבעים, לא רעבים', צריך שזה לא יחלחל לנו פנימה. אנחנו צריכים שני ניצחונות אחרי הפגרה על כפר סבא ומכבי חיפה, כדי להוריד מפה את הלחץ והספקות", אמרו במכבי ת"א. 

3 דקות לפני, קאוביין said:

בוואן היו כותרות מפוצצת ודי הזויות על המחלקת נוער בחיפה ביומיים האחרונים 

ועכשיו הם העלימו הכל.  

הייתי צריך ללכת 3 עמודים אחורה בכדורגל ישראלי כדי למצוא, כמו כן, הם השביתו את התגובות שם.

או שמה שהם כתבו שם לא היה נכון ומסים למזער נזקים או שחיפה איימה עליבם כמו שמכבי הייתה צריכה לעשות מזמן.

כמובן שיש גם את האפשרות היותר סבירה שכל התקשורת כתבלבים של חיפה

אתמול דווקה אופירה וברקו העלו בתכנית רדיו שלהם איזה הורה לילד במחלקת נוער של חיפה שסיפר שאחד הסקאוטים של חיפה הציע לו לסחור ביחד בקוקאין

http://www.1075.fm/מה-קורה-במחלקת-הנוער-של-מכבי-חיפה/

14 דקות לפני, zeudemort said:

הייתי צריך ללכת 3 עמודים אחורה בכדורגל ישראלי כדי למצוא, כמו כן, הם השביתו את התגובות שם.

או שמה שהם כתבו שם לא היה נכון ומסים למזער נזקים או שחיפה איימה עליבם כמו שמכבי הייתה צריכה לעשות מזמן.

כמובן שיש גם את האפשרות היותר סבירה שכל התקשורת כתבלבים של חיפה

באופן טבעי מכבי חיפה, עם מטען רגשי הנחיתות, באים בגישה הרבה יותר ארסית ואגרסיבית שהם מרגישים שסוקרו בצורה לא מחמיאה ע"י גופי תקשורת ארציים מאיזור חיוג 03. גם עם ספורט 5 יש להם סכסוך כי לטענתם הסיפור של הנבחן הצארפוקאי מהליגה החמישית נופח שם. 

טוב שיענקל'ה לא משקיע בשחקני הגנה כמו שמשקיע בהגנה על שמו הטוב בתקשורת.