Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

מתוך וואלה:

עוד מוקדם לקבוע שולדימיר איביץ' יהיה סיפור הצלחה במכבי תל אביב, אבל האיש משדר עוצמה, מקרין משמעת ויחד עם זה חי את המשחק ומגיב בצורה פנטסטית. את עטר הוא כבר קנה וקיבל ממנו שני גולים, רוסלן ברסקי יהיה חייל שלו אחרי הקרדיט שהוא קיבל ושחקנים כמו איתן טיבי ודור מיכה שהיו בירידה בעונה שעברה, יוכלו שוב להתרומם. "יש לנו הרבה ביטחון עם המאמן", העיד אמש אחד משחקני הקבוצה. "אתה מרגיש שיש לך מישהו שיגיד לך את כל האמת בפנים".

אולי חלק יאהבו את זה, אבל לי הכתבה הזאת עשתה חשק להקיא. בעיקר שקצת למעלה היה משהו בסגנון דומה לגבי המנגק הזה שאולי יחתום בחיפה למרות שבש הציעו 100 אלף יותר כי כל החיים הוא חלם לשחק בסמי עופר תחת הנשיא הנערץ.

אז הדימיון הזה עושה לי בחילה, והרעיון ששחקנים מדברים עם עיתונאים שלא דרך מסיבת העיתונאים או הדוברות ממש מעצבנים אותי.

שישנאו אותנו ויכתבו עלינו שטויות ויעריצו את העוצמות והנשיאים הגדולים. רק לא להיות נתון לחסדי מלחכי הפנכה האלה.

מישהו מדליף לו שם את כל העניין עם הזרים, זה די ברור.

מתוך כתבה של פירמו בספורט 5

"לגבי המושאלים שחזרו הביתה, הם בוודאי חשבו שיש להם סיכוי טוב לשחק העונה. מהר מאוד הבנו שמה שהיה הוא שיהיה. הם שוב יושאלו, פרט אולי לגלזר וחוזז. רק דבר אחד חשוב. הכדורגל הישראלי הוא לא שוק עבדים. אם מכבי ת"א לא רוצה שחקן שלה, היא לא יכולה גם להגיד לו "אתה לא מתאים לנו" וגם, באותה נשימה, להגיד לו היכן עליו לשחק, אין סרט כזה. שחקן שמכבי לא רוצה, צריך להיות אדון לעצמו. רק הוא יחליט היכן לשחק."

איפה הוא היה כשחיפה בש ביתר והפועל עושים מוות לשחקנים שלהם???

מנדים אותם ומתעללים בהם עד שהם מסכימים לתנאים שלהם

אנחנו פאקינג משאילים שחקנים בחינם לקבוצות משחררים שחקנים בחינם ומה לא.

עד מתי תקשורת כל כך חד צדדית

מתוך כתבה בוואלה:

"מכבי תל אביב עדיין לא הצליחה להוציא לדרך את העסקה עם בני יהודה על מאור קנדיל, כיוון שמאוויס צ'יבוטה מאוד רוצה לשחק בעונה הבאה במכבי נתניה ואילו מכבי תל אביב מתעקשת על העברתו לבני יהודה כדי לצרף את המגן הימני. למכבי תל אביב יותר חשוב לסגור עם קנדיל כמחליף לאלי דסה, אבל צ'יבוטה רוצה לשחק בנתניה ובשלב הזה העסקה עוד תקועה."

מתוך וואלה:

עוד מוקדם לקבוע שולדימיר איביץ' יהיה סיפור הצלחה במכבי תל אביב, אבל האיש משדר עוצמה, מקרין משמעת ויחד עם זה חי את המשחק ומגיב בצורה פנטסטית. את עטר הוא כבר קנה וקיבל ממנו שני גולים, רוסלן ברסקי יהיה חייל שלו אחרי הקרדיט שהוא קיבל ושחקנים כמו איתן טיבי ודור מיכה שהיו בירידה בעונה שעברה, יוכלו שוב להתרומם. "יש לנו הרבה ביטחון עם המאמן", העיד אמש אחד משחקני הקבוצה. "אתה מרגיש שיש לך מישהו שיגיד לך את כל האמת בפנים".

אולי חלק יאהבו את זה, אבל לי הכתבה הזאת עשתה חשק להקיא. בעיקר שקצת למעלה היה משהו בסגנון דומה לגבי המנגק הזה שאולי יחתום בחיפה למרות שבש הציעו 100 אלף יותר כי כל החיים הוא חלם לשחק בסמי עופר תחת הנשיא הנערץ.

אז הדימיון הזה עושה לי בחילה, והרעיון ששחקנים מדברים עם עיתונאים שלא דרך מסיבת העיתונאים או הדוברות ממש מעצבנים אותי.

שישנאו אותנו ויכתבו עלינו שטויות ויעריצו את העוצמות והנשיאים הגדולים. רק לא להיות נתון לחסדי מלחכי הפנכה האלה.

כבר נוכחנו לדעת שכתבים אוהבים להנפיץ ציטוטים. לא לוקח ברצינות כתבות כאלה חוץ מהליקוקי יתר שקצת מחשידים.

שביעות רצון במכבי תל אביב מקצב מכירת המינויים לקראת פתיחת העונה. עד כה נמכרו למעלה מ-9,000 מינויים בסכום של כ-11 מיליון שקלים, והציפייה היא שעד פתיחת העונה יימכרו 5,000 נוספים.

סה"כ הגיוני בהתחשב בכך שיש בנתניה 13,610 מקומות ישיבה

סה"כ הגיוני בהתחשב בכך שיש בנתניה 13,610 מקומות ישיבה

אני מקווה שאתה תתנצל בפני הכתב שבלומפילד יהיה מוכן לפתיחת העונה.

האגודל מפרסם היום שצ'יקו לא ישותף בחמישי בגלל כושר גופני לקוי.

בתכלס כנראה מדובר בעובדה שהוא לא ערך הכנה לעונה, מגיע לפה ישר אחרי פגרת הקיץ וצריך עדיין לערוך אימונים כדי להיכנס לכושר (יירשם בטופס כך שיש מצב שיקבל דקות בגומלין).

אבל האגודל יבחר להציג את זה בצורה שלילית כאילו החתמנו את יצחקי אחרי מרתון לאפות.

האגודל מפרסם היום שצ'יקו לא ישותף בחמישי בגלל כושר גופני לקוי.

בתכלס כנראה מדובר בעובדה שהוא לא ערך הכנה לעונה, מגיע לפה ישר אחרי פגרת הקיץ וצריך עדיין לערוך אימונים כדי להיכנס לכושר (יירשם בטופס כך שיש מצב שיקבל דקות בגומלין).

אבל האגודל יבחר להציג את זה בצורה שלילית כאילו החתמנו את יצחקי אחרי מרתון לאפות.

בול.

כל אחד יכול להבין ששחקן שנמצא בלי מסגרת מקצועית במשך לפחות חודשיים, לא יהיה בכושר גופני וכושר משחק ראויים באופן מיידי.

אפילו לא צריך לעשות על זה כתבה כי זה ברור שהוא לא במצב לשחק דקות ראשונות כשהוא רק בהכנה לעונה מבחינתו. האגודל סתם מנסה להציג את זה רע בשביל כותרת בומבסטית.

איך הוא כותב שם "מכבי ת"א הכריזה בגאווה על החתמתו". איזה יצור.

תגיד תודה שהוא הוסיף את המכבי ולא כתב רק תל אביב.

איך הוא כותב שם "מכבי ת"א הכריזה בגאווה על החתמתו". איזה יצור.

לצערנו הרב צ'יקלובה "צ'יקו" אופואדו הצטרף למועדון הכדורגל מכבי תל-אביב בהעברה חופשית לאחר שבדרך פלא צלח את הבדיקות הרפואיות וחתם לשנתיים בקבוצה.

נפל ביולוגי זאת ההגדרה הכי מדוייקת שיש ליצור כמו יוני הללי. לקופמן יש אוצר קללות ברמת הסמל בfull metal jacket.

קופמן פשוט מלך. חולה על ההומור שלו

אני לא מבין איך הם עובדים ביחד אחרי כזה דבר ..

זה משחק ? אני לא מבין , כל תוכנית זה ככה

זה ברור שחלק גדול מזה משחק כמו שפוליטיקאים סוגרים ריבים אחד עם השני לפני שהם שולפים מצלמה.

אני לא מבין איך הם עובדים ביחד אחרי כזה דבר ..

זה משחק ? אני לא מבין , כל תוכנית זה ככה

זה חלק ממה שמביא להם רייטינג. תרבות הטראש.

איתי שכטר עוד לא במכבי חודש, עברו 3 משחקים העונה ואנחנו עדיין ביולי, וכבר שומעים רטינות בכל חור בתקשורת על זה שהוא "חייב לשחק".

זה לא אמיתי.

איתי שכטר עוד לא במכבי חודש, עברו 3 משחקים העונה ואנחנו עדיין ביולי, וכבר שומעים רטינות בכל חור בתקשורת על זה שהוא "חייב לשחק".

זה לא אמיתי.

והוא עוד היה פצוע שני משחקים ככה שתכלס לא שיחק כולה משחק אחד. מזכיר את פרימו שאחרי משחק אחד החליט שהצעירים במכבי לא מקבלים הזדמנות.