Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

הם מתים לזה וגם אם יהיה לו משחק טוב וטעות קטנה , הם יציגו שהיה משחק גרוע שלו , לטעמי הוא יציג רמה גבוהה ויתעלה על החוסר יציבות שהיה לראיקו .

מבסוט עליו גם עם הטעות היום, סה"כ היה לו משחק לא רע בכלל וידענו מראש שהוא לא שיחק כמעט עונה שלמה ולכן יגיע חלוד מאוד בנוסף לזה שאין לו תיאום עם ההגנה עדיין מטבע הדברים וכאילו זה לא מספיק אז גם הוא נפל בדיוק על תקופה שההגנה ממש בעייתית ובמקום סבוריט,ייני ודסה שהיו ה"קבועים" בעונה שעברה הוא מקבל את דודזאדה, אמאדור וקנדיל שבעצמם עוד צריכים לייצר תיאום.

חייבים סבלנות איתו, הוא שוער טוב אבל אם יגמרו אותו מהרגע הראשון רק בגלל שהוא יווני והשוער של ב"ש היה יווני וזה מגניב לכתבי הספורט בארץ לאנוס את המציאות בשביל כתבה שמשווה את מכבי לב"ש ואיך הנפילה של שתיהן בגלל שוער יווני אז אנחנו בבעיה ולצערי יש הרבה אוהדים שלנו שהם פשוט מזרעו של פשכצקי (ע"ע פייסבוק) שבולעים את הרעל הזה ומשלשלים אותו על כולם.

אם נעלה ונחטוף נגד סלטיק יצאו כל הכתבות האלו על השוואה לשוער של ב"ש וזה לא יהיה בגלל שסלטיק זאת הגרלה ש90% לא עבירה.

אבל הם עפו מול זאגרב עם השוער שלהם

מול סלטיק הם לא היו רחוקים לעלות

אתמול, כל גולש שלא אוהד לא היה מבחין בכלל שיש משחק של מכבי בערב, בניגוד לטרארם שעשו לב"ש.

ברגע שמכבי הפסידו זה הכי בכותרות . שיתביישו! אל תצרכו את התוכן שלהם.

אם אנחנו לא מקדישים לו איזה 5-10 דקות של קללות באיזשהו שלב במשחק ביום שלישי אנחנו פראיירים. שיפחד להגיע לאיצטדיון בכלל או להתקרב אלינו בכל צורה.

בוודאי שהוא שווה התייחסות, כי זה משפיע גם אוהדים שלנו. לא כולם קוראים פה בפורום ולא כולם יודעים שהוא פשוט זורק רעל לכל עבר. זה גם משפיע על הדיבור מסביב. כל משחק הוא חשוב ואין באמת זמן שהוא אידיאלי להתעסק בכתב מזדיין מאשר בקבוצה אבל מתישהו זה חייב להיות מבוצע

בן אדם שמתפרנס מללכלך על אנשים אחרים שהוא רק יכול לחלום להגיע לגבהים שלהם.

אין יותר אומלל מזה, שכל שקל שהוא עושה יילך על תאונות ותרופות, מקווה שגם לחלקת קבר בזמן הקרוב.

הלוואי לראות אותו במציאות ולירוק לו בפרצוף.

אם אנחנו לא מקדישים לו איזה 5-10 דקות של קללות באיזשהו שלב במשחק ביום שלישי אנחנו פראיירים. שיפחד להגיע לאיצטדיון בכלל או להתקרב אלינו בכל צורה.

שלושה משחקים מינימום של רק לקלל את הבן זונה הזה.

הנה עמיקם בעוד טור פח לפנתאון. פעם הוא היה כתב לגיטטמי.

אחרי זה יכתוב פוסטים מתמסכנים בפייסבוק, יתמם ולא יבין למה יוצאים עליו.

מדהים לראות את הכתבות רעל האלה שכאילו היו מוכנות כבר ורק חיכו שנפסיד כדי ללחוץ על האנטר.

כלכך מקווה שנעבור את הרומנים שבוע הבא ושכל הנבלות האלה יאכלו את הכובע

מדהים לראות את הכתבות רעל האלה שכאילו היו מוכנות כבר ורק חיכו שנפסיד כדי ללחוץ על האנטר.

כלכך מקווה שנעבור את הרומנים שבוע הבא ושכל הנבלות האלה יאכלו את הכובע

למה כאילו? הן היו מוכנות מראש ובמקרה ה"טוב" שיפצרו קצת בהתאם למה שהתרחש במגרש לפני שפרסמו,

אני לא אשכח לעולם איך בONE עלתה ידיעה על תיקו ביזיוני והמאמן צריך ללכת הביתה והשחקנים פח, ממש ברוח האלו הדברים נאמרו, כאשר בכלל כבשנו בתוספת זמן וניצחנו והם פרסמו את זה כי חשבנו שהמשחק הסתיים אבל לא חיכו לשריקה.

מאז כל הכתבות האלו על הזין שלי, אני רואה מה שאני רואה ואני לא צריך שיפרשנו לי, לא שיספרו לי שהמצב גרוע כשהוא לא ולא שינסו להרגיע אותי עם אופטימיות מוגזמת.

למה כאילו? הן היו מוכנות מראש ובמקרה ה"טוב" שיפצרו קצת בהתאם למה שהתרחש במגרש לפני שפרסמו,

אני לא אשכח לעולם איך בONE עלתה ידיעה על תיקו ביזיוני והמאמן צריך ללכת הביתה והשחקנים פח, ממש ברוח האלו הדברים נאמרו, כאשר בכלל כבשנו בתוספת זמן וניצחנו והם פרסמו את זה כי חשבנו שהמשחק הסתיים אבל לא חיכו לשריקה.

מאז כל הכתבות האלו על הזין שלי, אני רואה מה שאני רואה ואני לא צריך שיפרשנו לי, לא שיספרו לי שהמצב גרוע כשהוא לא ולא שינסו להרגיע אותי עם אופטימיות מוגזמת.

נגד חדרה? זה היה ממש הזייה.

עוד לא נגמר המשחק כבר הכתבה עלתה,אין דברים כאלו

הם נראה לי מכינים 3 תיקיות עם כתבות לפי הפסד ניצחון יתיקו שולפים ומשפצרים לפי הצורך

נגד חדרה? זה היה ממש הזייה.

עוד לא נגמר המשחק כבר הכתבה עלתה,אין דברים כאלו

הם נראה לי מכינים 3 תיקיות עם כתבות לפי הפסד ניצחון יתיקו שולפים ומשפצרים לפי הצורך

תיקון קל: הם מכינים כתבת הפסד, הפסד והפסד, כל תוצאה אחרת מצניעים עמוק עמוק באתר.

לינק?

בספורט 1.

לא קראתי אבל מהכותרת הוא אומר שחייבים לעבור ושהרומנים כולה באמפר. זה קלסי עוברים אמרתי לכם לא עוברים (כן נעבור) ילכלכו בלי סוף.

אנדוניס ניקופולידיס זכה ב-2004 בתואר השוער המצטיין של היורו, למרות שכמעט ולא נגע בכדור בכל משחקיה של יוון באליפות. כנראה שזו המורשת שמנחה אלופות ישראליות לחפש להן ניקופולידיס משלהן כל קיץ מחדש ולקבל בחבילה מאסוס פח קלמטה בלי גלעינים.

מכבי ת"א העלתה אתמול (רביעי) למשחקה הראשון במוקדמות ליגת האלופות שוער שעל אף שהוא תכף בן 27, לא הצליח לצבור בכל הקריירה שלו יותר מ-100 משחקים רשמיים, וזה היה משחקו החמישי בלבד במפעל אירופי. מילא הייתה מביאה את השוער הכי טוב בעולם לגילו, אבל להביא שוער שרוב ימי חייו היה שוער שני, זו החלטה כבדת משקל עם פוטנציאל אסוני.

לקח את שוער העונה פעמיים ביוון אבל, שלא ניתן ל"עובדות" לבלבל