Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

יוני הללי: "מכבי חיפה המועדון המסודר והמקצועי ביותר בארץ!"

שלמה וייס מוואלה ספורט: הם יצאו למחנה אימונים בלי מאמן כושר... אין מאמן כושר יוני

הללי: "באמת? אה הנה שלחו לי הודעה מהמועדון שהם הוציאו את מאמן הכושר של הנוער. מאמן כושר מכובד ומעולה. הטייטל של מאמן כושר של הנוער לא משנה. זה איש מקצוע רציני!" (לא ציין את שמו כי אין לו מושג מי זה).

הללי: "צריך לשבח את מכבי חיפה שלא הביאו את אלמוג כהן. לומדים שם מלקחי העבר ויענקל'ה שחר כבר לא משלם!"

וייס: "יוני מכבי חיפה מאד מאד רצו את אלמוג כהן. הוא לא רצה לעבור לשם אלא לנתניה".

הללי: "אז כל הכבוד למכבי חיפה שאלמוג כהן לא רצה אותם והם לא התפתו להציע לו יותר כסף. ככה מתנהל מועדון מכובד!"

קרדיט לציון 3

איפה התקופה שכל הפורום חיכה להימור של הללי נגד מכבי ובעד חיפה בשביל להיות רגועים.

היה גם את הצחוק של איינשטיין על הללי, כשהוא הימר בעד חיפה נגדנו. קטע ענק.

הבנאדם פארודיה.

אני גם רעב, כל הזמן, אפשר להחתים אותי על חוזה של 200 אלף יורו לעונה? יותר רעב ממני לא ימצאו בכל העולם, נשבע לכם.

הסלבנק ממש בלי אגו

אבל הוא בהחלט שחקן רעב חחח התנפח אצלהם קצת הבחורצ'יק

ב"ש מקבלת ברקס מכהן ונאלצת להסתפק בשמיר, ההגיון אומר שירדה קרנה של ב"ש. לא לא לא, לפי פשכצקי מלכת הג'חנון חזרה לעצמה ורעבה בטירוף לביצה ועגבניות.

https://www.youtube.com/watch?v=jlGqpPSGLeg

הצחוק של אינשטיין

הסרטון הזה קפץ לי בגלל זה -https://www.youtube.com/watch?v=0dpUdVcODC0

תודה כל יום לג'ורדי קרויף, מרטין ביין , בן מנספורד וכמובן מיץ' הענק שגאלו אותנו מהישראלים הרמאים גונבי הדעת האלה.

הסרטון הזה קפץ לי בגלל זה -https://www.youtube.com/watch?v=0dpUdVcODC0

תודה כל יום לג'ורדי קרויף, מרטין ביין , בן מנספורד וכמובן מיץ' הענק שגאלו אותנו מהישראלים הרמאים גונבי הדעת האלה.

חחח ימלך בדיוק גם ראיתי את זה בגלל הסרטון של אורלוס, כרמלי אומר שם באמצע שהיו שני שחקנים שאם היו נותנים להם להביא בתחילת העונה שלהם היינו אלופים. השם הראשון זה פידלף, עלה לי קצת קיא באותו רגע.

פשוט הזוי הסיקור שלנו בארץ. שתומר לוי מדווח על שחרור שחקן של חיפה בצורה בזויה: "הנשיא חסך מיליונים".

כשמדווח על מכירה של שחקן שלנו כשברור שגובה סכום ההעברה מהותי (לאור זה שרכשנו אותו ב3 מיליון יורו) - כותרת מסלפת של "חתם ל4 שנים תמורת 3 מיליון יורו" ורק בפנים מובן שזה בעצם השכר כאשר דמי ההעברה הם פאקינג 5 שזה מטורף. כל המדינה הזו ליצנים

פשוט הזוי הסיקור שלנו בארץ. שתומר לוי מדווח על שחרור שחקן של חיפה בצורה בזויה: "הנשיא חסך מיליונים".

כשמדווח על מכירה של שחקן שלנו כשברור שגובה סכום ההעברה מהותי (לאור זה שרכשנו אותו ב3 מיליון יורו) - כותרת מסלפת של "חתם ל4 שנים תמורת 3 מיליון יורו" ורק בפנים מובן שזה בעצם השכר ודמי העברה של פאקינג 5 שזה מטורף. כל המדינה הזו ליצנים

טוב שלא חישב גם את שכר הדירה והוצאות הדלק.

כשמדווח על מכירה של שחקן שלנו כשברור שגובה סכום ההעברה מהותי (לאור זה שרכשנו אותו ב3 מיליון יורו) - כותרת מסלפת של "חתם ל4 שנים תמורת 3 מיליון יורו" ורק בפנים מובן שזה בעצם השכר ודמי העברה של פאקינג 5 שזה מטורף. כל המדינה הזו ליצנים

איפה ראית שהוא כתב 5 מיליון יורו?