Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

פעם שמתי את זה ברקע בזמן שעשיתי משהו ואחד מהם שיחק עם איסלנד ואז הוא ראה את קיארטנסון וצעק "בחיים אני לא אשים אותך בסגל יגרמני זבל!!" בערוץ הספורט כן??

ואז ראה את איולפסון הזה ששיחק בחיפה והתחיל לצעוק "יואוו בואנה זה שיחק במכביייי איזה מלךךך ברור שאתה בהרכב"...

חחחח ממש ״מפתיע״ שערוץ הספורט מצא את היצורים האלה

ערוץ הספורט ממזמן איבד כיוון. הם צריכים לשנות שם את הגישה שלהם.

התוכנית היחידה שאני רואה שם זה חדשות הספורט ושער השבת, וגם בקושי.

ערוץ הספורט ממזמן איבד כיוון. הם צריכים לשנות שם את הגישה שלהם.

התוכנית היחידה שאני רואה שם זה חדשות הספורט ושער השבת, וגם בקושי.

את התקצירים של מכבי אפשר למצוא באינטרנט בלי כל הברברת מסביב, ואת כל החדשות הרלוונטיות בספורט אפשר למצוא בפורום.

פעם שמתי את זה ברקע בזמן שעשיתי משהו ואחד מהם שיחק עם איסלנד ואז הוא ראה את קיארטנסון וצעק "בחיים אני לא אשים אותך בסגל יגרמני זבל!!" בערוץ הספורט כן??

ואז ראה את איולפסון הזה ששיחק בחיפה והתחיל לצעוק "יואוו בואנה זה שיחק במכביייי איזה מלךךך ברור שאתה בהרכב"...

שווה תלונה למועצת העיתונות

שווה תלונה למועצת העיתונות

אם לרון קופמן שקורא לנו יום יום גרמנים מעל גלי האתר לא עושים כלום, למה שיעשו משהו לשני ילדים משקפופרים בתכנית עם 0.01% רייטינג?

ביזיון, ערוץ של זונות.

הכתבות של אתרי הספורט בארץ זה תמיד:

קבוצה X בטירוף, שחקן מקבוצה x: "קבוצה y? אנחנו באים לנצח"

הכינוי הדבילי של קבוצת X בטירוף, הכינוי הדבילי של שחקן מקבוצת X: קבוצת Y? אנחנו באים לנצח

הכתבות של אתרי הספורט בארץ זה תמיד:

קבוצה X בטירוף, שחקן מקבוצה x: "קבוצה y? אנחנו באים לנצח"

מוואן:

דה בראונה: ברזיל? מגיעים במטרה אחת - לנצח בלגיה בטירוף אחרי המהפך הגדול ב-2:3 על יפן. מרטינס: "מגיע לשחקנים שלי לקחת חלק במשחק שצפוי להיות היסטורי", הזאר: "ההפסד לוויילס ישב בראש"

תקשורת הספורט בארץ ובעולם בכלל, היא מהסוג הנחות ביותר בגלל שרוב צרכני הספורט בארץ הם אנשים טמבלים מצטער מאוד, וכן אני מכליל.

תקשורת הספורט בארץ ובעולם בכלל היא מהסוג הנחות ביותר בגלל שרוב צרכני הספורט בארץ הם אנשים טמבלים מצטער מאוד, וכן אני מכליל.

מה שנכון נכון.

מזכיר לי שבמשחק האליפות נגד הפועל פ"ת ב2003 הגיע לגוש איזה תמהוני בן 60 ואמר שיש לו שיר בשבילנו שאנחנו חייבים להכניס.

השיר הלך בערך ככה (ומצטער שאני לא זוכר את המילים במדויק, אבל רוח השיר הוא מה שחשוב), הלחן היה של תפילה תימנית (כנראה, ככה זה נשמע לי לפחות)

"אין לנו כלום בחיים חוץ ממכבי מה יש בחיים האלה תגידו לי האישה עזבה הילדים לא מדברים לא מתקשרים אין פרנסה עמידר לקחו את הבית הביאו דירה שני חדרים בקושי אין מקום להביא מקרר מה כבר נשאר לנו תגידו לי אה רק מכבי"

זה עוד המשיך והמשיך למשך דקות ארוכות, אבל נראה לי שהבנתם את הפוואנטה.

עמדנו המומים ולא ידענו מה להגיד, ואז הוא חייך בפה חסר שיניים ואמר "נו? איך? אהבתם? יאללה קדימה, ללמוד! תכניסו את זה, זה שיר טוב, אה?? אה???"

בסופו של דבר, כולנו נגמור כמוהו, תאמין לי.

תקשורת הספורט בארץ ובעולם בכלל, היא מהסוג הנחות ביותר בגלל שרוב צרכני הספורט בארץ הם אנשים טמבלים מצטער מאוד, וכן אני מכליל.

אמת.

כותרת בוואן:

ידיעה בלעדית לONE: ברקוביץ לטל בן חיים: אח שלי, בוא תעלה אותנו ליגה וכנס שותף.

מדהים. רמה גבוהה. מצחיק שאף אחד לא מבין מה הבעיה בזה.

ONE מתלהבים מידיעה על ברקוביץ וגידי לפקין ממשיך בעברית למתחילים שלו. הוא כותב כתבה באותה הדרך שהוא שולח הודעות לחברים בוואסטפ.

וזה האתר המוביל...

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5305630,00.html

ואז כולם השתתקו – הרגע המוזר של רבע הגמר
ציפינו לעידוד קולני, אבל דווקא עם שריקת הפתיחה במשחק בין צרפת ואורוגוואי שרר שקט באצטדיון. איפה זה ואיפה משחק של הפועל באר-שבע בטוטו-טרנר? יומן מסע לרוסיה, חלק 3
שי מוגילבסקי, רוסיהפורסם: 07.07.18 , 16:08

ציפינו לעידוד קולני, אבל דווקא עם שריקת הפתיחה במשחק בין צרפת ואורוגוואי שרר שקט באצטדיון. איפה זה ואיפה משחק של הפועל באר-שבע בטוטו-טרנר? יומן מסע לרוסיה, חלק 3

"כך הזדמן לנו להצטלם עם אוהדת מצרייה שלא הוטרדה כלל ממוצאנו הישראלי".

כתבתי את זה מאה פעם בפורום, ואני אכתוב את זה עוד מאה פעם.

נשבר הזין שכל ישראלי שנמצא באיזה ארוע בינלאומי רץ לאונן לאיזה נציג מדינת ערב והולך לכתוב על זה כמו היה ג'ימי קרטר בקאמפ דיוויד, למרות שאותו "נציג האומה הערבית" לא באמת מבין מה הוא רוצה ממנו הקרצייה

כמה הם אוהבים ללקק כמה