Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

לא מבין איך אתם ככה מריצים את קופר להיות שדר כאילו זה כזה קל.

הוא יודע לטעות בשמות שחקנים? להגיד ״זה מה שהוא עושההה״. למצוץ לב״ש?

לא מבין איך אתם ככה מריצים את קופר להיות שדר כאילו זה כזה קל.

הוא יודע לטעות בשמות שחקנים? להגיד ״זה מה שהוא עושההה״. למצוץ לב״ש?

שכחת להלל את יובל נעים

הנתון של הדריבלים מעניין, מעיד על משמעת גבוהה וקבוצתיות.

בהחלט, תמיד נגיעה/שתיים ומסירה, נדיר מאוד לראות שחקן שמחזיק יותר משתי נגיעות.

לא להאמין שאנחנו מתגעגעים ליורם ארבל ודני נוימן

אהבתי את דני נוימן, היה מצחיק.

את יורם ארבל לעומתו אני לא סובל

ארבל אמנם מראה סימני דמנציה בשנים האחרונות אבל אין ספק לגבי האהבה שלו למה שהוא משדר.

נוימן לעומתו בעיקר מאוהב בעצמו. הוא נוד נפוח שחושב שהדלקנו טלוויזיה רק כדי לשמוע אותו ואת ה- "נו, אמרתי לך את זה כבר מקודם".

נוימן: ׳הכדור בלילה טס חזק יותר׳ או משהו בסיגנון, הפיל אותי!

"דיברנו עליו יורם" הכי גדול של נוימן.

שפיגלר מלא בעצמו ולא בצדק. צריך להוריד טיפה מהאגו ומהצרחות בשידור, הגיע הזמן לרענן.

כל השדרנים בישראל על הפנים. פרשנים פה ושם עוד יש כמה יחידי סגולה, אבל גם שם הרוב חרא. אי אפשר לראות כדורגל עם צוות שידור ישראלי. זה פשוט הורס הכל. לא יכול לשמוע אותם כבר, חוזרים על אותם משפטים, מתעלמים מדברים שקורים במגרש או לחילופין מגזימים יתר המידה, חושבים שהם יודעים הכי טוב מכולם דוחפים את הדעות שלהם לכל מקום למה מי שאל אותכם בכלל, טועים בחוקים, והכי מעצבן אותי זה שהם פשוט משתלחים בכולם. יורדים על שחקנים משתמשים במילים קשות על כל פס או בעיטה לא טובה או "למה הוא לא מסר????" חבורה של מעצבנים. הפרשנים בכלל, רובם לא תורמים שום דבר לשידור, שום פרשנות מקצועית, הם פשוט מתארים אחד לאחד מה שקורה על הדשא. בשביל זה לא צריך אותם, בשביל זה יש לי עיניים אני רואה מצוין לבד. לא מתגעגע לאף אחד. הלוואי והיה אפשר לנטרל את הקול של הצוות שידור הישראלי מהשידור של המשחק.

כל השדרנים בישראל על הפנים. פרשנים פה ושם עוד יש כמה יחידי סגולה, אבל גם שם הרוב חרא. אי אפשר לראות כדורגל עם צוות שידור ישראלי. זה פשוט הורס הכל. לא יכול לשמוע אותם כבר, חוזרים על אותם משפטים, מתעלמים מדברים שקורים במגרש או לחילופין מגזימים יתר המידה, חושבים שהם יודעים הכי טוב מכולם דוחפים את הדעות שלהם לכל מקום למה מי שאל אותכם בכלל, טועים בחוקים, והכי מעצבן אותי זה שהם פשוט משתלחים בכולם. יורדים על שחקנים משתמשים במילים קשות על כל פס או בעיטה לא טובה או "למה הוא לא מסר????" חבורה של מעצבנים. הפרשנים בכלל, רובם לא תורמים שום דבר לשידור, שום פרשנות מקצועית, הם פשוט מתארים אחד לאחד מה שקורה על הדשא. בשביל זה לא צריך אותם, בשביל זה יש לי עיניים אני רואה מצוין לבד. לא מתגעגע לאף אחד. הלוואי והיה אפשר לנטרל את הקול של הצוות שידור הישראלי מהשידור של המשחק.

וטוחנים סטטיסטיקות לא חשובת כל 2 דקות בשביל להראות כאילו שיש להם ידע.

שגיא כהן זו הבושה הכי גדולה.

מחזיק בתפקיד דמיוני וחסר תועלת, בדיוק כמו משה נוסבאום - כתב המשטרה.

אין תועלת בשגיא כהן וגם במשה נוסבאום אבל הם חלק מהקליקה ולכן ממשיכים בפועלם.

תחזירו לי את מאיר איינשטיין

גם איינשטיין לא היה צדיק גדול. גם הוא היה דוחף את הדעות שלו לכל מקום וקוטל שחקנים על ימין ועל שמאל.

עם כל האלצהיימר אני מעדיף את ארבל על כל השדרנים האחרים, שנוטים להתבלבל ולחשוב שהם פרשנים ודעתם המקצועית מעניינת מישהו.

בטח שהוא עדיף על אוהדי חיפה בתולים וממורמרים כמו שכנר או וייץ.