Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

מי

סמרי דניאלה.

לא נחה כבר 3 ימים.

מהבוקר עד הערב מטנפת על השחקנים בכל תחנה אפשרית.

יש בליגה קבוצות ששחקן שלהן הורשע בתקיפה של אישה, נאסר על הפקרת פצוע שמת מפצעיו או מודה שהימר על משחקים בזמן שהיה שחקן פעיל.

אבל רק הסיפור הזה יכתים את המועדון.

מעניין.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

סמרי אוהדת חיפה לא

אוהדת של בני יהודה, פעם אפילו היה לה עימות כמעט פיזי עם דמאיו.

צניפח לא ירגע עד שיקבל תביעה לפנים, כבר שנים שאני אומר את זה.

6 דקות לפני, itan17 said:

איזה כותרת משחק מביכה בספורט 5 ״טיעון לא משכנע״ - בכוח חיפשו משהו שקצת קשור, וזה הכי מאולץ.

לפני המשחק זה היה "נשים הכל בצד" או משהו בסגנון. 

הם מחפשים בכח אין מה לעשות... 

23 דקות לפני, itan17 said:

איזה כותרת משחק מביכה בספורט 5 ״טיעון לא משכנע״ - בכוח חיפשו משהו שקצת קשור, וזה הכי מאולץ.

אם היה נושא כותרות זה הדבר הראשון שהייתי חושב שהם ירשמו. 

1 hour ago, הנדון said:

אם היה נושא כותרות זה הדבר הראשון שהייתי חושב שהם ירשמו. 

תאר לך מה היה קורה אם קייס גאנם היה כובש... 

לא יודע ממה חששתי יותר, מגול שלו או מהמטעמים שהיו עושים מזה.

19 hours ago, פנחס שוף said:

לא יודע מה טליה סלנט אמרה אתמול, אבל ביום אחרי שהפרשה התפוצצה היא אמרה שהם היו צריכים לקחת עורכת דין ממין נקבה וזה לא בסדר שהם לוקחים גבר

טליה סלנט זה אפילו לא פמיניזם.

זה אולי פופוליזם.

היא תמיד מפמפמת את הדעה המאותרגת שמשרתת את התקשורת.

היא בעצם בכלל לא מיצבה את המעמד שלה בפאנל של הערוץ על בסיס הידע שלה בספורט אלא נטו על מיתוג.

כל הטייפקאסט של הדמות שלה הוא שהיא מצד אחד לא באמת טייט ועוצרת נשימה כדי לכהן בתור "הכוסית הסתומה", מצד שני היא כן עוברת קול ומסך, כדי לקבל זמן יקר בפאנל, וכל זה תוך כדי שהיא בו זמנית גם טייפקאסט של דובונת אכפת לי שלא אומרת כלום ושהיא גם סחבקית כזו של הבנים.

משתינה איתם באיקסים ופלוצים מעל המדורה.

בתור מי שפילסה לעצמה נראטיב שמסתמך על מראה שטחי וריק מתוכן- הייתי מוותר על מחאה פמיניסטית על ניצול והחפצה.

היא לא פמיניזם.

היא פופוליזם.

4 hours ago, ששון הצהוב said:

טליה סלנט זה אפילו לא פמיניזם.

זה אולי פופוליזם.

היא תמיד מפמפמת את הדעה המאותרגת שמשרתת את התקשורת.

היא בעצם בכלל לא מיצבה את המעמד שלה בפאנל של הערוץ על בסיס הידע שלה בספורט אלא נטו על מיתוג.

כל הטייפקאסט של הדמות שלה הוא שהיא מצד אחד לא באמת טייט ועוצרת נשימה כדי לכהן בתור "הכוסית הסתומה", מצד שני היא כן עוברת קול ומסך, כדי לקבל זמן יקר בפאנל, וכל זה תוך כדי שהיא בו זמנית גם טייפקאסט של דובונת אכפת לי שלא אומרת כלום ושהיא גם סחבקית כזו של הבנים.

משתינה איתם באיקסים ופלוצים מעל המדורה.

בתור מי שפילסה לעצמה נראטיב שמסתמך על מראה שטחי וריק מתוכן- הייתי מוותר על מחאה פמיניסטית על ניצול והחפצה.

היא לא פמיניזם.

היא פופוליזם.

אני אסכם, היא פשוט מטומטמת וסתומה. כל פעם שהיא מדברת אני מפחד שיכנס לה איזה זבוב לפה. מצד שני יש את הבת של אלוהים, מאיה רונן, שחושבת שהיא מינימום המחליפה של חשין, ולכן לאור כל זה, לא מבין מי רואה את הערוץ הזה בכלל.

22 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני אסכם, היא פשוט מטומטמת וסתומה. כל פעם שהיא מדברת אני מפחד שיכנס לה איזה זבוב לפה. מצד שני יש את הבת של אלוהים, מאיה רונן, שחושבת שהיא מינימום המחליפה של חשין, ולכן לאור כל זה, לא מבין מי רואה את הערוץ הזה בכלל.

בדיוק.

כל התכניות שלהם פשוט לא רלוונטיות עבורי, חייב לומר. לא צופה בהם כלל.

קצת על הצביעות של התקשורת:
בליגת העל משחקנים, לא אחד, אלא שני שחקנים שהשתמשו בחומרים אסורים (שייתכן מאוד ונתנו להם יתרון ספורטיבי על פני היריבים), נתפסו והושעו לתקופות ארוכות ואז חזרו לקבוצות שלהם כאילו כלום,
שם זאת לא הייתה בושה, לא שערוריה, לא "רצח הספורט", לא דרשו מהמועדון להוות דוגמה, שם זה בסדר, כי זאת לא מכבי. 
בנוסף, במקרה, באותה קבוצה של אחד מהם, משחק שחקן שהרביץ לבת זוגתו, אם אני זוכר נכון, בנוסף לכך שהוא נחשד גם בהטרדה מינית, מישהו אמר משהו? הוא עדיין שם, החיים טובים. 
ב"קבוצה גדולה" אחרת משחק שחקן שדחף אצבעות, יחד עם כמה חברים, לבחרה מסוממת\שיכורה, צילם והפיץ את זה לכאורה, זה אפילו לא סקס בין שני אנשים (או יותר) שעושים את זה ברצון וצלילות בכיף שלהם, זה סתם להשפיל אישה מסוממת\שיכורה, לכאורה. ותנחשו? הוא עדיין שם.
באותה קבוצה, משחק אדם שכמעט רצח אדם אחר, השאיר אותו בקומה למעשה והוא עדיין משחק שם. 
בנוסף, שיחקו בליגת העל אנשים שהרגו(!!) אנשים אחרים, פגעו,דרסו וברחו, השאירו את הקורבנות למות על הכביש, אז פה כן קצת היה רעש תקשורתי כי יש גבול לכל דבר, אבל נחשו מה? הם המשיכו לשחק שם!
אבל פה? שחקן שוכב עם מישהי שנראת בגיל חוקי ומציגה את עצמה בגיל חוקי (לכאורה שיקרה לו מיוזמתה כדי שיהיה איתה, אחרת הוא לא היה עושה את זה. נהנתה מהאירוע ואפילו התרברבה בזה בפני החברים והסביבה וכך הנושא התפוצץ למעשה) ודורשים להעיף אותו הקבוצה. 
אז תסלחו לי שאני לא מתרגש מה"קריאות המוסריות" של התקשורת הצבועה, 
אם גולדהאר יחליט על פי האירועים נטו וללא רעשי רקע של התקשורת שזה לא מתאים למכבי והוא ירצה לשחרר אותם - אדרבא, אבל שהתקשורת לא תגרום לקבוצה להחליט דברים לכאן או לכאן כי המטרה שלהם היא יחידה - להרוס את מכבי. 

5 דקות לפני, YoC said:

באותה קבוצה, משחק אדם שכמעט רצח אדם אחר, השאיר אותו בקומה למעשה והוא עדיין משחק שם. 

לא זוכר או מכיר את המקרה? על מה מדובר?

4 דקות לפני, liron1006 said:

לא זוכר או מכיר את המקרה? על מה מדובר?

מגן בית"ר ירושלים תקף את ז'אן ב-8 בדצמבר. קונטה, אז שחקנה של ריימס, תקף את בת זוגו מחוץ לביתם וז'אן בן ה-19 התערב בניסיון להרגיע את הרוחות. בתגובה, קונטה נטל אלת בייסבול, הכה את עובר האורח ופצע אותו קשה. בשלב מסוים ז'אן אף היה בתרדמת. 

https://sports.walla.co.il/item/3186974

זה בסדר, כן? 

לתקוף את חברה שלך ברחוב באלימות ואז לתקוף עובר אורח שבסך הכל מנסה להפריד כדי להציל אותה, עם אלת בייסבול, להכניס אותו לקומה ולעשות לו נזק קבוע, זה בסדר, אין פה עניין מוסרי או תדמיתי, הכל טוב.

2 דקות לפני, YoC said:

מגן בית"ר ירושלים תקף את ז'אן ב-8 בדצמבר. קונטה, אז שחקנה של ריימס, תקף את בת זוגו מחוץ לביתם וז'אן בן ה-19 התערב בניסיון להרגיע את הרוחות. בתגובה, קונטה נטל אלת בייסבול, הכה את עובר האורח ופצע אותו קשה. בשלב מסוים ז'אן אף היה בתרדמת. 

https://sports.walla.co.il/item/3186974

זה בסדר, כן? 

לתקוף את חברה שלך ברחוב באלימות ואז לתקוף עובר אורח שבסך הכל מנסה להפריד כדי להציל אותה, עם אלת בייסבול, להכניס אותו לקומה ולעשות לו נזק קבוע, זה בסדר, אין פה עניין מוסרי או תדמיתי, הכל טוב.

בקטנה לגמרי, מזל שלו שלא שכב איתה בהסכמה, אחרת בכלל היה מסתבך.

צריך להיות הוגנים ולומר שהתקשורת שתתה לוארן וזריהן את הדם כשהמקרים שלהם עלו לכותרות. בעיקר לוארן. אחרי כמה שבועות כולם שכחו מזה וזה בדיוק מה שיקרה גם במקרה הנוכחי.

Just now, ravid said:

צריך להיות הוגנים ולומר שהתקשורת שתתה לוארן וזריהן את הדם כשהמקרים שלהם עלו לכותרות. בעיקר לוארן. אחרי כמה שבועות כולם שכחו מזה וזה בדיוק מה שיקרה גם במקרה הנוכחי.

ממש לא ככה. אפילו לא קרוב לזה.

23 דקות לפני, ravid said:

הסיפור הזה פותח כל מהדורת חדשות אפשרית על מה אתה מדבר בכלל?