Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

13 hours ago, פנחס שוף said:

אני גם בעד ברקוביץ' לנבחרת, לא בגלל שהוא מתאים מקצועית

בגלל הצחוקים

בתכלס הייתי משאיר את הרצוג

בסדר זה כי אתה שם זין על הנבחרת (לגיטימי).

למכבי בחיים לא היית בעד ליצן לתפקיד המאמן בגלל הצחוקים.

7 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

לנבחרת אין באמת סיכוי להצליח, לפחות שיפטרו אותנו מהקמפיין רק ברקוביץ שרץ בתקשורת כל פעם מחדש

1 hour ago, maccabism said:

איך הכלבים האלה מתים שזה יפגע בנו , זה די מצחיק האמת , בכלל לא זכור לי אי פעם בעולם שמועדון ניזוק באמת בגלל התנהגות של שחקניו, כולל מועדונים אירופיים גדולים

אחד מאירגוני הספורט המצליחים והעשירים והשנואים בעולם העסיק שחקן פוטבול שרצח 2 אנשים בזמן שכיכב אצלו ולא רק שלא נפגע מזה אלא המשיך לדרוס את הליגה גם ביום שאחרי למרות אינספור ציקצוקים ונבואות הזעם שאנחנו רואים עכשיו מכל הליצנים המאוסים במדינת הגמדים שלנו.

ב-Big picture זה אפילו לא מכה קלה בכנף. קשה לאנשים להבין את זה עכשיו כשהכל עדיין טרי אבל הזמן יעשה את שלו והרבה יותר מהר ממה שחושבים.

4 hours ago, AvielMaccabi4 said:

אחת השערוריות הגדולות בכדורגל הישראל.

FB_IMG_1592194836848.jpg

זו אכן שערורייה גדולה.

של השחקנים

לא של המועדון.

כן יש כתם מסוים על המותג מכבי.

אבל לכתם הזה בסיס כי זה לא מייצג את דמויות המפתח של המועדון, את האקלים הארגוני ולמרבה ההפתעה גם לא את התמהיל האנושי בחדר ההלבשה.

כך שלא רלוונטי לקבוצה בכלל, ולאליפות הספציפית השנה של איביץ' והחבר'ה.

בפן האישי של אצילי ומיכה זו בהחלט שערורייה מהגדולות (מבחינת פלילים, התודעה הקולקטיבית והתהודה ברשתות החברתיות)

49 דקות לפני, Maldini said:

אחד מאירגוני הספורט המצליחים והעשירים והשנואים בעולם העסיק שחקן פוטבול שרצח 2 אנשים בזמן שכיכב אצלו ולא רק שלא נפגע מזה אלא המשיך לדרוס את הליגה גם ביום שאחרי למרות אינספור ציקצוקים ונבואות הזעם שאנחנו רואים עכשיו מכל הליצנים המאוסים במדינת הגמדים שלנו.

ב-Big picture זה אפילו לא מכה קלה בכנף. קשה לאנשים להבין את זה עכשיו כשהכל עדיין טרי אבל הזמן יעשה את שלו והרבה יותר מהר ממה שחושבים.

מקרה אחר. הפטריוטס שחררו אותו כשנעצר, הודיעו שהחוזה שלו לא תקף מבחינתם, השמידו את כל החולצות שלו שהיו במלאי והחליפו לאוהדים חולצות שלו שכבר נקנו. לא היו צקצוקים ממה שזכור לי. התדמית שלהם כמועדון כן בעייתית, מהמון סיבות.

מועדוני פוטבול שמעלימים עין כן זוכים לביקורת ציבורית, כמו גם קבוצות שמחתימות שחקנים עם עבר בעייתי. וזה פוגע בתדמית של הליגה.

קחו בחשבון גם שמכבי מנסה לשווק את עצמה עם דברים כמו פעילות בקהילה, ושיווק לכל המשפחה.

9 דקות לפני, ששון הצהוב said:

זו אכן שערורייה גדולה.

של השחקנים

לא של המועדון.

אבל לכתם הזה בסיס כי זה לא מייצג את דמויות המפתח של המועדון, את האקלים הארגוני ולמרבה ההפתעה גם לא את התמהיל האנושי בחדר ההלבשה.

בפן האישי של אצילי ומיכה זו בהחלט שערורייה מהגדולות (מבחינת פלילים, התודעה הקולקטיבית והתהודה ברשתות החברתיות)

כרגע זה לא שערורייה של אף אחד , אלא לא יותר מגבר שבוגד באשתו. 

אחרי מה שתחליט המשטרה זה משהו אחר, אבל כרגע אין פה שום שערורייה. 

2 hours ago, אין עוד מלבדי said:

אני לא שמתי זין על הנבחרת, מאוד נהנתי מהקמפיין האחרון

מי שם זין על הנבחרת זה כל העסקנים שדואגים לחברים שלהם ומוציא את החשק. יש מאמן ישראלי אחד ראוי לנבחרת כל השאר לא שווים הסתכלות בכלל

אם לא אכפת ליושבי ראש למה שיהיה אכפת לי

20 דקות לפני, ששון הצהוב said:

זו אכן שערורייה גדולה.

של השחקנים

לא של המועדון.

לא חשבתי שתחשוב אחרת.

2 hours ago, Omer said:

מקרה אחר. הפטריוטס שחררו אותו כשנעצר, הודיעו שהחוזה שלו לא תקף מבחינתם, השמידו את כל החולצות שלו שהיו במלאי והחליפו לאוהדים

שלצות שלו שכבר נקנו. לא היו צקצוקים ממה שזכור לי. התדמית שלהם כמועדון כן בעייתית, מהמון סיבות.

מועדוני פוטבול שמעלימים עין כן זוכים לביקורת ציבורית, כמו גם קבוצות שמחתימות שחקנים עם עבר בעייתי. וזה פוגע בתדמית של הליגה.

קחו בחשבון גם שמכבי מנסה לשווק את עצמה עם דברים כמו פעילות בקהילה, ושיווק לכל המשפחה.

ברור שמקרה אחר - רצח לעומת מין בהסכמה עם קטינות ששיקרו לגבי גילן. אפילו לא אותה סטרטוספירה.

היו ציקצוקים מפה ועד שכחתי. זו קבוצת הספורט המקצועני הכי מצליחה ושנואה סארה"ב ואנשים חיפשו אותם מתחת לבלטות, איך הם לא ידעו על העבר הבעייתי שלו לפני שבחרו בו בדראפט, איך לא קלטו במשך שנים שמסתובב להם בלוקר רום בפסיכופת, למה המאמן הראשי שלהם ייעץ לו לרדת למחתרת ולהשיג בית מסתור כמה חודשים לפני שנעצר ועוד אינספור דוגמאות.

בקשר לביקורת על שאר הקבוצות אתה כמובן צודק אבל זה נשאר רק בפאן התקשורתי הצבוע והמתחסד ולא באמת פוגע בשורה התחתונה של קבוצות בפרט או של הליגה בכלל. הרייטינג  רק הולך ומטפס משנה לשנה, ההכנסות מזנקות, האיצטדיונים מפוצצים ולאף אחד לא באמת אכפת חוץ מלאיזה כתבלב שצריך להרגיש גבר עם עצמו ומתלונן על זה בטוויטר במקרה הטוב או במאמר בעיתון במקרה הפחות טוב.

שורה תחתונה אני לא טוען שאין פה בעייתיות ושזה משחק ילדים או משהו בסגנון אבל מכבי כמותג חזקים מדי כדי להיפגע מהדבר הזה (מבחינתי "פגיעה" כמו תקשורת שלילית ב4 ימים האחרונים היא חסרת משמעות בביג פיקצ'ר), על אחת כמה וכמה אם דברים יתבררו כמו שכרגע נראה שהם הולכים להתברר. הצנציפרים של העולם עם הכותרות המפוצצות בשקל האלה לא משפיעים על כלום בסופו של דבר וצריך לזכור ולהבין את זה.