Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

2 hours ago, המכבייה said:

אני חושב שאיביץ הוא האלכימאי שמוציא את המקסימום בעונה אחת עם ראייקו/פיבן/ שרן/דסה/קנדיל ובעונה אחריה מטיבי/דניאל/אמאדור/ג'ראלדס. לא מבין איך לא רואים את זה(סאבוריט פשוט אל בלי קשר). 

ובהיסטוריה של מכבי, רק לסאבוריט(מול בלו) יש איזשהוא קייס. בנבחרת העשור של מכבי, לא רבים מהם נכנסים לדעתי( בטח לא מהשישיה למעלה).

שלא תבין אותי לא נכון, הכוכב הגדול ביותר של הקבוצה הזאת זה איביץ', רק מגיב על הטענה הספציפית הזאת שלך.

ראיקו, דסה, סאבוריט, ג'ארלדש, אמדאור וטיבי אלו שחקני על בקנה מידה ישראלי, כל אחד הטוב בעמדה שלו בליגה לדעתי.

גם מבחינת עומק שחקנים כמו ייני (עזוב רגע את שני המשחקים שלו השנה), קנדיל, פיבן ואפילו דאוידזדה אלו מחליפים מדהימים ונדיר שקבוצה מחזיקה כאלה שחקנים בכירים בתור אופציה שלישית ורביעית.

7 hours ago, המכבייה said:

אני חושב שאיביץ הוא האלכימאי שמוציא את המקסימום בעונה אחת עם ראייקו/פיבן/ שרן/דסה/קנדיל ובעונה אחריה מטיבי/דניאל/אמאדור/ג'ראלדס. לא מבין איך לא רואים את זה(סאבוריט פשוט אל בלי קשר). 

ובהיסטוריה של מכבי, רק לסאבוריט(מול בלו) יש איזשהוא קייס. בנבחרת העשור של מכבי, לא רבים מהם נכנסים לדעתי( בטח לא מהשישיה למעלה).

ולקלינגר יתנו מאמן העונה

2 hours ago, nirc2 said:

ולקלינגר יתנו מאמן העונה

בעולם שמחלקים תואר קהל העונה הסדירה לחיפה אין כל ספק.

53 דקות לפני, הנדון said:

בעולם שמחלקים תואר קהל העונה הסדירה לחיפה אין כל ספק.

וזהבי לא קיבל שחקן העונה 

14 hours ago, המכבייה said:

קודם לא דיברתי על השישייה למעלה.

לגבי ההגנה אתה מסתכל על כל שחקן בפני עצמו ומשווה אותו לשחקן אחר ששיחק פה. אני אומר שכמכלול אני חושב שלא היו למכבי הגנות כאלה בעונה אחת. 

איביץ' משפר אותם ומכניס להם משמעת הגנתית ובלי קשר כל ההישגים שלנו בשנתיים האלה בזכותו, אבל יש לנו חמישייה הגנתית נהדרת. זה לא שאם הוא לא פה הם נגרים. 

גם ב-12/13 עם שתי רביעיות להפועל, חמישייה לבית"ר ושישייה להפועל חיפה שמענו כמה מכבי לא אטרקטיבית.

20 דקות לפני, Omer said:

גם ב-12/13 עם שתי רביעיות להפועל, חמישייה לבית"ר ושישייה להפועל חיפה שמענו כמה מכבי לא אטרקטיבית.

וחמישייה על ב"ש

19 דקות לפני, Omer said:

וואלה? איזה קטע.  תמיד מכבי של אוסקר זכורה לי כהכי התקפית ואטרקטיבית מכל הקבוצות שלנו מאז אותה עונה.  

10 דקות לפני, zion8 said:

וואלה? איזה קטע.  תמיד מכבי של אוסקר זכורה לי כהכי התקפית ואטרקטיבית מכל הקבוצות שלנו מאז אותה עונה.  

החצי עונה השני היה מטורף. נתנו שם רביעיות וחמישיות באופן קבוע

1 hour ago, מכביסט לעד said:

קודם לא דיברתי על השישייה למעלה.

לגבי ההגנה אתה מסתכל על כל שחקן בפני עצמו ומשווה אותו לשחקן אחר ששיחק פה. אני אומר שכמכלול אני חושב שלא היו למכבי הגנות כאלה בעונה אחת. 

איביץ' משפר אותם ומכניס להם משמעת הגנתית ובלי קשר כל ההישגים שלנו בשנתיים האלה בזכותו, אבל יש לנו חמישייה הגנתית נהדרת. זה לא שאם הוא לא פה הם נגרים. 

שורה, פוליקרוב, שלח, אבי כהן והלל כמכלול,  נותנים פייט. אבל כן, מה שיש השנה הוא מאד יוצא דופן. ועונה קודם, עם חמישיית הגנה שונה לגמרי, גם היה אדיר. ולפני שנה מהיום, אף אחד לא חשב שמטיבי וז'איר יצא כל כך הרבה, מעטים חשבו שכדאי בכלל להשאיר אותם.

8 hours ago, Omer said:

ב 2012 אולי

אני לא חושב שהיה מישהו אחד שאמר שמכבי לא אטרקטיבית במהלך כל 2013 (זה כולל את החצי השני של אוסקר והחצי הראשון של סוזה)

1 hour ago, DoW said:

ב 2012 אולי

אני לא חושב שהיה מישהו אחד שאמר שמכבי לא אטרקטיבית במהלך כל 2013 (זה כולל את החצי השני של אוסקר והחצי הראשון של סוזה)

לא זוכר שהייתה אליפות אחת שאמרו שמכבי אטרקטיבית. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

לא זוכר שהייתה אליפות אחת שאמרו שמכבי אטרקטיבית. 

כל מאמן שהיה אצלנו אמרו כמה הוא גדול רק אחרי שעזב. 

בראשונה של אוסקר דווקא יחסית פירגנו לנו.

כמובן תמיד דחפו עקיצות על זה שהגיע הזמן שהכסף של הקנדי יביא לנו אליפות, אבל פירגנו על הכדורגל ששיחקנו

אני חושב שרביעיית ההגנה שלנו היא הכי טובה שהייתה לנו(אחרי התלבטות קשה אם להכניס לשם את קרלוס)

השוער פחות טוב מאלה שהיו(ראיקו/שורה/אניימה)

התקפה בוודאות יש יותר טובה מזאת (למשל זהבי,דאבור ופריצה)

לגבי קישור נראה לי שהייתי משאיר את גלזר ולגבי השתיים האחרים אני עדין מתלבט)

4 hours ago, tomer958 said:

אני חושב שרביעיית ההגנה שלנו היא הכי טובה שהייתה לנו(אחרי התלבטות קשה אם להכניס לשם את קרלוס)

השוער פחות טוב מאלה שהיו(ראיקו/שורה/אניימה)

התקפה בוודאות יש יותר טובה מזאת (למשל זהבי,דאבור ופריצה)

לגבי קישור נראה לי שהייתי משאיר את גלזר ולגבי השתיים האחרים אני עדין מתלבט)

לא חושב שנכון וצריך להכניס את דאבור לשליישיה ההתקפית, אמנם עשה חיל באירופה אבל בתקופה שלו במכבי הוא לא היה שחקן מבריק ואפילו לא שחקן הרכב.

7 hours ago, zeudemort said:

לא חושב שנכון וצריך להכניס את דאבור לשליישיה ההתקפית, אמנם עשה חיל באירופה אבל בתקופה שלו במכבי הוא לא היה שחקן מבריק ואפילו לא שחקן הרכב.

זה סתם היה דוגמה.

אני למשל בתור 3  שחקנים בהתקפה הייתי שם את זהבי פריצה ועטר

תקשורת הספורט בארץ מתנגדת למכבי, אבל כשמכבי בקרשים אז דווקא מקבלים את מכבי, כי יש פחות רתיעה משושלת צהובה.

כך היה ב- 92' ו- 13' כשפירגנו בתקשורת כי עברנו שנים שחונות.

הדעה הציבורית היא שדרמות ומהפכים ספורטיביים הם מרגשים את הרייטינג ומחדשים (תחלופת הישגים, כמו בפרמייר ליג).

זה כמובן רק בהתייחס להישגים כפי שהתקשורת מחפשת ומתעלמים מהדרך.

בעידן גולדהאר מכבי התייצבה גם באין הישגים וזה העצים את האנטי בתקשורת.

לכן ב- 19' כבר סלדו מאיתנו.

אבל ב- 92' ו- 13' התייחסו בסלחנות.

On 2.6.2020 at 15:25, Omer said:

היתה גם רביעייה לק"ש האלופה, לעכו, לרמה"ש, לסכנין.

6 רביעיות

5 לב"ש

5 לבית"ר

6 ה.חיפה

חריג ברמה של פ.ס.ז' בליג1

לא כדורגל, אלא כדורסל

נזכרו לקפוץ כי סידרנו אזרחות לסנדי כהן

צמד המילים "תרומה לכדורסל" בהודעה לתקשורת שהוציאה לשכת שר הפנים אריה דרעי, עם הענקת האזרחות הישראלית לשחקן מכבי ת"א סנדי כהן, התסיס לא מעט אנשים בכדורסל המקומי. עושה רושם שהמילים לחצו על פצע פתוח ודלקתי שמערב בתוכו ביורוקרטיה, אינטרסים, כסף וגם אנשים שבסך הכל רוצים להקים כאן משפחה.
הסיפור של סנדי כהן (24), שהצטרף למכבי ת"א באוגוסט 2019 ובמאי 2020 כבר קיבל אזרחות, הוא מקרה מבחן שדרכו אפשר לבחון את הסוגיה הנפיצה שנקראת מתאזרחים בכדורסל הישראלי. דרכו אפשר להעלות שאלות כמו מתי ההליך הביורוקרטי נתקל בסחבת, אילו מקרים זוכים לקדימות ומטופלים ביעילות וכיצד קורה שלצד אינטרסים ספורטיביים וכלכליים יש מי שנופלים בין הכיסאות, ולמרות שהעבירו את מרכז חייהם לפה והקימו משפחות שמנהלות כבר שנים אורח חיים לגמרי ישראלי - עדיין עוברים תהליך ארוך, מתיש, פולשני ויקר שבסיומו עדיין לא מובטח להם הנייר שמאשר את היותם אזרחי המדינה.
"המלצה בגין תרומתו לכדורסל הישראלי? הוא בכלל לא שיחק בליגה הישראלית" זעם השבוע גורם בכדורסל המקומי בעקבות מקרה סנדי כהן, "איך שורשים יהודיים? על סמך מה? הוא בסופו של דבר לא הביא מסמכים, אז רק בגלל ששם המשפחה שלו כהן? מכבי ת"א גיששה אצלו כבר הרבה לפני שהוא חתם, אבל ידעו שיש לו בעיה עם האזרחות, לא היה איך להוכיח שהוא יהודי. בסופו של דבר הוא לא הוכיח כלום על היהדות שלו, אבל מצאו פִּרצה אחרת. אם שחקן רוצה אזרחות, שיחתום במכבי".

איך כואב להם יאללה תענוג

24 דקות לפני, ששון הצהוב said:

תקשורת הספורט בארץ מתנגדת למכבי, אבל כשמכבי בקרשים אז דווקא מקבלים את מכבי, כי יש פחות רתיעה משושלת צהובה.

כך היה ב- 92' ו- 13' כשפירגנו בתקשורת כי עברנו שנים שחונות.

הדעה הציבורית היא שדרמות ומהפכים ספורטיביים הם מרגשים את הרייטינג ומחדשים (תחלופת הישגים, כמו בפרמייר ליג).

זה כמובן רק בהתייחס להישגים כפי שהתקשורת מחפשת ומתעלמים מהדרך.

בעידן גולדהאר מכבי התייצבה גם באין הישגים וזה העצים את האנטי בתקשורת.

לכן ב- 19' כבר סלדו מאיתנו.

אבל ב- 92' ו- 13' התייחסו בסלחנות.

זה מדוייק.אני לא מצליח להיזכר אם התייחסו כך גם לביתר של גאידמק או חיפה של רוני לוי.באר שבע אני מן הסתם לא שם בקטגוריה הזו