Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, פנחס שוף said:

מהפייסבוק

עוד פעם החרטות האלה של "לא היה שנים שחקן ערבי"?? אם היו חושבים שמישהו מתאים וזה היה ריאלי אז כבר היו מביאים. כאילו מחפשים בכוח על מה להתלונן...

7 hours ago, Mentel said:

ברור שהאוהדים האלה, למרות למרות שמדובר באנשים פרטיים, מייצגים משהו מסוים ברגע במדובר בקבוצה גדולה שכולם חברים בארגון אוהדים מסוים.

אפשר להישאר למימים ולהגיד שמדובר שאנשים פרטיים שנוהגים בטיפשות ומוציאים שם רע לארגון, אבל כאשר מדובר בארגון שזה לא הפעם הראשונה (קריאות ושירים גזעניים כדוגמא) שפועל בצורה מסוימת אז כנראה שזה מייצג אותו.

ככה או ככה, הארגון או האנשים הפרטיים האלה משפיעים בצורה שלילית מאוד על מכבי, ובתוך שגם על מיץ׳ והרצון שלו לייצר משהו אחר סביב הקבוצה.

מה זה הקשר הם שרו קריאות ושירים גזעניים? אז הם שרו טועמה מחבל (גם אני בעבר שרתי ורוב היציע שר לפני שהחליטו שזה גזענות) זה אומר שהם גם הלכו כארגון לתת מכות לסתם עוברי דרך? להזכירך גם ארגון השחקן ה12 הקדוש שרו טועמה מחבל ולא זכור לי שהאשימו אותם בזה. 

נמאס מהעליהום שיש על הארגון הזה ביציע. כל מה שהם יעשו או לא תמיד הם יהיו אשמים. רק בקהל שלנו יש כזה נתק בין הארגון לקהל הרחב, כי כל פעם מחדש הקהל הרחב מחליט שהארגון לא מספיק טוב. 

אגב, מעניין שאין בכתבה כלום על אוהדי הפועל. 

2 hours ago, avich15 said:

'מוגש כחומר למחשבה מצד אוהדי חיפה ממורמרים שמחפשים לייצר בלאגן'

עאלק אוהדי הכדורגל בישראל

מצחיק שאוהדי חיפה מדברים על אלימות אחרי שהם באו אל אוהדי הפועל חיפה בדרבי קורונה ופיצצו אותם מכות.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מצחיק שאוהדי חיפה מדברים על אלימות אחרי שהם באו אל אוהדי הפועל חיפה בדרבי קורונה ופיצצו אותם מכות.

ושהם היו הולכים מכות בינם לבין עצמם.

2 hours ago, Figo10 said:

עוד פעם החרטות האלה של "לא היה שנים שחקן ערבי"?? אם היו חושבים שמישהו מתאים וזה היה ריאלי אז כבר היו מביאים. כאילו מחפשים בכוח על מה להתלונן...

יאללה שיממנו לנו את עסקת דאבור

איפה הוא היה בגשם?

ועכשיו ברצינות, אמרתם פה שהוא אוהד מכבי ידוע, אבל הוא כבר למעלה מעשור לא מסכים ללכת למשחקי כדורגל והוציא כתבה שכולה רפש על האוהדים של הקבוצה שהוא "אוהד".

זאת ההגדרה לאוהד? עשו לי טובה.

17 hours ago, matis said:

אחרי כל סיפורי המעשיות של פז חסדאי והפחד ביציעים, מסתבר שהוא בכלל לא הגיע עשור

ממש מפחיד בשער 8 ו13 במיוחד בשער 2 עם כל החוליגנים שם.

אז מסתבר שטרנדר הוכרז כמבנה מסוכן והגג שלו יפורק. אתם מבינים, לא רק שהם לקחו אליפויות עם סמים, הם גם השתמשו באיטצדיון ביתי שלא היה צריך להיות מאושר בכלל.

Just now, החתול הצהוב said:

אפשר לומר שהיום קיבלנו נוק אאוט מהתקשורת 

בני זונות, לפעמים צריך לנצח רק קרב אחד.

אבל אנחנו נתאושש, המערכת חזקה מהכל.

אני מת לקחת אליפות על הראש של כל הבני זונות האלה. אוף איזה עצבים הקיץ הזה מביא לי.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

מעניין אם לאלמוג בוקר יש בעיה שניב זריהן משחק בקבוצה שלו. לא זכור לי פוסטים וציוצים שלו על המוסריות בנושא.

לא רוצה להדליק סתם אבל יש כמה חברים ליציע מביני עניין שהצליחו להשיג גישה לפלאפון שלו

יש למה לחכות זה בטוח

2 hours ago, סטלן בטלן השמן said:

לא רוצה להדליק סתם אבל יש כמה חברים ליציע מביני עניין שהצליחו להשיג גישה לפלאפון שלו

יש למה לחכות זה בטוח

פרט ונמק

• 2 weeks later...

תחילת כתבה

עידן חדש במכבי ת"א. עניינים טכניים שנבעו מהבדלי שעות בין טורונטו לישראל גרמו לכך שיורגוס דוניס העביר אתמול (שלישי) אימון בכורה בצהוב מבלי שהמועדון הוציא הודעה רשמית על החתמתו. השחקנים הופתעו לראות את המאמן באימון לפני שיצאה ההודעה, אבל במכבי הסבירו שטיוטות ההסכם הועברו בין עורך דינו של המאמן לקנדה וחיכו רק לחתימתו של מיץ' גולדהאר.

דוניס הציג את עצמו בפני השחקנים תוך כדי שהוא עונד מסכה בחדר ההלבשה ועל המגרש עצמו, כמתחייב מהנהלים. היווני נראה מחויך עד השריקה לאימון ועל המגרש הציג קשיחות והיה מאוד דומיננטי. "הוא טיפוס שונה מוולאדימיר איביץ'", אמרו שחקני האלופה, "יש לו אנגלית מצוינת, הוא הרבה לחייך ונראה שעשה שיעורי בית על כל אחד מאיתנו. רואים שיש לו סגנון מיוחד. היה אימון מצוין".

באסיפה הראשונה שלו בקריית שלום, המאמן לא התייחס להפועל ב"ש, אותה יפגשו הצהובים מחר ונראה כי הראש שלו רק במשחק מול ריגה במסגרת הסיבוב הראשון של ליגת האלופות. "אני דורש לראות באימונים ובמשחקים קצב גבוה. רק במשחק מהיר אפשר לייצר תוצאות ולהגיע רחוק, זה דבר שחשוב לי ועליו נעבוד", אמר דוניס שכבר היה ברמות הגבוהות כשחקן וכמאמן.

"המפתחות להצלחה הם משחק מהיר עם משמעת טקטית וריכוז", הבהיר היווני לשחקנים, "אנחנו נגיע מוכנים למשחק מול ריגה. עברתי על המשחקים האחרונים שלכם, על הסגל ואקבל את כל הדו"ח על היריבה. בנוסף, אנחנו נצרף עוד כמה שחקנים בקרוב".

מבחינה מקצועית, איתי שכטר עוד נמצא בבידוד וייתכן כי יעבור בדיקת קורונה כדי שיוכל לשוב להתאמן באופן מסודר עם חבריו. החלוץ כמובן לא יהיה בסגל למשחק מחר מול ב"ש. מי שצפוי לחזור ל-11 הוא יונתן כהן שלא פתח בשל רגישות בשריר במשחק הראשון. באופ"א הזכירו למכבי ת"א שכהן ספג כרטיס אדום במשחק האחרון של הצהובים באירופה, בהפסד 1:2 לסודובה ולא יוכל ליטול חלק בקרב מול הלטבים.

מדהים איך הוא ממציא מהראש שיחות שלמות, כשרון.

עוד כמה תיקונים:

"השחקנים הופתעו לראות את המאמן באימון לפני שיצאה ההודעה" = פשכצקי הופתע לקרוא בטוויטר שהמאמן באימון לפני שיצאה הודעה.

"באופ"א הזכירו למכבי ת"א שכהן ספג כרטיס אדום במשחק האחרון של הצהובים באירופה, ולא יוכל ליטול חלק בקרב מול הלטבים" - בפורום השחקן הזכירו לפשכצקי שכהן לא יוכל ליטול חלק במשחק מול הלטבים.

23 דקות לפני, duss21 said:

מדהים איך הוא ממציא מהראש שיחות שלמות, כשרון.

עוד כמה תיקונים:

"השחקנים הופתעו לראות את המאמן באימון לפני שיצאה ההודעה" = פשכצקי הופתע לקרוא בטוויטר שהמאמן באימון לפני שיצאה הודעה.

"באופ"א הזכירו למכבי ת"א שכהן ספג כרטיס אדום במשחק האחרון של הצהובים באירופה, ולא יוכל ליטול חלק בקרב מול הלטבים" - בפורום השחקן הזכירו לפשכצקי שכהן לא יוכל ליטול חלק במשחק מול הלטבים.

חחחח הודעה גדולה