Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, Krishi said:

אהבתי גם את העריכה המגמתית. לקחו את השורות מהשיר נגד הפועל "אתם זונות של ערבים, אנחנו נזיין אותכם" ושמו רק את הקטע ששרו "ערבים, אנחנו נזיין אותכם" חח

אחר כך אמרו בהמשך שהמשטרה ביצעה מעצרים רק שהמעצרים היו כולם נגד אוהדי הפועל והסליקים של החזיזים כולל אחד שהלך עם לום כולם הפועל. 

שנים אוהדי כל הקבוצות ובפרט אוהדי הפועל שרים שירים נוראיים ומחרידים אבל התקשורת מתמקדת על איזה שיר אחד של מכבי שיש בו שורה אחת בעייתית (הכוונה לשיר "האונס" שלא ברור למה הוא נקרא כך כי שוב, זה בסך הכל שורה אחת מכל השיר). ולבסוף מראים את העימות עם יושבי העסק ההוא שם ביפו שלפי עדויות של אוהדים שלנו הם אלו שהתחילו את ההתגרות והאלימות וזריקת הכיסאות. 

התקשורת לא נותנת לעובדות לבלבל אותם. 

כמו שהיה לפני כמה שנים שלקחו את "אין אדומים אין פיגועים" והחליטו שאנחנו שרים "אין ערבים אין פיגועים" בשביל להפוך את הקהל שלנו לגזעני. הם יעשו הכל בשביל להוציא אותנו רע. 

On 21.6.2020 at 22:18, duss21 said:

כן, הוא גם ממש בדרך לזה

uHdea4s.jpg

איך בא לי להכיר את מיטש אישית. הוא נראה כזה בנאדם זהב

צ'יבוטה הנבלה שוב משקר בראיון לספורט 5:

בשנה שעברה היה לי מקרה עם אוהדי מכבי ת"א. השופט, לדעתי זה היה פוקסמן (דוד) שמע את זה, אבל פחד לרשום את זה. גם הספסל של מכבי שמע, וניסו לסדר את זה, אבל השופט התעלם.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

חבל שלא תובעים את השרמוטה הזה. חלום שיפצע ויגמור את הקריירה. שיחזור לניגריה. בלעדינו הוא פאקינג כלום.

אבל הוא קונגולזי ;) 

On 22.6.2020 at 00:17, קמחי said:

אני מקווה טוב טוב שהשחקנים המעורבים ידעו לשבור ת׳אמ אמא של אלמוג בוקר וחשבון הבנק שלו.

לצערי אי אפשר לתבוע אותו על כלום (אלא אם יתברר למשל שהוא היה חלק ממזימה מכוונת), הוא לא פרסם את שמות השחקנים והוא עיתונאי, זה התפקיד שלו לפרסם חרא שלא מעניין אף אחד

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מודי בראון אמר עכשיו שההפרש הוא 12 נקודות בין הקבוצה שמשחקת את הכדורגל הכי טוב בארץ לבין מי שתוכתר כאלופה או שאני מדמיין?

נשמע לי די מוזר שהוא יגיד את זה, בתור אוהד הפועל חיפה

אולי בציניות, כי בלבול טען בראיון שלו שחיפה משחקץ הכי יפה בארץ

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מודי בראון אמר עכשיו שההפרש הוא 12 נקודות בין הקבוצה שמשחקת את הכדורגל הכי טוב בארץ לבין מי שתוכתר כאלופה או שאני מדמיין?

3 hours ago, אליהו_הנביא said:

היה בציניות

שמישהו יעצור אותה. מכבי תל אביב עשתה אמש (שלישי) צעד נוסף לאליפות שנייה ברצף עם 0:3 על הפועל חיפה.

זה רק אני או שזה אמור להיות "ושמישהו ינסה לעצור לאותה"? ככה זה נשמע כמו איזה משאלת לב

1 hour ago, מכביסט לעד said:

בינתיים בתקשורת טוענים שבלבול צדק שחיפה משחקת הכי יפה. מעניין מה היה קורה אם זה היה הפוך.

אבל גם אנחנו שמנו 3-0 ומשחק קודם שמנו 2-0 והם 1-0. השליחים עושים שעות נוספות.

התאחדות לכדורגל ערכו היום (רביעי) שימוע לעובד ההתאחדות, ראש אגף, שיש חשד להתנהלות לא תקינה שלו שאף קשורה לפגיעה כספית בהתאחדות. הפרשה נחשפה אתמול לראשונה ב-ONE וגרמה לסערה ענקית כאשר לא מעט חברי הנהלה ועובדים של התאחדות היו בהלם.

אותו עובד נמצא שנים רבות בהתאחדות לכדורגל, ואנשים בהתאחדות חשים "בגידה" בשל מה שקרה עמו. בהתאחדות יש עובדים שמתהלכים בתחושה קשה מאוד לנוכח מה שעשה אותו עובד לכאורה. הם לא ציפו לדבר כזה מאותו העובד

ואת שדידת הכספים שלהם (לכאורה) בחסות בית הדין לא חוקרים?

לצד כל אלה, וכמעט בכל צומת ראשי, עולה שאלת המשך דרכו של גולדהאר במכבי תל אביב. זו השאלה המרכזית שמניעה את כל הגלגלים. לפני שנה, על במת האליפות בלייב פארק בראשון לציון, הוא נראה מאושר מתמיד ודיבר על קשר עם איביץ' לחמש שנים קדימה. אי אפשר היה לזהות לרגע אדם שרוצה לעזוב. אבל הקורונה, פרשת השחקנים והקטינות והעובדה שמכבי תל אביב כבר שנתיים לא מגיעה לשלב הבתים בליגה האירופית לאכזבתו הרבה, מעוררות את התהייה האם לגולדהאר יש עדיין את הכוח להמשיך ולהוביל, במיוחד בזמן שקולגות כמו אלונה ברקת ואייל סגל הרימו ידיים, משה חוגג בדרך לאותו המקום כנראה ויעקב שחר ממשיך להיות המוהיקני האחרון. בתקופה הזו, זה אפילו פחות מרגש להיות בעלים של קבוצת כדורגל בישראל.

טוכמן שם שן מתחת לכרית