Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

המקרה הזה נורא ג'וסי, לא יודע אם זה קשור רק ל"מכבי".
יש פה גם אחלה גל שרוכבות עליו פמיניסטיות וכל מיני צדקנים למיניהם שחוש הצדק שלהם מזמן איבד את הקליטה.

3 hours ago, ravid said:

צריך להיות הוגנים ולומר שהתקשורת שתתה לוארן וזריהן את הדם כשהמקרים שלהם עלו לכותרות. בעיקר לוארן. אחרי כמה שבועות כולם שכחו מזה וזה בדיוק מה שיקרה גם במקרה הנוכחי.

על הסיפור עם זריהן שמעתי לראשונה רק מהפורם בקושי דיברו על זה.

6 hours ago, ravid said:

צריך להיות הוגנים ולומר שהתקשורת שתתה לוארן וזריהן את הדם כשהמקרים שלהם עלו לכותרות. בעיקר לוארן. אחרי כמה שבועות כולם שכחו מזה וזה בדיוק מה שיקרה גם במקרה הנוכחי.

במקרה של מכבי פה אין כבר אחד במדינה שלא מודע לזה

במקרה של וארן אני אפילו לא שמעתי על זה

2 hours ago, הנדון said:

על הסיפור עם זריהן שמעתי לראשונה רק מהפורם בקושי דיברו על זה.

בקושי דיברו על זה, וגם זה רק אחרי שעבר לב"ש. נראה לי המקרה הזה קרה עוד כשהיה באשדוד.

6 hours ago, ravid said:

אם התקשורת הייתה שותה לזריהן את הדם הייתי שומעת על זה משהו, אבל פעם ראשונה שבכלל שמעתי על זה זה עכשיו... 

אין אחד במדינה (במדינה! לא מאוהדי הספורט) שלא מכיר את הסיפור של הקטינות. 

דרך אגב המקרה של וארן ממה שהבנתי היה הרבה יותר חמור, אבל גם בזה אני לא הכי מכירה את הפרטים 

טליה סלאנט על הזין

ערוץ הספורט על הזין

ואם אתם ממשיכים לצרוך את הזבל הזה אז כנראה שזה מה שמגיע לכם.

לא אומר עכשיו למחוק אפליקציות וחרם צרכנים וכל החרא הזה כי זה לאבאמת עוזר, אבל תצפו רק במה שבאמת מעניין בערוץ שזה המשחק המרכזי ובובה של לילה, לא יותר מזה.

10 hours ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

טליה סלאנט על הזין

ערוץ הספורט על הזין

ואם אתם ממשיכים לצרוך את הזבל הזה אז כנראה שזה מה שמגיע לכם.

לא אומר עכשיו למחוק אפליקציות וחרם צרכנים וכל החרא הזה כי זה לאבאמת עוזר, אבל תצפו רק במה שבאמת מעניין בערוץ שזה המשחק המרכזי ובובה של לילה, לא יותר מזה.

כבר שנים, הרבה שנים שלא רואה את הערוץ הגרוע הזה.

רואה רק שידורים ישירים, וגם לזה מעביר בדיוק דקה לפני שהוא מתחיל, במחצית גם.

5 hours ago, הישראלי היפה said:

כבר שנים, הרבה שנים שלא רואה את הערוץ הגרוע הזה.

רואה רק שידורים ישירים, וגם לזה מעביר בדיוק דקה לפני שהוא מתחיל, במחצית גם.

אני הפסקתי גם לשמוע את התכניות ברדיו בגלל רמת הטינופים של על מכבי בעבר עברה גבולות, החיים שלי השתפרו פלאים מהרגע שהפסקתי

On 16.6.2020 at 14:24, ravid said:

חחח המקרה של זריהן בקושי הופיע במדורי הספורט, בטח שלא בתקשורת הכללית.

גם לא זכור לי שתקפו את ב"ש או את נסיכת המדבר, שלא הוציאה מילה על המקרה.

את וראן אני כבר פחות זוכר

העיסוק במכבי "בא עם הטריטוריה". זה טבעי ומובן.

מקרה וראן וזריהן לא זכורים לי בנפח כזה. לכן האחריות האישית המצופה משחקן מכבי, צריכה להיות בהתאם. ועם כל הצער, הם לא ממש עמדו בה.

2 hours ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אני הפסקתי גם לשמוע את התכניות ברדיו בגלל רמת הטינופים של על מכבי בעבר עברה גבולות, החיים שלי השתפרו פלאים מהרגע שהפסקתי

אחרי העקיצות של שגיא כהן על המהלך הבלתי ספורטיבי של טל בן חיים אני לא רואה ערוץ הספורט ומאז נרפאו כל מחלות העור שסבלתי מהן

On 16.6.2020 at 14:24, ravid said:

לא היה דומה למה שקורה עכשיו, ואני מבטיח לך שהם לא ירדו ממיכה ואצילי כפי שירדו מוארן (אלא אם כן אשכרה לא ישחקו במכבי כפי שהם רוצים שיקרה, מה שלא קרה במקרה של וארן למשל)

ראש מטה שר התרבות והספורט טוען: יש הבדל בין הקהל בכדורגל לקהל בתרבות

גיא גוטמן אמר שהמשרד מנסה להחזיר את הקהל לאירועי תרבות, אבל מבהיר: "קצת יותר קשה לנו לשלוט על הקהל בכדורגל מאשר על קהל התרבות. מה שראינו מחוץ לבלומפילד לא הוסיף"

בן זונה גדול, מעניין מה אמר על השחקני תיאטרון שעשו מחאות המוניות כשעוד היה אסור לצאת בכלל מהבית

37 דקות לפני, YoniC said:

בן זונה גדול, מעניין מה אמר על השחקני תיאטרון שעשו מחאות המוניות כשעוד היה אסור לצאת בכלל מהבית

איכס איזה גועל נפש. 

גם אתמול YNET העלו כתבה על חנן בן ארי, שביטלו לו הופעה אז הוא החליט לעשות את זה באמצע הרחוב, כמובן שהייתה התקהלות רצינית סביבו . 

הכותרת למי שתהה ? :" אלוף העולם! ההופעה של חנן בן ארי בהיכל התרבות בוטלה - אך הוא בכל זאת הגיע וניגן לקהל ברחבה " 

אבל כשאוהדי כדורגל מתאספים מחוץ לאצטדיון ? על חמאס וחיזבאללה קראתי כתבות יותר אוהדות . 

בני זונות שחושבים כולנו בבונים עבריינים. 

סעמק, איזה הזייה.

באמת לא מבין מה ההיגיון גם.

אין הרי מאות קבוצות עם מגבלת פייר פליי, אז לפחות תכריעו ספציפית לפי הליגות והכרעת העונות שכל קבוצה נמצאת בה.