Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

האמת שלא איכפת לי אם אנחנו מנצחים 2-0 או 4-0, העיקר שזה יראה כאילו אין באמת סיכוי ליריבה לעשות משהו במשחק, וככה אנחנו נראים ברוב המשחקים ב-2 העונות האחרונות.

זה נחמד.

שכל התקשורת ומי שלא אוהד אותנו הוא אנטי מכבי אז מנסים להקטין כל דבר שמכבי עושה שילכו להזדיין ומספיק לי גם 1-0 מגעיל נגד חיפה לתת שער וללכת להתבנקר עם בזבוזי זמן של מכבי פ"ת העיקר לנצח ברביעי להגיד ביי לליגה ללא מכבי ושכולם יתפוצצו.

4 דקות לפני, הנדון said:

שכל התקשורת ומי שלא אוהד אותנו הוא אנטי מכבי אז מנסים להקטין כל דבר שמכבי עושה שילכו להזדיין ומספיק לי גם 1-0 מגעיל נגד חיפה לתת שער וללכת להתבנקר עם בזבוזי זמן של מכבי פ"ת העיקר לנצח ברביעי להגיד בי לליגה ללא מכבי ושכולם יתפוצצו.

אני תמיד טענתי ש"כדורגל יפה" זאת המצאה של לוזרים.

מתאים להלך הרוח של חיפה: אמנם מ.תל אביב לקחו אליפות אבל לנו יש כדורגל יפה יותר.

13 דקות לפני, zeudemort said:

אני תמיד טענתי ש"כדורגל יפה" זאת המצאה של לוזרים.

מתאים להלך הרוח של חיפה: אמנם מ.תל אביב לקחו אליפות אבל לנו יש כדורגל יפה יותר.

בית"ר חתומה על הטמטום הזה יותר מכולן. 

מועדון כושל שאין בו כלום חוץ מ"כדורגל יפה".

טיפחו את הנרטיב הזה יותר מדי ברמה שהאוהדים שלהם שורקים בוז אם הקבוצה רצה בצמרת אבל לא משחקת "כדורגל יפה", כאילו מדובר בברצלונה או ריאל. 

1 hour ago, nirnir20 said:

בית"ר חתומה על הטמטום הזה יותר מכולן. 

מועדון כושל שאין בו כלום חוץ מ"כדורגל יפה".

טיפחו את הנרטיב הזה יותר מדי ברמה שהאוהדים שלהם שורקים בוז אם הקבוצה רצה בצמרת אבל לא משחקת "כדורגל יפה", כאילו מדובר בברצלונה או ריאל. 

לביתר של העשור האחרון יש כל עונה מטרה אחת - להגיע לאירופה ולעוף בסיבוב השני. כל השאר מבחינתם זה בונוס.

4 hours ago, הנדון said:

שכל התקשורת ומי שלא אוהד אותנו הוא אנטי מכבי אז מנסים להקטין כל דבר שמכבי עושה שילכו להזדיין ומספיק לי גם 1-0 מגעיל נגד חיפה לתת שער וללכת להתבנקר עם בזבוזי זמן של מכבי פ"ת העיקר לנצח ברביעי להגיד ביי לליגה ללא מכבי ושכולם יתפוצצו.

בדיוק. מצידי ניצחון מגול עם היד באופסייד. תן לגמור את הפלייאוף המסריח הזה עוד לפני שהוא מתחיל

ברמת הכישרון שיש לאיביץ(בכלל בליגה), מכבי משחקת כמו ברזיל 70. את מה שזה שווה באמת, ראינו מול סודובה. ופעמיים. אבל זאת התקופה בה אנחנו חיים. אם נרכיב את מכבי הכי טובה של העשור, מעט מאד(אם בכלל), יכנסו לשישיה הקדמית. לכן איביץ הוא ההבדל, לא כח האדם שעומד לרשותו. הוא מהווה את כל התוכנית של מכבי וצריך לעשות כל מאמץ שישאר.

7 דקות לפני, המכבייה said:

ברמת הכישרון שיש לאיביץ(בכלל בליגה), מכבי משחקת כמו ברזיל 70. את מה שזה שווה באמת, ראינו מול סודובה. ופעמיים. אבל זאת התקופה בה אנחנו חיים. אם נרכיב את מכבי הכי טובה של העשור, מעט מאד(אם בכלל), יכנסו לשישיה הקדמית. לכן איביץ הוא ההבדל, לא כח האדם שעומד לרשותו. הוא מהווה את כל התוכנית של מכבי וצריך לעשות כל מאמץ שישאר.

מה שראינו מול סודובה זה צמד המשחקים הכי חסרי מזל שאני ראיתי ממכבי + הרכב טלאים של תחילת עונה.

לא יותר ולא פחות, בזמנו גם אמרתי שאי אפשר להסיק מהם כלום, ולראייה איך שהעונה התפתחה עד עכשיו. 

היה לנו המון חוסר מזל באירופה בשנתיים של איביץ'. 

18 דקות לפני, nirnir20 said:

מה שראינו מול סודובה זה צמד המשחקים הכי חסרי מזל שאני ראיתי ממכבי + הרכב טלאים של תחילת עונה.

לא יותר ולא פחות, בזמנו גם אמרתי שאי אפשר להסיק מהם כלום, ולראייה איך שהעונה התפתחה עד עכשיו. 

היה לנו המון חוסר מזל באירופה בשנתיים של איביץ'. 

אגיד דבר כזה- יוני, אצילי, שכטר, חוזז זה לא החומר ממנו עשויות אגדות שמפסידות משחק אחד מתוך 63. הדומיננטיות המוחלטת שלנו בליגה, כבר קרוב לשתי עונות, היא יותר תולדה של אימון מאשר של יכולות אישיות אדירות.

13 דקות לפני, המכבייה said:

אגיד דבר כזה- יוני, אצילי, שכטר, חוזז זה לא החומר ממנו עשויות אגדות שמפסידות משחק אחד מתוך 63. הדומיננטיות המוחלטת שלנו בליגה, כבר קרוב לשתי עונות, היא יותר תולדה של אימון מאשר של יכולות אישיות אדירות.

עם זה אני בהחלט מסכים.

למרות הכל, תחילת העונה לא אומרת כלום. 

1 hour ago, המכבייה said:

אין לי מושג מה החומר ממנו עשויות אגדות, ואני גם בספק אם יש דבר כזה, אבל אצילי, יוני, מיכה, גולסה, דור פרץ, גלזר וכל ההגנה שלנו הם לגמרי שחקנים שיכולים לעשות את זה. 

ברור שזה יותר על איביץ' מאשר על השחקנים עצמם (ואגב, בכללי בתפיסה שלי יכולת של קבוצה היא הרבה יותר מאמן משחקנים), אבל בכלל לא מפתיע שזה הסגל שמקיים את השנתיים החלומיות האלה.

1 hour ago, המכבייה said:

בגדול מסכים

אבל בוא נחכה ונראה איך סאבוריט טיבי אמאדור גראלדש וגלזר יזכרו בדברי הימים של הכדורגל הישראלי

24 דקות לפני, duss21 said:

אין לי מושג מה החומר ממנו עשויות אגדות, ואני גם בספק אם יש דבר כזה, אבל אצילי, יוני, מיכה, גולסה, דור פרץ, גלזר וכל ההגנה שלנו הם לגמרי שחקנים שיכולים לעשות את זה. 

ברור שזה יותר על איביץ' מאשר על השחקנים עצמם (ואגב, בכללי בתפיסה שלי יכולת של קבוצה היא הרבה יותר מאמן משחקנים), אבל בכלל לא מפתיע שזה הסגל שמקיים את השנתיים החלומיות האלה.

אגדות זה יצחקי וזהבי מקרקסים את בורדו ופרנקפורט. 

אני לא יודע למה אתם מתגוננים כל כך בנוגע לאמירות על הכדורגל הלא אטרקטיבי של מכבי.

היו הרבה משחקים העונה עם כדורגל "תקוע", ואם לוקחים בחשבון את ממוצע השערים שלנו, שהוא פחות מ 2 שערים למשחק, אז לא, זה לא כדורגל אטרטיבי וסוחף. אבל זה בסדר, כי זה עדיין כדורגל מעולה בסופו של דבר.

חיפה כבשו יותר שערים, ספגו יותר שערים, ולכן עבור הצופה הניטרלי, משחקים שלהם מהנים יותר לצפייה, ואני לגמרי מבין את זה.

עוד משהו בקשר לחיפה, עם כל זה שהפער הוא 9 נק' כרגע, עד לפגרה הפער היה 6 נק', וכל הפער היה מורכב משני המשחקים בין הקבוצות, כולל הפרש השערים. כלומר נגד שאר הליגה היינו עם מאזן זהה.

בכל מקרה, מה שחשוב זה הנקודות והפער בטבלה. רק רציתי לתת את הנקודה שלי לגבי העניין של האטרקטיביות.

כל הכדורגל האטרקטיבי של חיפה זאת שטיפת מוח של שליחי שחר למיניהם בתקשורת, ברוב המשחקים היה בליץ של עשר דקות רבע שעה במחצית השנייה וברגע שקבוצה לא נתנה להם לעשות את הבליץ הזה הם הפסידו נקודות.

28 דקות לפני, הנדון said:

כל הכדורגל האטרקטיבי של חיפה זאת שטיפת מוח של שליחי שחר למיניהם בתקשורת, ברוב המשחקים היה בליץ של עשר דקות רבע שעה במחצית השנייה וברגע שקבוצה לא נתנה להם לעשות את הבליץ הזה הם הפסידו נקודות.

בעיקר לזרוק 5-6 שחקנים להתקפה ולעשות בלגן 

1 hour ago, P.Maldini said:

בגדול מסכים

אבל בוא נחכה ונראה איך סאבוריט טיבי אמאדור גראלדש וגלזר יזכרו בדברי הימים של הכדורגל הישראלי

יכול מאוד להיות שזאת ההגנה הכי טובה בהיסטוריה של מכבי.

מכבי משחקת אחלה כדורגל. כדורגל התקפי ודומיננטי. נכון שזה לא כדורגל מדהים ו-וירטואוזי עם רביעיות וחמישיות והתקפות עם צירופים כל הזמן, אבל באמת שמכבי משחקת אחלה כדורגל.

מפה ועד לעשות מה שעושה התקשורת, שמציגה אותנו כקבוצה מאומנת עם הגנת ברזל שמוציאה ליריבות את החשק וזהו, המרחק גדול.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

יכול מאוד להיות שזאת ההגנה הכי טובה בהיסטוריה של מכבי. הליגה

3 hours ago, מכביסט לעד said:

יכול מאוד להיות שזאת ההגנה הכי טובה בהיסטוריה של מכבי.

אני חושב שאיביץ הוא האלכימאי שמוציא את המקסימום בעונה אחת עם ראייקו/פיבן/ שרן/דסה/קנדיל ובעונה אחריה מטיבי/דניאל/אמאדור/ג'ראלדס. לא מבין איך לא רואים את זה(סאבוריט פשוט אל בלי קשר). 

ובהיסטוריה של מכבי, רק לסאבוריט(מול בלו) יש איזשהוא קייס. בנבחרת העשור של מכבי, לא רבים מהם נכנסים לדעתי( בטח לא מהשישיה למעלה).

מכבי העונה לא קבוצת התקפית שרוקדת על הדשא, מייצרת המון איומים לשער ושפשוט כיף לראות אותה- בעיני האוהד הנייטרלי.

יש פה קבוצה מאוד בטוחה בעצמה, יעילה, ממושמעת ומאומנת מאוד על ידי מאמן רס"ר ששם הרבה דגש הגנתי. וזה לפחות גם מה שאני מרגיש שהתקשורת מציגה, שברור שיש שונאי מכבי גדולים שגם את זה מחפשים להוריד אבל לפחות אני מדבר בטווח שבין רז אמיר לאורי קופר

2 hours ago, המכבייה said:

אני חושב שאיביץ הוא האלכימאי שמוציא את המקסימום בעונה אחת עם ראייקו/פיבן/ שרן/דסה/קנדיל ובעונה אחריה מטיבי/דניאל/אמאדור/ג'ראלדס. לא מבין איך לא רואים את זה(סאבוריט פשוט אל בלי קשר). 

ובהיסטוריה של מכבי, רק לסאבוריט(מול בלו) יש איזשהוא קייס. בנבחרת העשור של מכבי, לא רבים מהם נכנסים לדעתי( בטח לא מהשישיה למעלה).

ג'ראלדש מגן נהדר בפני עצמו, גם אמאדור בלם מהטובים שהיו במכבי.

איביץ' ממקסם יכולות, אבל זה לא שהם נגרים.