Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

42 דקות לפני, תמיר8 said:

החיים הם לא שחור או לבן. יש אמצע, למה אתם משחקים אותה קיצוניים אני לא מבין

אגב, לא אתם הוצאתם את עמוס משיווי משקל הוא זה שהוציא אותנו. מאוד בקלות נכנסנו למלכודת הטיפשית הזאת

זה רק נראה לך ככה. אחר כך שלא תגיד שלא אמרנו לך. 

ומאיזה שיווי משקל עמוס הוציא אותנו בדיוק? 

13 דקות לפני, תמיר8 said:

נראה לי קצת פרנאודי לחשוב ככה.

בכל אופן מהיום זה לא חוקי לקרוא קריאות הומופוביות במגרשים, מקווה שלא תפגעו בקבוצה

חחחח קריאות הומפוביות. כאילו הרמנו שלט "מוות להומואים" עם תחפושת של ה kkk.  כולה קראנו לשחקן הומו. אגב שאפילו לא הומו, אז מה הקשר הומופוביה. 

בדרבי הפועל צעקו לירן ליאני ההומו ולא שמעתי על זה ציוץ. 

25 דקות לפני, הנדון said:

פעם מישהו חשב שבכדורסל יהיה אסור לקרוא לשחקן יריב פאק יו, מישהו חשב שבגרמניה ילחמו במחאת אוהדים סופר לגיטימית ויעצרו משחק בגלל שקראו לבעלים בן זונה.

הלוואי שבארץ היו עוצרים משחק עם הקללות נגד שמעון מזרחי כדי שהאוהדים יבינו שזה מגעיל.

הלוואי שבארץ האווירה הייתה פחות רעילה כמו במקרה פואד, ובמקרה של המכות בדרבי האחרון, ואנשים היו באים עם יותר אהבה למשחק ולקבוצה ופחות עם שנאה למועדון היריב או לשחקן יריב. זאת הדעה שלי, אתם לא תשתכנעו. אפשר לסיים את הדיון

26 דקות לפני, Krishi said:

זה רק נראה לך ככה. אחר כך שלא תגיד שלא אמרנו לך. 

ומאיזה שיווי משקל עמוס הוציא אותנו בדיוק? 

כל התקופה האחרונה הוא מדבר על העניין בתקשורת שמחבקת אותו על זה, מגיע משחק נגד מכבי שרק מחפשים איך להכפיש ולהעניש אותנו.

ואז באים החבר'ה החכמים שלנו ושרים לדני עמוס "דני עמוס ההומו" כדי שבתקשורת יצאו עלינו וכדי שבפעם הבאה שנשיר את זה נקבל קנס ורדיוס, מאוד חכם!

כשהשחקנים של נתניה התפרעו על המגרש ושרנו להם "כל נתניה בני זונות" זה היה בול במקום, השירה לעמוס, כל כך טיפשית. חפרו לנו בור במשך שבועות וקפצנו ראש

1 דקה לפני, תמיר8 said:

כל התקופה האחרונה הוא מדבר על העניין בתקשורת שמחבקת אותו על זה, מגיע משחק נגד מכבי שרק מחפשים איך להכפיש ולהעניש אותנו.

ואז באים החבר'ה החכמים שלנו ושרים לדני עמוס "דני עמוס ההומו" כדי שבתקשורת יצאו עלינו וכדי שבפעם הבאה שנשיר את זה נקבל קנס ורדיוס, מאוד חכם!

כשהשחקנים של נתניה התפרעו על המגרש ושרנו להם "כל נתניה בני זונות" זה היה בול במקום, השירה לעמוס, כל כך טיפשית. חפרו לנו בור במשך שבועות וקפצנו ראש

חשבתי שאתה נגד קללות. בני זונות זה בסדר?

1 דקה לפני, תמיר8 said:

וכשיחליטו (ולא רחוק היום) שאסור לצעוק זונות במגרש כדורגל מה תגיד?

זה כבר לא יהיה חוקי הרי!

כל מה שחוקי, לא פוגעני ולא פוגע בקבוצה שאני אוהד בסדר מבחינתי.

אתם רוצים להמשיך לקלל, להתגזען, לנהום ולקבוע בעצמכם את קו הגבול או לבטל אותו לגמרי זאת זכותכם. אני סיימתי עם הדיון הזה

1 דקה לפני, דקסטר said:

וכשיחליטו (ולא רחוק היום) שאסור לצעוק זונות במגרש כדורגל מה תגיד?

זה כבר לא יהיה חוקי הרי!

1 דקה לפני, תמיר8 said:

אתם רוצים להמשיך לקלל, להתגזען, לנהום ולקבוע בעצמכם את קו הגבול או לבטל אותו לגמרי זאת זכותכם. אני סיימתי עם הדיון הזה

למעשה, זה כבר היום לא חוקי. גם קריאות "הומופוביות" לא היו חוקיות, המכתב של ניר רשף בסך הכל בא כדי להגיד שהפסיקו להעלים עין בנושא (בטענה מצחיקה שזו תופעה חדשה). זה רק עניין של זמן עד שיפסיקו להעלים עין גם על דברים אחרים, הכל בכפוף לרוח התקופה ולהד התקשורתי כמובן (מעניין מתי יבוא בן של זונה ויטען שאלו קריאות זונותפוביות).

זה הסעיף בתקנון המשמעתי, אליו הפנה ניר רשף במכתבו:

ט1 .התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים

התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים בכל מקום ובכל מועד והנובעת, במישרין או בעקיפין מאירוע הקשור לכדורגל ולרבות הפרה של 'כללי ההתנהגות במגרש', כמפורט בנספח ח' לתקנון האליפות.

5 דקות לפני, תמיר8 said:

חחחח אבל עד אתמול היה "מותר" לקרוא לשחקן הומו, אז אני לא מבין מה אתה רוצה. 

מחר יהיה אסור גם בן זונה, מחרותיים יהיה אסור לשרוק בוז. 

36 דקות לפני, תמיר8 said:

לא הבנתי מה הקשר בין מה שאמרת לטענה שלך שזה הוציא אותנו משיווי משקל במשחק... 

עכשיו בראשון לכל כדור, משה חוגג מדבר על הכל. יהיה מעניין מאוד לשמוע אותו, כמעט ולא התראיין מאז שהגיע לכדורגל ובגדול נראה טיפוס כזה שנחבא אל הכלים ולא אוהב לדבר עם התקשורת. מילה טובה לערוץ הספורט שהצליחו להביא אותו לאולפן.

הבן אדם מדבר שם על מספרים של תקציבים והכנסות כאילו הוא מבין 

אומר מפורשות שהתקציב של מכבי זה 120 מיליון 

איזה קשקשן אלוהים 

די נו זה כבר ממש בזוי. וואלה ספורט עם כותרת.

בגרמניה מדווחים מהדרבי התל אביבי: "כדורגלנים ערבים לא רצויים במכבי"

נכנסים לכתבה

"הם לא רצויים במיוחד על ידי אוהדי מכבי תל אביב", נכתב בכתבה, בה צוטט אחד מאוהדי הפועל תל אביב כאומר: "המשחק החשוב יותר מבחינה פוליטית הוא נגד בית"ר ירושלים, קבוצה עם סממנים ימנים רדיקליים אמיתיים, אבל גם אוהדי מכבי תל אביב ימנים ברובם. הם כבר הניפו בעבר שלטים נגד פליטים וקיללו שחקנים ערבים שלהם. בשנים האחרונות לא שיחק שם אף כדורגלן ערבי. לא כל האוהדים תומכים בזה, אבל רובם כן".

אז אנחנו הומופובים, גזענים, עושים ונדליזים בשכונת פלורנטין הפסטורלית, אלימים, מה עוד?

קבוצת העונה הסדירה: מכבי חיפה

המוליכה מכבי תל אביב מציגה הגנת ברזל ונראית כמו קבוצה שאף יריבה לא תצליח להוריד מהמסלול בדרך לאליפות, אבל לצד זאת אי אפשר להשוות את המשחקים שלה לאלה של מכבי חיפה. הכדורגל של הצהובים הוא מאוד יעיל והם עדיין על אפס הפסדים, אבל הוא עדיין לא באמת מלהיב וכשהחבורה של ולדימיר איביץ' מסתכלת במראה האחורית היא רואה מאחוריה קבוצה תוססת שרושמת תצוגות ענק ועדיין צמודה אליה בצמרת.

מכבי תל אביב הביסה 0:4 את בית"ר ירושלים ואת הפועל כפר סבא וניצחה בדרבי 0:3 את הפועל תל אביב, אבל הכדורגל של מכבי חיפה הוא מעולם אחר, כדורגל ששווה לקנות בשבילו כרטיס ולא פלא שאוהדי מכבי חיפה מפוצצים את היציעים. גם אם זה לא תמיד מסתיים בניצחון, המשחקים הכי טובים בעונה הזו היו של הירוקים. עם 58 שערי ליגה ב-26 משחקים, ממוצע הכיבושים שלה למשחק עומד על 2.23 שערים. היא כבשה עשרה שערים יותר ממכבי תל אביב והיא גם היחידה שהצליחה לכבוש יותר משער אחד במשחק בודד מול הצהובים.

שחקני מכבי חיפה חוגגים (נעם מורנו)

היה לה 0:4 על הפועל באר שבע, 0:5 על הפועל ת"א, 3:4 על הפועל רעננה, 3:3 עם מ.ס אשדוד וכמובן את משחק העונה, שאומנם הסתיים בהפסד של 4:3 דרמטי למכבי ת”א, אבל גרם לאוהדים הירוקים הרבה הנאה. זה מה שהם רצו לראות, זה מה שהכדורגל הישראלי רצה לראות. מכבי ת"א אולי במקום הראשון, אבל מי שנמצאת אחריה היא קבוצת העונה הסדירה. למרות הכל.

2 דקות לפני, ניסו said:

ברור שקבוצה שנמצאת במקום השני 6 נקודות מהקבוצה במקום הראשון והפסידה לה פעמיים ב''ליגה הסדירה'' היא הקבוצה של

הליגה הסדירה...

Just now, החתול הצהוב said:

מתי בכלל היה תואר קבוצת העונה? לא שמעתי על זה בחיים

זאת הקבוצה הכי טובה בליגה ללא מכבי.