Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

6 דקות לפני, yellow_blood said:

לאט לאט הופכים את הכדורגל להצגה בהבימה עם כל מיני איסורים שעד לפני כמה שנים נראו בגדר מדע בדיוני

אסור גרעינים

אסור פירוטכניקה

אסור לעשן (ואני לא מעשן)

הלהיט החדש עכשיו במגרשים - אסור להגיד הומו

ועוד ועוד

הכל ביחד זה כבר יותר מדי ומביא בחילה.

באמת שלא רחוק היום שיהיה אסור לקלל בכלל, גם לא קללות רגילות. ביורוליג זה כבר קיים. מי שחושב שאין סיכוי שזה יקרה, שילך עשור אחורה ויחשוב אם אז כמה מהאיסורים שרשמתי למעלה היו אז נראים לו הגיוניים.

חאלאס שחררו אותנו ואת הכדורגל, אם הייתי רוצה רוצה הייתי הולך למשחק טניס או איזו תחרות בלט. אין לי כלום נגד הומואים אבל די עם הטרחנות, זה מעיק.

#דניעמוס #הומו #קוקסינל #סועדבעכוז #מקבלבכניסתספקים

שימות, שם עליו אלף זין. אינשאללה כל קהל בליגה כל משחק ישיר לו ואם לא מתאים לו שיתחפף מהכדורגל. זה קורה רק כי מציקים לקהל יותר מדי.

אוי קראו לי הומו בכדורגל אני עצובייייי 

טפי לאן הגענו כבר

מסכים איתך בכל הדברים חוץ מהסיגריות, לא רוצה לחזור לימים שעישנו בהם במגרשים, היה נורא.

6 דקות לפני, zeudemort said:

מסכים איתך בכל הדברים חוץ מהסיגריות, לא רוצה לחזור לימים שעישנו בהם במגרשים, היה נורא.

וואו החיים שלי כל כך יותר טובים בלי הסיגריות האלה 

55 דקות לפני, המכבייה said:

הקריאות ההומופוביות לעמוס היו מכוערות ומגעילות. לא מבין מה זה נחוץ ולמה לא לקלל קללות רגילות. חוסר קלאס מוחלט. מה לא נכון וצודק במה שהוא חושב על הנושא? 

די נו, מה מגעיל ומה מכוער. פעם ראשונה במגרשים שצועקים למישהו שהוא הומו בתור הקנטה? חלאס להיות יותר צדיקים מהאפיפיור. הוא יצר את הקרקס התקשורתי על זה היה ברור שהוא יחטוף בכל מגרש קריאות כאלה. לא מגעיל ולא מכוער. אם זה יעצבן אותו תוך כדי משחק אז עשינו את העבודה שלנו. 

36 דקות לפני, yellow_blood said:

לאט לאט הופכים את הכדורגל להצגה בהבימה עם כל מיני איסורים שעד לפני כמה שנים נראו בגדר מדע בדיוני

אסור גרעינים

אסור פירוטכניקה

אסור לעשן (ואני לא מעשן)

הלהיט החדש עכשיו במגרשים - אסור להגיד הומו

ועוד ועוד

הכל ביחד זה כבר יותר מדי ומביא בחילה.

באמת שלא רחוק היום שיהיה אסור לקלל בכלל, גם לא קללות רגילות. ביורוליג זה כבר קיים. מי שחושב שאין סיכוי שזה יקרה, שילך עשור אחורה ויחשוב אם אז כמה מהאיסורים שרשמתי למעלה היו אז נראים לו הגיוניים.

חאלאס שחררו אותנו ואת הכדורגל, אם הייתי רוצה רוצה הייתי הולך למשחק טניס או איזו תחרות בלט. אין לי כלום נגד הומואים אבל די עם הטרחנות, זה מעיק.

#דניעמוס #הומו #קוקסינל #סועדבעכוז #מקבלבכניסתספקים

שימות, שם עליו אלף זין. אינשאללה כל קהל בליגה כל משחק ישיר לו ואם לא מתאים לו שיתחפף מהכדורגל. זה קורה רק כי מציקים לקהל יותר מדי.

אוי קראו לי הומו בכדורגל אני עצובייייי 

טפי לאן הגענו כבר

כל מילה בסלע

אני זוכר 3-2 על קרית שמונה בבלומפילד, לפני בערך 10 שנים. שיחקנו גרוע וכמחאה הקהל שר דני עמוס ההומו 90 דקות. אז לא שמענו שהפריע לו.

עושים פוליטיקה על חשבון הכדורגל, כי הוא פופולרי. 

מה שקרה היום במשחק של באיירן זו הזיה, כולם נהיו רגישים מדי והאירופאים בפרט.

2 hours ago, Saar said:

אני זוכר 3-2 על קרית שמונה בבלומפילד, לפני בערך 10 שנים. שיחקנו גרוע וכמחאה הקהל שר דני עמוס ההומו 90 דקות. אז לא שמענו שהפריע לו.

עושים פוליטיקה על חשבון הכדורגל, כי הוא פופולרי. 

מה שקרה היום במשחק של באיירן זו הזיה, כולם נהיו רגישים מדי והאירופאים בפרט.

אין פה עניין של רגישות יתר, זה עניין של הגיע הזמן להתקדם, אנחנו כבר לא רואים כדורגל מטריבונות עם גרעינים שעפים באוויר.

הקללות לדני עמוס היום היו סופר ילדותיות ומיותרות, בעיניי כמו להעיף חפצים בדרבי, רק כדי להראות למי יש יותר גדול

47 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

לא ברור לי עד היום מה הבעיה עם גרעינים

שמישהו צריך לנקות אחריך?!

2 hours ago, duduha said:

שמישהו צריך לנקות אחריך?!

וואלה כי היום האיצטדיון מצוחצח ונקי...

תעיף מבט בסוף משחק על הרצפה ותראה שלא הגרעינים זה הבעיה אלא האנשים.

8 hours ago, אדביסי said:

אין פה עניין של רגישות יתר, זה עניין של הגיע הזמן להתקדם, אנחנו כבר לא רואים כדורגל מטריבונות עם גרעינים שעפים באוויר.

הקללות לדני עמוס היום היו סופר ילדותיות ומיותרות, בעיניי כמו להעיף חפצים בדרבי, רק כדי להראות למי יש יותר גדול

בחיאת עזוב אותנו, איך אומרים בנתניה? תתקדם. לא מתאים לך אז אל תצעק אבל אל תטיף לנו מוסר, סבבה? 

זאת תרבו  הפוליטיקלי קורקט שמשתרשת בעולם.
בעתיד הלא רחוק זה יהפוך להיות עילה לקנס, ואז כשנקבל עונשים על הקריאות האלה אפחד לא יכריח כמובן לעצור אותם, אלב זה ייפגע לגולדהאר ולמכבי בכיס ונראה מה יחשבו על זה.
זאת מגמה שיהיה לנו קשה מאוד לשנות כי היא מגיעה מהפוליטיקה ובלי קשר לימין או לשמאל.
לא רחוק היום שילבישו אותנו גם בחולצות כי זה "מטריד מינית" ויגידו לנו שאסור קלל כי זה "פוגע בשחקנים" 

זה לא יותר מעליב שהוא מדבר על הומו כאילו זה קללה? הוא לא עושה בעצם אפקט הפוך?

כזה טיפש לא ראיתי הרבה זמן ועוד בתקשורת תופסים את הצד שלו.

שיזדיין 

אם לא היה אוכל את הראש על הנושא היו עושים מזה פי 1000 פחות רעש ומחפשים לקלל אותו

ודרך אגב לכל הצדקנים

https://sports.walla.co.il/item/2769461?fbclid=IwAR1tGPu1GaJhZEbe0RYXPTmAtcVlqORlCtsZMK7A5LBwjVuglTy-S4oI-_8

7 דקות לפני, BRoi said:

שיזדיין 

אם לא היה אוכל את הראש על הנושא היו עושים מזה פי 1000 פחות רעש ומחפשים לקלל אותו

ודרך אגב לכל הצדקנים

https://sports.walla.co.il/item/2769461?fbclid=IwAR1tGPu1GaJhZEbe0RYXPTmAtcVlqORlCtsZMK7A5LBwjVuglTy-S4oI-_8

חחח זה ענק

נראה לי שאם יהיה היום שחקן הומו שיצא מהארון רוב הקהל בארץ יכבד אותו כי באמת זה לא מעניין היום אף אחד. אבל דני עמוס פשוט מחפש את כל הצומי הזה הוא פשוט דורש את הקריאות האלו בכל מגרש והתקשורת ואנשים נופלים לשטות הזאת.

31 דקות לפני, הנדון said:

נראה לי שאם יהיה היום שחקן הומו שיצא מהארון רוב הקהל בארץ יכבד אותו כי באמת זה לא מעניין היום אף אחד. אבל דני עמוס פשוט מחפש את כל הצומי הזה הוא פשוט דורש את הקריאות האלו בכל מגרש והתקשורת ואנשים נופלים לשטות הזאת.

צריך לשאול למה הם לא יוצאים מהארון, ביחס למקצועות אחרים בתרבות הפנאי. הרי הסטטיסטיקה בנושא הזה ידועה. 

פייי כוסעומו

התובע: מעתה אעמיד לדין על קריאות הומופוביות

בעקבות הקריאות שנשמעות בתקופה האחרונה לעבר שוער מכבי נתניה ("דני עמוס ההומו"), עו"ד ניר רשף הודיע לקבוצות: "קבוצה תועמד לדין על כל המשתמע" 

חח זה היה כל כך ברור שאחרי שאנחנו נשיר לו פתאום יחליטו שזה אסור ויעשו רעש.

הם שונאים אותנו ולא מנסים להסתיר את זה.

הכדורגל עומד להשתנות ולהפוך למשהו מביך. לא רחוק היום שיאסרו קללות והורדת חולצה.

מדהים שיש לנו ככה הרבה אוהדים מטומטמים שנותנים גב לדעה של רשף.

חבורה של רכיכות, אפשר לנגב איתכם את הרצפה.