Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

58 דקות לפני, YoniC said:

הנזק כבר נעשה יא שרמוטה

בדיוק. עכשיו הנרטיב ברחוב הוא שמכבי כבשה גול לא חוקי אז הייתי מצפה שאת ההתנצלות יעלה לאתר ולא יפרסם בטוויטר כמו גנב בלילה.

שמעתי עכשיו את השידור של המשחק בערוץ הספורט. 

אתה שומע את יונתן כהן משדר את הגול השלישי של מכבי ומתבאס על עצמו. אומר שיש קבוצה אחת על המגרש ושזה קונצרט של הצהובים,

רק כדי לצאת ידי חובה ותוך כדי שומעים על הקול שלו שהוא מבואס.

תנו לו מהלך כדורגל כזה של חיפה, עם תוצאה כזאת נגד כל קבוצה בליגה והוא מפוצץ את מיתרי הקול ומשפריץ על המסך.

כנ"ל הגול של גולסה.

5 דקות לפני, שחר צהוב said:

שמעתי עכשיו את השידור של המשחק בערוץ הספורט. 

אתה שומע את יונתן כהן משדר את הגול השלישי של מכבי ומתבאס על עצמו. אומר שיש קבוצה אחת על המגרש ושזה קונצרט של הצהובים,

רק כדי לצאת ידי חובה ותוך כדי שומעים על הקול שלו שהוא מבואס.

תנו לו מהלך כדורגל כזה של חיפה, עם תוצאה כזאת נגד כל קבוצה בליגה והוא מפוצץ את מיתרי הקול ומשפריץ על המסך.

כנ"ל הגול של גולסה.

גם באדום שומעים את שניהם טוענים שאת לא עבירה של אדום כאילו בחייאת ראבק זאת עבירה שיכולה לגמור קריירה איך לא אדום?

53 דקות לפני, Darwin said:

גם באדום שומעים את שניהם טוענים שאת לא עבירה של אדום כאילו בחייאת ראבק זאת עבירה שיכולה לגמור קריירה איך לא אדום?

גם אני התעצבנתי מזה, אבל בתקציר של ספורט 1, חתכו קטע אחר ושם הוא אומר שזה אדום

בנושא אחר: איך כהניסט מנסה לרכוב על הגב של ערן זהבי ואופירה נותנת לזה במה: https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,33443/354521.html?ref=hp

כתבה שלמה על זה שערן זהבי יזומן להעיד בשביל בן גביר, ורק דבר אחד קטן נשכח: לבקש מזהבי תגובה ולשאול אותו אם הוא מתכוון להגיע. בינתיים נותנים לקוראים להבין כאילו זהבי באמת יבוא להעיד. העיקר להוציא אותנו כהניסטים.

4 hours ago, רויקלה said:

בנושא אחר: איך כהניסט מנסה לרכוב על הגב של ערן זהבי ואופירה נותנת לזה במה: https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,33443/354521.html?ref=hp

כתבה שלמה על זה שערן זהבי יזומן להעיד בשביל בן גביר, ורק דבר אחד קטן נשכח: לבקש מזהבי תגובה ולשאול אותו אם הוא מתכוון להגיע. בינתיים נותנים לקוראים להבין כאילו זהבי באמת יבוא להעיד. העיקר להוציא אותנו כהניסטים.

לא יודע על איזה כהניסטים אתה מדבר, אף אחד לא אמר שאתה כהניסט.

ולא נראה לי בכלל שזהבי ילך (חוץ מזה שהחא באמת אמר את הציטוט שיש בכתבה) 

5 hours ago, רויקלה said:

1 hour ago, אביאל 5 said:

אם הוא קיבל זימון מבית משפט הוא מחויב לבוא להעיד.

4 hours ago, Krishi said:

אם הוא קיבל זימון מבית משפט הוא מחויב לבוא להעיד.

הוא לא קיבל. כל מה שאנחנו יודעים זה שבן גביר אומר שהוא יזמין אותו. בן גביר עוד לא הזמין, ובן גביר הוא לא בית משפט.

5 hours ago, אביאל 5 said:

בן גביר הוא כהניסט. כל הכתבה היא על זה שזהבי (כביכול) יעיד לטובתו.

והנה זה מתחיל, ספורט 5: "אוהדי מכבי קראו קריאות הומופוביות לדני עמוס".

יחתיכת קוקסינל מסריח עזוב אותנו מהטרחנות שלך. אם לא היית כל כך טרחן אף אחד לא היה פונה אלייך.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יחתיכת קוקסינל מסריח עזוב אותנו מהטרחנות שלך. אם לא היית כל כך טרחן אף אחד לא היה פונה אלייך.

יעשו עלינו עליהום ובסוף יעמידו אותנו לדין ונקבל עונש חמור

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה הוא דוחף לכל מקום את הנטיות המיניות שלו? מעניין לי את התחת אם הוא אקטיבי או פסיבי שיפסיק (ושיפסיקו כולם) לזיין את השכל ויתחילו לשחק כדורגל. 
די כבר עם הטרחנות המעיקה ובלבולי הביצים האלו,  הוא בלתי נסבל. שם עליו אלף זיינבינדרים ,שוער פח ואחד האנשים הכי מכוערים בארץ מתקופת ממלכת דוד ועד היום.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה הם היו במשחק נגד קריית שמונה? איפה הם היו בעשרות שנים של קריאות הומו?

די כבר ליפות נפש הזאת, אותו כתב שכתב את הכתבה בטח קורא גם הומו לשחקן שמשחק נגד הקבוצה שלו בחדרי חדרים.

הקריאות ההומופוביות לעמוס היו מכוערות ומגעילות. לא מבין מה זה נחוץ ולמה לא לקלל קללות רגילות. חוסר קלאס מוחלט. מה לא נכון וצודק במה שהוא חושב על הנושא? 

לאט לאט הופכים את הכדורגל להצגה בהבימה עם כל מיני איסורים שעד לפני כמה שנים נראו בגדר מדע בדיוני

אסור גרעינים

אסור פירוטכניקה

אסור לעשן (ואני לא מעשן)

הלהיט החדש עכשיו במגרשים - אסור להגיד הומו

ועוד ועוד

הכל ביחד זה כבר יותר מדי ומביא בחילה.

באמת שלא רחוק היום שיהיה אסור לקלל בכלל, גם לא קללות רגילות. ביורוליג זה כבר קיים. מי שחושב שאין סיכוי שזה יקרה, שילך עשור אחורה ויחשוב אם אז כמה מהאיסורים שרשמתי למעלה היו אז נראים לו הגיוניים.

חאלאס שחררו אותנו ואת הכדורגל, אם הייתי רוצה רוצה הייתי הולך למשחק טניס או איזו תחרות בלט. אין לי כלום נגד הומואים אבל די עם הטרחנות, זה מעיק.

#דניעמוס #הומו #קוקסינל #סועדבעכוז #מקבלבכניסתספקים

שימות, שם עליו אלף זין. אינשאללה כל קהל בליגה כל משחק ישיר לו ואם לא מתאים לו שיתחפף מהכדורגל. זה קורה רק כי מציקים לקהל יותר מדי.

אוי קראו לי הומו בכדורגל אני עצובייייי 

טפי לאן הגענו כבר