Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

קלאב ברוז' וסלטיק זאת התקדמות. מועדונים גדולים יותר ממכבי תל אביב.

דווקא הדוגמה של גלזר וכהן לא טובות כי יש להם מחליפים מעולים אצלנו בסגל- פרץ ואלמוג.

30 דקות לפני, אדביסי said:

לא מסכים, וזה מגיע ממישהו שרצה שראיקו יימכר. זרים ברי החלפה, ישראלים ברמה של יוני - כמעט ולא.

על הישראלים צריכים להילחם ולעשות כמעט הכל כדי שישארו. ברור שאם מחר רומא מגיעים ומציעים 4-5 מיליון יורו אז צריך לשחרר. אבל לסלטיק, ברוז', אנדרלכט וזה..? לא יודע. לא הייתי עף על זה אם הייתי יוני והיה לי חוזה טוב ומעמד בכיר במכבי.

מה זה משנה לך אם ה4-5 מיליון יורו מגיעים מרומא או מסלטיק?

פרסום בוואן שמשה חוגג הבן אלף שרמוטה (לכאורה)שלא יקום מחר בבוקר(שיקום בלילה) דוחף להקמת וועדה שתוציא תקנה

של פייר פליי פיננסי בכדורגל הישראלי ותגביל את השקעת הבעלים בקבוצה 

חחח איזה חולה נפש, השקיע מיליארד דולר על קינדה אוחנה ומוחמד ועכשיו רוצה להגביל אותנו.

בן אדם מטורף על כל הראש,  קפריזי לא פחות מגומא אגייאר, יאללה שיעף מהכדורגל עם האיומים שלו.

29 דקות לפני, תמיר8 said:

קלאב ברוז' וסלטיק זאת התקדמות. מועדונים גדולים יותר ממכבי תל אביב.

דווקא הדוגמה של גלזר וכהן לא טובות כי יש להם מחליפים מעולים אצלנו בסגל- פרץ ואלמוג.

ברור שהם גדולים וטובים מאיתנו. ועדיין, תן ליוני חוזה יפה ומעמד בכיר בקבוצה ואני די בטוח שהוא לא יעזוב לשם בכזאת קלות.

נכון שסלטיק עם מסורת באירופה אבל 80% מהמשחקים שלהם זה לשחק בקקה בליגה הסקוטית מול קבוצות חלשות ואפורות. זה ממש לא יעד מושך שבשבילו עוזבים מועדון כמו מכבי.

כל הנקודה שלי היא שצריך לשמור על הישראלים כמה שיותר. ואת זה עושים דרך חוזים משופרים. יהיה מאכזב מאוד אם נפסיד בלי מאבק שחקנים כמו יוני, גלזר, אלמוג...

25 דקות לפני, BRoi said:

פרסום בוואן שמשה חוגג הבן אלף שרמוטה (לכאורה)שלא יקום מחר בבוקר(שיקום בלילה) דוחף להקמת וועדה שתוציא תקנה

אוי לא, מן הסתם שכולם חוץ ממכבי יתמכו כולל חיפה ואלונה.

כמה מטומטם אפשר להיות לנסות לצמצם פערים בצורה מלאכותית במקום להתקדם ולבנות משהו אמיתי

במכבי זה כבר לא יפגע ככה שאני לא מתנגד לרעיון,במיוחד שמצוין שנציגי מכבי יהיו חלק מהועדה.

אם עדיין לא הבנתם זה בעיקר נועד למנוע את השגעונות של אלונה ואת ההוצאות של הנשיא שלא היו במעקב של אופא כי לא שיחקו ברצף בשנים האחרונות באירופה.

9 דקות לפני, משה פרימו said:

במכבי זה כבר לא יפגע ככה שאני לא מתנגד לרעיון,במיוחד שמצוין שנציגי מכבי יהיו חלק מהועדה.

אם עדיין לא הבנתם זה בעיקר נועד למנוע את השגעונות של אלונה ואת ההוצאות של הנשיא שלא היו במעקב של אופא כי לא שיחקו ברצף בשנים האחרונות באירופה.

זה לא יפגע רק אם ההשקעה של הבעלים תהיה בגובה של מה שאופ"א מאשרים

לא על ענישה לא אחידה ולא פרופורציונלית בבית הדין המשמעתי, לא על איגוד שופטים מושחת ומסריח שמגבה כל פאשלה, הוא מתלונן על הדבר היחיד שעוד מרים את הרמה בליגה המסריחה הזאת, וזה הבעלים ששפך הכי הרבה כסף העונה על רכש בליגה.

בן של זונה

גדי ברומר מתבכיין בתקשורת שהוא לא קיבל כרטיס לדרבי 

וואלה כנראה נגמר חביבי אתה לא המוזמן היחיד של המועדון הכי גדול בישראל, ואם כל כך אכפת לך מהקבוצה תקנה מנוי 

מביך

הדבר היחיד שצריך לעשות בליגת העל בהקשר של תקציבים זה להעלות את רף המינימום של תקציב בסיסי.

ביזיונות של קבוצות עירייה או קבוצות שעולות בטעות מליגה לאומית ואחכ מלינות שכר לשחקנים שלה לא יכול לחזור על עצמו.

אבל לא. נוריד את הרף המקסימלי. נפגע בגדולות. כדורגל ישראלי קלאסי, מדברים על תקרת שכר ושאר השטויות האלו  כבר כמה שנים, הם מתים לדפוק אותנו. סומך על מורן מאירי שזה לא יעבור

6 דקות לפני, orelus said:

גדי ברומר מתבכיין בתקשורת שהוא לא קיבל כרטיס לדרבי 

וואלה כנראה נגמר חביבי אתה לא המוזמן היחיד של המועדון הכי גדול בישראל, ואם כל כך אכפת לך מהקבוצה תקנה מנוי 

מביך

בן אדם הזיה, עלאק "רציתי לזעזע". יאללה יאללה

3 דקות לפני, אדביסי said:

הדבר היחיד שצריך לעשות בליגת העל בהקשר של תקציבים זה להעלות את רף המינימום של תקציב בסיסי.

ביזיונות של קבוצות עירייה או קבוצות שעולות בטעות מליגה לאומית ואחכ מלינות שכר לשחקנים שלה לא יכול לחזור על עצמו.

אבל לא. נוריד את הרף המקסימלי. נפגע בגדולות. כדורגל ישראלי קלאסי, מדברים על תקרת שכר ושאר השטויות האלו  כבר כמה שנים, הם מתים לדפוק אותנו. סומך על מורן מאירי שזה לא יעבור

איזה להעלות את הרף בקושי קבוצות מעמידות לך סגל של 18 ויש לך רק 4 קבוצות שמשקיעות כסף אמיתי. גם זה לא משנה כל כך תקציב של 30 מיליון או 10 מיליון אם עדיין הרוב בנוי על ישראלים שכולם באותה רמה.

1 hour ago, אדביסי said:

ברור שהם גדולים וטובים מאיתנו. ועדיין, תן ליוני חוזה יפה ומעמד בכיר בקבוצה ואני די בטוח שהוא לא יעזוב לשם בכזאת קלות.

נכון שסלטיק עם מסורת באירופה אבל 80% מהמשחקים שלהם זה לשחק בקקה בליגה הסקוטית מול קבוצות חלשות ואפורות. זה ממש לא יעד מושך שבשבילו עוזבים מועדון כמו מכבי.

כל הנקודה שלי היא שצריך לשמור על הישראלים כמה שיותר. ואת זה עושים דרך חוזים משופרים. יהיה מאכזב מאוד אם נפסיד בלי מאבק שחקנים כמו יוני, גלזר, אלמוג...

לא נפסיד בלי מאבק וגם לא הפסדנו עד עכשיו אבל גם לגובה המשכורות יש גבול. ואת סלטיק אוהדים עשרות מיליונים. שידרוג כל שחקן שגדל בישראל.

וכן, מכבי גם חייבת להתפרנס. מכירות זה אינטרס שלה.

1 hour ago, BRoi said:

מתוך 14 קבוצות ליגת העל, מכבי ככל הנראה במקום ה14 בחומרת הפגיעה ממהלך כזה

15 דקות לפני, g0lan said:

הסבר?

אם הבנתי נכון הוא רוצה להגביל את כמות הכסף שהבעלים משקיע, אבל מכבי מקבלת כסף גם מאירופה ממנויים ומנותני חסות, עכשיו ביתר מקבלת פחות כסף ממנויים ( כי אין להם כאלה) והם לרוב לא באירופה אז אני לא מבין איך מהלך כזה הוא מהלך חכם אם גם אתה ניפגע יותר משאתה פוגע

מצחיק שכל קבוצות הליגה בעד המהלך חוץ ממכבי ואנשים פה אשכרה כותבים שזה טוב לנו.

מן הסתם אם זה המצב כנראה שבסוף המטרה של זה תהיה לצמצם את הרווח בין מכבי לשאר הליגה. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

מצחיק שכל קבוצות הליגה בעד המהלך חוץ ממכבי ואנשים פה אשכרה כותבים שזה טוב לנו.

מן הסתם אם זה המצב כנראה שבסוף המטרה של זה תהיה לצמצם את הרווח בין מכבי לשאר הליגה. 

מתי יתחילו להציע פיינל פור והקטנת הזרים ל3?

19 דקות לפני, דרור שווץ said:

אם הבנתי נכון הוא רוצה להגביל את כמות הכסף שהבעלים משקיע, אבל מכבי מקבלת כסף גם מאירופה ממנויים ומנותני חסות, עכשיו ביתר מקבלת פחות כסף ממנויים ( כי אין להם כאלה) והם לרוב לא באירופה אז אני לא מבין איך מהלך כזה הוא מהלך חכם אם גם אתה ניפגע יותר משאתה פוגע

אירופה לא וודאית. בסיטואציה שאתה מתאר, מכבי וחיפה דיי שוות אם הבעלים יוגבל. וגם ההפרש מבש לא גדול במיוחד.