Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

יש דברים שלא ישתנו בחיים, התקשורת תמיד תהיה נגד מכבי.

פעם הייתי מתחרפן מאופירה, היום אני מעריץ שלה.

מליניאק, פחשצקי, ערוץ הספורט, עורך אתר ערוץ הספורט, אבי רצון, שלמה שרף, נדב צנציפר - כל החיים הם יהיו נגד מכבי..אין מה להתרגש. אנחנו נתעסק במה שאנחנו יודעים וזה לספור תארים.

כלום כבר לא מפריע לי, אני צוחק מהכל, בקושי רואה וקורא עיתונות ספורט בארץ. 

אם עדיין לא חקרו את ב"ש, צדק ואוקטומפין אז מה יש לצפות מהכדורגל כאן? ד"ש למליקסון הקוקסינל שקיבל השבוע קארמה מאלי דסה ופרש מכדורגל. לנצח נזכור אותך צוללן מסריח.

דבר נוסף רנשרייבר עדיין שופט כדורגל..אז ממה אתם מתרגשים....אם חסינות היא אבן היסוד של הדמוקרטיה אצלנו, אז למה שרשרייבר לא ימשיך לשפוט ולהתקדם.

1 hour ago, BRoi said:

במקרה תפסתי את הפס לנבדל,אני חושב חחח לא מצליח לעלות לכאן מי שיכול שישלח לי וואטסאפ אשלחלו 0502209288

זה לא מעשי, כל עוד אין מצלמה על הקו שלו ו/או המגרש מופה קודם לכן, כל פס שיעשה לא יהיה מדוייק.

3 hours ago, duduha said:

זה לא מעשי, כל עוד אין מצלמה על הקו שלו ו/או המגרש מופה קודם לכן, כל פס שיעשה לא יהיה מדוייק.

יש ךי תמונה ברורה שרואים את אמאדור לא בקו שלו קצת אפילו 

7 hours ago, BRoi said:

יש ךי תמונה ברורה שרואים את אמאדור לא בקו שלו קצת אפילו 

מוזמן לשלוח לי בוואטסאפ (שולח בפרטי), זה יכול להראות הכי ישר בעולם, אבל זו טעות אופטית של תמונה דו מימדית

On 19.1.2020 at 11:58, הנדון said:

הקו נבדל ההזוי שמכרו לך אתמול בשער השבת זה ביזיון של תקשורת שאוהדת לכאורה את מ. תל אביב.. רואים גם את קו מרכז המגרש וקווי הדשא מקבילים ומשום מקום קו הזוי לחלוטין שסירטטו בתוכנת מחשב לא מכויילת.. פשוט ביזיון

ברגע שעוברים את עתלית מגיעים לעולם מקביל. 

עולם ירוק ולבן עם הרבה כימיקלים מעורבבים ביחד, יוצרים נפלאות. 

ובאותו נושא, לא יודע אם זה התקשורת נגדנו או טמטום של עוד אחד ששאף יותר מדי חמצן מהכרמל.

https://streamable.com/ejz25

*ממליץ לכם לשמוע עד הסוף. 

רוני לוי זה סיפור מאוד מעניין.

אישיות טובה אבל לא יותר טובה משאר המאמנים. מאמן טוב אבל לא מאמן מעולה, באותה הרמה הבינונית של שאר מאמני ישראל (מלבד בכר) ועדיין שומרים עליו בכפפות של משי בתקשורת ולא מפסיקים לעזור לו לפזר מסרים ולהיות מועמד לכל דבר אפשרי. ממש כמו הבן של אברם. פעם זה היה בן שמעון. מגוחך.

עוד משהו מעניין זה מונאס דאבור ואבי נימני, מונאס עוד לא נתן גול אבל קיבל 300 כתבות מאז המעבר לגרמניה. ועד המעבר לגרמניה, קיבל 9000 כתבות על סביליה.  אחלה מונאס אבל ממש לא ריבאלדו. 

זה הפך להיות ממש מצחיק, ממש כמו בכנסת..בתקשורת הספורט אפילו לא מנסים להסתיר את האינטרסים. 

אין מה להתייחס אליהם ובמיוחד לא לערוץ הספורט. אותו ערוץ שמעסיק את אלי גוטמן, שמדבר "מקצועי נטו" אבל אז מפרשן את הבן שלו. אותו גוטמן שיוצא מהאולפן כשמדברים על הבן שלו אבל אז...הוא מעביר מסרים באוזניה ושבוע אחרי מסדר לו עבודה בב"ש. גוטמן הבן גרוע יותר ממנדיונדו אבל משום מה...נשמר בכפפות של משי.

הכדורגל כאן בדיחה וחוץ ממכבי אין כאן כלום. באמת שאין כאן כלום.

רק כאן אפשר לצאת על הVAR ולבכות בראיונות למרות שמראה עיניים מראה שההחלטה צודקת. רק אצלנו. 

מדהים אותי הראיונות של מאמנים יריבים אחרי משחק נגדנו.

מרקו בלבול אחרי המשחק אמר שלדעתו לא היה פנדל בנגיעת יד שלהם ושרון מימר אמר שהוואר לא עשה צדק ופסלו להם גול חוקי. 

שלא נדבר על המופע של קלינגר אחרי הדרבי, אמר שלא היה פנדל זה היה השיא.

לא רק שבכל המשחקים האלו היה שיפוט מחריד נגדנו הם עוד מתלוננים על החלטות נכונות במאה אחוז שאומתו בוואר... הכל פה רקוב.

1 hour ago, Meron's said:

ובאותו נושא, לא יודע אם זה התקשורת נגדנו או טמטום של עוד אחד ששאף יותר מדי חמצן מהכרמל.

איזה מטומטם יצא ברקוביץ׳ כל ילד שרואה כדורגל יודה שגם אם אופואדו היה בנבדל בזמן המסירה לגולסה ברגע שהכדור מגיע לגולסה זה מהלך חדש.

16 hours ago, YoniC said:

רק בנתניה יש מכבי?

Screenshot_2020-01-21-00-19-50-287_com.brave.browser.jpg

סליחה שאני מצטט עם התמונה, אבל אני חושב שזה בגללנו שאנחנו חוטאים בזה עם הקרדיט המוגזם וההתייחסות הרצינית לקהל של חיפה עם השטות המביכה הזו של רבי"מ.

הרי ברור לכולנו ולכל הקהל בישראל ובתקשורת שמכבי זה אנחנו, מכבי ת"א. אז עכשיו גם התקשורת נותנת לזה יד עם דחיפה של מכבי לכל חור שהוא לא אנחנו בשביל ליצור באזז ו-ממים.

בואו נתעלם מהם ונזכור תמיד שמכבי זה אנחנו וזהו.

בוואלה (לדעתי טוכמן) סיקרו היום את החתימה של בן שמעון באשדוד עם סיפורים "מאחורי הקלעים"

80 אחוז מהכתבה, טוכמן (או מי שמסקר את אשדוד) מדגיש שלבן שמעון היו אופציות בקבוצות בכירות בליגה הקפריסאית אך הוא החליט אשדוד.

וואלה ספורט, אל תזלזלו לנו באינטליגנציה ותייצרו מציאות מדומה. כל מאמן ישראלי עם שני כתבים חברים \ או אייל גולן בתור חבר הופכים להיות אריגו סאקי. 

שרון מימר מאמן בליגת העל, מופיע למסיבת פרידה של בכר בב"ש. נו באמת. כדורגל בדיחה. 

23 hours ago, טוריחו said:

בוואלה (לדעתי טוכמן) סיקרו היום את החתימה של בן שמעון באשדוד עם סיפורים "מאחורי הקלעים"

80 אחוז מהכתבה, טוכמן (או מי שמסקר את אשדוד) מדגיש שלבן שמעון היו אופציות בקבוצות בכירות בליגה הקפריסאית אך הוא החליט אשדוד.

וואלה ספורט, אל תזלזלו לנו באינטליגנציה ותייצרו מציאות מדומה. כל מאמן ישראלי עם שני כתבים חברים \ או אייל גולן בתור חבר הופכים להיות אריגו סאקי. 

שרון מימר מאמן בליגת העל, מופיע למסיבת פרידה של בכר בב"ש. נו באמת. כדורגל בדיחה. 

מה הבעיתיות בזה שמימר היה שם?...

1 hour ago, ualmog said:

מה הבעיתיות בזה שמימר היה שם?...

בכר לא נפטר ולא באו לחלוק כבוד לנשיא המדינה.

לדעתי יש טעם לפגם. אם המסיבה הייתה נערכת בבית של ברקת או בכר, בכיף.

על הדשא באצטדיון, עם קבוצה שהיא יריבה שלך...אני רואה כאן בעייתיות. אתה יכול לראות את זה אחרת.

On 21.1.2020 at 13:04, Meron's said:

כזה טמבל.. היה יותר פשוט עבורו להגיד שטעה אבל חיפש איך להעביר נושא ולטנף על איביץ'.

צנציפר פותח את השבוע עם כתבה מסרטנת סביב עטר ואיביץ׳, כולל ציטוט של איביץ(שאני בטוח שלא נאמר) ״מי שהפסיד לאום אל פאחם, מקומו לא במכבי״

איש מכוער צנציפר

ממש מכוער 

13 דקות לפני, Echoes said:

צנציפר פותח את השבוע עם כתבה מסרטנת סביב עטר ואיביץ׳, כולל ציטוט של איביץ(שאני בטוח שלא נאמר) ״מי שהפסיד לאום אל פאחם, מקומו לא במכבי״

איש מכוער צנציפר

ממש מכוער 

צנציפר אתה כזה שרמוטה. בוואלה יש את הציטוט המדויק ודווקא הם הפעם לא לקחו את חלקים ספציפים ועשו כותרות

שאלו אותו אם הוא היה מעלה את אותו הרכב בגביע והוא ענה שכן, "מי שלא יכול לנצח קבוצה מליגה שנייה לא יכול להיות שחקן מכבי" אבל ברור שהוא התכוון בקטע של למה לא לתת להרכב שני מול קבוצה מהלאומית.

בעניין הזה איביץ' הדגיש: "אני לא מפיל אחריות על השחקנים. אני אחראי על מה שקרה שם. השחקנים שהפסידו לאום אל פאחם, ניצחו קבוצות הרבה יותר טובות בליגת העל. הם עשו את זה כמה וכמה פעמים, כך שלא הייתי צריך לחשוש לתת להם לשחק מול קבוצה מהליגה השנייה".

4 דקות לפני, matis said:

בוקר טוב

וכמובן עורך וואלה ספורט, שלפיו כולנו גזענים

הדויד רוזנטל הזה, הוא בדיוק כמו ההזיה של אלעד שמחיוף - כתב ערוץ 2 לענייני אירופה.
זה שאתה מסתובב בלונדון, קורא את הסאן ויודע לפתוח את ערוץ הBBC -  לא עושה אותך מומחה פוליטי\תרבותי לאירופה, אלא רק קרוב יותר מבחינת המיקום. 

באמת ובתמים לא  מבין מה גזעני ביש מוחמד בביתר. זה נטו הקנטה לקהל שלהם שלא קיבל את זה שיש שחקן בשם מוחמד בקבוצה שלהם (אפילו שהוא לא ערבי או מוסלמי)