Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, nirnir20 said:

קודם כל ח"ח על ההשוואה בין אוהדי כדורגל שבאים לשיר לפני משחק לפיגועים וארגוני טרור, פרופורציות, מרשים. 

לפי צורת ההתנסחות שלך, ותקן אותי אם אני טועה, מבחינתך, התקהלות של אוהדים ושירה ברחוב מרכזי של ברים כמה שעות לפני משחק היא לא לגיטימית.

וזאת בדיוק הבעיה, אם אתה בתור אוהד מכבי חושב שזה לא לגיטימי אז בטח שתושבים רגילים יגידו שזה לא לגיטימי, הרי קבוצת גברים שלובשים חולצה באותו צבע ושרים ביחד זה מפחיד, והתאגדות שכזאת לפני משחק היא לא מוסרית. 

נו באמת... 

אתה כאילו מתעקש לריב עם האדם הלא נכון.

אענה לך בציטוטים של הבחור שאני לא מכיר -

״קיימו ושמרו על המסורת הזו. שאפו״

״צריך להיזהר שמישהו פתאום יטרפד את זה״

״הייתי גם שמח שהפרוייקט יימשך״

On 17.12.2019 at 10:24, קאוביין said:

אם סודנים היו מתאספים ושם ועושים בלאגן אז התושבים היו צועקים נאצים לעבר שוטרים שהיו מנסים לעשות סדר ומאיימים

להסתיר את הסודנים בעליות גג (עזבו שאין עליות גג).  

מנגד אני לא בטוח אם ההשוואת לצעדות אוהדים באירופה ותרבות הפאב לפני משחק מדוייקת, נראה שזה גרסה ישראלית קצת פחות אסתטית. 

אולי קצת יותר אסתטית אם כבר

אני לא הבעלים שך הפרלה, אבל התחלתי את הפרוייקט הזה איתו לפני 8 שנים, וחשוב לי שהוא ימשיך. 

בנימה פחות אופטימית, היה ביקור של גוורדיה משטרתית נכבדת בפאב השבוע, ולפי הבנתי הם נתנו להבין שתהיה שם יותר אכיפה בזמן הקרוב. מניח שאם במשחקים הקרובים הכל יעבור בשקט, יהיה יותר פשוט (מה גם שהתחזית היא לגשם גם מול בני יהודה וגם מול כפס) 

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

47 דקות לפני, YoC said:

הקדמתם אותי 

חחח באמת הזייה עד כמה הטמטום של הקהל שלהם יכול להגיע? 
מכבי טובה יותר ממכבי ת"א... משפט פשוט מפגר

KATAN.jpg

העיקר שבפנים הוא רשם שנטע לוי הוא האיש של חיפה

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

העיקר שבפנים הוא רשם שנטע לוי הוא האיש של חיפה

חחח מדמיין את האוהדים של חיפה עוברים על הכתבה שלו באים כבר לתת לו ציון 100 ואז נתקלים בזה ומורידים לו 20 נק'