Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

7 hours ago, red4peace said:

חבר'ה, יש הרבה  חרטא בכתבה הזו, אבל אתם מפספסים את הנקודה פה. 

עיקר תלונות השכנים ותושבי השכונה היא על שלושה דברים: (וזה מדי הרבה מקורות) 

שיר האונס

נפצים (אבוקות ורימוני עשן עוד לא היו, אבל אני מניח שזה עניין של זמן). 

חסימת הצומת.

פתרון: להפסיק עם שלושת הדברים הללו. מכיוון שזאת שכונת מגורים ולא איצטדיון, על קהל האוהדים להתחשב כאן בבקשות השכנים. למה? כי לא בטוח שהייתם רוצים מתחת לבית שלכם כזה קרנבל פעם בשבועיים למשהו שאין לו שום קשר אליכם. 

אתם יכולים אומנם להתעלם ולהגיד שזאת שכונה של שמאלנים יפי נפש ושיסבלו בשקט, אבל במקרה הזה יש סיכוי לא רע שבשביל הפרנציפ שאתם עושים - יסגרו לנו פרוייקט של 8 שנים. 

לגמרי איתך. מצפה מכולם לכבד את בקשתו. מדובר כאן בפרנסה. אין פה איזה עיקרון חשוב שקודם לזה.

40 דקות לפני, yellow_blood said:

אין מצב שאמיתי, תהיו רגועים.

לא חושב שחוקי בכלל הדבר הזה. נראה לך שבעלי עסקים יאפשרו ש-6 שעות המקום שלהם יהיה ריק באופו קבוע?

אם יש אנשים שבאמת מפרים את הסדר ועושים נזק אז המשטרה תטפל בהם פרטנית, אף אחד לא יסגור כל פעם חצי יום רחובות שלמים להולכי רגל ורכבים בגלל זה.

אם יש עירייה בארץ שמסוגלת לעשות דבר כזה משוגע זאת עיריית תל אביב, אבל זאת אכן נראית כמו הטרלה. 

חוץ מזה שזאת עוד אטרקציה נחמדה לעיר, פעם בשבועיים תיירים שבאים ממקומות שאין בהם תרבות עידוד יכולים לבוא וליהנות מזה, זה נותן אווירה טובה סה"כ, זה מכניס כסף לעיר ולעסקים, ובגדול זה דבר חיובי שעם שיווק נכון יכול להפוך את כל האזור שם לרמה אחרת.

איפה שכן אנחנו יכולים לצאת יותר בסדר אין סיבה שלא נעשה את זה (לדוגמה לא להרוס את הרכבים של האנשים שם, שירי אונס לדעתי אפשר להוציא מהלקסיקון של מכבי לגמרי אבל זה כבר דיון אחר). 

נפצים זה כולרה וזה פוגע גם בפוסט טראומטיים, ככה שזה אינטרס של כולנו להפסיק עם זה, עם אבוקה אני לא רואה בעיה למען האמת. 

לצורך העניין - גם לעיריית ת"א אין יכולת לעשות כזה דבר, הם יהיו חשופים לתביעות אחושרמוטה מצד בעלי העסקים. אין חיה כזאת לסגור עסק כל פעם לחצי יום.

הם יכולים לסגור כבישים פעמיים בשנה לכבוד איזה מירוץ סמסונג, לא מעבר לזה.

יש בעיה אמיתית? שהמשטרה תטפל.

בלי להכיר את הטוויטר של העיריה ולבדוק אם זה אתנטי, חותם שזאת הטרלה פר אקסלנס.

אני לא שר את שיר האונס, בעיני שיר בזוי ואני גם לא מבין למה לא לשנות את המילה הזו ספציפית ושלום על ישראל במקום להרוס אחלה שיר. 

אבל אי אפשר לחנך את כל הקהל - במיוחד כשרבים מהשרים בכלל לא קוראים פה  - אם לא הצלחנו להוציא את השיר הזה מהיציע אני לא מאמין שנצליח להוציא אותו מהרחוב.
נפצים לא ראיתי ולא שמעתי בפלורנטין אבל אני מבין בכל מקרה את הבקשה שזה לא יקרה.
בנוגע לחסימת הצומת - כמו שארז אמר בכתבה יש 50 מקומות בתוך הפרלה, מה גם שיש (אולי לא הרבה אבל יש) אנשים מתחת ל18. אם היה מקום בתוך הפאב לכולם אף אחד לא היה נמצא בחוץ.

בקיצור זה שלושה דברים שמפריעים וסורי אבל לא ריאלי לשנות אותם בלי להגיד לאוהדים לא להגיע יותר. הפתרון היחיד הוא להקים פאן זון בגן כרוניגן (ובשביל זה צריך להזיז הרים וזה לא יקרה) - עד אז אוהדי מכבי ישתו בפאבים בפלורנטין לפני משחקים ותושבי השכונה צריכים להבין את זה כי הם גרים קילומטר מאיצטדיון כדורגל.

3 hours ago, red4peace said:

תושב אחד, והוא יטופל בנפרד. 

בנוגע לשיר? תתחשב בסביבה שבה טתה נמצא. יש די הרבה קורבנות אונס בפלורנטין, ואם להימנע משיר בגלל שורה אחת ירגיע שם את כל השכנים - זה מה שצריך לעשות

צריך להפסיק את השיר הזה, בכל מקום ובלי קשר. או לפחות לשנות את השורה.

גרתי בפלורנטין ועדיין בקבוצת פייסבוק שלהם..

הם מתלוננים גם על חניה שאין להם בימי המשחקים (בכלל בסופשים אין שם יותר מידי חניה), ועל סידי חחח (ויש כאלה גם על העידוד ששומעים מבלומפילד.
אין יותר מבאס מחסימת כבישים בארץ הפקוקה שלנו ונפצים בעייתי לאוכלוסיות מסוימות (מה בכלל נותן לאוהד הקול הזה של הבום? בחיים לא הבנתי) מעבר לזה שיפנו לעירייה.

Just now, muchisimo said:

גרתי בפלורנטין ועדיין בקבוצת פייסבוק שלהם..

הם מתלוננים גם על חניה שאין להם בימי המשחקים (בכלל בסופשים אין שם יותר מידי חניה), ועל סידי חחח (ויש כאלה גם על העידוד ששומעים מבלומפילד.
אין יותר מבאס מחסימת כבישים בארץ הפקוקה שלנו ונפצים בעייתי לאוכלוסיות מסוימות (מה בכלל נותן לאוהד הקול הזה של הבום? בחיים לא הבנתי) מעבר לזה שיפנו לעירייה.

עוברים לי מתחת לבית כל יום בין 8-12 אמבולנסים! ואני גר ממש ליד רמזור אז הם מחויבים להודיע לכל המשתמשים בדרך שהם עומדים לעבור באדום.

אולי אני אתלונן גם..... או שאני פשוט אבין שאני גר באזור עירוני, ואחד החסרונות הוא רעש. מי שרוצה שקט שיעבור לאזור שקט בעיר (וישלם יותר כסף) או שיעבור למושב (ויתלונן שיש חרקים)

17 דקות לפני, טוני said:

מי שרוצה שקט שיעבור לאזור שקט בעיר (וישלם יותר כסף) 

דוקא האזורים השקטים יותר עולים פחות. השכונות שנמצאות מזרחית לאיילון ודרומית למחלף ההלכה הן מאד זולות יחסית למרכז העיר + יש שם חניה ועצים ירוקים בשביל חמצן, לעומת פלורנטין נטולת הצמחיה למשל

אני לא מבין באיזה סרט אנשים חיים שבו אנשים רנדומליים יגידו לאחרים מה לשיר או לא לשיר. 

בתור אחד שהיה בפרלה כל השנים מהרגע שקהל התחיל לשבת שם (בהתחלה היינו אולי עשרה אנשים) - הכמויות לא באמת השתנו. היו משחקים של 300-350 איש בקלות כבר יותר מפעם או פעמיים. ההבדל היחיד הוא שהתושבים בשכונה התחלפו והם לא מכירים את התופעה. לא נורא, הם יתגברו על זה.

5 hours ago, nirnir20 said:

פתאום זה לא כי זה דבר שרץ כמעט עשור למעט 3 שנים בנתניה. 

וזה לא שבאו  לאיזה שכונה שקטה בצפון תל אביב, מדובר ברחוב ברים ומסעדות , רחוב מוזנח ודי מסריח למען האמת.

ברור שיותר רועש שמכבי באים, אבל מכבי באים פעם בשבועיים למשך שעה שעתיים, שילמדו להתמודד.

אוהדי מכבי היו שם לפניהם ויהיו שם אחריהם, שיתקדמו . 

מצד אחד אנשים מתלוננים (בצדק מסויים) שברגע שרואים אוהדי מכבי ישר אומרים שאנחנו ברברים. מצד שני אנחנו באים לשכונה שאנשים גרים בה ואומרים הינה ״רחוב מוזנח ודי מסריח״ אפשר לעשות פה בלגנים ולשים זין על התושבים. זה מתנשא, מגעיל וממש לא לעניין. אלה בתים של אנשים ולא, לא כל אחד יכול לקנות בית בצפון תל אביב. אפשר לחגוג ולשיר, אבל להיות אוהדים חיוביים שמכבדים את הקהילה ואת השכונות שמארחות אותם (תראו למשל את האוהדים של סלטיק). ככה אני רוצה שהקבוצה שלי תראה, ובגלל זה אני גם קורא את הפורום הזה. 

הרוב שם זה דיירים זמניים צעירים שמשכירים דירה, פלורנטין זה אזור מבוקש אם לא נוח להם אז הם מוזמנים לעבור לרוטשילד שם אולי יהיה להם יותר שקט

26 דקות לפני, רויקלה said:

מצד אחד אנשים מתלוננים (בצדק מסויים) שברגע שרואים אוהדי מכבי ישר אומרים שאנחנו ברברים. מצד שני אנחנו באים לשכונה שאנשים גרים בה ואומרים הינה ״רחוב מוזנח ודי מסריח״ אפשר לעשות פה בלגנים ולשים זין על התושבים. זה מתנשא, מגעיל וממש לא לעניין. אלה בתים של אנשים ולא, לא כל אחד יכול לקנות בית בצפון תל אביב. אפשר לחגוג ולשיר, אבל להיות אוהדים חיוביים שמכבדים את הקהילה ואת השכונות שמארחות אותם (תראו למשל את האוהדים של סלטיק). ככה אני רוצה שהקבוצה שלי תראה, ובגלל זה אני גם קורא את הפורום הזה. 

איכס דווקא את סלטיק המגעילה עם האוהדים טינופת שלה נתת כדוגמא. סלטיק זה הכי אוהדי הפועל בסקוטית שחושבים שהם איזה גזע נעלה וכל השייט הזה של אנחנו מעבר למועדון ובלה בלה (בצד המגעיל של העניין). הם אנטישמים במסווה של נאורים.

27 דקות לפני, רויקלה said:

גרתי חצי שנה בסקוטלנד, באמת לא יודע מאיפה הבאת את סלטיק כדוגמא 

זה חוליגנים המיץ של הזבל ברמת הפיגור. לעומתם בית"ר זה בוגרי ייל.  

הביקורת של המטומטמת שרשמה את הטור הזה היא סלקטיבית, בשעת צהרים תל אביבית פעם בשבועיים עושים קצת רעש בבר... אפשר לחשוב.

יום אחד שהיא תתחתן, תשריץ ילדים, תגור בדירה גנרית בפריפרייה עם בעל בהייטק ויונדאי מסריחה מליסינג, היא תזיל דמעה מגעגועים ותזמזם את שיר האונס. 

5 דקות לפני, קאוביין said:

יום אחד שהיא תתחתן, תשריץ ילדים, תגור בדירה גנרית בפריפרייה עם בעל בהייטק ויונדאי מסריחה מליסינג

ותאמץ תינוק שחור מאפריקה בשביל להרגיש טוב עם עצמה

6 דקות לפני, קאוביין said:

יום אחד שהיא תתחתן, תשריץ ילדים, תגור בדירה גנרית בפריפרייה עם בעל בהייטק ויונדאי מסריחה מליסינג, היא תזיל דמעה מגעגועים ותזמזם את שיר האונס

יצא לך האוהד הפועל 

51 דקות לפני, רויקלה said:

אלה בתים של אנשים ולא, לא כל אחד יכול לקנות בית בצפון תל אביב. 

סוג האנשים שגר בפלורנטין (בין אם מדובר באלו שגרים בבנייני היוקרה עם בידה בכל תא שירותים או בין אם מדובר באנשים עם פחות אמצעים שגרים עם תא שירותים אחד משותף לכל הבניין) הם ממש לא סוג האנשים שגר או רוצה לגור בצפון ת"א. אף אחד לא הכריח אותם לגור שם, גרים שם כי זה "מאגניב"  וצבעוני 

52 דקות לפני, Double said:

הרוב שם זה דיירים זמניים צעירים שמשכירים דירה, פלורנטין זה אזור מבוקש אם לא נוח להם אז הם מוזמנים לעבור לרוטשילד שם אולי יהיה להם יותר שקט

אני מכיר משם מספיק אנשים שהם לא צעירים וגרים באזור הרבה מאוד שנים, למרות שלא עשיתי מפקד אוכלוסין כדי לטעון בבטחון כזה שהם הרוב. 

מה שכן, בלי לדעת איפה אתה גר, נראה לי שאם הייתי עושה לך בלגנים בשכונה ואומר שאם לא טוב לך אז תעבור למקום אחר - אז לא היית מקבל את זה יפה. 

7 דקות לפני, רויקלה said:

אני מכיר משם מספיק אנשים שהם לא צעירים, למרות שלא עשיתי מפקד אוכלוסין כדי לטעון בבטחון כזה שהם הרוב. 

מה שכן, למרות שאני לא יודע איפה אתה גר, נראה לי שאם הייתי עושה לך בלגנים בשכונה ואומר שאם לא טוב לך אז תעבור למקום אחר - אז לא היית מקבל את זה יפה. 

אלו שמתלוננים זה הצעירים המפונקים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת, אם הם משכירים דירה אף אחד לא מכריח אותם לגור שם הם לא כבולים לשום דבר, הם יכולים לעזוב את הדירה כבר מחר ולהשכיר במקום אחר בתל אביב.

וזה דמגוגיה תלוי באיזה שכונה אתה עושה רעש, אם זה בשכונת מגורים רגילה באיזה פריפריה נטולת ברים אפשר להבין את הטענה שלך, אבל פלורנטין זה סיפור אחר מי שמשכיר שם דירה יודע שהרבה שקט הוא לא יקבל כשיש לו מסעדות וברים מתחת לבית.

12 דקות לפני, Double said:

אלו שמתלוננים זה הצעירים המפונקים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת, אם הם משכירים דירה אף אחד לא מכריח אותם לגור שם הם לא כבולים לשום דבר, הם יכולים לעזוב את הדירה כבר מחר ולהשכיר במקום אחר בתל אביב.

וזה דמגוגיה תלוי באיזה שכונה אתה עושה רעש, אם זה בשכונת מגורים רגילה באיזה פריפריה נטולת ברים אפשר להבין את הטענה שלך, אבל פלורנטין זה סיפור אחר מי שמשכיר שם דירה יודע שהרבה שקט הוא לא יקבל כשיש לו מסעדות וברים מתחת לבית.

דאבל, בחייאת רבאק. לא עשית מפקד אוכלוסין בפלורנטין ואתה לא יודע מי האנשים שמתלוננים. 

שנינו יודעים שיש אוהדים שמתנגים כמו בהמות לפני ואחרי משחקים. ראיתי חלק גדול מהדברים שמתוארים בכתבה הזאת. כל מה שאני אומר זה שהם צריכים להיות בני אדם. זה מכבד אותם, את השכונה והמועדון. לא מבין למה זה לא מובן מאליו. 

6 דקות לפני, modz0r said:

יש להם מזל שלשאר הקבוצות שמארחות בבלומפילד אין אוהדים, אחרת זה היה יותר מפעם בשבועיים.

איפה יושבים אוהדי הפועל?