Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

11 hours ago, Krishi said:

חבורה של גנבי דעת עלובים, איזה אלימות בדיוק הייתה בדרבי איזה?!?!?

לכאורה של שוטרים.

1 hour ago, yellowcake said:

אולי אלימות משטרתית

31 דקות לפני, הנדון said:

לכאורה של שוטרים.

אלימות של שוטרים הייתה במשחק אחרי זה נגד נתניה. לא זוכר שהיה משהו מיוחד בדרבי, בטח לא בין הקהלים עצמם

איביץ' עכשיו במסיבת עיתונאים מוציא את כל העצבים ופותח הכל על השיפוט נגד נתניה, מפחיד להסתכל עליו עכשיו.

מצויין ככה, חלאס לשתוק.

4 דקות לפני, שמש צהובה said:

איביץ' עכשיו במסיבת עיתונאים מוציא את כל העצבים ופותח הכל על השיפוט נגד נתניה, מפחיד להסתכל עליו עכשיו.

מצויין ככה, חלאס לשתוק.

מדויק

השתיקה רק דופקת אותנו 

חלק מהדברים של איביץ' היום

השער של אילון אלמוג נגד נתניה שנפסל בטענה לעבירה: "זה כמו בחצי גמר הגביע, יומיים אחרי המשחק אמרו שזה נגע ביד ולא בכתף. כולם ראו שהשופט סימן נגיעת יד, נכון? כנראה שזה מה שאמרו לו ואחר כך תירצו שמדובר בפאול כי הם הבינו שטעו. זה משוגע לגמרי. אני לא אומר שום דבר על שלושת השערים האחרים, זה בסדר, אם צריך תפסלו גם 10 שערים אם זה מוצדק, אבל אם זה שער ברור אז אל תעשו את זה, בבקשה. לא רק לי, לכולם. גם אם קבוצה יריבה כובשת נגדנו שער חוקי, אל תפסלו אותו. אני צופה בכדורגל בכל הליגות באירופה והמאמן יכול להביע את דעתו על החלטות, אחרת אי אפשר לשחק. כולם מדברים על היכולת שלנו ומאשימים אותנו, אבל השופטים הם חלק מהמשחק ויש להם אחריות גדולה. גם למאמן שנגדי מותר להביע את דעתו, למה לא. אם אני טועה אני גם אתנצל, אבל מה שקורה פה זה משוגע".

אני אוהב אותו.

ראיתי במקרה את הראיון עם טפר, הבן אדם דגנרט עם תעודות.

מה המפגר הזה אומר, הוא אומר שכל ההחלטות היו של לייבוביץ', ושאדלר לא השפיע על אף החלטה.

שניה אחרי זה הוא אומר שבגול השלישי לייבוביץ' חשב שראה יד, אבל אדלר אמר לו שיש יותר סיבה לפסול את השער בגלל עבירה ולא בגלל היד.

אז מה זה אומר יא חתיכת אפס מאופס מפגר חסר שכל?!?! שאדלר השפיע על ההחלטה של לייבוביץ'!!!

רציתי לדפוק את הראש בקיר 10 פעם כל פעם שהוא חזר על השטות הזאת. מדהים. והם עוד באים ומלמדים את איביץ' איך לאמן בשיא חוצפתם ונראה להם לגיטימי לבקר את ההחלטות המקצועיות של איביץ' ולהפיל עליו את התיקו. איגוד של רקובים ומושחתים. שאף אחד שם לא יראה אור יום יותר.

1 דקה לפני, DeepSpace said:

איגוד השופטים בתגובה מבישה. אמרו שהתלונות של איביץ נובעות מבורות. 

התלונות של איביץ נובעות מהשופטים הבורים שלא יודעים לשפוט

מילא הם באמת היו שופטים טוב אבל כל שבת רואים משחק עם טעויות שיפוט מחרידות וזה עוד אחרי שהכניסו להם מצלמות.

רבאק, אתם טועים כל כך הרבה, למה לא להקשיב לביקורת? למה לא לנסות להפנים ולהשתפר? מה זה כל האגו והשנאה הזאת?

זה מרתיח אותי

1 hour ago, daniel616 said:

מת על איביץ

כל מה שרציתי להגיד לכל העולם מאז המשחק הוא סיכם ב 7 דקות

מהחצ גמר שנה שעברה, על אדלר, על קריית שמונה, על שינוי ההחלטה יום שבת, על זה שאי אפשר לתת ביקורת במדינה הזאת...

עכשיו במגרש פתוח (אל תשאלו אותי למה אני רואה את הזבל הזה) חוגגים את ספיגת השער של מכבי, שמים את השער של נס ציונה בלופים עם מוזיקת רקע קצבית ומחמאות ומילים כמו סוף סוף הם ספגו.

מה אנחנו חטאנו כאוהדים שמגיע לנו תקשורת כזאת פח

14 דקות לפני, LL6 said:

עכשיו במגרש פתוח (אל תשאלו אותי למה אני רואה את הזבל הזה) חוגגים את ספיגת השער של מכבי, שמים את השער של נס ציונה בלופים עם מוזיקת רקע קצבית ומחמאות ומילים כמו סוף סוף הם ספגו.

אני אומר מזל שחטפנו אתמול את הגול הראשון הזה מנס ציונה, וכבר אבוקסיס/חיפה לא יוכלו לקחת את קרדיט הזה במידה והיו כובשים נגדנו. אחרת החגיגות היו עוד יותר גרועות.

23 דקות לפני, LL6 said:

ובכל זאת? 

6 דקות לפני, thunderbolt said:

אני אומר מזל שחטפנו אתמול את הגול הראשון הזה מנס ציונה, וכבר אבוקסיס/חיפה לא יוכלו לקחת את קרדיט הזה במידה והיו כובשים נגדנו. אחרת החגיגות היו עוד יותר גרועות.

בדיוק

1 hour ago, LL6 said:

עונש ראוי למי שצופה בחרא הזה