Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

31 דקות לפני, Moryo said:

בכל העולם פותחים פירו ביציעים, רק בסטארטאפ ניישן המושבים החדישים מתלקחים ככה. 

מרגיש כאילו חיפפו כדי לפתוח בזמן. 

אני לא חושב שסוג ואיכות הכיסאות נקבעו בשל אילוצי זמן כאלו ואחרים,

זה פשוט הכיסאות שבחרו להתקין ומשום מה בחרו שלא להגדיל ראש להתקין ב-11 וב-5 כיסאות ברזל.

יחד עם זאת, לטעמי, האשמה על מה שקרה בדרבי מוטלת על האוהדים.

55 דקות לפני, Ronaldo De Lima said:

זה פשוט הכיסאות שבחרו להתקין ומשום מה בחרו שלא להגדיל ראש להתקין ב-11 וב-5 כיסאות ברזל.

כן, האוהדים שהדליקו עשרות פעמים בעבר פירו ואף פעם לא נדלקה אש מזה צריכים לנחש שהכסאות בבלומפילד כאלה.

20 דקות לפני, daniel616 said:

למה?

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן, האוהדים שהדליקו עשרות פעמים בעבר פירו ואף פעם לא נדלקה אש מזה צריכים לנחש שהכסאות בבלומפילד כאלה.

בני אדם בוגרים ורציונאלים לא יכולים להאשים מישהו אחר בסכנה ונזק שנגרמים כתוצאה מאש שהם הדליקו באופן לא מוסדר, מצטער מאוד.

אני יודע שדרבי ראשון בבלומפילד המחודש, אני יודע שזה MF VS UH וכל יתר הנסיבות "המקלות" האחרות, אבל עדיין, להאשים מישהו אחר זה אבסורדי בעיניי.

אם כבר, אולי אפשר לטעון שעצם זה שהדלקת הפירוטכניקה ביציעים בארץ לא מוסדרת כמו בכל מיני מדינות בעולם זה כשל בפני עצמו, אבל כל עוד היא לא מוסדרת, 

אין לנו אלא להאשים את עצמנו (קרי, האוהדים שאחראים להדלקה).

הפירוטכניקה אף פעם לא הייתה מסודרת בארץ, היא לא מסודרת ברוב המקומות בעולם. אתה מסיר אחריות מהיכלי הספורט שהתקינו כיסאות דליקים בצורה חריגה כי הם כנראה מיהרו לעמוד בדד ליין של מחזור ראשון וחבל. הסיפור פה הוא ממש לא האוהדים.

10 דקות לפני, Ronaldo De Lima said:

בני אדם בוגרים ורציונאלים לא יכולים להאשים מישהו אחר בסכנה ונזק שנגרמים כתוצאה מאש שהם הדליקו באופן לא מוסדר, מצטער מאוד.

אני יודע שדרבי ראשון בבלומפילד המחודש, אני יודע שזה MF VS UH וכל יתר הנסיבות "המקלות" האחרות, אבל עדיין, להאשים מישהו אחר זה אבסורדי בעיניי.

אם כבר, אולי אפשר לטעון שעצם זה שהדלקת הפירוטכניקה ביציעים בארץ לא מוסדרת כמו בכל מיני מדינות בעולם זה כשל בפני עצמו, אבל כל עוד היא לא מוסדרת, 

מצטער, אבל מי שלא מבין שהפעם זה אבוקה ופעם הבאה זה סיגריה או כל דבר אחר שידליק לנו חצי יציע הוא פשוט חסר הבנה. 

אלפי פעמים הדליקו אבוקות ורימוני ובהיקפים הרבה יותר גדולים ממה שהיה בדרבי, בחיים לא ראיתי יציע מתקלח ככה. 

תפסיקו להתמסכן ולקחת את האשמה עליכם. 

1 hour ago, Ronaldo De Lima said:

איכות וסוג הכיסאות לא, אבל בהחלט יש מצב שחיפפו את מבדקי האש (ובעצם לא ערכו בכלל מבדקים מתאימים). 

שנים שהדליקו פירו, גם על כיסאות פלסטיק חדישים כמו בסמי עופר/נתניה/מושבה/טרנר ובחיים לא היה מקרה כזה של התלקחות מושבים. 

אני אגיד משהו שיעצבן פה אנשים. איך שאני רואה את הדברים יש 2 אופציות.

1. מי שבנה את בלומפילד עשה איזשהו טריק במרכז היציע המעודד כי השריפות היו ממש באותו מקום

2. הקהל אשם בכך שהדליק אבוקות ליד כל הדגלונים ושאר הדברים שהתסובבו ביציע(פלסטיקים כאלה). מה שגרם ללהבה לגדול.

ביתר הדליקה אבוקות באותו שער 11 (לא במרכז הגוש)  ולא היו שריפות

—— זה שחיפפו והכסאות אולי לא עומדים בהתקני אש כאלה ואחרים - ממש לא יפתיע אותי אבל זה לעולם לא נדע

—— אני לא נגד פירו, אפילו להפך. 

—— וכן היו צריכים לעשות ב11 כסאות ברזל כמו לפני השיפוץ, אבל גם היו צריכים לעשות גג :/

תראו יש כאן שתי חריגות ממה שעוד היה מתקבל בהבנה:

1. ידוע שאסור לזרוק רימוני עשן ואבוקות למגרש, זה עוצר את המשחק וזה כבר משהו אחר, בטח אם זה פוגע במישהו.

2. השריפה - מבלי לגרוע מזה שהכסא כנראה דליק למרות כל ההכחשות, כנראה שאפשר היה להימנע מזה ולהדליק בצורה יותר "אחראית"

On 6.12.2019 at 07:55, Moryo said:

בכל העולם פותחים פירו ביציעים, רק בסטארטאפ ניישן המושבים החדישים מתלקחים ככה. 

מרגיש כאילו חיפפו כדי לפתוח בזמן. 

עם יד על הלב, כשזה מצטרף לפאשלות אחרות, אמנם לא-קטלניות, באישור המוקדם מדי שהאצטדיון הזה קיבל - אני לא בטוח בכלל שאין עוד דברים לא בטיחותיים בבלומפילד.

אני מפחד לכתוב את זה, ואני ממש לא מרגיש שאני רוצה בזה, אבל ביני לבין עצמי אני חושב שהפיתרון כרגע זה פשוט לסגור את בלומפילד עד הודעה חדשה. הרי אם חס וחלילה יקרה משהו, זה מה שכולם יגידו בדיעבד, שהיו צריך לאסור על קיום משחקים באצטדיון הזה אחרי ששתי שריפות פרצו בו במשחק אחד.

אבל לאף אחד לא יהיה את האומץ לעשות את זה.

On 6.12.2019 at 09:18, Ronaldo De Lima said:

בני אדם בוגרים ורציונליים אמורים להתפרנס מעבודה נורמטיבית ולא מלפרוץ לבית שלך. ובכל זאת, אני לא רואה מצב שאתה יוצא מהבית שלך ומשאיר דלת לא נעולה.

בני אדם בוגרים ורציונליים אמורים לא לירות טילים לריכוזי אוכלוסיה אזרחית. ובכל זאת, לא היית מציע שיסירו את סוללות כיפת ברזל בדרום.

אני יכול להמשיך עם זה עוד, אבל לא חושב שיש צורך

עם כל הכבוד, קשה לי להאמין ששופט יקבל את הטיעון שהמדליק הוא לא האשם העיקרי, כי היה סביר מבחינתו לצפות שהכיסאות יותאמו לפעולה לא חוקית. גם אם רשלנות של היכלי הספורט, כן, מכבי והפועל הולכות לחטוף על זה. ואם לא הן, אז מי שעשה את זה באופן אישי. זה שאוהדי שתי הקבוצות שרפו שני יציעים רק עושה את זה יותר חמור כי זה הופך את זה ממשהו חד פעמי למשהו שבאמת מסוכן, שצריך להציב גבול ברור לגביו. באותה מידה שזה גורם לבחירה בכיסאות האלה להיראות רע, זה גם די מבטל את ה"סיכוי של אחד ל-", כששוב, אתה לא יכול לטעון שסביר מצידך לצפות שהאצטדיון יותאם לדברים שבפירוש אסור לך לעשות. אם הכיסאות לא בטיחותיים זה עדיין לא מנקה את מי ששרף אותם מאשמה אם הוא הדליק אבוקה, והאמת? גם אם הוא הדליק סיגריה, נוכח שגם זה לא חוקי. אתם יכולים להתווכח עם עצם קיום החוק, אבל אי אפשר מצד אחד לשמוח שלרוב לא מגזימים עם הענישה על אבוקות, ואז לכעוס שמחמירים כשאצטדיון עולה באש.

מכבי הולכת לחטוף והולכת לחטוף חזק כי שילמה לחברת אבטחה שלא עשתה את עבודתה, מנהלי האיצטדיון ששמו כיסאות דליקים מסכני חיים ומשטרה שלא יודעת למצוא את מי שהדליק כי זאת משטרה קקמייקה. אבל מכבי אשמים! איזה עולם הפוך.

6 דקות לפני, החתול הצהוב said:

ממה בדיוק הם עייפים ממה? מה הם עובדים בבניין?

בתקופתי אף שחקן לא היה עייף שחקנים שיחקו עם גבס ברגל.

7 hours ago, thunderbolt said:

לא זרקו להם רימון אדום מבחוץ?

יכול להיות, לא ראיתי את המשחק.

זה אגב יותר גרוע. בשני משחקים באשדוד זרקו לתוך יציע מלא באוהדים רימון אדום זה יותר גרוע מהסיפור בדרבי. 

מאיה רונן מעבירה את השידור לטרנר עם הקדמה שחיפה היא הקבוצה היחידה בליגה שניצחה פעמיים את ב"ש בטרנר

ואיפה 2 הנצחונות הגדולים שלנו שם?!