Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

בזמן שאף אתר (למיטב ידיעתי) לא הזכיר במאום את העניין, צנציפר הכלב, כהרגלו, מחפש ללבות את היצרים ולפגוע במכבי בכסות של כתבה אובייקטיבית.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5637429,00.html

יונתן כהן יועמד לדין על "תנועת השחיטה"?

בהתאחדות לכדורגל יבחנו את חגיגת השער של שחקן מכבי ת"א, שנקלטה גם במצלמות הטלוויזיה. מכבי: "אנחנו לא נגיב". 

נדב צנציפרפורסם:  05.12.19 , 07:25

3 hours ago, Dalembert said:

התחילו להריץ קמפיין של העמדה של יונתן לדין על "תנועת שחיטה"

איזה חבורה של מזדיינים בחיי

מזכיר לי את המקרה עם ערן זהבי עם הפיו פיו

אלה נעלבים מכל דבר, ממש ילדים.

איך הם אוהבים לחפש איפה אפשר להעמיד את מכבי לדין על כל דבר.

הקבוצה היחידה שמעמידים אותה לדין על סמך הטלוויזיה.

אין לי ספק שעוד יגיע היום שיעשו משחק חוזר או יבטלו גול/אדום או משהו כשמדובר במכבי, אין להם גבולות.

5 hours ago, Dalembert said:

לא ממש אף אתר...

image.thumb.png.102c981a4b92c7803356b4f18f469f96.png

צפו והצביעו, יא בני זונות. למה אתם נכנסים לאתר הזה בכלל?

שפיגלר ממש בן זונה שונא מכבי גדול. אי אפשר לשמוע יותר, ביאס לי את כל השידור חוזר.

ולגבי כהן, זה היה סוג של "גיים אובר" או "הרגתי את המשחק" ממש לא משהו מתריס. עם זאת, ניחוש שלי שרפש יעמיד אותו לדין לאיזה 3 משחקים ואחרי ערעור זה ירד ל1 או 2

איזה בכיינים זה לא יאומן. חבורה של צבועים, חלק גדול מהאירועים הכי מגעילים בספורט הישראלי באו מהם (קללות לרגב פאנן,השחטת מצבות,בובה של הילד שורה, כל השיט הנאצי/אנטישמי שלהם ויש עוד מלא) ועוד יש להם בושה להיעלב

11 דקות לפני, wddani said:

איזה בכיינים זה לא יאומן. חבורה של צבועים, חלק גדול מהאירועים הכי מגעילים בספורט הישראלי באו מהם (קללות לרגב פאנן,השחטת מצבות,בובה של הילד שורה, כל השיט הנאצי/אנטישמי שלהם ויש עוד מלא) ועוד יש להם בושה להיעלב

הם מאוד רגישים

תראו מה הולך בוואן עם עניין האבוקות. 4 כתבות בעמוד הראשי גם 24 שעות אחרי.

מי לא יצא על הקהל שלנו (ושלהם)? מנהלי האצטדיון, המשטרה, כלפון המזדיין הזה, המשקיף, כל הכתבים, ברקוביץ', מנהלי האבטחה. אפילו כבר הוציאו כתבות של כיסוי תחת שהכסאות בתקן הכי גבוה בעמידות נגד אש (זין שלי)

הכל כבר מוכן לתקדים נוסף על חשבוננו.

6 hours ago, wddani said:

השחתת*

לא שאני מתלהב מאבוקות היום אבל 20 שנה מדליקים אבוקות ומי יודע כמה שנים "שורפים כיסאות" ובחיים לא ראיתי כזו שריפה. 

מזיינים את השכל עם "התקן של הכיסאות" 

8 דקות לפני, Jolly Roger said:

לא שאני מתלהב מאבוקות היום אבל 20 שנה מדליקים אבוקות ומי יודע כמה שנים "שורפים כיסאות" ובחיים לא ראיתי כזו שריפה. 

מזיינים את השכל עם "התקן של הכיסאות" 

זהו בדיוק. אולי פה ושם שרפו כיסא, וגם אז זאת הייתה משימה קשה ובדרך כלל לא מאבוקות אלה מצעיפים שהעלו באש, אבל להבת אש כזאת גדולה באמצע יציע בחיים לא ראיתי.

2 דקות לפני, Krishi said:

זהו בדיוק. אולי פה ושם שרפו כיסא, וגם אז זאת הייתה משימה קשה ובדרך כלל לא מאבוקות אלה מצעיפים שהעלו באש, אבל להבת אש כזאת גדולה באמצע יציע בחיים לא ראיתי.

נראה לי שהם צריכים לבדוק אם הקבלן דפק אותם. 

אני מצטער אבל כל הסיפור של התקן זה תירוץ עלוב.

אין יותר קל מלהאשים את כל העולם, אבל בחייאת להדליק אש באמצע יציע זה פאקינג סכנת נפשות והיה יכול להיגמר אחרת, מקווה מאוד שכל הגורמים למדו את הלקח.

כמובן שהכסאות צרכים לעמוד בסטדנרט והאמת שזה נראה לא תקין והתגובה של הכבאים הייתה יכולה להיות מהירה יותר אבל בסופו של דבר זאת לא תאונה, זאת אש שאנשים הדליקו במזיד וזה לא צריך לקרות.

בכל העולם פותחים פירו ביציעים, רק בסטארטאפ ניישן המושבים החדישים מתלקחים ככה. 

מרגיש כאילו חיפפו כדי לפתוח בזמן. 

5 hours ago, kutomer said:

אני מצטער אבל כל הסיפור של התקן זה תירוץ עלוב.

אין יותר קל מלהאשים את כל העולם, אבל בחייאת להדליק אש באמצע יציע זה פאקינג סכנת נפשות והיה יכול להיגמר אחרת, מקווה מאוד שכל הגורמים למדו את הלקח.

הכל טוב ויפה רק שאף אחד לא הדליק אש ביציע