Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

תקשורת יא גללים של פיל אפריקאי, אני יודעת שחלקכם קוראים כאן, מי יתן ויתקלקל לכם השלט של המזגן ויהיה לכם חם מדיי בשביל להוציא את הארס שלכם על מכבי. סעמק

ביי 

17 hours ago, matis said:

התחלנו

Screenshot_2019-08-15-22-48-13-768_com.twitter.android.png

השנה היא 2020 ועדיין מדרגים כל קבוצה שנייה שעלתה ליגה במקומות 13-14, על סמך גביע הטוטו או המצאות.

במיוחד שחדרה נתנה פייט עונה שעברה

כל העונה שעברה התקשורת רק חיכו למעידה שלנו כדי לפרק אותנו אבל נתנו עונה חלומית (אליפות כמו של באיירן בשיאה) ככה שגם ההדחה מהגביע נבלעה בעונה האדירה, ככה שבמשך שנה שלמה היצטבר להם בבטן כמות גדולה של שנאה ותסכול שהתפוצצה כבר ברגע הראשון שהייתה להם הזדמנות לבקר אותנו.

אין מה להתרגש. מבקש מאוהדים פה לשמור כתבות ולהפיץ אותם אחרי חגיגות הטרבל שלנו 

אטלי היה ראש ממשלה הרבה יותר טוב מצ׳רצ׳יל, שהקדנציה האחרונה שלו היתה פארסה מוחלטת. הציטוט שפוהורילס הביא לא היה איזו פרשנות פוליטית מעמיקה, אלא פרופגנדה. אטלי היה אדם צנוע שפעל בשקט, צ׳רצ׳יל היה שערורייתי, והציג את הצניעות ואת השקט של אטלי כחולשה. ממשלה לא מתפקדת היתה אצל צ׳רצ׳יל דווקא.

אם כבר לצטט מנהיגים, לפחות להבין את הקונטקסט.

3 minutes ago, Coach eliav said:

מה זה החרא הזה שהתקשורת לא פירסמה שמכבי שברו את השיא המזדיין של חיפה

לא מצפה מהם לכלום, מחכה לפוסט מרגש של מכבי 

12 minutes ago, Coach eliav said:

מה זה החרא הזה שהתקשורת לא פירסמה שמכבי שברו את השיא המזדיין של חיפה

העיקר אצלם כל הכתלבים עבדו שעות נוספות. 

רנשרייבר

"זה דרבי שייזכר לעד והולך איתי לכל מקום", משחזר ריינשרייבר. "זה אירוע שילווה אותי עד הקבר. מדובר באירוע שעיצב אותי כשופט. היום אני שופט הרבה יותר טוב. למדתי ממנו המון, הפקתי לקחים, ועבדתי יותר חזק כדי להוכיח שמקומי בליגת העל. היום אני שופט מהמובילים בליגת העל". 

ומה אתה חושב על ההחלטה עצמה?

"זה היה אירוע בלתי צפוי ואני חושב שהיינו צריכים להתנהל אחרת. ההחלטה הייתה יכולה להתקבל בצורה יותר שקולה, אני קיבלתי את ההחלטה לבד. אם הייתי מכנס את הצוות, מוריד את הקבוצות לחדר ההלבשה כדי לקבל החלטה שקולה, לא בדופק גבוה, ומתייעץ עם החברים המנוסים שהיו איתי במשחק, והם היו חושבים כמוני – אז כן, השחקן היה מורחק. מאז המקרה, קיבלנו נוהל שבאירועים גדולים צריכים לקבל החלטה כל הצוות. אני ראיתי משהו, תירגמתי למשהו שראיתי בעבר, אירוע של אלימות – ופעלתי כמו טייס". 

זהבי עדיין כועס עליך?

"דיברנו על זה ואין שום דם רע, הוא יודע שזה נטו מקצועי. הוא הקורבן באירוע הזה. נקלע לסיטואציה והגיב כמו שהגיב. מקווה שדבר כזה לא יחזור, אבל בפעמים הבאות מאמין שנקבל החלטות יותר שקולות".

סעמקק, מעצבן כל פעם מחדש, סתם זיין אותנו.

כל משחק שהוא שופט אותנו זאת תעודת עניות לקהל ולמכבי. היה דרבי שנתן לשחקני הפועל לפרק אותנו חופשי. 

6 minutes ago, הנדון said:

כל משחק שהוא שופט אותנו זאת תעודת עניות לקהל ולמכבי. היה דרבי שנתן לשחקני הפועל לפרק אותנו חופשי. 

עזוב, אני כל פעם מחדש בהלם שהוא שפט אותנו במשחק עונה בטרנר. גם שם דפק נגדנו פנדל שלא היה והמשיך לשפוט אותנו.

אנחנו קהל רופס בכל מה שקשור לדברים האלה.