Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

38 minutes ago, turgi said:

נתנו להם לא מעט סיבות לגיטימיות לרדת עלינו הקיץ

בכנות הם מרטיטים את הביצה.

עוד חולדה שיוצאת מהביוב, ועוד אחת..בסוף הם יחזרו לשם, כמו שתמיד קורה, כמו שתמיד מכבי חוזרת לטופ.

אם כבר, דרייב להיות רעים, אין בי שום סימפטיה לאף אחד, לעשות את המוות לכולם.

42 minutes ago, matis said:

התחלנו

Screenshot_2019-08-15-22-48-13-768_com.twitter.android.png

אני בהחלט יכול להבין את הדירוג שלו. נכון להיום אנחנו בטח שלא מועמדים בלעדיים לאליפות. אנחנו נראים רע, ולזה צריך להוסיף את המכה המוראלית הקשה שקיבלנו שעלולה להזיק מאוד.

כואב לי שיש אוהדי מכבי שמצדיקים ירידות על מכבי מצד אחרים, ולא לוקחים את זה כדרייב להילחם בבני שרמוטות האלה במהלך העונה.

תפסיקו ללקק ולחפש להיות אעלק אובייקטיבים, כל אחד מהם ראוי ליריקה בפרצוף, כמו תמיד יחזרו למחילות.

1 minute ago, אקיטה said:

כואב לי שיש אוהדי מכבי שמצדיקים ירידות על מכבי מצד אחרים, ולא לוקחים את זה כדרייב להילחם בבני שרמוטות האלה במהלך העונה.

תפסיקו ללקק ולחפש להיות אעלק אובייקטיבים, כל אחד מהם ראוי ליריקה בפרצוף, כמו תמיד יחזרו למחילות.

מסכים עם כל מילה שאתה אומר

2 minutes ago, אקיטה said:

כל מילה!

10 minutes ago, אקיטה said:

מצד שני אז יורדים עלינו... so what

אנחנו האלופה הגאה שפירקה את הליגה.. בנוסף לזה אנחנו מכבי תל אביב המועדון מספר 1 בישראל מאז ומתמיד. 

תמיד יחכו להתרסקות שלנו וככל שנהיה טובים יותר ככה הביקורות תהינה גדולות יותר ועוקצניות יותר. 

אני דווקא שמח מזה. 

מה הייתם מעדיפים, שלא היו מתייחסים לכשלון לשלנו בתשקורת?

שהיו פותחים יציע עיתונות/ מתחממים בלי לדבר עלינו ראשונים?

לא תודה. 

אנחנו מכבי! גם בכדורגל וגם בכדורסל. הכי גדולים, הכי מצליחים הכי עשירים והכי שחצנים. 

בעיני זאת מחמאה ענקית 

10 minutes ago, דריקס said:

אנחנו האלופה הגאה שפירקה את הליגה.. בנוסף לזה אנחנו מכבי תל אביב המועדון מספר 1 בישראל מאז ומתמיד. 

תמיד יחכו להתרסקות שלנו וככל שנהיה טובים יותר ככה הביקורות תהינה גדולות יותר ועוקצניות יותר. 

אני דווקא שמח מזה. 

לא תודה. 

אנחנו מכבי! גם בכדורגל וגם בכדורסל. הכי גדולים, הכי מצליחים הכי עשירים והכי שחצנים. 

בעיני זאת מחמאה ענקית 

לא הבנתי מה אתה גאה בזה שאומרים/חושבים שאנחנו שחצנים? אתה לא רואה שזה מזיק לקבוצה? 

כאילו לא נשאר זכר מהקבוצה שדרסה בעונה שעברה . חשבו שאירופה זו ליגת העל .

15 minutes ago, דריקס said:

אני דווקא שמח מזה. 

לא תודה. 

בעיני זאת מחמאה ענקית 

אני לא צריך הסבר או הצדקה בנושא הזה.

בשורה התחתונה, עכבר אחד יצא מהמחילה ואמר משהו על מכבי? מבחינתי אויב, ולא אחפש למה הוא "צודק" בשם הפאסון והאובייקטיביות המזויפת, לאויבים שלי אני רוצה להיות רע.

לשמוע את הwishfull thinking של אדון קרחת אוזן בשידור היום עם הקריסתה של אימפריה, מי ישמע, גם לשם הוא יקבל יריקה.

וואו אוזן היום הרג אותי קודם כל מה הקשר להשוואה של בני יהודה דבר שני על איזה קריסת אימפריה לעזאזל הוא מדבר? ירדנו לליגה ג'? אף אוהד לא מגיע למשחקים? הקבוצה על סף התפרקות? מה מה מה יא חתיכת זין עם אוזניים על מה לעזאזל אתה מדבר??? 

כל השונאים שלנו יצאו מהחורים אז שיצאו, כולם מזדיינים אחד אחד, אחר כך כשנחגוג בבלומפילד החדש תארים ושלבי בתים באירופה נזכה לראות אותם אוכלים את הלב בפעם האלף

8 minutes ago, ron123 said:

לא הבנתי מה אתה גאה בזה שאומרים/חושבים שאנחנו שחצנים? אתה לא רואה שזה מזיק לקבוצה? 

כאילו לא נשאר זכר מהקבוצה שדרסה בעונה שעברה . חשבו שאירופה זו ליגת העל .

התקשורת לא מזיקה למכבי בשום שלב.. היא יכולה להשפיע על ילדים בני 15 אולי. 

אומרים שאנחנו שחצנים כבר 60 שנה.. למי אכפת. 

תפקידה של התקשורת זה לחפש בלאגן ואש.. זה חלק מהתחום ולא רק בכדורגל, בכל ספורט תחרותי.

הפתרון פשוט. תהיה טוב יפרגנו לך ויהיה לך שקט. תהיה רע, יאכלו אותך בלי מלח.

זה לא רק בישראל, זה בכל העולם ואף גרוע מכך.

זה מעצבן? כן. זה מציק? כן. אבל זה הביזנס וזה מה יש.

2 minutes ago, אקיטה said:

אני לא צריך הסבר או הצדקה בנושא הזה.

בשורה התחתונה, עכבר אחד יצא מהמחילה ואמר משהו על מכבי? מבחינתי אויב, ולא אחפש למה הוא "צודק" בשם הפאסון והאובייקטיביות המזויפת, לאויבים שלי אני רוצה להיות רע.

לשמוע את הwishfull thinking של אדון קרחת אוזן בשידור היום עם הקריסתה של אימפריה, מי ישמע, גם לשם הוא יקבל יריקה.

לדעתי פשוט אתם מתייחסים ברצינות רבה למה שאיזה פרשן או שדרן סוג ז אומר בזמן משחק על מכבי. כמו שבכשלונות קוטלים אותנו ככה בהצלחות מרימים לנו. 

אני שמעתי לא מעט את הפרשנים והשדרנים גם מפרגנים למכבי בזמן שידור.. מול פילזן, מול באזל, אולימפיאקוס, פאו והרשימה עוד ארוכה. 

אגב יש פתרון מאוד פשוט והלוואי ויקרה יום אחד במכבי. מכבי פשוט קונה את הזכויות שידור בעצמה ומשדרת עם פרשן ושדרן שהם אוהדי הקבוצה. יש את זה בלא מעט מועדונים גדולים בעולם. זאת חוויה צפיה אחרת. גם בהצלחות וגם בכשלונות. 

8 minutes ago, דריקס said:

אגב יש פתרון מאוד פשוט והלוואי ויקרה יום אחד במכבי. מכבי פשוט קונה את הזכויות שידור בעצמה ומשדרת עם פרשן ושדרן שהם אוהדי הקבוצה. יש את זה בלא מעט מועדונים גדולים בעולם. זאת חוויה צפיה אחרת. גם בהצלחות וגם בכשלונות. 

אין את זה באף מועדון גדול בעולם וזה גם לא יקרה פה כי הזכויות שייכות למנהלת

12 minutes ago, דריקס said:

התקשורת לא מזיקה למכבי בשום שלב.. היא יכולה להשפיע על ילדים בני 15 אולי. 

אומרים שאנחנו שחצנים כבר 60 שנה.. למי אכפת. 

תפקידה של התקשורת זה לחפש בלאגן ואש.. זה חלק מהתחום ולא רק בכדורגל, בכל ספורט תחרותי.

הפתרון פשוט. תהיה טוב יפרגנו לך ויהיה לך שקט. תהיה רע, יאכלו אותך בלי מלח.

זה לא רק בישראל, זה בכל העולם ואף גרוע מכך.

זה מעצבן? כן. זה מציק? כן. אבל זה הביזנס וזה מה יש.

לדעתי פשוט אתם מתייחסים ברצינות רבה למה שאיזה פרשן או שדרן סוג ז אומר בזמן משחק על מכבי. כמו שבכשלונות קוטלים אותנו ככה בהצלחות מרימים לנו. 

אני שמעתי לא מעט את הפרשנים והשדרנים גם מפרגנים למכבי בזמן שידור.. מול פילזן, מול באזל, אולימפיאקוס, פאו והרשימה עוד ארוכה. 

אני מתייחס לזה ברצינות כשאני שומע אנשים מסביבי ביציע חוזרים על אותן מנטרות 1 ל1 כמו אותם אויבים/כשאני רואה אנשים שמצדיקים את התקשורת בטינופים על מכבי כי "נתנו להם סיבות", לשם כיוונתי בהודעה המקורית שלי.

On 9.8.2019 at 15:46, שובב said:

לא נכנסתי לאף אתר ספורט מאז אתמול ואני לא מתכוון לעשות את זה בימים הקרובים...

זה נוהל שסיגלתי לעצמי אחרי הפסדים.

בתקשורת רק מחכים לימים כאלה אצלנו, לא מוכן לתת להם את התענוג.

הבעיה היא שגם לפורום אי אפשר להיכנס

8 minutes ago, Moryo said:

אין את זה באף מועדון גדול בעולם וזה גם לא יקרה פה כי הזכויות שייכות למנהלת

קרא לזה איך שתקרא לזה.. כנראה שלא מדובר בזכויות שידור.

הכוונה שיש לא מעט מועדונים בעולם שאת המשחקים שלהם משדר פרשן ושדר שהם אוהדי המועדון. 

5 hours ago, דריקס said:

הכוונה שיש לא מעט מועדונים בעולם שאת המשחקים שלהם משדר פרשן ושדר שהם אוהדי המועדון. 

אם לפני 20 שנה הייתי אומר לך שאבי נימני היה מפרשן לך את המשחקים לא היית מרוצה?

7 hours ago, דריקס said:

שוב, אין דבר כזה באף מועדון גדול בעולם. 

אתה אולי מדבר על השידורים של האיטלקים, אבל זה לא שידור רשמי של המשחק, זה כמו השידור של מכבי באתר או כמו רדיו חיפה. 

מאז ומתמיד נהיה הקבוצה שהכי פחות יפרגנו והכי הרבה ירדו עליה. לא משנה מה נעשה, גם אחרי העונה שעברה שלקחנו את האליפות, בפער כזה, אז סיפרו שהליגה חלשה. העונה עכשיו מחפשים להעיף את כולם אחרי שהודחנו מאירופה.

אני מזמן כבר לא מצפה מכלום מהתקשורת. אני לא מבין למה, למרות הכל יש אנשים שעדיין ממשיכים לחפש נק אור בתקשורת שתהיה לטובתנו לפעמים, זה לא יקרה.

תמיד נהיה מכבי נגד העולם ובתקווה שגם העונה עם בלומפילד ננצח את כולם.