Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

לא ידעתי לאן מתאים, זניט (ימח שמם) טהורה לעד

מלקום התקבל בזניט עם קריאות ושלט גזעני נגדו

בכורה לקיצוני ב-1:1 מול קרסנודאר, קהל התכולים שלא מרבים להחתים שחקנים בעלי גוון עור קהה הציב שלט: "שההנהלה תשמור על המסורת ולא תחתים שחורים"

שנה לא פשוטה עברה על מלקום, שהגיע בקול תרועה לברצלונה אך לא באמת קיבל צ׳אנס אמיתי אצל הקטאלונים. אנטואן גריזמן חתם במקומו והברזילאי נמכר לזניט סנט פטרסבורג הרוסית, אולם את הפרק הראשון שלו אצל האימפריה הרוסית הוא בוודאי יקווה לשכוח מהר מאוד.

הקיצוני שעלה כמחליף מהספסל בדקה ה-72, שיחק לראשונה בקבוצתו החדשה ב-1:1 נגד קרסנודאר, כאשר אוהדי הקבוצה שלו, שלא מרבה להחתים שחקנים בעלי גוון עור קהה לאורך ההיסטוריה, הציבו שלט ציני ומקומם ביציע עליו כתוב: "שמרו על המסורת ואל תחתימו שחקנים שחורים", כאשר חלק קטן אף קרא לעברו.

קבוצת האוהדים של זניט, שנקראת מניפסטו, הגיבה בפוסט לשלט שהציבה: "אנחנו לא גזענים, ועבורנו החוסר בשחקנים קהים בקבוצה הוא מסורת חשובה שמדגישה את זהות המועדון. אין לנו שום דבר נגד שחקנים מיבשות אחרות, אבל במקביל אנחנו רוצים שחקנים שיהיו מזוהים יותר עם ה'רוח' של המועדון”.

*מוואן

תאכלס אני מבין אותם, אף אוהד לא היה רוצה שיהיה במועדון שלו שחקן קהה... חח

נכנס לספורט 5, רואה בכותרת כתבה על ה"קאמבק" שלו ועל האהבה מהקהל (הם לא קיללו אותו לפני שנייה?)

כל הכתבות אצילנו זה מכבי/איביץ'/השחקנים מאוכזבים מ...

שחר לוחץ על התקשורת ללקק לו שעות נוספות בשביל שקט מהקהל

נכנס לספורט 5, רואה בכותרת כתבה על ה"קאמבק" שלו ועל האהבה מהקהל (הם לא קיללו אותו לפני שנייה?)

כל הכתבות אצילנו זה מכבי/איביץ'/השחקנים מאוכזבים מ...

שחר לוחץ על התקשורת ללקק לו שעות נוספות בשביל שקט מהקהל

זה הסיכום עם פשכצקי, אתה מדליף ברמה יומיומית מה קורה בקבוצה ואז רגע לפני פתיחת העונה אתה מקבל כתבת פרגון גדולה

האגודל עדיין מתעקש שמדובר במנצחת בין זאגרב לפרנצווארוש

"בגזרת הקבוצה של ולדימיר איביץ' משתדלים שלא להמעיט בערכה של אלופת ליטא.

גורם בקבוצה אמר: "אין לנו מה להסתכל על המנצחת בין דינמו זגראב לפרנצווארוש. שאף אחד לא יטעה, מדובר בקבוצה חזקה..."

כתבת רפש מהזן הנחות ביותר בone נגד איביץ,מתבססת על ציטוטי שחקנים לכאורה.

אם אכן יש שחקן שהדליף לכתבה הזו,ולא משנה מי,הוא צריך לקבל הודעת שחרור מהמועדון עוד היום.

אם אכן יש שחקן שהדליף לכתבה הזו,ולא משנה מי,הוא צריך לקבל הודעת שחרור מהמועדון עוד היום.

כתבה מגעילה, לא מאמין שמישהו באמת דבר על איביץ ושהדברים האלו קרו, גם אם הדברים האלה קרו אני לא רואה בהם בעיה יותר מדי גדולה, קנס על התנהגות משמעת? זה משהו שיש בכל מועדון גדול בעולם, זה שכביכול ניסה להוריד אותם לקרקע ולהסביר שהם לא ירחפו מעל הליגה? חשוב מאוד

כתבה מגעילה, לא מאמין שמישהו באמת דבר על איביץ ושהדברים האלו קרו, גם אם הדברים האלה קרו אני לא רואה בהם בעיה יותר מדי גדולה, קנס על התנהגות משמעת? זה משהו שיש בכל מועדון גדול בעולם, זה שכביכול ניסה להוריד אותם לקרקע ולהסביר שהם לא ירחפו מעל הליגה? חשוב מאוד

תאמין. זה בכל האתרים.

אובדן שליטה מוחלט.

ההרכב בכל האתרים ביום ראשון, ההדלפות על הבוקר באתר.

כמו בימים היפים.

תאמין.לא כולם שם תמימים בחדר הלבשה. מספיק אחד שמרעיל

כל תקופה לא טובה של מכבי תהיה המתקפה מהפריזיטים של התקשורת, מזה הם מתפרנסים ושיילך להם לתרופות.

בוקר טוב גם לבונה הקירות.

מצפה מאוהדים עם שכל בראש להבין, הלוואי יבוא היום שהפרזיטים האלה יקבלו יריקה לפרצוף כל פעם שכף רגלם דורככת במשחק של מכבי.

הבעיה שחלק נכבד מהאוהדים גם בלי שכל וזה כמו לשבת ליד פשכצקי לפעמים ביציע.

בכל מקרה, אם יש שחקן שמשתף פעולה עם האויב אז הוא אויב בעצמו, ולא משנה מי הוא, אותם איחולים מבחינתי.

כל תקופה לא טובה של מכבי תהיה המתקפה מהפריזיטים של התקשורת, מזה הם מתפרנסים ושיילך להם לתרופות.

בוקר טוב גם לבונה הקירות.

מצפה מאוהדים עם שכל בראש להבין, הלוואי יבוא היום שהפרזיטים האלה יקבלו יריקה לפרצוף כל פעם שכף רגלם דורככת במשחק של מכבי.

הבעיה שחלק נכבד מהאוהדים גם בלי שכל וזה כמו לשבת ליד פשכצקי לפעמים ביציע.

בכל מקרה, אם יש שחקן שמשתף פעולה עם האויב אז הוא אויב בעצמו, ולא משנה מי הוא, אותם איחולים מבחינתי.

לא סתם מתיחות, "מתיחות גדולה".

לא מכובד רז. את הקליקבייטס בטח קיבלת, אבל אוהד אתה בטוח שלא.

תאמין. זה בכל האתרים.

אובדן שליטה מוחלט.

ההרכב בכל האתרים ביום ראשון, ההדלפות על הבוקר באתר.

כמו בימים היפים.

למצוא את המדליפים ולשבור להם את הרגליים.

איך אתם מסוגלים להיכנס לאתרים? אני לא נכנס לשום מקום לפחות עד יום שני.

כנ"ל.

אני לא יודע מה יש עכשיו בכתבות, אבל אם יש שחקן או שחקנים שמדליפים ויוצאים נגד איביץ' אנחנו כקהל צריכים לעשות להם את המוות. לא מעניין אותי עם זה בלקמן, מיכה, עטר או כהן (סתם זרקתי שמות).

שחקן שמדליף ויוצא כנגד המאמן צריכים לזרוק אותו לאלף עזאזל ואני מקווה שמיץ' יבוא לעשות כאן סדר.

כבר שבועיים מתנהל בתקשורת קמפיין אגרסיבי נגד אי הכללתו בהרכב של שחקן מסוים.

גם בכתבה הזאת, בכל האתרים לצד ההדלפה של הסיפור של מיכה, מוזכר גם אותו חוסר רצון של השחקן ממעמדו וביקורת על הקרדיט"המוגזם" לו זוכה בלקמן.

מקווה שהמקור לקמפיין הוא הסוכן ולא השחקן.

נראה באמת שמישהו הדליף את הסיפור הזה אם זה בכל האתרים. איפה הימים של ג'ורדי שהיה הופך את קריית שלום עכשיו כדי למצוא את האפס הזה