Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

בספורט 1 מדווחים שבמכבי מאוכזבים מניקוליץ׳ על סמך האימונים ( חוזר מפציעה ועוד לא שיחק שנייה בליגה)

״

מכבי תל אביב התחזקה בחלון ההעברות רק בשחקן אחד, כשצירפה את הקשר הסרבי אורוש ניקוליץ' על פי דרישתו של המאמן ולדימיר איביץ'. ניקוליץ', שהגיע כבר בתחילת חודש ינואר מבאטה בוריסוב הבלארוסית, הצטרף לאימונים יותר מחודש לפני פתיחת החלון כדי שיתרגל לישראל ולקבוצתו החדשה.

ניקוליץ' אמור היה להיות האיש שישפיע בתחום היצירתי בהתקפה לצד דור מיכה, כשכבר בדצמבר היה ברור למאמן לאיביץ' ולצוות המקצועי כי הפציעה של אייל גולסה תהיה ארוכה עד להחלמתו והיא נגררת כבר יותר משלושה וחצי חודשים. עם זאת, הקשר הסרבי עדיין לא שותף כלל בעקבות פציעה במהלך אחד האימונים ומחלה בשבוע שעבר. נכון לעכשיו, ניקוליץ' הוא חידה מקצועית, בעיקר כשמתוך האימונים ובאמירות בפורומים סגורים של חלק משחקני הקבוצה, לא נשמעה התלהבות משחקן הרכש״

נכון שלא מדובר באיזה ביג דיל , אבל נמאס שהתקשורת מנסה להוציא יש מאין בלכלוכים על מכבי.

שאר הכתבה למעוניינים ( כותבים על התעניינות בחול של שחקני מכבי, אין קשר לניקוליץ) https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-810901

תארגן לינק נחקור את העניין

זה היה לינק לאחד מאתרי האחסון המוכרים (אם אני זוכר נכון, זה היה מדיה פייר) והתמונה שם הייתה קובץ של איזה 70kb.

לא הורדתי אותה, אבל לא שמעתי על מישהו שנפגע אחרי שהוריד.

כל הסיפור זה קמפיין נגד יחסים חד מיניים והתבוללות של הבית היהודי.

תראה איך זה עובד יפה, בפעם הבאה החבר שלך יחשוב פעמיים לפני שיכנס לראות תמונות של גברים.

חחחחחחח גדול!

עוד פעם אתה והשטויות שלך?

אל תאמינו לו, כמו תמיד: הוא סתם מזיין את השכל והפעם מנסה להלחיץ אנשים על פארש.

למה ככה? זה נכתב אפילו בתקשורת, מה אני ילד?

אנטוניו אתה מבייש את הסמל של ג'וי דיוויז'ן

:(

למה ככה? זה נכתב אפילו בתקשורת, מה אני ילד?

:(

נכתב בתקשורת (אותה אחת שהמציאה קיר) או שחבר שלך עם מכשיר שהוא בריק?

תהיה עקבי בחירטוטים.

מה אמר?

מישהו גנב את התמונה דרך האינסטגרם של צ'יקו. בחדר ההלבשה השחקנים מחליפים בגדים ונכנסים למקלחת. הם עושים בדיחות אחד עם השני ואני בטוח שזה קרה בטעות, לא בגלל ששחקן רצה לשים תמונה של שחקן אחר בעירום במדיה. זאת לא הפעם הראשונה ולא האחרונה בכדורגל ואני מקווה שהכל בסדר ביניהם. צ'יקו לא עשה את זה בכוונה, זאת הייתה פריצה. הוא היה מאוכזב אחרי שזה קרה והרגיש לא טוב. אני בטוח שהכל תחת שליטה ושהם יודעים איך התמונה יצאה. מה שקורה בחדר ההלבשה זה ביניהם".

האמת, תגובה מעולה של איביץ'. אני ציפיתי למשהו בסגנון "לא נתייחס, נסגור את זה בתוך המועדון". כמובן שגם זה היה לגיטימי בעיני אבל יפה שלא התחמק וענה לעניין. הלאה.

מכבי ת"א התנגדה, ימי אימון של הנבחרת בוטלו

פרסום ראשון: רוטנשטיינר ביקש לקיים שני ימי אימון לקראת פתיחת קמפיין מוקדמות יורו 2020. שאר הקבוצות הסכימו, אך הוא בוטל בשל התנגדות הצהובים

וואו רעננה, הפועל וחדרה הסכימו שיהיו ימי אימון לנבחרת שלא כוללת שחקנים שלהם? מרשים

וואו רעננה, הפועל וחדרה הסכימו שיהיו ימי אימון לנבחרת שלא כוללת שחקנים שלהם? מרשים

מדהים שמנסים להוציא אותנו לא בסדר, שרמוטות.

המוקדמות האלה תקועות בווריד באמצע מירוץ לאליפות וגביע, מתחיל ב-21 במרץ 2019, על הזין היורו.

במקום להגיד שאנחנו המועדון הכי רציני ומקצועני, הופכים את זה כאילו אנחנו הלא בסדר פה.

פלא שהעונה אנחנו רמה מעל כולם?

תקשורת פח.

וואן האלה כאלה שרמוטות.

מחקתי אותם לפני שבוע או שבועיים ורשמתם כאן כבר לפחות שלוש פעמים שהם ירדו עלינו חזק.

מישהו יודע אם יש נבחרת אחרת באירופה שעושה מחנה אימונים? לפי מה שאני יודע אין נבחרת כזו כי אני לא רואה סרט שריאל/ברסה/ליברפול/קבוצה גדולה אחרת שתשחרר את השחקנים שלה אם לא חייבים. הכותרת הייתה צריכה להיות כזאת: "הנבחרת רצתה לעשות מחנה אימונים לא בפגרת הנבחרות, מכבי בצדק לא תשחרר את שחקניה". העיקר קודם ללכלך על מכבי ולהוציא אותנו חראות.

באמת שאני לא מבין את הנבחרת. אז מכבי סירבו לשחרר אז שיעשו מחנה אימון עם שאר שחקני הנבחרת משאר הקבוצות הרי כמה שחקנים של מכבי כבר משחקים בנבחרות סה"כ בקושי 8 אולי 10 אז שיביאו אתשאר שחקני הנבחרת ושיעשו מחנה אימון למופת.