Jump to content

התקשורת Vs מכבי - עונת 2018/19

duss21

Recommended Posts

השדר של וואן סבבה דווקא. וזה שמשדר עם סלבה, שרון ניסים נראה לי.

איפה קמי ברץ? לוקח את כולם בהליכה.

לרוב השדר של וואן זה רז אמיר

צנציפר העקשן ממשיך וטוען בחדשות הספורט לאחר המשחק שנמרוד מאהלר פוטר ממכבי בהוראה של איביץ'.

לא מצאתי שום תיעוד לדבר הזה.

תחפש אותו על הספסל ?

צנציפר העקשן ממשיך וטוען בחדשות הספורט לאחר המשחק שנמרוד מאהלר פוטר ממכבי בהוראה של איביץ'.

לא מצאתי שום תיעוד לדבר הזה.

יכול להגיד ב100% שזה לא קרה.

לא יודע אם היה פה באחד הנושאי (קשה לעקוב) -

z1zlfommzdju.png

מה לעזאזל..?

מה עובר על התקשורת הזאת?

שכחו איך חגג אחרי השער בגמר גביע הטוטו מולם?

ולמה שעטר לא יחגוג מול.... חיפה? לא חושב שיש אוהדים שקיללו אותו ושרו את השיר ההוא עליו יותר מהם. לא אמורה להיות לו אהבה גדולה אליהם.

יכול להגיד ב100% שזה לא קרה.

חבל שאתה סתם אומר דברים

לפי מה שהבנתי הסיפור הוא בערך כזה: איביץ רצה להכניס איש שלו לצוות הרפואי, שהצוות ידווח לו והוא יעביר לאיביץ

נמרוד לא הסכים לזה וממש התעקש על להמשיך לעבוד באותה צורה כמו עם ג'ורדי

בסופו של דבר הוא פוטר, והיום העבודה מתבצעת כמו שאיביץ רוצה, כאשר כרגע הפיזיוטרפיסט הראשי של מכבי הוא רונן לוי

כל הסיפור נסגר בתוך מכבי בלי הרבה רעש, ובתכלס זה הגיוני, מתי לאחרונה שמעתם על פיזיו או רופא שעוזב? זה לא בדיוק חדשות עד שזה מגיע למכבי

חבל שאתה סתם אומר דברים

לפי מה שהבנתי הסיפור הוא בערך כזה: איביץ רצה להכניס איש שלו לצוות הרפואי, שהצוות ידווח לו והוא יעביר לאיביץ

נמרוד לא הסכים לזה וממש התעקש על להמשיך לעבוד באותה צורה כמו עם ג'ורדי

בסופו של דבר הוא פוטר, והיום העבודה מתבצעת כמו שאיביץ רוצה, כאשר כרגע הפיזיוטרפיסט הראשי של מכבי הוא רונן לוי

כל הסיפור נסגר בתוך מכבי בלי הרבה רעש, ובתכלס זה הגיוני, מתי לאחרונה שמעתם על פיזיו או רופא שעוזב? זה לא בדיוק חדשות עד שזה מגיע למכבי

באתר הרשמי לפחות הוא עדיין מופיע תחת צוות מקצועי

באתר הרשמי לפחות הוא עדיין מופיע תחת צוות מקצועי

אני יודע, אבל בדקתי כמה פעמים מול מי שסיפר לי את הסיפור והוא טוען שהוא עזב בוודאות

למי אכפת מהסיפור הזה? אם זה היה במקום אחר בכלל לא היו טורחים לדווח על זה. בסופו של דבר מי שלא ייתשר עם איביץ' לא יהיה במכבי וזה כולל את השחקנים, את הצוות המקצועי וגם את הצוות הרפואי. מי שלא מתאים לו יכול בכיף לעזוב, לא צריך לעשות מיזה סיפור בכלל.

כמה מפתיע שצנציפר ממשיך ללרלר על זה.

בעונה הבאה הוא ידווח על זה שהצבע של הדשא בקרית שלום ירוק חיוור.

אפרופו לוציפר, האפס הזה שוב פעם העלה "פרסום ראשון" על הפציעה של עומר דמארי אתמול בבוקר, בזמן שבוואן פרסמו שעתיים לפניו ובהארץ יום לפניו.

אני יודע, אבל בדקתי כמה פעמים מול מי שסיפר לי את הסיפור והוא טוען שהוא עזב בוודאות

שמע נכון ליום ראשון האחרון, הבנאדם היה בק״ש במתחם הבוגרים עם בגדי עבודה.

מה קרה מאז אני לא יודע.

שמע נכון ליום ראשון האחרון, הבנאדם היה בק״ש במתחם הבוגרים עם בגדי עבודה.

מה קרה מאז אני לא יודע.

אני לא מתיימר להיות אחד שיודע, אבל שמעתי את הסיפור הזה קצת לפני שלוציפר פרסם אותו, אותו אדם אמר לי שעזב

ייתכן ואח"כ נרגע קצת והחליט להישאר במכבי, אבל בוודאות הוא כבר לא נמצא על הספסל במשחקים קרי הוא לא הפיזיוטרפיסט הראשי של מכבי

כל הקטע הזה של איביץ' פיטר או לא פיטר את ההוא מהמערך רפואה.

את מי זה מעניין בכלל?

כשאין משהו רע לכתוב מחפשים בנרות.

צנציפר גם ממשיך להכניס לג'ורדי.

אחרי המשחק אמר משהו בהקשר של איביץ ומיד קטל את גורדי. אז צנציפח - אתה על הזין יא שרמוטה. אתה יכול לנשק את הרגליים של גורדי.

שאלה לחבר'ה מהפורום שאולי קצת מכירים: מישהו יכול להאיר על הסולחה בין אופירה וONE לבין צנציפר? מה קרה שם ואיך הם מיריבים מרים הפכו לחברים.

צנציפר גם ממשיך להכניס לג'ורדי.

אחרי המשחק אמר משהו בהקשר של איביץ ומיד קטל את גורדי. אז צנציפח - אתה על הזין יא שרמוטה. אתה יכול לנשק את הרגליים של גורדי.

שאלה לחבר'ה מהפורום שאולי קצת מכירים: מישהו יכול להאיר על הסולחה בין אופירה וONE לבין צנציפר? מה קרה שם ואיך הם מיריבים מרים הפכו לחברים.

ONE וYNET ספורט בשיתוף פעולה כמה כמה חודשים. תקצירים חדשות וכאלה.

עיתונאי זוכה פרסים פוטר מעבודתו בעיתון הגרמני "דר שפיגל", לאחר שהתגלה כי בדה כמה מכתבותיו. השבועון הנודע הודיע השבוע כי קלאס רלוציוס, בן ה-33, "זייף כתבות בקנה מידה עצום ואף המציא מרואיינים". לאחר שדחה את ההאשמות נגדו, הודה רלוציוס בשבוע שעבר כי הונה את קוראיו ב-14 סיקורים שפרסם בעיתון.

מתי בישראל?