Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

מדהים כמה הם לא לומדים לסתום את הפה שלהם.

כתבות בכל אתר אפשרי על איזה חלוץ מדהים הם הביאו, שחלק שירותים עם שחקנים מהשורה הראשונה בעולם ואפילו פעם פגש את רונאלדו.

בסוף יסיים בלי שום שער כל הסיבוב הראשון, כמו הליצן היווני שהם הביאו השנה.

מדהים כמה הם לא לומדים לסתום את הפה שלהם.

כתבות בכל אתר אפשרי על איזה חלוץ מדהים הם הביאו, שחלק שירותים עם שחקנים מהשורה הראשונה בעולם ואפילו פעם פגש את רונאלדו.

בסוף יסיים בלי שום שער כל הסיבוב הראשון, כמו הליצן היווני שהם הביאו השנה.

זה לא הם, זה הכתבלבי חצר שמספרים לעצמם סיפורים

איך רושמים: "המאמן זוכה לגיבוי מלא מהנשיא" בהולנדית?

ההשתלטות הושלמה: אתר בהולנדית למכבי חיפה
דקה אחת

04/06/2018 13:19 מאת דורון בן דור

gg1349593.jpg

פרד רוטן ורב מאס. שפה משותפת (עמית מצפה)

מכבי חיפה השיקה היום (שני) אתר בשפה ההולנדית. בהודעת המועדון נכתב: “לאור העניין שיוצרת הקבוצה בתקשורת ההולנדית ובקרב חובבי הכדורגל, הוחלט להשיק אתר, שיצטרף לאמצעי התקשורת של המועדון בעברית, אנגלית וערבית והולנדית”.

מאז מונה המנהל המקצועי מוחמד אלאך בעונה שעברה צורפו לא מעו הולנדים למועדון: המאמן פרד רוטן, עוזר המאמן רוב מאס, מאמן השוערים ארנו ואן זוואם הבלם אטיין ריינן והחלוץ מיכיל קראמר.

gg1349586.jpgהאתר של מכבי חיפה בהולנדית (האתר הרשמי)

מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, אמר: "מדובר ברעיון שנועד בעיקר לקרב ולהנגיש את הכדורגל הישראלי בכלל ואת מכבי חיפה בפרט לקהל ההולנדי. חשוב לנו מאוד לתת לצוות ההולנדי ולשחקנים תחושה ביתית ולדבר בשפתם".

gg1349586.jpgהאתר של מכבי חיפה בהולנדית (האתר הרשמי)[/right]

אם אתם כבר עושים צילום מסך מהאתר המיותר ביותר בתולדות המדינה, קשה לבדוק שיש לכם את הפונט במחשב?

איזה חובבנות.

במקום Israël ו- Carriëre יש סימני שאלה של פונט לא מתאים בלי ë

לא אשמת המצלם, אלא המתכנת. יש דרך מאוד פשוטה לגרום לכל מחשב להציג את הפונט המתאים, גם אם אין לו אותו

אשמת המצלם.

מתכנתים זה בלא מעט מקרים אנשים עם ראש קטן.

אמרו לעשות אתר באנגלית, אז פשוט הופכים ימין ושמאל ויש אתר באנגלית.

הולנדית, אנגלית, הכול אותו דבר מבחינתם.

הם לא שמים לב לפרטים הקטנים, ואני אומר את זה כאחד שעיצב אתרים לחברות הגדולות בארץ ועבד עם טובי המתכנתים בארץ ובעולם.

זו אשמת הדוברות שזה התפקיד שלה להעביר ביקורת בסיסית לפני שמפרסמים תמונה לתקשורת, שהכול נראה טוב

לדעתי ניר צודק. גם אם זה באיזור הטיפול של המתכנת, כ"כ קשה לדובר להרים טלפון ולומר "היי, מה הקטע של כל סימני השאלה בכותרות באתר? " לפני שהוא מוציא פרסום?

הוא מפחד שוואן יפרסמו לפניו?

כן, יצא קצת פלצני, אבל שמע...

מקשיב,

איך יצא לך לעבוד עם טובי המתכנתים בישראל ובעולם. באיזה מסגרות, מה תפקידך, תוכל למנות כמה שמות של חלק מהמתכנתים הבולטים?

מתכנתים זה בלא מעט מקרים אנשים עם ראש קטן.

אמרו לעשות אתר באנגלית, אז פשוט הופכים ימין ושמאל ויש אתר באנגלית.

הולנדית, אנגלית, הכול אותו דבר מבחינתם.

הם לא שמים לב לפרטים הקטנים, ואני אומר את זה כאחד שעיצב אתרים לחברות הגדולות בארץ ועבד עם טובי המתכנתים בארץ ובעולם.

זו אשמת הדוברות שזה התפקיד שלה להעביר ביקורת בסיסית לפני שמפרסמים תמונה לתקשורת, שהכול נראה טוב

הלו הלו... אנחנו אחלה.

(חוץ מהסתומים באמת שלא חושבים יותר מדי)

אני גרוע בשמות, אבל אני אזרוק כמה לקוחות שעשיתי עבורם אתר, אפליקציה או יעוץ מקצועי, בתפקידי כמעצב ux.

בנק לאומי, בנק דיסקונט, לאומי קארד, אל על, אייר אסיה, רולקס (לא היבואנים), שברולט, פריז סן ז'רמן, פלאפון, הוט, המחלקה המשפטית של צבא ארה"ב (ארמי), ועוד רבים וטובים שאני לא זוכר כרגע ועוד כמה חברות גדולות בשוק האירופאי שלא יגידו הרבה.

כיום אני עומד בראש מחלקת ux בחברת ענק בינלאומית עם יותר יוזרים מפייסבוק, שבוחרת בפינצטה את הטובים ביותר מכל העולם עם מחלקת פיתוח סופר מתקדמת.

בקיצור, לא בדיוק ילדים בני 22 אחרי צבא שמתכנתים בוורדפרס אתר לקבוצת כדורגל ישראלית

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.