Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

תן לי לנחש.

כל הפוסט הזה היה מלא בקללות ברמה של ילדים איטיים מכיתה ג.

גרמנים, עמלק, מלשינים, אכלתם מכות, סוסי משטרה, אומוהים וכו'?

שכחת "הם אמרו כוס אמק"

עריכה מוריו רשם , כוס אמק :(

אני ממש מתבאס שזו רמת השיח של אוהדי כדורגל בארץ

זו רמת השיח של אוהדי כדורגל בפייסבוק. יצא לך לעבור קצת על פוסטים בsportsbible וכו'? הכל שם זה עקיצות הדדיות.

זו רמת השיח של אוהדי כדורגל בפייסבוק. יצא לך לעבור קצת על פוסטים בsportsbible וכו'? הכל שם זה עקיצות הדדיות.

They said pussy valley?

לא יודע איך זה בעולם, אני מכיר רק את השיח בארץ, והוא זוועה.

ועקיצות זה בסדר, זה נהדר אפילו.

אבל לא ילדי בר מצווה שכל היום מזיינים בשכל על מכות, מלשינים וגרמנים

אפשר לקרוא לזה ציטוט?

HnkzHIk.png

סתם בא לי להתלהב, הגעתי לעובדות לא חשובות בספורט, עשיתי את שלי אפשר לסגור את השאלטר.

(עזבו שזה לא באמת עובדה, אני גם לא בפנאטיקס, וגם לא כזה גאון קיבלתי את החולצה במתנה מהחבר'ה ביציע, אבל למה להתעקש על זוטות :P )

חשפת את עצמך עכשיו , זהו , נשרפת ביציע .

מועדון שהוא משפחה

בינתיים, שמואל שיימן הצטרף רשמית להפועל ב"ש וחן עזרא יחתום רשמית אחרי שינחת בארץ. בתוך כך, במועדון הוחלט לפטר את האפסנאי אייל אלפסי. מנהל הקבוצה, אביתר אילוז, לא היה מרוצה מהתנהלותו של אלפסי בנושא שעות העבודה ואתמול האחרון עמד לשימוע בפני היועץ המשפטי של המועדון. הבעלים אלונה ברקת תנסה לסייע לו במציאת עבודה.

האם העלייה של הפועל חדרה לליגת העל נמצאת בסכנה? בעקבות דו”ח בדיקה חמור של רשם העמותות, העמותה שמנהלת את המועדון לא קיבלה אישור ניהול תקין והיא עשויה להיכנס להליכי פירוק כך הודיע היום (רביעי) משרד המשפטים.

הדו”ח נשלח לעמותת לימוד כדורגל לבתי ספר מכבי חדרה שבאמצעותה פועלת הפועל חדרה. הדו”ח מצביע על שורה של ליקויים חמורים בעמותה וגובש לפי ההודעה בהמשך לטענות על התנהלות לא תקינה שלה.

ONE

הליגה השישית הטובה באירופה.

מתחיל באין משכורת לגנן ונגמר בפתיחת רגליים להפועל ב"ש.

לאט לאט (15 שנה) יגיעו לתובנה שליגת העל, חייבת להיות מקצוענית על מלא ולא חצי..וקבוצה שאין לה כלום מכלום ולא עומדת בקריטריון סטנדרטי - לא יכולה לעלות ליגה.

במקרה כזה רשל'צ תעלה במקומם, או שאשקלון תישאר?

הצדק אומר שראשל"צ תעלה כי היא התמודדה על העלייה מול חדרה ואם חדרה הייתה מפורקת ונעלמת היא הייתה מסיימת במקומה במקום השני.

אבל על הזין שלי, צדק יש רק בב"ש וגם הוא לוקח ממריצים כדי לרמות, אני רוצה שאשקלון ישארו, שיהיו לי קצת משחקים קל"ב מה קרה?

איך אין עדיין בדיחות על קריימר של מכבי חיפה וסיינפלד וזה?

מדמיין כבר את חדר ההלבשה הירוק במחנה אימון עושה את ה״התערבות״, והוא יוצא ראשון מניח את הכסף על השולחן ״Im Out"

בחיפה אמרו הבוקר על החלוץ: "מדובר בחלוץ חסון שלא נראה בליגה הישראלית בשנים האחרונות. הוא מזכיר את ראדה פריצה".

בחיפה אמרו הבוקר על החלוץ: "מדובר בחלוץ חסון שלא נראה בליגה הישראלית בשנים האחרונות. הוא מזכיר את ראדה פריצה".

לדעתי ראדה פריצה כן נראה בליגה הישראלית

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.