Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

זה לא מקרי שדווקא מכבי מנסה לאמץ רעיונות חדשים(בארץ), גם מקצועיים, טכנולוגים, ניהוליים. היא תמיד היתה המועדון הכי קוסמופוליטי פה וזה בוודאי התגבר כאשר הבעלים שלה הוא קנדי. וכן, צריך כסף ענק כדי לממן את זה אבל צריך גם לרצות את זה ולהתחייב לזה. זאת השקעה שוטפת ודורשת תיחזוק תמידי. כל הפאסיליטיס, חשובים יותר מרכש כזה או אחר בתמונה הגדולה. מה נשאר אחרי גייאדמק? קצת שחקני נוער(בתקופתו הושקע שם כסף) שעזרו בהמשך לביתר. וזהו.

לא מוטרד "מהתרומה" לכדורגל הישראלי. וילה בג'ונגל כמעט תמיד היינו.

זה לא מקרי שדווקא מכבי מנסה לאמץ רעיונות חדשים(בארץ), גם מקצועיים, טכנולוגים, ניהוליים. היא תמיד היתה המועדון הכי קוסמופוליטי פה וזה בוודאי התגבר כאשר הבעלים שלה הוא קנדי. וכן, צריך כסף ענק כדי לממן את זה אבל צריך גם לרצות את זה ולהתחייב לזה. זאת השקעה שוטפת ודורשת תיחזוק תמידי. כל הפאסיליטיס, חשובים יותר מרכש כזה או אחר בתמונה הגדולה. מה נשאר אחרי גייאדמק? קצת שחקני נוער(בתקופתו הושקע שם כסף) שעזרו בהמשך לביתר. וזהו.

לא מוטרד "מהתרומה" לכדורגל הישראלי. וילה בג'ונגל כמעט תמיד היינו.

גם לשחר לא חסר כסף וכל שנה מעמיד תקציב כמעט כמו של מכבי (כיום אני מאמין שכבר אותו תקציב) ועדיין לא מצליח להביא למועדון שלו אפילו שינוי אחד ממה שעשה מיץ' כי הוא פשוט עדיין תקוע בשכונה הישראלית והתערבות יתר של בעלים.

עד מכבי לא ראו בזה משהו כל כך נחוץ איך אמר אלי אוחנה צ'יפים שמיפים.

אם יש לך אנשים שלא יודעים להשתמש בטכנולוגיה זאת לא אשמת הטכנולוגיה בדיוק כמו הואר בארץ.

לא האשמתי אף אחד או שום דבר.

אני דיברתי על זה שגם אם אתם עושים שינויים תשתיתיים (זו המילה?) נכונים, זה ישפיע עליכם ולא על שאר הליגה, כי לשאר אין את האמצעים ׳לחקות׳ את זה.

ולצורך הענין, דן רומן אצלנו מאוד מתעסק בזה ויודע להשתמש בזה, אבל אין לו את הכלים או הזמן לעשות עם זה משהו רלוונטי. שוב, אצלכם יש ריבוי אנשים על כל תפקיד, ואנליסט שמתעסק רק בדברים האלו. לנו (ולרוב קבוצות הליגה) יש אנשים עם ריבוי תפקידים.

לא האשמתי אף אחד או שום דבר.

אני דיברתי על זה שגם אם אתם עושים שינויים תשתיתיים (זו המילה?) נכונים, זה ישפיע עליכם ולא על שאר הליגה, כי לשאר אין את האמצעים ׳לחקות׳ את זה.

ומה עם שחקנים מושאלים או כאלו שגדלו במכבי שחצי ליגה בנויה עליהם?

סלליך: "מכבי תל אביב לא תזכה יותר באליפות בפער כזה".

בין הדברים המביכים ששמעתי.

מה הוא רוצה לומר בעצם ? שנקח ב20-25 הפרש ואז זה סבבה להם ?

ריסקנו אותם מקצועית ומנטלית.

עם ה-GPS למשל אני יודע בוודאות ששקלו את העניין אצלנו עוד קצת לפני שהתחלתם, אך פסלו את זה כי העלויות היו יקרות מדי. החברות שמוכרות את זה פנו לכל הקבוצות בכל הליגות הבכירות באירופה (כאילו, לליגה הבכירה בכל המדינות), אז מן הסתם זה נשקל אצלנו, ואני מעריך שאצל עוד קבוצות בליגה, אבל זה אני לא יודע בוודאות כמו עלינו.

אחרי זה, כשהעלויות ירדו, הכניסו את זה לקבוצה.

אבל אני גם יודע שהשימוש בזה אצלנו הוא כמעט ואפסי, וכך גם אצל לא מעט קבוצות בליגה. למה? כי צריך אנשים שיתעסקו בזה, ינתחו את הנתונים, יסיקו מסקנות ויעקבו אחר השינויים. וזה אנשי סגל שאין כסף אליהם. יש לכם צוות מקצועי שלם של 2 מאמני כושר, 6 אנשי רפואת ספורט, אנליסט ואיש של מדעי-הספורט. לנו העוזר מאמן הוא גם הסקאוט והמנהל מקצועי של הנוער.

מאמני כושר אומרים שהם היו מתים לעשות אימונים כמו אצלכם, אצל חיפה ואצל באר שבע, אבל אין משאבים לזה.

השינויים שאתם עושים הם אחלה, באמת, אבל כדי להטמיע אותם צריך כסף, וכסף שיושקע ספציפית בדברים האלו. כל עוד זה לא קורה, וזה הרי משהו שאין לאף קבוצה ספציפית שליטה עליו על קבוצות אחרות, זה לא ישנה כלום לשאר הליגה.

הלוואי וזה יוטמע בכל הליגה, ואני מאמין שזה אפשרי. אבל זה משהו שחייב לבוא מתוך המערכת. דרישות של ההתאחדות או המנהלת, ושיתוף פעולה שלם, גם תקציבי במקרה הצורך.

מה שאתה מתאר רק מחזק את מה שטענתי. בהפועל החליטו להכניס GPS, בכוח, אפילו שלא מצליחים למצות עשירית מהפוטנציאל של מערכת כזו. למה עשו את זה? כי מכבי עשתה. יכול להיות שזו הייתה החלטה מקצועית נטו ויכול להיות שזה היה רק להשתיק את הקהל. שלא יגידו הנה במכבי מקצוענים ואצלינו פארטץ' (אני מנחש שהאופציה השנייה אגב). אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שבגלל מכבי הפועל הכניסה GPS למערכת שלה, וגם בית"ר וחיפה וב"ש ואולי עוד מועדונים ששכחתי. כל זה קרה בגלל מכבי. זה ועוד לא מעט דברים שמכבי התחילה איתם.

זה שאין לכם כסף זה לא מעניין. זה לא האישיו פה. לא אמרתי שמיץ' קוסם שיודע לנהל קבוצה בעשירית תקציב. לפחות לגבי הקבוצות הגדולות, וצר לי אבל כרגע אתם לא אחת כזו, אם פעם 100% תקציב היה הולך לשכר, היום סדרי העדיפויות קצת השתנו. אלה דברים שלאורך זמן עושים שינוי, ההבדל בין חשיבה שלושה צעדים קדימה להעדפת ההווה.

ולמה לקבוצה שעד לפני כמה שנים הייתה משתתפת קבועה במפעלים האירופים אין כסף לקרמבו?

בגלל הקהל המזאבל שלה שחירב בקבוצה כל חלקה טובה

אם בוזגלו היה מבקש טיפה פחות (50k) הוא היה בבאר שבע, מידיעה.

אם אבוקסיס, היה מעוניין להגיע לבש הוא בכר היה ביתר, מידיעה.

אם בוזגלו היה מבקש טיפה פחות (50k) הוא היה בבאר שבע, מידיעה.

אם אבוקסיס, היה מעוניין להגיע לבש הוא בכר היה ביתר, מידיעה.

הרבה ידיעות יש לך. כנראה שהדוד שלך לא רק דתי אלא גם חרדי...

הרבה ידיעות יש לך. כנראה שהדוד שלך לא רק דתי אלא גם חרדי...

דווקא לא דוד, הקוצים שלי כמו הקוצים של בכר

ולמה לקבוצה שעד לפני כמה שנים הייתה משתתפת קבועה במפעלים האירופים אין כסף לקרמבו?

בגלל הקהל המזאבל שלה שחירב בקבוצה כל חלקה טובה

כסף לGPS אין,אבל להביא 16 שחקנים בכל חלון העברות מוצאים מאיפה לגרד

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.