Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

רוצה שיחתום שם רק בשביל לראות איזה פוסט מרגש ומלוקק הוא יעלה.

"חזרתי לבאר שבע. מרגיש שחזרתי הביתה.

אי אפשר לשכוח את הרגעים הפחות נעימים, אבל הם חלק מהעבר. היו ונגמרו. אלונה ואני קיימנו פגישות נהדרות, בהן השתתפו גם נציגי האוהדים. סיכמנו על דרך חדשה. מה שהיה - היה , ונגמר. כולם פעלו לפעמים מאמוציות, ואף אחד לא היה חף מטעיות, גם אני.

כל כולי עכשיו מסתכל קדימה, להחזיר את הפועל ב"ש למקום הטבעי אליו היא ראויה כחלק מה-DNA של המועדון המפואר הזה. אני רוצה להוביל את ב"ש לעונה נפלאה כמו שכבר ידענו בעבר האוהדים, אלונה ואני.

מסתכלים קדימה, ויאללה ב"ש . לא יכול כבר לחכות לתחילת העונה להיות איתכם יחד בטרנר!"

אי אפשר לשכוח את הרגעים הפחות נעימים, אבל הם חלק מהעבר. היו ונגמרו. אלונה ואני קיימנו פגישות נהדרות, בהן השתתפו גם נציגי האוהדים. סיכמנו על דרך חדשה. מה שהיה - היה , ונגמר. כולם פעלו לפעמים מאמוציות, ואף אחד לא היה חף מטעיות, גם אני.

כל כולי עכשיו מסתכל קדימה, להחזיר את הפועל ב"ש למקום הטבעי אליו היא ראויה כחלק מה-DNA של המועדון המפואר הזה. אני רוצה להוביל את ב"ש לעונה נפלאה כמו שכבר ידענו בעבר האוהדים, אלונה ואני.

מסתכלים קדימה, ויאללה ב"ש . לא יכול כבר לחכות לתחילת העונה להיות איתכם יחד בטרנר!"

חחח נייס.

ממ..חסר לי פה איזה מוטיב הכרחי של טרנד

איזה אתגר סלפי בוידאו להעלאת מודעות בקרב אוכלוסיית הכלבים ביחד עם מירן, יעקב ואלמוג

אם אין גימיק-

אין פה דיל

האידיוט הזה עובר כל שנה קבוצה רק בשביל שיהיה חומרים לסדרה שלו.

אני יודע שבדרך כלל שמים פה ציטוטים הזויים שאפשר לצחוק אליהם, אבל לשם שינוי נחמד גם להביא ציטוט מפרגן (טוב, כמעט לגמרי מפרגן, בכל זאת היה חייב לעקוץ איפשהו)

מהגמלים

בוא נגיד ככה.
כל מה שמכבי עושים. אלונה לוקחת, מאמצת. ועושה את זה טוב מהם בטווח הקצר. בטווח הארוך הכסף מנצח אין מה לעשות. אז יש ירידות קיצוניות בגרף...

מכבי עם כל השנאה חלוצים בהמון מובנים והכניסו את הכדורגל שלנו למקצוענות שלא היתה מעולם. עכשיו פתאום כולם הולכים לכיוון של קבוצת בת.

אני שמח שלומדים מהם. יש להם הנהלה שאפשר להעריץ.
לא משנה איך ניראו על הדשא תמיד השקיעו ועשו יותר מכולם. הביאו טלנטים בעיקר בהנהלה ובצוות המקצועי. הבינו שאין כשרונות ישראלים והחליטו לפתח בעצמם.

אני צופה שתוך 8-12 שנה אנחנו עולים לטורניר גדול ונשארים שם באופן קבוע במידה(!!) והמגמה תמשיך כמו שהיא בתא, חיפה ובש.

מה קשור הכסף מנצח

גם אני לא הבנתי את זה, בטח לא את מה שרשם לפני שאלונה עושה את זה יותר טוב לטווח הקצר? אה? מה? היא מפתחת בטווח הקצר שחקנים יותר טוב? המחלקת שיווק יותר טובה? המדיה? במה היא בדיוק עשתה יותר טוב, ואיך אפשר לעשות חלק מהדברים האלה ל"טווח הקצר".

בגלל זה רשמתי "כמעט לגמרי מפרגן".

אבל התייחסתי בעיקר לכל השאר.

גם אני לא הבנתי את זה, בטח לא את מה שרשם לפני שאלונה עושה את זה יותר טוב לטווח הקצר? אה? מה? היא מפתחת בטווח הקצר שחקנים יותר טוב? המחלקת שיווק יותר טובה? המדיה? במה היא בדיוק עשתה יותר טוב, ואיך אפשר לעשות חלק מהדברים האלה ל"טווח הקצר".

בגלל זה רשמתי "כמעט לגמרי מפרגן".

אבל התייחסתי בעיקר לכל השאר.

מה זאת אומרת ? מקום המדינה בספירה הבדואית (2016), לב"ש יש 3 אליפויות ולמכבי רק 1 , וגם היא בליגה חלשה מאוד.

מה קשור הכסף מנצח

הוא התכוון שלטווח ארוך הכסף מנצח ושאלונה חיקת את מה שמכבי עשו בהתחלה עם הכנסת מקצוענות , כושר וזה לא בעניין שחקני הנוער.

מטריף אותי הקטע שלהם עם הכסף.

שיבדקו כמה כסף הם הוציאו על העברות בשנים האחרונות וכמה אנחנו.

ההוצאות הגדולות היחידות שלנו היו פעמיים (ראיקו ו-וידאר) במצבים מיוחדים:

1. ראיקו לאחר עלייה לצ'מפיונס שזכינו בלוטו מבחינת כסף והוצאנו נתח קטן ממנו.

2. וידאר לאחר מכירת זהבי וגם אז הוצאנו על וידאר פחות מחצי ממה שקיבלנו עליו.

ואגב גם אם סופרים אותם, לדעתי יש מצב שב4-5 השנים האחרונות הם הוציאו יותר כסף מאיתנו על דמי העברה. ואנחנו גם מכרנו במקביל.

כל הדיבורים שיש בליגה הזאת על הכסף של מכבי נהיו מגעילים, חלק עצום מהתקציב של מכבי הוא על הנהלה, נוער ועוד הרבה מחלקות והוצאות ורק אז הקבוצה הבוגרת (שגם שם חלק גדול מההוצאות הוא על הצוות המקצועי ולא הכל על שחקנים).

הכי הזוי שזה מגיע מאוהדים שקבוצה אחת עם התקציב השני בליגה ולא דגדגה לנו את השיערות בביצים גם ב3 שנים הקצת פחות טובות וקבוצה שנייה לקחה אליפות עם חצי שחקן בית.

אבל בגדול כן הכסף לטווח הארוך בעזרת הנהלה של תותחים כמו שיש לנו בסופו של דבר זה מה שמנצח.

ציון 3 העלו פודקאסט מעניין לגבי סקר שחקני העונה מאמן העונה וכו

נתון מעניין

הפועל תל אביב לא בחרו שום נציג של מכבי בכל הקטגוריות חוץ ממגן העונה(סבוריט)

אפילו איביץ לא מאמן העונה מבחינתם

ציון 3 העלו פודקאסט מעניין לגבי סקר שחקני העונה מאמן העונה וכו

נתון מעניין

הפועל תל אביב לא בחרו שום נציג של מכבי בכל הקטגוריות חוץ ממגן העונה(סבוריט)

אפילו איביץ לא מאמן העונה מבחינתם

איך הם לא בחרו בפירסמן דווקא בעמדה היחידה שהם כן עולים עלינו.

שיבדקו כמה כסף הם הוציאו על העברות בשנים האחרונות וכמה אנחנו.

ההוצאות הגדולות היחידות שלנו היו פעמיים (ראיקו ו-וידאר) במצבים מיוחדים:

1. ראיקו לאחר עלייה לצ'מפיונס שזכינו בלוטו מבחינת כסף והוצאנו נתח קטן ממנו.

2. וידאר לאחר מכירת זהבי וגם אז הוצאנו על וידאר פחות מחצי ממה שקיבלנו עליו.

ואגב גם אם סופרים אותם, לדעתי יש מצב שב4-5 השנים האחרונות הם הוציאו יותר כסף מאיתנו על דמי העברה. ואנחנו גם מכרנו במקביל.

כל הדיבורים שיש בליגה הזאת על הכסף של מכבי נהיו מגעילים, חלק עצום מהתקציב של מכבי הוא על הנהלה, נוער ועוד הרבה מחלקות והוצאות ורק אז הקבוצה הבוגרת (שגם שם חלק גדול מההוצאות הוא על הצוות המקצועי ולא הכל על שחקנים).

אני חושב שהוא בעיקר מדבר על התנהלות כללית, פחות על רכש כזה או אחר. אם זה מבחינת מחלקת נוער, שיווק, אנשים מקצוע וכו'.

אגב אני לא מבין למה אתם לוקחים קשה כשמישהו מדבר על הכסף. זכינו עם מיץ', לא צריך להתבייש בזה.

אני חושב שהוא בעיקר מדבר על התנהלות כללית, פחות על רכש כזה או אחר. אם זה מבחינת מחלקת נוער, שיווק, אנשים מקצוע וכו'.

אגב אני לא מבין למה אתם לוקחים קשה כשמישהו מדבר על הכסף. זכינו עם מיץ', לא צריך להתבייש בזה.

הוא אמר "הכסף מנצח". יש בקרב אוהדי הכדורגל דעה שמכבי זה רק כסף. ששופכים כספים על רכש.

למען השם, חצי הרכב שלנו זה שחקני בית. אנחנו מועדון הכדורגל הכי מקצועי וממוקד מטרה בארץ. מכבי, ואת זה הבחור כן כתב בהודעה ההיא, משנה את הליגה ומביאה דפוסי מקצוענות והליגה מחקה אותה.

ג'י פי אס, פיתוח גוף ושרירים רציני יותר, מנהל מקצועי, 4-3-3 עם סגנון של ברצלונה, שינוי שיטות תוך כדי משחק באופן שלא היה עד כה, סילוק תקשורת ממתחם אימונים, שמירה על שקט וסטריליות סביב השחקנים, דגש רציני על תזונה, מאמנים זרים לנוער, צוות זר (ולא רק מאמן זר) - כל אלה מכבי הטמיעה בשנים האחרונות וחלק גדול מהליגה חיקו אותה. אפילו דברים קטנים כמו מסיבת עיתונאים לפני כל משחק או רישום שם שחקן על גב החולצה זה מכבי עשתה קודם.

להגיד שאנחנו רק כסף זה לעצום עיניים.

ולגבי מיץ' לגמרי זכינו איתו, ויש לו כסף שמושקע בנו. זה ברור. פשוט לא רק ברכש ובקבוצה הבוגרת כמו הדעה הרווחת. גם לא רק בנוער לצד הבוגרת. מיץ' עשה שינוי עצום במחלקות הניהוליות ועובדים המון עובדים בשלל מחלקות. מכבי עברה מקריית שלום למשרד בתקופתו. מושקעים כספים עצומים בשיווק ופרסום. תקציב הנהלה. הכל לא מוערך.

אני חושב שמהתקציב הכולל של מכבי, בערך חצי ממנו הוא לא על הקבוצה הבוגרת.

אני צריך את עזרתכם פה בבעיה שאני לא מצליח לפתור.

אם מאור חוזר לב"ש נפצע וגומר את העונה, זה בגלל "קללת בוזגלו" ? או שהפולסה דה שונרה שיעקב עשה לב"ש לא תוספת על בני משפחה.

למה?

זה כמו הילדים שבוכים על ההוא שמזיין את מלכת הכיתה רק כי יש לו זין של פיל.

מה זה משנה למה? הוא נהנה ואתה תקוע עם קונפה ( וזין קטן ),

ככה גם בכדורגל, אחד נהנה מהאליפות ולאחד נשאר להנות מהרחמים העצמיים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.