Jump to content

נושא ציטוטים מהעולה החדשה - עונת 2018/19

Sawyerdroid

Recommended Posts

אחלה ראיון של אוגו....

העונה קל לנסות להקניט. הפער עצום. אוגו משתגע כשהוא רק מציץ בטבלה. "אולי רק כשאגיע הביתה לניגריה אוכל להירגע מזה. אני לא מצליח להירגע, אני מתעצבן כשאני רואה את הטבלה! אני לא יכול לראות את זה. אני לא יכול להיות חלק מקבוצה כשיש קבוצה אחרת עם יותר מ-30 נקודות מעלינו. זה אומר שלא עשיתי הרבה העונה".

אז מה צריך לעשות הלאה?

"יהיה קשה. מכבי במקום טוב עכשיו. מכבי חזרה. את מה שהם עשו העונה, אי אפשר לקחת מהם. יש להם מאמן טוב, שחקנים שמשחקים ביחד, כמו משפחה. לא שומעים עליהם שום דבר שלילי בתקשורת, עוסקים רק בכדורגל".

תן טיפ לחבר'ה שלך.

"צריכים לבנות הכל מחדש".

גם בלי מליקסון?

"לא, לא, לא! מליקסון הוא משהו אחר, הוא עדיין כמו תינוק. איזה מוכשר, אחד השחקנים הכי טובים בליגה. הוא ומיכה. מאור שחקן מיוחד".

מי הכי טוב בליגה?

"אני אוהב לשפוט את העמדה שלי. דן גלזר. אני אוהב אותו. חטף המון כדורים מולנו. הוא יגדל, יתפתח, הוא מאוד חכם".

מי השחקן שהיה לך הכי קשה להתמודד איתו במרכז השדה?

"אין אף אחד כזה. גם העונה, כשמכבי קרעה אותנו, הם לא לקחו ממני כמעט כדורים. אבל כן, הם עשו לנו הצגה. הצגה".

הושפלת.

"הם הרגו אותנו. הלחץ הזה, איך הם באים לעברך, כולם. קולקטיב. מגיע להם המון כבוד על העונה הזו. איזו שליטה. באר שבע גם צריכה לבנות על הנוער, אבל זה ייקח זמן. האם האוהדים יבינו ויחכו בסבלנות? ממה שאני מבין, התקציב יקטן בעונה באה. מחפשים שחקנים בעלויות נמוכות יותר, העברות בחינם

לדעתי, אחד הראיונות הטובים של שחקן כדורגל בישראל. אוגו היה הנבל המושלם. במידה מסויימת אתגעגע אליו.

ממליץ לכל מי שמתחיל לפתח יחסי אהבה שנאה עם הוגו להעיף מבט בפעם שהנבלה חולה איידס הזה דרך בכל הכוח על הגב של טב"ח חלוץ בלי כדור ובלי שום קשר למשחק רק כדי לנסות לפצוע אותו.

מדובר בנבלה סטייל חלאיילה שמשחק מלוכלך ואז מחייך ומשחק אותה בחור טוב.

לא אשכח למלריה האנושית הזה אחרי האליפות הראשונה שלהם שהיינו מסיימים מקום רביעי בלי ראיקוביץ',
רק שאנחנו אף פעם לא הגענו לשפל של 35 נקודות הפרש מהם והמצחיק הוא שבלי בן שהר הם היו מסיימים בפלייאוף תחתון ואפילו לא במקומות הראשונים של הפלייאוף התחתון.

אומרים שאוגו מת מאיידס בקיץ הקודם אבל הוא לא היה מבוטח בפגרה אז המשפחה שלחה את האח התאום שלו, בוגו, כדי להמשיך לקבל משכורת מהפועל ב"ש, אבל לצערם בוגו שחקן הרבה פחות טוב מאוגו וזה פגע מאוד בקבוצה והוביל לכשלון העונה.

אומרים שאוגו מת מאיידס בקיץ הקודם אבל הוא לא היה מבוטח בפגרה אז המשפחה שלחה את האח התאום שלו, בוגו, כדי להמשיך לקבל משכורת מהפועל ב"ש, אבל לצערם בוגו שחקן הרבה פחות טוב מאוגו וזה פגע מאוד בקבוצה והוביל לכשלון העונה.

סוף סוף הסבר הגיוני מי הופיע בדגל פריסה.

אין לאף אחד יוזר בפורום של הכימיקלים הוא עוד קיים? מרגיש לי לא כוחות להביא ציטוטים מהפייסבוק

אחלה ראיון של אוגו....

העונה קל לנסות להקניט. הפער עצום. אוגו משתגע כשהוא רק מציץ בטבלה. "אולי רק כשאגיע הביתה לניגריה אוכל להירגע מזה. אני לא מצליח להירגע, אני מתעצבן כשאני רואה את הטבלה! אני לא יכול לראות את זה. אני לא יכול להיות חלק מקבוצה כשיש קבוצה אחרת עם יותר מ-30 נקודות מעלינו. זה אומר שלא עשיתי הרבה העונה".

אז מה צריך לעשות הלאה?

"יהיה קשה. מכבי במקום טוב עכשיו. מכבי חזרה. את מה שהם עשו העונה, אי אפשר לקחת מהם. יש להם מאמן טוב, שחקנים שמשחקים ביחד, כמו משפחה. לא שומעים עליהם שום דבר שלילי בתקשורת, עוסקים רק בכדורגל".

תן טיפ לחבר'ה שלך.

"צריכים לבנות הכל מחדש".

גם בלי מליקסון?

"לא, לא, לא! מליקסון הוא משהו אחר, הוא עדיין כמו תינוק. איזה מוכשר, אחד השחקנים הכי טובים בליגה. הוא ומיכה. מאור שחקן מיוחד".

מי הכי טוב בליגה?

"אני אוהב לשפוט את העמדה שלי. דן גלזר. אני אוהב אותו. חטף המון כדורים מולנו. הוא יגדל, יתפתח, הוא מאוד חכם".

מי השחקן שהיה לך הכי קשה להתמודד איתו במרכז השדה?

"אין אף אחד כזה. גם העונה, כשמכבי קרעה אותנו, הם לא לקחו ממני כמעט כדורים. אבל כן, הם עשו לנו הצגה. הצגה".

הושפלת.

"הם הרגו אותנו. הלחץ הזה, איך הם באים לעברך, כולם. קולקטיב. מגיע להם המון כבוד על העונה הזו. איזו שליטה. באר שבע גם צריכה לבנות על הנוער, אבל זה ייקח זמן. האם האוהדים יבינו ויחכו בסבלנות? ממה שאני מבין, התקציב יקטן בעונה באה. מחפשים שחקנים בעלויות נמוכות יותר, העברות בחינם

על המגרש הוא בן שרמוטה גדול

אבל הבן זונה גם ספורטאי ואפשר להגיד כל הכבוד לו כשמגיע

אף פעם לא חשבתי שהוא כזה טוב ולא רציתי אותו אצלנו הוא היה די אובר רייטד בעייני.

אבל למרות זאת ועם כל השמחה לאיד על הסיום שלהם ושלו הוא יזכר כאחד היריבים הגדולים ששיחקו נגדנו.

הוא אחד כזה שנזכור גם עוד 30 שנה. יריב ראוי. חזק, מפחיד, מלוכלך, ווינר, מלא רגש ורצון לנצח בכל מחיר. גם בברוטליות המגעילה שלו.

האופן שהנבלה הזה רקד מולנו במחצית של משחק האליפות שלהם בנתניה הכתיר אותו לטעמי לנבל המושלם.

הסוף המתוק של אתמול רק נתן את החותמת - i love to hate you.

חבל שהנבל המושלם לא מת בסוף הסיפור הזה

שווה נפש בענין. סוף הסרט היה מספיק טוב מבחינתי.

לא שאני איזה מתייפייף ואין לי בעיה לקלל אותו אבל לא חושב שאי פעם באמת רציתי ששחקן ימות או יקבל איזה מחלה.

ואם מדברים על נבלים מחלות וציטוטים.

יש ראיון טוב עם אבוקסיס בערוץ 5.

מסכים שם עם הסיכום של האוזמן ושלו הוא כל כך מכביסט באופי שלו ובגלל זה הוא הנבל והאויב הכי גדול.

לא שאני איזה מתייפייף ואין לי בעיה לקלל אותו אבל לא חושב שאי פעם באמת רציתי ששחקן ימות או יקבל איזה מחלה.

מסכים שם עם הסיכום של האוזמן ושלו הוא כל כך מכביסט באופי שלו ובגלל זה הוא הנבל והאויב הכי גדול.

ששניהם ימותו במהרה

אני ממש מקווה שהבנתי לא נכון, להגיד על אבוקסיס מכביסט בפורום של אוהדי מכבי.

בשיא הרצינות חייבים לחסום על דבר כזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.